NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
co sadzice o WSE,
Posty: 7
Dołączył: 17 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 22:24  
Cytuj
Czesc slyszalem ze mozna sie zapisac na studia na WSE w grudniu czy jest to mozliwe i czy wogule sie oplaca bo podobno nie ma po tej szkole pracy czy to prawda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 22:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 22:34  
Cytuj
Płacisz to zdajesz nawet pojawiać się tam nie musisz.

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 17 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 22:41  
Cytuj
Jak to tam nie trzeba sie uczyc tylko kasa i zdajesz co ty opowiadaszmlotekmlotek
a to chyba dlatego sa zapisy w grudniu pewnie tylko na kasie im zalezy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
bo podobno nie ma po tej szkole pracy



Ludzie zrozumcie, że nie liczy się jaka szkoła a to co masz w CV... podstawa to doświadczenie!!

Możesz skończyć nawet UJ a bez doświadczenia Cie nie przyjmą!
I nie pisać mi, że tak nie jest... tak było i taki stereotyp został...Myślicie, że kto ma lepiej student na dziennych siedzący non stop w książkach czy student zaoczny, na codzien stawiający pierwsze kroki w zawodzie. I nie pisać mi tu ze od tego są praktyki, bo praktyki są **** warte...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2009r. 00:56  
Cytuj
szkola tez sie liczy umiech bo dzieki danej szkole mozna zbieac specyficzne doswiadczenie w danej dziedzinieumiech czyz nie?

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2009r. 08:16  
Cytuj
Szkoła sie bardzo liczy. Na moim cv gdy dostawałem robotę w dużej europejskiej firmie na szkołę patrzyli hmmm nie patrzyli. . . No własnie sprawdzili co umiem i wysłali na szkolenie. Ważne tylko by nie był głąb po podstawówwce tylko był w trakcie robienia magistra. Nie obchodzi nikogo czy to SGH czy WSE liczy sie zaradnosc i umiejetnosci

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2009r. 08:49  
Cytuj
CYTAT
Płacisz to zdajesz nawet pojawiać się tam nie musisz.


Ja tam robiłem licencjat. Oczywiście trzeba płacić bo to prywatna szkoła, ale bez nauki nie skończysz.
Chyba ze ty piszesz że płacisz, nie chodzisz na wykłady, oblewasz kolejne egzaminy i semestry. No ale studiujesz....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2009r. 20:14  
Cytuj
Ja myślę, że to wszystko jest kwestią indywidualną. Jak się komuś nie chce to żeby do najlepszej szkoły chodził to i tak głąbem po niej będzie. Dzisiaj liczy się jak sobie człowiek radzi w praktyce. Jak rodzice za uszy przeciągają z roku na rok to niestety nawet po UJ jedyny zawod to "zawod syn".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2009r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
szkola tez sie liczy umiech bo dzieki danej szkole mozna zbieac specyficzne doswiadczenie w danej dziedzinieumiech czyz nie?



W szkole zdobywasz wiedze teoretyczna.
W pracy zas widzisz, ze teoria i praktyka zazwyczaj chadzaja odmiennymi sciezkami umiechumiech
Obie rzeczy sa wazne, ale praktyka wysuwa sie na przod.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2009r. 20:46  
Cytuj
PiPi a jak można w grudniu to Co zapisałbyś się???
bo w innym poscie placze płaczesz że nie stac Cię na bilety do Rzeszowa wykrzyknikwykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 19 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 13:18  
Cytuj
Ja jestem na 3 roku licencjatu już i wcale nie zaluje ,raz lepiej raz gorzej ,troche kicha z tym przeniesiem sie do metalowca ,no i z mgr tez lipa (nadal warszawa)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 13:40  
Cytuj
jak z mgr nadal lipa? Ja mam mgr z WSE Warszawskiego, ale na wykłady chodziłam tu do Stalowej. Tylko że broniłam się 5 lat temu i może się coś zmieniło w tym okresie. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 14 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
Czesc slyszalem ze mozna sie zapisac na studia na WSE w grudniu czy jest to mozliwe i czy wogule sie oplaca bo podobno nie ma po tej szkole pracy czy to prawda


Pipi skad slyszalas ze po Wse nie ma pracy? Kto ci takich glupot naopowiadal? Zrozum ze w Stalowej bez znajomosci pracy nie znajdziesz, czy masz Wse, czy KUL, czy jakas Politechnike itp. To takie zapyziale miasto pelne pseudopracodawcow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 16:44  
Cytuj
da się normalnie chodzić w stalowej przez 4 lata do wawy jedziesz 8 razy wiec tragedii nie ma

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 23:31  
Cytuj
CYTAT

Pipi skad slyszalas ze po Wse nie ma pracy? Kto ci takich glupot naopowiadal? Zrozum ze w Stalowej bez znajomosci pracy nie znajdziesz, czy masz Wse, czy KUL, czy jakas Politechnike itp. To takie zapyziale miasto pelne pseudopracodawcow.


Nie powtarzaj takich głupot. Może nie możesz znaleźć pracy albo masz ją dzięki znajomościom. Ja znalazłam robotę a nie znam tu nikogo. Pracę można znaleźć bez znajomości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »