NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
ginekolog pierwszy raz, szukam
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 14:45  
Cytuj
Witam czy w Stalowej jest jakiś nie drogi i dobry ginekolog proszę odrazu o namiary tel i gdzie przyjmuje chce tylko isc prywatnie byłam u Drabik raz ale mam uraz:-(neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 14:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
Witam czy w Stalowej jest jakiś nie drogi i dobry ginekolog proszę odrazu o namiary tel i gdzie przyjmuje chce tylko isc prywatnie byłam u Drabik raz ale mam uraz:-(neutralny
Nie ma.:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 21:25  
Cytuj
tzn. jak pierwszy raz?? jak już raz byłaś??
tematów o "znachorach" żeńskich narządów rozrodczych było na tym forum multum użyj opcji szukaj na pewno się dowiesz i coś wybierzesz. no chyba że chora konkurencja i od razu temat (jak i w poprzednich)i jazda po D-Wojnarowskiej.
zaznaczam nie jestem pacjentem tej panismiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2 ani rodziną

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2010r. 07:34  
Cytuj
Jest. Marek Sarzyński - przyjmuje tylko prywatnie. Jest świetny, rzetelny, delikatny. Chodze do niego kilka lat, prowadził moją ciążę. Z pewnością nie poczujesz się jak na taśmociągu: 15 min wizyta i "Następna proszę". Poświęca swój czas dla pacjentki, bada, rozmawia, człowiek czuje się jak człowiek. goodBardzo polecam, szczególnie dla kogoś, kto idzie pierwszy raz. Również faceci będą zadowoleni. tel do niego: 601499963

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2010r. 12:03  
Cytuj
[cytat]Jest. Marek Sarzyński - przyjmuje tylko prywatnie. Jest świetny, rzetelny, delikatny. Chodze do niego kilka lat, prowadził moją ciążę. Z pewnością nie poczujesz się jak na taśmociągu: 15 min wizyta i \"Następna proszę\". Poświęca swój czas dla pacjentki, bada, rozmawia, człowiek czuje się jak człowiek. goodBardzo polecam, szczególnie dla kogoś, kto idzie pierwszy raz. Równi "Czy jest dobry i NIE DROGI ginekolog w Stalowej Woli?" Nie ma.:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2010r. 17:39  
Cytuj
gdzie przyjmuje ile mniej wiecej wizyta a kogoś polecacie jeszcze czy nie?zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »