NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 »
Najgorsza obsługa,
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2014r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Witam najgorsza obsługa Sklep Plusa w Galeri Prima Pani chyba Menager ocenia ludzi po wyglądzie -,, ten ma ten nie ma kasy , bądź ten to złodziej ''
Raz byłem tam szukając alternatywy dla obecnego operatora gdyż zbliżami się koniec abonentu , no i wszedłem rozglądam sie bo coś wnecie na fotce a na żywo z możliwością dotknięcia mlotek to wielka różnica.
Więc oglądałem co tam maja , przychodziczas na oglądnięcie netbooka za plecami tam pracującej Pani eleganckiej bardzo dodam jak,, stróż w bożę...'' Gadała przez tel. zbliżam się a ta do mnie ,, Co chciał..'' bez osobowo , jakby w gardle staneło jej słowo Panco
czy to takie trudne , kultura lub chociaż zawodowa uprzejmość?
Nie polecam zwłaszcza , że to nie koniec na pytanie na czym polega jakaś zawiła nie jasna informacja którą wyczytałem na stronie plusa Ona mi z pretensjami ona nie wie co jest na stronie - pytanie to po jaką cholere tam siedzi?????
Zostaje w T-mobile obsługa o niebo lepsza...


CYTAT
Ta wypowiedz to totalna bzdura. Jestem klientem od lat mam kilka telefonów i zawsze jest wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo dokładnie Panie doradzaja na wszystkie zadawane pytania.ZAWSZE SĄ BARDZO GRZECZNE I UPRZEJME !!!!!

To chyba przychodzisz do znajomych, ja byłem tam kilka razy, a pani potraktowała mnie jakbyśmy sie znali od dziecka, nie piłem z nią vodki i uważam ze do klienta należy sie zwraca prosze pana a nie co chciałeś,
Wiecej tam nie pójdę, chociaz chce przejść do plusa wole pojechać do Rzeszowa nic miec znowu stcznosc z ta panią

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2014r. 16:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 11:34  
Cytuj
pizzeria AVANTI - poprosiłam o wodę do pizzy dla dziecka o temperaturze pokojowej - zimna blondyna odpowiedziałą że maja wodę z lodówki, poprosiłam że może pomieszałaby z ciepłą troszkę - wzrok taki że jej przeszkadzam - podszedł jakiś gość i zapytał co się dzieje - ja o tej wodzie , blondyna nic , w końcu on zaproponował że podgrzeje, cudownie ! wyciągam kartę do zapłaty, mówi że kartą nie można - pytam :a gdzie w pobliżu jest bankomat, odpowiedź - gdzieś w prawo, zdecydowanie przeszkadzałam jej w pracy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 11:54  
Cytuj
Pani w Tartaku na Brandwickiej. Moim zdaniem w pracy z klientem wymagana jest odrobina zadbania o siebie, a nie włosy rozczochrane, jakby Pani przed chwilą wstała i chyba tak było, bo w takim też tonie mnie obsłużyła. Przepraszam, że w ogólne tam przyszłam zapłacić za materiał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 12:15  
Cytuj
Avanti. Byliśmy na pizzy ostatnio z mężem. Niedość, że byliśmy obserwowani jakbysmy mieli ukraść widelce to jeszcze nie zjadlam, a blondyna mi talerz zabierała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 13:27  
Cytuj
ul. Narutowicza - piekarnia Rostek - sprzedająca tam starsza Pani wychodzi na fajki przed sklep a później cię obsługuje ... czuć fajki w powietrzu ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 15:06  
Cytuj
Skoro już Avanti to kilka tygodni temu w kilka osób wybraliśmy się tam na pizzę i lane piwo. Mąż zapłacił za piwo bo to miało być od ręki(zaznaczam, że lane). Za chwilę Pani podchodzi do stolika i mówi, że lanego nie ma bo coś tam z beczką. To ja, żeby oddała kasę bo chcę lane i pójdziemy gdzie indziej. Ona na to, że ne może oddać a ja, że zapłaciłam za towar, którego nie ma, i że musi oddać. Ona się telepie, że jak zrobi zwrot to odda szefowi z własnej pensji a ma małe dzieci, prawie płacze. Szkoda mi jej było i mówię, no dobra, jak ma mieć Pani takie problemy to spoko, niech będzie w butelce i po sprawie. Dziewczyna przeprasza chyba z 10 razy a ja ją uspokajam. Wszyscy w lokalu patrzą się na to przedstawienie. Podchodzi kelner i tłumacząc zajście zamiast jej bronić i łagodzić sytuację mówi, że ona tu już pracuje 3 miesiące a lać piwa nawet nie umie. No jednym słowem dziwna akcja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
pizzeria AVANTI - poprosiłam o wodę do pizzy dla dziecka o temperaturze pokojowej - zimna blondyna odpowiedziałą że maja wodę z lodówki, poprosiłam że może pomieszałaby z ciepłą troszkę - wzrok taki że jej przeszkadzam - podszedł jakiś gość i zapytał co się dzieje - ja o tej wodzie , blondyna nic , w końcu on zaproponował że podgrzeje, cudownie ! wyciągam kartę do zapłaty, mówi że kartą nie można - pytam :a gdzie w pobliżu jest bankomat, odpowiedź - gdzieś w prawo, zdecydowanie przeszkadzałam jej w pracy...



Czesław Niemen śpiewał,że dziwny jest ten świat,świat ludzkich spraw...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 7 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 22:38  
Cytuj
Mulimedia. Kłamie blondyna prosto w oczy że oferty przedstawione w internecie nie dotyczą Stalowej. A wystarczy na infolinie zadzwonić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2014r. 09:42  
Cytuj
Pizzeria Avanti: ze znajomymi wybraliśmy się coś zjeść i napić : 4 barmanki plus pan menager gadajacy za barem przeszlo godzinne czekanie na jedzenie: salatki, kelnerka podajaca rzeczy ktore nie byly zamawiane, po remoncie Avanti spadło na psy, Nie poleecam chyba że chcesz zjeść coś surowego i wypić skwaśniałe wino

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2014r. 12:31  
Cytuj
Carrefour - chyba najgorsza obsługa w całym mieście.
Kasjerki tam pracujące mają wy**bane w kosmos, odbębnić 8h, nie przemęczyć się zbytnio, i łaskę robią że skasują towar.

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2014r. 13:48  
Cytuj
palaca kasjerka nie rowna sie z nie mila obsluga

ja wrecz jestem milo zaskoczona bo panie tam pracujace sa naprawde mile zawsze cos zagadaja i widac ze nie stoja tam za kare bardzo chetnie kupuje w tym punkcie Rostka pieczywo . Oby wiecej takich kasjerek . A co chodzi o nie mila obsluge to musze powiedziec o spolem Wzorcowy i spolem na staszica tragedia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 11:57  
Cytuj
dla mnie numerem jeden jest pani Czesia ze sklepu firmowego Rostka na ulicy Wojska polskiego 4a,ponoc kierownicza wszystkich sklepow Rostka, totalnie fałszywa, usmiecha sie, zacheca klienta do zakupu itd nie raz byłam swiadkiem kiedy po zaraz po wyjsciu klienta ze sklepu zaczęłA go obgadywać tj. zwraca uwage na garderobe, co kupił badz czego nie...pozdrowienia dla Pana Rostka, niech zastanwi sie nad doborem pracowników, bo niedługo bedzie pracował tylko dla ideii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 16:34  
Cytuj
Jezeli chodzi o sklepy firmowe Rostka bardzo polecam sklep Groszek na Ul. Poniatowskiego kolo Avanti a dokładnie Pani Kasia , Osoba bardzo kulturalna , miła , niesamowicie cieplo i bardzo przyjemnie zostałam obsłuzona , Kobieta jest zawsze usmiechnieta i bardzo chetnie pomaga we wszystkim , Naprawde nie pamietam kiedy ostatni raz z taka Przyjemnosci ktos podawał mi towar nie na odpierdol sie ,. Panie Rostek wiecej takich pracownikow jak Pani Kasia.Z Przyjemnosci robie zakupy w tym sklepie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 16:39  
Cytuj
Potwierdzam odnośnie Społem i Wzorcowego, te kobiety to jakaś masakra, strasznie niemiłe, ani dzień dobry ani pocałuj mnie w d..., nie wspominając o dziękuję i co najbardziej mnie irytuje i denerwuje rzucają moimi rzeczami jakby nie mogła przesunąć jedna z drugą, tak samo zresztą jak podczas wydawania reszty...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 17:44  
Cytuj
No to tak jak ósemka na piaskach. Ani dzien dobry ani spier***laj smiech2 Kobity za kare jakby tam siedzialy. No moze kierowniczka a te starsze kobitki kawka i podjadanie wedliny i ciastek smiech2 haha

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2015r. 23:07  
Cytuj
Jestem klientem banku BZ WBK. Ten Bank ma dwa Oddziały w Stalowej Woli. Kiedyś, to się starali, aby dbać o komfort obsługi klienta. Pierwszy Oddział powstał przy ul. Okulickiego. Drugi, przy al. Jana Pawła II, jako efekt fuzji z Kredyt Bankiem. O ile ten pierwszy jako tako trzyma formę, to w tym drugim pracownice (zwłasza te na kasie) są bardziej zajęte sobą, niż otwarciem na obsługę swoich chlebodawców, czyli klientów. Może mam pecha, ale kiedy tam zaglądnę, aby wpłacić swoje "wypociny" na konto, zawsze muszę czekać w kolejce, której z reguły nie ma. Bo akurat Pani kasowa jest zajęta swoimi formalnościami: telefonowaniem, klikaniem w kompa itp. i każe czekać. Jest to dla mnie okropnie żenujące. To jakby powrót do przeszłości, a przede wszystkim oznaka braku kompetencji w wykonywanej funkcji. Niech Ci Państwo przejadą się do Oddziałów w Łancucie, czy Biłgoraju, to przeszkolą się jak wygląda obsługa bankowa w ich firmie. Komuna wróciła i gnieździ się w stalowowolskich bankach. Na końcu zaznaczę, że jestem obywatelem Królewskiego Stołecznego Miasta Krakowa od urodzenia i w tym miejscu (STW) na każdym kroku, kiedy tu jestem, utwierdzam się w przekonaniu, że komunizm tu jeszcze się nie skończył. Demoralizacja i spustoszenie umysłów oraz dziedziczenie nieprawidłowych wzorców o szerokim zakresie zakorzenienia daje znać o sobie na każdym kroku. Żadnego rozwoju mentalnościowego i kulturowego. Żadnego wkładu osobowego. Taplanie się w błotku: ciepłym, swoim... to nic, że obiektywnie śmierdzącym na kilometry... Nasza wieś spokojna. Byle do wiosny. Pozdrawiam :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2015r. 23:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 00:12  
Cytuj
Dziękuję HIV-u za adekwatną (pod)odpowiedź, ale wydaje mi sie, że jest to gest asekuracyjny - zachowawczy. Też znam klasykę filmu polskiego, i w żadnej mierze nie chciałbym widnieć na gazetce sklepowej, że "tego pana nie obsługujemy" :-) Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa uśmiech

Ps. Ja tylko przejazdem byłem... "veni, vidi"... i kamieni kupa.
"Jak Was widzą, tak Was piszą" umiech
Jak wracam do Krakowa, sąsiadki pytają się: a gdzie Pan znów podróżował? Byłem w Stalowej Woli. A gdzie to jest? Między Lublinem a Rzeszowem. Nie kojarzą :-) Róbcie coś, żeby moje sąsiadki w Krakowie odnotowały miejsce na mapie Polski - Stalowa Wola! :-) Panie w BZ WBK przy al. Jana Pawła II - pewnie bardziej będą dbały o siebie :-) A to makijaż podkreślą, a to inne pozory. A profesjonalizm? Broń Boze! Tego trzeba się uczyć :-) Brrrr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 09:45  
Cytuj
nie polecam sklepu Matias na siedlanowskiego. Mają stare wędliny, plus dziewczyny tam pracujące to oszustki (nabijają na kase ślepo), nadaja się do zwolnienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 12:17  
Cytuj
CYTAT
Panie w BZ WBK przy al. Jana Pawła II - pewnie bardziej będą dbały o siebie :-) A to makijaż podkreślą, a to inne pozory. A profesjonalizm? Broń Boze! Tego trzeba się uczyć :-) Brrrr.


Jeśli chodzi o obsługę w tym banku przy JPII potwierdzam, lecz akurat mam do czynienia z Panem..i po prostu jest to za każdym razem wizyta, która kończy się jakimś nieporozumieniem bądź niedopatrzeniem lub przeksięgowaniem pieniędzy przez Pana na obce konto. Niekompetencja pracownika niestety przeszła razem z fuzją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 20:10  
Cytuj
Tak piszecie psioczycie na tych ludzi wszystkich a ciekawe jacy wy jestescie w pracy czy zawsze jesteście idealni patrząc po tych wpisach to nie sądzę. Co najpierw byliscie u spowiedzi a potem hulu babulu trza by komus dupsko obrobic i to w wielka sobote żenada..... A jutro pojdziecie pewnie do kościoła..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 21:03  
Cytuj
najgorsza obsługa w calym mieście jest w przychodni nr.1 na ul. Staszica a zwłaszcza "panie" w okienku RTG - na drugim miejscu jest obsługa w przychodni koło Spółdzielni Mieszkaniowej sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 21:35  
Cytuj
Kevin zmień Bank !!!!! nikt nikogo na siłę nie trzyma, załóż sobie konto w iternetowym Banku i problem obsługi bedziesz miał rozwiązany ! Po co się plątać po placówkach ?! No chyba że nie umiesz obługiwać bankoamtu i wpłatomatu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 22:34  
Cytuj
bank raiffeisen na Jana Pawła!!! to jakiś koszmar - nie sądziłam że jeszcze takie miejsca istnieją - olewają klientów ( no chyba że ktoś przyjdzie zakladać konto - to nie czeka w kolejce - pani kierowniczka biegnie i przyjmuje go w swoim gabinecie
) kazdy pracownik podaje inne informacje na ten sam temat, nie informują klienta o zmianach, gdy chcę wyjasnic sytuacje - pani sie patrzy i nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci by sytuacje wyjasnic, ogólnie to jakaś sekta - tak sie tam czulam... natomiast by nie bylo ze sie czepiam - wrócilam do swojego starego banku - ing - i jest dobrze tu , jak na razie mysle ze tu szanują klienta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 23 Gru 2014r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 11:32  
Cytuj
ja nie polecam piekarni "pod Telegrafem" na edukacji, robia tam teraz jakies dwie mlode panienki ktore twierdza ze produkty sa swieze a jak kupisz bulke i chcesz ja zjesc to malo ci zeby nie wypadna takie twarde.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »