NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
naprawa rowerów,
~~messy
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 11:43  
Cytuj
Czy może wiecie gdzie został przeniesiony zakład,który mieścił się obok szkoły nr 7?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 11:43  
Cytuj

 
 
 
 
~~tutek
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 11:53  
Cytuj

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 11:56  
Cytuj
Już go nie ma, istnieje zakład pod Bankiem Spółdzielczym na Okulickiego na "górce" (wejście od strony ulicy).
Jest jeszcze ten dziadek na Harcerskiej, ale zdecydowanie odradzam - rower zamiast tygodnia trzymał 4 tygodnie, pod koniec zapomniał co miał w nim zrobić, jak już zrobił to tak na odwal się, że połowę rzeczy musiałem sam po nim poprawiać (tyle dobrego, że nauczyłem się pewnych rzeczy); ponadto wymienił jedno pedało twierdząc, że tamto było zepsute, po czym w tym wymienionym łożysko posypało się po 2 tygodniach. Rower przez większość z tych 4 tygodni trzymany był na zewnątrz przez co rdza złapała szprychy. Facet dał jakąś ustną gwarancję na wykonaną robotę, ale jak przyszło do ponownej regulacji hamulców i przerzutek, to stwierdziłem, że będę je regulował dotąd aż mi się uda, bo nie chciałem ryzykować, że naprawa gwarancyjna będzie u niego trwać kolejne kilka tygodni.
Facet udaje, że zrobi wszystko solidnie i w terminie, ale jak już dostanie jakąś zaliczkę, to olewa całą sprawę. Więc jak już pisałem, tego z Harcerskiej nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Kaśka
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 15:42  
Cytuj
Na Harcerskiej jest bardzo drogo i chyba nie za bardzo solidnie...

 
 
 
 
~~konto
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 16:10  
Cytuj
pod Bankiem Spółdzielczym na Okulickiegoumiech

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 16:14  
Cytuj
Facet potrafi rower zrobić solidnie jak mu się chce. A on nazbiera za dużo zleceń i później ma spore problemy z wykonaniem naprawy na czas więc zaczyna robić byle jak. A jak już od kogoś weźmie zaliczkę, to poźniej już jest pełna olewka, naprawia te, za które nie wziął jeszcze żadnych pieniędzy.
Opis zlecenia polega u niego na tym, że świstek z opisem usterki między szprychy i to wszystko. W moim przypadku po trzech tygodniach nie ruszania roweru zgubił ów świstek i musiałem mu jeszcze raz tłumaczyć co jest do naprawy, bo chłopisko sam nie mógł zdiagnozować usterki mimo, że do wymiany był m.in. cały support i zębatki z przodu i z tyłu (choć do tych zębatek, to się później niechcący przyznał, że nie musowo je wymieniać, ale zdecydowałem, że i tak przydały by się nowe).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 10:20  
Cytuj
Odświeżam temat, bo teraz ja potrzebuję informacji.
Czy ktoś wie gdzie jeszcze można podreperować rower? Chodzi mi konkretnie o centrowanie koła. Do dziadka z Harcerskiej roweru nie oddam, nawet jak by miał mi to za darmo zrobić, a pod bankiem na Okulickiego powiedzieli, że kół nie centrują.
Nie mam czasu i cierpliwości żeby samemu uczyć się centrowania metodą prób i błędów, więc szukam kogoś kto takie usługi wykonuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gda
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 10:42  
Cytuj
luudzie ...

a co jest w rozwerze taiego czego nie można samemu zrobić ? ani to nie wymaga specjalistycznych narzedzi, anie wiedzy. Klucz do kaset i suupportu mozna kupic za kilkanascie zł.
Klucz dynamometryczny za klikadziesiat (zreszta gdzie uzywaja czegos takiego)

Sam zaplotłem swoje pierwsze w zyciu koło na 2 krzyże w ciagu 3h, nie majac pojecia jak to sie robi. Wycentrowałem przy pomocy śrubokręta i dwóch markerów - wyszedł IDEAŁ !!!

 
 
 
 
~~zgreda
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 10:44  
Cytuj
Zapytaj chlopakow w sklepie rowerowym ( Rojax ). Wiem, ze od czasu do czasu jakies drobne naprawy robia. Jak nie, to moze wiedza, kto to robi.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 11:28  
Cytuj
W Rojaxie już kiedyś odesłali mnie z kwitkiem, biorą na serwis jeśli rower jest na gwarancji. Przedzwonię jeszcze do Peletonu, może tam robią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 11:51  
Cytuj
Kiedyś centrował koła brat właściciela Peletonu ale nie wiem czy jeszcze się tym zajmuje ale mi wycentrował solidnie.

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 12:30  
Cytuj
ej gietea a zapleciesz mi warkocza na jajkach bo zawsze mi sie to mazylo a jak masz klucz do kaset to morze mi popszewijasz stare kasety z bajkami bo mi sie wideło zepsulo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~GDA
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 13:03  
Cytuj
CYTAT
ej gietea a zapleciesz mi warkocza na jajkach bo zawsze mi sie to mazylo a jak masz klucz do kaset to morze mi popszewijasz stare kasety z bajkami bo mi sie wideło zepsulo


a Ty masz widze w glowie poukladane smiech2

nawet nie wiesz co to klucz dynamometryczny pewnie ;]
matematyka boli nie ?

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 13:05  
Cytuj
Koleś próbuje kreować się na takiego lokalnego Jasia Śmietanę czy Czułego Wojtka z forum Onetu, ale nie bardzo mu to wychodzi.
Bejty musisz wymyślić coś bardziej oryginalnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Michał
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 17:37  
Cytuj
Na Spacerowej jest zakład naprawy rowerów niedawno otwarty,robią wiele rzeczy i dosyć solidnie.

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 17:40  
Cytuj
Serwis Rowerowy naprawa rowerów i czesci rowerowych.Serwis amortyzatorów,regulacje,kompleksowe naprawy składanie rowerow,lakierowanie.Najnizsze ceny w miescie!!!!
tel. kom.: 962 960 519
e-mail: biker89_(at)_wp.pl



znalazłam to na stalowa net

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 10:04  
Cytuj
Dzięki za info umiech. O stalowa.net to już zapomniałem, że istnieje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~praworyginalny
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 11:52  
Cytuj
Nastepuje Cwiakalizacja prawa. 60 lat za zepsucie roweru (przepraszam - zepsucie ze skutkiem skutecznym - czego sie nie robi by przestepcow ratowac) a po 40 latach za dobre sprawowoanie moga opuscic zaklad karny. Za odtwarzanie pirackich mp3 na dyskotece grozi do lat 50. Nic dziwnego, ze w wiezieniach PiS ma 90% poparcia.
Zapomnialem, jesli sie sam obronisz takie scierwo to obroncy przestepcow w togach skarza ciebie z cala surowoscia, bo przeciez zabiles niewinnego czlowieka. To nic, ze scierwo, ale niewinny, bo nieskazany przez "niezawisly sad", w ktorym pracuja mafie prawnicze. Pora na rewolucje, pora na Pilsudskiego, pora brac sprawy w swoje rece.
Ziobro chcial zaostrzyc przepisy, tak by m.in. w takich przypadkach dolna granica kary zaczynala sie od 100 lat, no i chcial skonczyc ze skracaniem kary. Ale to takie nienowoczesne, wiezienia musza miec standardy, byc na europejskim poziomie. To nic, ze nie ma na szpitale, na domy dziecka. Wiezien musi miec warunki, zeby odpoczal, nabral sil, nauczyl sie nowych sposobow lamania prawa, od kolegow po fachu i po 50 latach z nowa sila wcielal je w zycie.

 
 
 
 
~~gda
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 11:54  
Cytuj
//moderowano

 
 
 
 
~~zgreda
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 12:22  
Cytuj
Masz racje, ale te z biezacymi datami sa chyba aktualne.
Jak nie tu, to gdzie jeszcze mozna dac (bezplatnie) i znalezc ogloszenie w Stalowej Woli? Poza tym zazwyczaj jest podany meil i mozna sprawdzic.
Bo Sztafety malo kto kupuje.

 
 
 
 
~~izka
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 11:26  
Cytuj
Odświeżam. Może ktoś jednak kojarzy gdzie przeniósł się ten zakład koło szkoły nr 7? Według mnie, to był najlepszy zakład naprawy rowerów w Stalowej.

 
 
 
 
~~kris374
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 07:27  
Cytuj
hehe widze ze ktos podaje dane kontaktowe do mniesmiech2 jesli masz problem z rowerem to napisz mi na gg czy tel to sie skontaktujemyumiech) i naprawie ci rower umiech) pozdrawiam. nr nie bede ci podawał bo wyzej juz ktos to zrobiłsmiech2
jezyk

 
 
 
 
~~Merol
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 15:05  
Cytuj
//moderowano

 
 
 
 
~~jak mógł
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 19:04  
Cytuj

 
 
 
 
~~jak mógł
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 19:04  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »