NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
testy do policji, AM
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
Cześć, musisz poszperać na necie, bo mają ludzie do sprzedania pytania z zeszłych lat. Na dany rok nic nie ma neutralnyneutralny



Aha dzięki za podpowiedź, jest strona, gdzie rzekomo gość ma legalne pytania do testu wiedzy. Tylko jestem ciekawy czy faktycznie policja gdzieś tam udostępnia te testy, aby można je było nabyć i czy wszystko jest zgodnie z literą prawa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 18:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 12:26  
Cytuj
Hej. Testy są do pobrania na stronie głownej KSP Szczytno,


Ja korzystałam z tych testów, a egzamin miałam w Katowicach. Mam również na poczcie takie testy, jak byś chciał mogę wysłac, chociaż nie do końca mam je kompletne, bo doszło jeszcze kilka innych pytań...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 12:50  
Cytuj
Jezdzilem z zaczernia raz do legionowa tam wszytko poszlo gladko pozniej przyszla pora na psychologa tam juz ciezej tego sie nie wyuczys to jest test osobowosci wychodzi wsystko z Ciebie i na tej podstawie pozniej Cie oceniaja jesli to przejdziesz jestes jedna noga w policji minal mi rok od nie zdanego psychologa tzw. multiselektu moge skladac ponownie, bede skladal lecz nie z tego wojewdztwa, sam proces rekrutacyjno testowy trwa za dlugo plus rok odczekac wrazie jak nie zdasz. Mysle tez probować do innych sluzb. Nie masz ambicji idz do policji... co za tekst rownie dobrze moge powiedzieć nie masz wyksztalcenia idz do aluteca truj sie za grosze ;) Policji taki zawod nic nie zrobisz od osobowosci zalezy jakim sie jest pozniej w policji nie kazdy policjant "to ten zly"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 8 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 13:44  
Cytuj
jesli chcesz testy odezwij sie na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »