NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Położnictwo -Nisko- co sądzicie?,
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 16:06  
Cytuj
olgaolga co to za lekarz Ci poród odbierał?
brrr....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 16:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 09:06  
Cytuj
Kolezanka ostatnio rodzila w nisku syna i powiedziala ze gdyby miala znow rodzic wybralaby Stalowa. Nisko poki w. Stw nie bylo remontu bylo lepsza alternatywa ale wszystko sie zmienilo bo i w stw byl remont a polozne bardzo sa mile i pomocne. W Nisku niestety kolezanka trafila chyba na gorsze dni poloznych lub frustracje wzgledem ciec finansowych.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 17 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 12:40  
Cytuj
Lalka M chciałam pomóc, bo jestem w temacie na bieżąco, a na forum pojawiło się w wypowiedziach porównanie StW-Nisko. I rozumiem, że Twoje pytanie dotyczyło Niska, nie trzeba tego ekstra tłumaczyć.
Poród odbierał lekarz Paśko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2015r. 14:07  
Cytuj
Staram się, aby ten temat dotyczył tylko położnictwa w Nisku, jednak porównań, zdaje się, że nie uniknę. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2015r. 12:19  
Cytuj
Ja w Nisku miała cesarkę. Pobyt w szpitalu wspominam dobrze. dobra opieka nad matka i dzieckiem. Oczywiscie trafiła sie jedna jędzowata połozna, ale gdzie ich nie ma umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Cze 2015r. 13:21  
Cytuj
Roezilam teraz w szpitalu w stw.cesarka.pobyt ok polozne pomocne.na trzy zmiany jedna polozna bardzo wymagajaca ☺ale dzieki temu szybko sie dochodzi do siebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 28 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2015r. 14:08  
Cytuj
dwa razy rodziłam w nisku i jest bardzo dobra opieka, za drugim razem nawet się poprawiło na plus,
opieka nad dziecmi tez jest dobra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 11 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2015r. 22:29  
Cytuj
Ja takze rodziłam w Nisku moje drugie dzieciatko,byłam bardzo zadowolona z opieki i Pielegniarek i Połoznych a takze Lekarzy.good Byłam strasznie miło zaskoczona opieka w przeciwienstwie do stw kiedy rodziłam pierwsze dziecko.placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2015r. 20:08  
Cytuj
Cześć. Ja rodziłam w sierpniu 2014 w szspitalu w Nisku. Szpital dość oddalony bo 80km ale było warto. Na jednej zmianie dwie cudowne położne, naprawdę z sercem, po nocnej zmianie trafiła mi się jędza z którą rodziłam, ale dałam radę. Wszystko wspominam super. a ordynator od naluszkow cudowna. pierwsze dziecko rodziłam w tbg, ale czasy i lekarze się zmieniły i wybrałam nisko. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2015r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
Cześć. Ja rodziłam w sierpniu 2014 w szspitalu w Nisku. Szpital dość oddalony bo 80km ale było warto. Na jednej zmianie dwie cudowne położne, naprawdę z sercem, po nocnej zmianie trafiła mi się jędza z którą rodziłam, ale dałam radę. Wszystko wspominam super. a ordynator od naluszkow cudowna. pierwsze dziecko rodziłam w tbg, ale czasy i lekarze się zmieniły i wybrałam nisko. Polecam

Pani ordynator od maluszków - Dr Czerkies - niestety już w Nisku nie ma wielka szkoda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 05:09  
Cytuj
o tak, tez pamietam panią ordynator umiech same dobre wspomnienia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 08:10  
Cytuj
A gdzie teraz pracuje dr Czerkies?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 15:00  
Cytuj
Szpital w Leżajsku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 11:34  
Cytuj
Witam,

Proszę o poradę.

Moja żona jest w 36 tygodniu ciąży.
Ostatnio na USG wyszło że przekręcił się maluch główką do góry i przyjął pozycję pośladkową.
Jest to wskazanie do porodu przez cesarkę.

Chodziłem z nią do lekarzy w STW, lecz oni trzymają sytuację do ostatniej chwili. Nam zaś chodzi o porozumienie się z lekarzem na poród przez cesarkę na wyznaczony dzień - w 39 tygodniu ciąży, tak aby maleństwo oraz mama byli zdrowi i silni bez problemów typu niedotlenienie z powodu przetrzymania akcji porodowej.

W związku z tym pytamy, który z lekarzy robi dobrą cesarkę - i ile w mniej więcej trzeba "wręczyć" za taką dogadaną możliwość.

PS. Mile widziane wiadomości na PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 11:56  
Cytuj
To pierwsza ciąża Twojej żony? Jeśli pierwsza to z tego co wiem lekarz normalnie umawia cesarke, ale pewnie zrobi to po 37 tygodniu.
Jeśli kolejna, to czeka się do porodu, bo na cc czas jest zawsze, a przy kolejnej ciąży macica jest rozciągnięta, i dziecko często przekręca się w ostatniej chwili. Moja córka również bardzo późno obróciła się głową w doł bo dopiero w 37tygodniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
To pierwsza ciąża Twojej żony? .


Tak 1 ciąża - wiek 33 lata umiech

I w ogóle napisz proszę czy fakt że u niej w rodzinie - mama - też 2 córki się przekręciły główką do góry.

Zaś nasz lekarz chce czekać do ostatniego momentu przed porodem - nie wiemy dlaczego ? - skoro u nas to 1 ciążą i boimy się że będzie coś nie tak, dlatego pytamy o możliwość dogadania się. - Badaliśmy się w STW - i tu też mamy swojego lekarza, lecz na poród żona wolałaby Nisko - widzieliśmy warunki w Nisku i jej się spodobało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 12:30  
Cytuj
Jak już pisałam w poprzednim temacie, dla dziecka lepiej jest, jeśli zacznie się akcja porodowa nawet jeśli ma być cc. Tzw cesarka "na zimno" to z punktu widzenia dziecka najgorsze rozwiązanie (generalnie, bo są różne indywidualne przypadki związane z chorobami, zaburzeniami itp).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »