NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dziwna woń w godzinach wieczornych ul. Hutnicza , Proszę o wasze opisy na ten temat już od kilku dni wieczorami czuć intensywny zapach na całym ...
Posty: 3
Dołączył: 3 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 11:47  
Cytuj
Proszę o wasze opisy na ten temat już od kilku dni wieczorami czuć intensywny zapach na całym osiedlu. Mieszkam na ul. Hutnicza bloki zaraz przy głównym wejściu na stadion ZKS.

Woń czuć tylko wieczorami, tak jak wczoraj godz. 19:20 po wyjściu przed blok czuć było od razu drażliwy zapach.

Zapach przypomina mi SPALONĄ ELEKTRONIKĘ.

Albo palą coś na stadionie albo Huta lub zapachy z ul. Solidarności Alufelgi.

Jaki urząd zajmuje się takimi sprawami ? co

Małolatów i ludzi niepoważnych proszę o powstrzymanie się od głupich dziecięcych uwag.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 11:47  
Cytuj

 
 
 
 
~~Donia
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 13:08  
Cytuj
Też czuję ten dziwny zapach i wydaje mi się że to aluminium.

 
 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 14:49  
Cytuj
Do login If33lG00d

"Wydział ochrony środowiska i rolnictwa"

Gdzie jest siedziba tego urzędu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mak
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 15:09  
Cytuj
To prawdopodobnie zapachy z felg na których w hucie się spieka lub usuwa pokrycia ceramiczne powierzchni.Kto tam jest bliżej tej operacji, prosimy o informację.Jest to usługa dla firm produkujących felgi w Stalowej Woli.

 
 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 15:55  
Cytuj
na hucie palą na lewo felgi ale nikt o tym nie wiesciana

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 15:59  
Cytuj
Ten cap trudno zlokalizować, ale w okolicach ul. Grabskiego w zależności od kierunku wiatru i stężenia capi czymś co przypomina zgniłe szmaty wykopane z ziemi lub jakiś odczynnik chemiczny.
Niewykluczone, że koło ul. Hutniczej capi inaczej.
Źródło smrodu jest gdzieś na terenie HSW. Ktoś mi mówił że to może ta fabryka okien, ale ja myślę że to jakieś roboty ziemny i faktycznie coś wykopali.
Ale jak podkreślam to tylko moje przypuszczenia.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 16:11  
Cytuj
To podjedź do hali naprzeciwko starego zarządu huty na terenie hsw i zobacz jak tiry wwożą i wywożą alufelgi wypalone i nikt tego nie bada.
A potem piekny dymek idzie i zapach po okolicy.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~grabski job
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
Ten cap trudno zlokalizować, ale w okolicach ul. Grabskiego w zależności od kierunku wiatru i stężenia capi czymś co przypomina zgniłe szmaty wykopane z ziemi lub jakiś odczynnik chemiczny.
Niewykluczone, że koło ul. Hutniczej capi inaczej.
Źródło smrodu jest gdzieś na terenie HSW. Ktoś mi mówił że to może ta fabryka okien, ale ja myślę że to jakieś roboty ziemny i faktycznie coś wykopali.
Ale jak podkreślam to tylko moje przypuszczenia.


Ponoć w ats-sie wykopali jakies zwierze z takim przyrodzeniem że nie pytajcie :szok:zarumieniony to moze ono troche podjeżdża

 
 
 
 
~~pawik
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 16:48  
Cytuj
CYTAT
Proszę o wasze opisy na ten temat już od kilku dni wieczorami czuć intensywny zapach na całym osiedlu. Mieszkam na ul. Hutnicza bloki zaraz przy głównym wejściu na stadion ZKS.

Woń czuć tylko wieczorami, tak jak wczoraj godz. 19:20 po wyjściu przed blok czuć było od razu drażliwy zapach.

Zapach przypomina mi SPALONĄ ELEKTRONIKĘ.

Albo palą coś na stadionie albo Huta lub zapachy z ul. Solidarności Alufelgi.

Jaki urząd zajmuje się takimi sprawami ? co

Małolatów i ludzi niepoważnych proszę o powstrzymanie się od głupich dziecięcych uwag.

NO A JAKBYŚ MIESZKAŁ PRZY PONIATOWSKIEGO TO BYŚ CZUŁ CODZIENNIE SMRÓD Z OCZYSZCZALNI. ZWŁASZCZA WIECZORAMI WSZYSTKIE GÓWNA SMIERDZĄ I CO IM DAŁA TA JAKAŚ NAPRAWA? "g" mOŻE KTOŚ SIĘ WRESZCIE ZAJMIE PANIE PREZESIE MARIUSZU TYM SMRODEM?

 
 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 17:20  
Cytuj
Spróbuj do spółdzielni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 17:35  
Cytuj
To śmierdzi z odlewni aluminium za dawnym H7.Tam ładuje z komina jak z parowozu.Wszystko można sprawdzić.Współczuje tym co pracują obok tej odlewni.placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 18:05  
Cytuj
z tym się zgodzę. za h7 do pieca ląduje wszystko co przypomina aluminium, filtr nie działa od dawnagood

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~dino
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 18:32  
Cytuj
mieszkam na osiedlu Śródmieście i w letnie noce klilkakrotnie budził mnie ten smród

 
 
 
 
~~tropiciel
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 20:01  
Cytuj
Ponoć w ats-sie wykopali jakies zwierze z takim przyrodzeniem że nie pytajcie :szok:zarumieniony to moze ono troche podjeżdża


[/cytat]
Haha dobre. Zapewne jest jakieś źródło tego zapachu, proszę niech ktoś się nie ośmiesza z tymi felgami, felgi to nie cegły żeby je wypalać, a aluminium pachnie zapachem, jakby to określić, podobnym zupełnie do niczegoumiech.

 
 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 20:18  
Cytuj
Tropiciel proponowałbym Ci podejść pod tą odlewnię i zobaczyć jak "cudowna" woń wydobywa się z komina.I błagam nie pisz o rzeczach o których nie masz pojęcia.nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~nosek
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 20:23  
Cytuj
To śmierdzi z ZZN na Grabskiego. Mój kumpel tam pracuje. Codziennie matka pierze mu ubrania. Zapach stęchlizny, starych spleśniałych szmat- podobno mają stare chłodziwo do maszyn- Zapach MASAKRA

 
 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 20:47  
Cytuj
Wiem jak śmierdzi stare chłodziwo.To smród z tej odlewni.Wiem bo mam przyjemność pracować po sąsiedzku i uwierz trudno jest wytrzymać.zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 21:03  
Cytuj
a ja mysle, ze pali ktos cos jakimis szmatami albo podkladami kolejowymi w piecu, bo za demokratycznego dobrobytu nie stac go na PEC smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zapach
ff
Wysłany: 4 Gru 2009r. 08:00  
Cytuj
W Napędach na Grabskiego śmierdzi ekstremalnie i to nie tylko w hali ale też na zewnątrz. Czy to przypadkiem nie jest obojętne dla zdrowia tam pracujących ludzi?

 
 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2009r. 10:40  
Cytuj
tak pachne specjalna strefa ekonomiczna good.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mak
ff
Wysłany: 4 Gru 2009r. 11:08  
Cytuj
Tereny na Hucie to jak po wojnie w Wietnamie,tam napalm i inne świństwa po Amerykanach a tu wszystko do piachu i lasu , stare chłodziwa i oleje, szmaty zaolejone i inne odpady poprodukcyjne.Ochrona środowiska tylko "papiery' sporządzała.
Jak kiedyś gość w gumofilcach z CELFASTU palił plastyki i kable, to na mój telefon odpowiedzieli,że to nie ich teren, zapomnieli, że w atmosferze granice nie występują i smród oraz trucizna dociera do wszystkich.Na pytanie dokąd dzwonić, też nie wiedzieli, proponowali Sanepid.
Ale nad STALOWĄ czycha inna BOMBA EKOLOGICZNA, proszę zobaczyć jaka jest góra odpadów we WTÓR-STILU na Grabskiego. To jest hałda utworzona z odpadów niemetalowych z przerabianego złomu, starych samochodów typu opony, zderzaki, siedzenia,okładziny hamulcowe z azbestem i inne.W przypadku pożaru,tego nikt nie ugasi szybko i może właściciele na to czekają bo mają problem co z tym zrobić. Złom stalowy sprzedaje się a reszta na hałdę.

 
 
 
 
~~jaks
ff
Wysłany: 4 Gru 2009r. 14:32  
Cytuj
taki dziwny zapach (palone coś) był odczuwany również w okolicach hotelu Hutnik w tym tygodniu po godzinie 19....

 
 
 
 
~~macko
ff
Wysłany: 4 Gru 2009r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
taki dziwny zapach (palone coś) był odczuwany również w okolicach hotelu Hutnik w tym tygodniu po godzinie 19....
osobnik musi sie przemieszczac co

 
 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2009r. 17:32  
Cytuj
CYTAT
Też czuję ten dziwny zapach i wydaje mi się że to aluminium.

Tak, powinni pozamykac te zakłady aluminiowe, co tam 4 tys bezrobotnych.

-- Pozdrawiam, Blackvader
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2009r. 17:53  
Cytuj
blackvader, nie wolno tak! Zdrowie jest najważniejsze, a nie zysk i miejsca pracy. Zdrowia nie kupisz.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »