NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie na rocznice ??,
Posty: 50
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 23:36  
Cytuj
Witam, chciałbym zabrać dziewczynę do jakiegoś fajnego lokalu z okazji naszej drugiej rocznicy.
Co polecacie ??
Zależy mi na miłej atmosferze, dobrym jedzeniu, cena nie gra tutaj roli umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 23:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 00:04  
Cytuj
pewnie poleca knajpe w muzeum albo marcato ;] ja bym na hamburgera zaprosil do budki przed hala :] pewnie nie byliscie jescze i zaskoczenie byloby niemale :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 6 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 00:06  
Cytuj
Marcato zdecydowanie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 00:07  
Cytuj
A Ja polecam gospode w Nisku. Mila atmosfera super jedzenie. Styl jak to w gospodzie.

Z menu polecam dorsza zapiekanego z talarkami.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 00:10  
Cytuj
ja bym polecił Sandomierz (fajnych lokali nie brakuje) plus mały spacer po starym mieście po kolacji będzie zachwycona a jak ma być to na weekendzie to mroź ma zelżeć good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
aga
aga
Posty: 73
Dołączył: 10 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 00:14  
Cytuj
Moim zdaniem największą przyjemność sprawisz, jeżeli sam się wysilisz i nad czymś potrudzisz umiech
Jeśli potrzebujesz rady co i jak to pytaj.
Istnieje wiele prostych przepisów, które wyjdą każdemuumiech

A jeśli dalej upierasz się, aby zabrać dziewczynę do jakiegoś lokaluumiech
To może wybierzcie się do Sandomierza na rynek na ciastko, gorącą czekoladę,drinka czy coś umiech

Ja - pierwsze słowo naszego języka, pierwsza nasza myśl, pierwszy obiekt miłości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
aga
aga
Posty: 73
Dołączył: 10 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 00:16  
Cytuj
CYTAT
ja bym polecił Sandomierz (fajnych lokali nie brakuje) plus mały spacer po starym mieście po kolacji będzie zachwycona a jak ma być to na weekendzie to mroź ma zelżeć good




Przysięgam, że tego nie widziałamjezyk
i pomysłu nie zapożyczyłam
umiech
więc chyba masz jasność co wybrać umiech

Ja - pierwsze słowo naszego języka, pierwsza nasza myśl, pierwszy obiekt miłości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 00:22  
Cytuj
CYTAT
Moim zdaniem największą przyjemność sprawisz, jeżeli sam się wysilisz i nad czymś potrudzisz umiech


tez dobry pomysł można tu jakieś dobre wino kupić i zrobić spaghetti - tylko to zależy czy lubicie siedzieć w domu czy wyjść gdzieś

CYTAT
To może wybierzcie się do Sandomierza na rynek na ciastko, gorącą czekoladę,drinka czy coś umiech


x2 good no urok Sandomierza i spaceru po rynku wieczorem jest wspaniały działa bardzo romantycznie plus wcześniejsza kolacja ....... a po niej może air kiss oświadczyny po co czekać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 00:33  
Cytuj
no nie ma jak sandomingo masa atrakcji ^^ bedziesz jechal 30 minut, 30 minut bedziesz szukal miejsca parkingowego, 30 minut bedziesz szedl do knajpy z pod sadu w 30 stopniowym mrozie, 60 minut posiedzenia na koniec kolko 5 min dookola rynku :] i do auta juz w 10 minut bo bedziecie biegli z zimna :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
aga
aga
Posty: 73
Dołączył: 10 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 00:38  
Cytuj
CYTAT
no nie ma jak sandomingo masa atrakcji ^^ bedziesz jechal 30 minut, 30 minut bedziesz szukal miejsca parkingowego, 30 minut bedziesz szedl do knajpy z pod sadu w 30 stopniowym mrozie, 60 minut posiedzenia na koniec kolko 5 min dookola rynku :] i do auta juz w 10 minut bo bedziecie biegli z zimna :]



Ktoś tu jest mało romantyczny! jezyk

Ja - pierwsze słowo naszego języka, pierwsza nasza myśl, pierwszy obiekt miłości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 00:58  
Cytuj
cos w tym moze i jest, chyba juz wyroslem :] ale z drugiej strony co w tym romantycznego, niezwyklego, zabranie polowki tam gdzie chadzaja wszyscy ? wtedy tylko jeszcze szepnac do ucha jestes dla mnie tak wyjatkowa jak ta pani dla tego pana, albo jak tamta dzieczyna dla tego chlopaka ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 01:15  
Cytuj
cze gdzie jest to marcato bo tak sie sklada ze ja tez mam rocznice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
aga
aga
Posty: 73
Dołączył: 10 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 01:16  
Cytuj
If33lG00d

No fakt, w tym momencie powinnam się z Tobą zgodzić.
Jednak zaprzeczyłabym całej swojej poprzedniej wypowiedziumiech
To prawda, że romantyczność robi się przereklamowana i nudnaumiech
Zabranie na hamburgera pod halą targową może okazać się szczersze niż jakieś przereklamowane kolacje.
Ale może właśnie takie są uroki rocznicy? Że raz na jakiś czas można pozwolić sobie na takie, a nie inne spędzenie czasu?

Ja - pierwsze słowo naszego języka, pierwsza nasza myśl, pierwszy obiekt miłości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 01:41  
Cytuj
marcato w miejscu pokusy, jezeli to nic nie mowi to te pawilony po lewej od lotosu

juz za bardzo nie pamietam jakie sa uroki rocznic :] ale jezeli jakos obchodzic to tak zeby nie zapomniec ;] spacer po sandomierzu gdzie jest rzut beretem i zawsze mozna skoczyc sie przejsc czy wizyta w knajpie to cos co bedzie sie pamietalo dluzej niz miesiac ? ja bym czegos takiego nawet nie trudzil sie zapamietac ;] ale takie czasy nastaly gdzie niewiele do szczescia potrzeba, a wiekszosci wystarcza wysoki rachunek ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 06:40  
Cytuj
Restauracja w zamku w janowie Lubelskim a potem gorąca noc w hotelu... w w/w miejscu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 06:46  
Cytuj
CYTAT
Witam, chciałbym zabrać dziewczynę do jakiegoś fajnego lokalu z okazji naszej drugiej rocznicy.
Co polecacie ??
Zależy mi na miłej atmosferze, dobrym jedzeniu, cena nie gra tutaj roli umiech



A moze na weekend do Zakopanego????:cwaniak:

Mi jak zonka marudzila ze ostatnio nigdzi nie bylismy to kazalem spakowac jej manatki i swoje i pojechalismy do Gdanska na Hel , Lichen, Czestochowa, Zakopane i pokazy lotnicze w Radomiu. Zrobilismy takie tour de pologne.:cwaniak: Potem jak radio wolna europa z kolezankami radzila gdzie to nie byla.smiech2

Na spacery to troche za zimno jak dla mnie. Wole do restauracji na obiad lub kolacje albo gdzies na weekend. :cwaniak:

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 07:28  
Cytuj
A może do Degusto ( stara Tawerna) tam tez jest miło, i Panie uprzejme umiech
Ehhh pamiętam Nasze oświadczyny przed Tawerną, weszliśmy wtedy do niej. Ja z takim wielkim bukietem i rumieńcem na twarzy. Pierwszy raz w życiu podeszła do mnie kelnerka i zapytała czy może włożyć moje kwiaty do wazonu, ale zonka złapałam jak to usłyszałam. Loże były zajęte, więc siedliśmy jak reszta klientów na środku sali, po czym podeszła do nas znowu kelnerka, powiedziała, że loża będzie dopiero od 21 zarezerwowana więc może byśmy się tam przenieśli. Kolejny + dla niej czyli dla lokalu umiech Poza tym Marcato, piwnice, niezbyt urocza sala, ale jak kto lubi. Ewentualnie ekskluzywna restauracja nad MAXem jest jeszcze.
A może faktycznie jakiś wypad za miasto? Baranów Sandomierski jak już wyżej wspomniano? Albo do Janowa Lubelskiego do tego Pałacu Królewskiego (tak się to nazywa? - w stronę zalewu). Albo wynająć jakąś chatkę w górach z kominkiem smiech2 A i dzień zacznij o przesłania kwiatów - w nim liścik aby była gotowa na tą i na tą godzinę i aby czekała na więcej wiadomości od Ciebie później, to było by bardzo romantyczne a i tajemnicze smiech2 Może jakiś pierścień w deserze jak chcesz smiech2 W każdym razie jest z czego wybierać na forum umiech Powodzenia!

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 09:27  
Cytuj
Ja bym była za wyjazdem do Zakopanego umiech tak na trzy dni umiech albo zabierz ją tam gdzie się poznaliście jeśli jest taka mozliwość umiech

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 10:14  
Cytuj
dzieki za pomoc wezme wszystkie te propozycje pod uwage... sandomierz spoko ale ja go mam na codzien bo studiuje tam ale znam go ja wlasna kieszen wiec moze to dobry pomysl????? dzieki jeszcze razgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 11:17  
Cytuj
moj Kumpel sie oswiaczal tym marcato i mowil ze bylo naprawde ok a jak chcesz zobaczyc jak to wyglada tu masz stronke www.marcato.net.pl powodzonka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 11:24  
Cytuj
Marcato, Max,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 12:04  
Cytuj
a może tak ona łaskawie by cię gdzieś zaprosiła, zabrała, czego ty ciągle masz robić za sposnora.
Jeżeli już upierasz się żeby gdzieś ją zabrać, to zabierz ją do tego lokalu gdzie ją poznałeś, postaw drinka i powiedz że musi teraz zamienić pare zdań z twoim Lordem Waiderem. cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 12:37  
Cytuj
hahahahhahaha
dobre,
byłoby dość pikantnie. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »