NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Najgorsza obsługa,
~~ja
ff
Wysłany: 3 Marz 2008r. 15:07  
Cytuj
Gdzie?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2008r. 15:07  
Cytuj

 
 
 
 
~~mors
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 23:35  
Cytuj
CYTAT
poczta głowna w Stalowej Woli starsza baba w okularach !!! wredna!nie przyjemna!


bardzo nieprzyjemna i niekompetentna jest tam taka ok 50-tki,gruba blondyna w okienku bankowym

 
 
 
 
~~Tuka
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 01:13  
Cytuj
Wrednej baby z informacji PKS lepiej nie zaczepiać bo wybucha boks

 
 
 
 
~~Tuka
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 01:16  
Cytuj
Jeden ze sprzedawców na lotosie (SZCZUPŁY, CIEMNE WŁOSYchytry) nie wydaje reszty, chyba mniema że mu sie należy w ramach napiwku..

 
 
 
 
~~masakra
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 15:58  
Cytuj
zdecydowanie sezam!!!!! obsluga jest tragiczna ,szczegolnie jeden koles

 
 
 
 
~~podróżniczka
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
Pani z informacji PKS aż strach o cokolwiek zapytac
Móisz pani tam w informacji wszystkie są opryskliwe do bólu.Siedzą tam jak za karę.

 
 
 
 
~~ULA
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 22:45  
Cytuj
pan w "HIT MEBLE" pierwsze spotkanie - przyszłam zaraz po otwarciu koło 10-tej ale pan był chyba wqrwiony że za wczesnie przyszłam a on jeszcze sobie kawki nie wypił neutralny druga wizyta wyskoczyłam z pracy przed samą 18-tą ale pan już gasił światło i miał daleko w dupie to ze chce u nich zamówić meble bo on już szedł do domku. w tych czasach kiedy ciężko o klienta nie tak powinna chyba wyglądać obsługa klienta który chce zostawić ponad 10.000zł jestem bardzo ZAWIEDZIONA !!!placze

 
 
 
 
~~donek
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 15:34  
Cytuj
ja bym "obstawiał" HALMAR....zlewają często klientów na maxa...
w ZUSie też się czasem zastanawiam,czy aby dana pani ma aktualne szczepienia na wściekliznę.....uśmiechuśmiechuśmiech

 
 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 00:56  
Cytuj
Panie z PUP zapytanieD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 08:15  
Cytuj
Urzad Pocztowy Pysznica Najgorsze cwane pracownice probuja oszukiwac na kazdym kroku, Masakra chyba po zanjomosci otrzymaly tam stanowiska, Najgorsze jest to ze jest tyle mlodych chetnych do pracy, zycia ludzi i takie wredne typy maja prace i obsluguja jak za kare, Natomiast Najlepsza Obsluga na poczcie wg. mnie to poczta na Poniatowskiego. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 30 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 09:08  
Cytuj
kolektura Lotto na hali targowej. Korzystałem z jej usług dwa razy i to wystarczy. Klient jej przeszkadza. Bardzo nieprzyjemna obsługa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Urzad Pocztowy Pysznica Najgorsze cwane pracownice probuja oszukiwac na kazdym kroku, Masakra chyba po zanjomosci otrzymaly tam stanowiska, Najgorsze jest to ze jest tyle mlodych chetnych do pracy, zycia ludzi i takie wredne typy maja prace i obsluguja jak za kare, Natomiast Najlepsza Obsluga na poczcie wg. mnie to poczta na Poniatowskiego. Pozdrawiam

W Pysznicy to w każdym urzędzie sam "pociotek" na stanowiskach i dlatego pewnie się tam czują.Wredne te babska,że szok.
Łaskę robią,że obsługują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 09:23  
Cytuj
Jedźcie do niska nadac paczkę. Jest taka starsza kobieta i jej obsługa jest tragiczna ale nie jej wina. Winne jest to że osoba w takim wieku nadal musi pracować i nie radzi sobie z komputerem itp. Jak jesteś 3 osobą w kolejce a co gorsza ktoś przed tobą ma pobranie lub pocztex to masz duuużo czasu na czytanie ulotek. Kiedyś stwierdziłem że szybciej byłoby do staloej podskoczyć

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 09:51  
Cytuj
A propo Pysznicy-,,Bajdas''i ...ekspedientki które tam obsługują (chodzi mi o ten stary sklep) -Tragedia ....mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
A propo Pysznicy-,,Bajdas''i ...ekspedientki które tam obsługują (chodzi mi o ten stary sklep) -Tragedia ....mlotek


Jaki właściciel sklepu taka obsługa klienta.

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
Panie z PUP zapytanieD


Popieram.Takie niemiłej i niedoinformowanej, niedouczonej obsługi chyba nigdzie indziej nie ma. A najgorsze są panie które siedzą na stanowiskach doradcy zawodowego na dole. Tragedia. Nic nie wiedzą, głupoty opowiadają ....masakra. Skąd oni biorą takich pracowników? CHyba ze swoich stazów. mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 11:55  
Cytuj
panie w rejestracji na Staszica koszmar .dłużej w kolejce jak u lekarza na jednego pacjenta przeznaczają ok 10 minut

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 11:56  
Cytuj
ludzie nie macie o czym pisać na forum ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
ludzie nie macie o czym pisać na forum ??



Można nie czytać jak sie nie podoba.!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 13:40  
Cytuj
Serdeczne pozdrowienia dla Pań, z obsługi klienta w Rejonie Energetycznym w Stalowej Woli.good
Bardzo miłe podejście, nawet do tak problematycznych klientów, jak ja.ok

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 14:51  
Cytuj
CYTAT
panie w rejestracji na Staszica koszmar .dłużej w kolejce jak u lekarza na jednego pacjenta przeznaczają ok 10 minut

Jesli mówisz o rejestracji w przychodni nr. 1 to podpisuje sie pod tym rekami i nogami ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 15:18  
Cytuj
Rejestracja w przychodni na Staszica tj. panie tam pracujące to po prostu masakra,opryskliwe i niekompetentne.wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 15:35  
Cytuj
Najgorsze są panie z Poczty Polskiej przy Al. J.P.II 25. Za każdym razem gdy tam jestem to odnoszę wrażenie, że te kobiety pracują tam za karę... wrrrr... jakaś masakra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 15:41  
Cytuj
Dokładnie! Poczta w Mostostalu to porażka, gadają jak przekupy na targu, czasami głową pęka, a przecież to jest Urząd. I niestety, ale nie są demonami prędkości….

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 15:54  
Cytuj
Jak wam się nie podoba jakaś obsługa, to możecie to powiedzieć im prosto w oczy, a nie obsmarowywać na forum. Anonimowo to każdy odważny zaklopotany Żenada...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »