NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Notariusze Stalowa Wola, Jakie macie doświadczenia z notariuszami w Stalowej Woli.
Posty: 3
Dołączył: 24 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 08:55  
Cytuj
Korzystałem z usług Pana Uby. Była to drobna sprawa, także o kosztach nie ma co mówić, ale nie spodobało mi się lekceważące podejście. A dokładniej - w trakcie naszej kilkuminutowej wizyty Pan Uba nie zdołał się oderwać od telefonu i cała sprawa była kierowana jego skinieniami i wskazaniami palcem. Choć może to tylko jednorazowy przypadek...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 08:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 11 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 22:06  
Cytuj
Polecam panią notariusz która ma kancelarię na rynku w Rozwadowie. Na prawdę solidnie podchodzi do obowiązków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 16:27  
Cytuj
Odświeżę wątek gdyz krew mnie zalewa , muszę gdzieś wyładować swoją frustracje, może moja opinia kogoś uchroni w przyszłości. Zdecydowanie ODRADZAM załatwianie jakichkolwiek spraw w kancelarii notarialnej Pana Andrzeja Uba (Uby?). Załatwianych było u niego kilka spraw. W przypadku prostych transakcji typu sprzedaż/kupno to jeszcze pół biedy ale notariusz podaje na początku inną kwotę, potem na końcu okazuje się że kwota jest wyższa. Dopytujcie dokładnie co skąd i dlaczego , zeby potem nie było, tyle mają tam do roboty by to policzyć , zwłaszcza jeśli nie siedzicie nacodzien w papierach, ustawach , przepisach.
Ostatnia sprawa ciągnęła się 5 lat, fakt ze była to transakcja niestandardowa , w wyniku nie poinformowania mnie w odpowiedni sposób na samym początku co do czego i za ile zmuszony byłem dwa razy płacić Panu Notariuszowi, albo raczej naszemu państwu (z małej). Jako osoba zaufania publicznego (tak jest tam gdzies napisane) notariusz powinien strzec interesów klienta. Przykro to mówic, albo i nieprzykro bo szlag mnie trafia ale ten człowiek podchodzi do spraw bardzo pobieżnie. Najpierw mówi, że wszystkie dokumenty juz są , i nie ma probelmu, a potem nagle ze jeszcze brakuje tego czy tamtego, i zaczyna się niekonczące się chodzenie po urzędach za kilkoma papierami, oczywiście trzeba za nie zapłacić, tu 50zł , tam 80 etc.... i tracić czas. Ktos powie ze taki kraj. Ale jesli najpierw mówi mi , ze zapłacona jest połowa , a do zapłaty została połowa , to tak ma być , a nie potem wychodzi sytuacja ze drugi raz musze płacić cała kwote, i to juz w tysiacach a nie stówkach. Nieznajomosc przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania ? ok, ale jesli ktos bierze ciężkie pieniądze, bo takie oni biorą to do jasnej cholery powinien podchodzić do sprawy poważnie, w jasny , przejrzysty sposób wyjaśnić jeśli sprawa jest dość niestandardowa. Pomijam juz , ze sam nie wie na kiedy się umawia w swojej kancelarii.. Druga strona transakcji (Starsza Pani) również to zauważyła i potwierdza moje zdanie , iż to wszystko wygląda na celowe żerowanie na ludziach którzy nie znają dokładnie przepisów.. ale niestety jak to w zyciu bywa- szkoda nerwów, chodzenia po sądach itd... TRA GE DIA po prostu , odradzam odradzam ODRADZAM !


Co do Borzęckiego to moja sprawę załatwił dobrze, aczkolwiek słyszałem raz jak dosłownie darł się na młodą klientkę waląc jej na TY. Po chwili wyszła od niego, i zajął się moją sprawą.
Pani w Rozwadowie (nie pamiętam nazwiska) - ok, Pani Szewczyk na białych tez ok, choc były to proste sprawy (kupno/sprzedaż)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 17:51  
Cytuj
Ja korzystałem z kilu stalowowolskich notariuszy (najlepiej było u Pani Koptyry)jednak ostatnio znajomy polecił mi Panią M Podgajny z Biłgoraja.
Wiem, trochę daleko - ale w przypadku większych transakcji, kilkaset złotych oszczędności w porównaniu ze stalowowolskim cennikiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 20:35  
Cytuj
W Rozwadowie to Pani Grażyna Krępa. Polecam tam samo jak Pana Borzęckiego. Natomiast co do opłat to stawki ustawowe są maksymalnymi więc zawsze można potargować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 21:21  
Cytuj
Pani Szewczyk też solidna notariusz, kilka razy załatwiałem sprawy i ceny ma przystępne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 15 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2018r. 08:40  
Cytuj
Rowniez polecam Pania Ewe Szewczyk.Korzystalam 2 razy z jej uslug ceny przystepne za drugim razem cene obnizyla.Doradzi rowniez jesli sie czegos nie wie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 09:11  
Cytuj
Pan Borzecki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 5 Lut 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 02:08  
Cytuj
Jak najbardziej Pani Ewa Szewczyk. Korzystam od lat, uczciwa nigdy nie zedrze, jeszcze dobrze doradzigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 08:51  
Cytuj
ja polecam ubę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 1 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 19:44  
Cytuj
Borzęcki jest ok, wyjaśni wszystko,doradzi, cenowo też ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Lut 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 10:59  
Cytuj
Ja polecam panią Annę Gawlik, co prawda była to zwykła umowa sprzedaży, ale sprawa została załatwiona szybko z dnia na dzień. Odpowiedziała na wszystkie pytania, wszystko wyjaśniła, cena też była przystępna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam panią ...


Dzisiaj założone konto i odkopany stary temat. To napewno nie reklama ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 14 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 12:52  
Cytuj
Pani Koptyra koło Bazyliki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2019r. 11:16  
Cytuj
Również polecam Kancelaria Notarialna Joanna Koptyra ul.Księdza Jerzego Popiełuszki 7b,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2019r. 11:41  
Cytuj
Również polecam panią Joannę Koptyra obok wzorcowego ,jest uprzejma i dogłębnie wytłumaczy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2019r. 07:33  
Cytuj
Wymiata dziewczyna na Al. Jana Pawła II 2a , jest rzeczowa i nie zdziera jak inni!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »