NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Dobry ginekolog ?,
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 12:25  
Cytuj
Nie polecam Drabik, dla mnie była okropna. Tabletki wypisała od ręki bez jakichkolwiek pytań, piersi też nie badała.
Obecnie chodzę do Orłowskiej. Czytam o niej same negatywne opinie ale muszę przyznać że dla mnie jest bardzo miła. Mam tylko wątpliwości czy mnie dobrze leczy i chciałabym się wybrać też do innego ginekologa. Myślałam o Piechniku ale teraz to mam straszny mętlik po tym co przeczytałam na forumnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 12:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 12:50  
Cytuj
ja polecam Zemana, fajny miły i kompetentny, prowadził moją ciąże i dzięki niemu moje dziecko jest zdrowe umiech
Micał też jest godny polecenia umiech
Zymróz specyficzny lekarz nie każdemu może odpowiadać jego poczucie humoru jezyk do dziś wspominam jak mnie szył po porodzie heh :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 13:13  
Cytuj
Moją ciąże prowadzi Zajączkowski i powiem ,że to miły facet jak miałam jakiekolwiek obawy wszystko dokładnie mi wyjaśniał.
Raz podczas ciąży byłam u znanego Zenka. Byłam chora a mój lekarz był poza Stalową. Poszłam z teściową do Zenka jego żarty są specyficzne inie koniecznie smaczne. Moja teściowa cieszyła się no tak jest weteranką wśród jego pacjentek ale ja po prostu się modliłam ,żeby mi szybko wypisał receptę bo chciałam się ewakuować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 15:31  
Cytuj
CYTAT
Moją ciąże prowadzi Zajączkowski i powiem ,że to miły facet jak miałam jakiekolwiek obawy wszystko dokładnie mi wyjaśniał.
Raz podczas ciąży byłam u znanego Zenka. Byłam chora a mój lekarz był poza Stalową. Poszłam z teściową do Zenka jego żarty są specyficzne inie koniecznie smaczne. Moja teściowa cieszyła się no tak jest weteranką wśród jego pacjentek ale ja po prostu się modliłam ,żeby mi szybko wypisał receptę bo chciałam się ewakuować.



zgadzam się w 100%, ja też byłam zażenowana jego żartami, chciałam żeby mnie skończył szyć po ciązy i żeby sobie poszedł, bo te jego żarty są czasami masakrycznezdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 18:26  
Cytuj
tu chyba nie chodzi o żarty, a o kompetencję i ludzkie traktowanie swoich pacjentek-to jest najważniejsze i nie mogę powiedzieć o Nim ani jednej złej rzeczyumiech Fakt, na pewno doktor Zymróz nie jest odpowiednim lekarzem dla fochujących się (właśnie za żartowanie) pacjentek i hipochondryczek, które koniecznie muszą znać szczegółowy wynik badania (np. no bo panie dokorze koleżance z forum wyszła inna morfologia)good trzymacje mnie:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
tu chyba nie chodzi o żarty, a o kompetencję i ludzkie traktowanie swoich pacjentek-to jest najważniejsze i nie mogę powiedzieć o Nim ani jednej złej rzeczyumiech Fakt, na pewno doktor Zymróz nie jest odpowiednim lekarzem dla fochujących się (właśnie za żartowanie) pacjentek i hipochondryczek, które koniecznie muszą znać szczegółowy wynik badania (np. no bo panie dokorze koleżance z forum wyszła inna morfologia)good trzymacje mnie:szok:



co do kompetencji zgadzam się, ale żarty nie każdej muszą odpowiadać nawet jeśli ma się poczucie humoru umiech ale ile kobiet tyle opinii umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 22:51  
Cytuj
moją ciążę również prowadzi Zajączkowski, ale nie mam jeszcze wyrobionego zdania.
na pewno na plus to, że to nie żaden mruk, wszystko porządnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie i nie sprawia wrażenia, jakby chciał już się pozegnać z pacjentką, bo mu się spieszy.
natomiast czuję pewien niedosyt jeśli chodzi o badania. na drugiej wizycie, gdzie miałam przyjść z wynikami badan zajął się tylko tym i mimo, że skarżyłam się na bóle brzucha nie zbadał mnie.

w poprzedniej ciąży chodziłam do Paśko - też bardzo symaptyczny i kompetentny lekarz, kiedy zaczęłam krwawić od razu kazał mi przyjechać do szpitala, zeszedł po mnie na izbę i w miarę możliwości się mną zajął. niestety ciążę straciłam, a na pana lek. trochę się pogniewałam kiedy zapomniał o umówionej wizycie i tylko się wymarzłam pod jego gabinetem. ale generalnie mam dobre odczucia co do niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2012r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
na pewno doktor Zymróz nie jest odpowiednim lekarzem dla fochujących się (właśnie za żartowanie) pacjentek i hipochondryczek, które koniecznie muszą znać szczegółowy wynik badania (np. no bo panie dokorze koleżance z forum wyszła inna morfologia



Wybacz ale idąc do ginekologa pacjentka nie chce się czuć skrępowana żartami lekarza bo wizyta sama w sobie jest krępująca bo badania u ginekologa to nie jest pokazanie gardła i wdech wydech. Badania są intymne więc Zenkowi potrzeba więcej wyczucia. Nie ,nie jestem fochującą się hipochondryczką ale pacjentką której należy się odpowiednie traktowanie. Nie jestem jego koleżanką a pacjentką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 16:26  
Cytuj
bylam 2 razy u Micala..dzisiaj poszlam do ginekologa ale okazalo sie ze w maju i czerwcu go nie bedzie.chcialam skierowanie na usg jajnikow.Byl tam inny gineklog i zaproponowano mi ze moge isc do niego.przyjal mnie od razuumiechNikt jeszcze o nim nie wspominal.a z ciekawosci chcialam cos o nim przeczytac umiechNazywa sie ZBIGNIEW BIES,s ma byc z kreseczka ale nie mam pl znakow ;).BYlam zadowolona.spokojny,porozmawial,wytlumaczyl,sam zapytal.wykryl u mnie ze mam powiekszony jajnik, ktory jest wielkosci sliwki i jest lekkie zapalenie.Mical byl szybki bo nie mial czasu ,a jak mu powiedzialam ze mam bole w okolicy jajnikow to nic nie powiedzial.a!napomknal tylko ze to normalne przed lub po okresie i tyle umiechten Zbigniew od razu zbadal i zauwazyl zmiany..mical jest b.mily,uprzejmy.kolezanki chodza do niego i sa zadowolone,ale ja jakos nie moge sie przekonac.Najbardziej interesuje mnie to czy ktos slyszal cos o ZBIGNIEWIE BIES???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 21:30  
Cytuj
a ja polecam Sarzyńskiego. Bardzo miły wysłucha co ma się mu do powiedzenia. Ja nie wierzyłam że może być jeszcze w stw ginekolog który daje dojść do zdania i który pozwala zadawać pytania. A tu miłe zaskoczenie. Naprawde polecamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 22:50  
Cytuj
Sarzyński to jest gin, który owszem jest bardzo miły, ale daje mnóstwo leków - profilaktycznie, nie pracuje w żadnym szpitalu, nie ma usg (chyba, że już się dorobił) i poza charakterem niewiele jest w stanie zaoferować. A jego ulubionym zajęciem jest ponoć wystawianie sobie pozytywnych komentarzy w różnych miejscach - tak się mówi tu i tam umiech Jako jedyny ze stalowowolskich gin ma zweryfikowany profil na znanym lekarzu i widać, że często tam bywa, a komentarzy ma więcej niż niejeden autorytet w tej dziedzinie - jakoś mi się nie chce wierzyć, że to stalowowolanki tak tłumnie odwiedzają tą stronę ;p
No ale kobiety go uwielbiają - moje podstarzałe koleżanki w pracy rozpływały się w zachwytach, bo tej coś posłodził, tamtej żarcik powiedział - ojej.

Ja znalazłam co najmniej 2 gin w stw, którym można zadać każde pyt i nie ma się wrażenia, że tylko czekają aż wyjdziesz z gabinetu, żeby następną skasować, tylko cierpliwie i rzeczowo odp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 23:07  
Cytuj
Jako facet tylko dodam że chodzę z moją teraz z racji ciąży do Adamczyka i koleś ma konkretną wiedzę poparta doświdczeniem i chyba najlepsze usg w stalowej woli.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 23:10  
Cytuj
w_era ja chodzę do Micała i jak tylko się na coś poskarżyłam to skierował mnie na usg jajników, 2 razy, na hormony też 2 razy więc ja tam nie mogę narzekać na to, że na badania nie wysyła. Co ważne, nie krępuje mnie tak jak inni lekarze.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 23:23  
Cytuj
Ja też spokojnie mogę polecić Micała. Konkretny człowiek, sympatyczny. Prowadził moją ciążę. Złego słowa o nim nie powiem.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 23:23  
Cytuj
Ja też spokojnie mogę polecić Micała. Konkretny człowiek, sympatyczny. Prowadził moją ciążę. Złego słowa o nim nie powiem.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 00:12  
Cytuj
lek. Adamczyk jest faktycznie bardzo dobrym fachowcem, zna się na rzeczy i bardzo dobrze robi usg. jednak mnie do niego nie przekonuje jego malomownosc, to, że niektore rzeczy trzeba z niego wyciagac, a ja lubie wiedziec co i jak, czasem nawet wiecej niz wynika z moich pytan. dlatego ja chodze do Zajaczkowskiego, jego fachowowsc oceniam tak samo jak lek/ Adamczyka, z ta roznica ze jest bardzo komunikatywny. chociaz dziewczyny, ktore maja potrzebe wiecej niz obowiazkowych 3 usg (mowie tu o ciazy), usg 3d, czestych badan i ciaglego sluchania, ze wszystko bedzie dobrze raczej nie maja po co do niego isc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 08:35  
Cytuj
w era Zbigniew Bieś jest moim lekarzem rodzinnym i jestem bardzo zadowolona. Wiem że jest też ginekologiem i zastanawiałam się czy się nie przenieść do niego (obecnie chodzę do Orłowskiej)ale właśnie nie ma o nim żadnych opinii-Twoja jest chyba pierwsza. Orłowska wydawała mi sie spoko ale strasznie się zawsze śpieszy,dosłownie mnie popędza cyt."szybciej dziecko bo nie ma czasu" tak chyba nie powinno byśnie wiem
I na moje powtarzające się dolegliwości od dwóch lat zapisuje te same leki. Zaczęłam mieć wątpliwości co do niej. Jest ogólnie miła ale to chyba za mało:szok:

Bardzo proszę o opinie i Zbigniewie Biesiuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 15:01  
Cytuj
Ja tez slyszlam same dobre opinie o Micale i dlatego do niego poszlam.dodam, ze byl to moj pierwszy raz u ginekologa takze troche sie stresowalam umiechNie mowie zlego slowa na niego..tylko na 1 wizycie oczekiwalam czego innego a on nie mial czasu i mnie zbyl.ale z tego co slyszalam to dobry lekarz.ale interesuje mnie zbigniew Bies umiech na pewno ktos musial o nim cos slyszec a jak nie to popytajcie.a moze nasze mamy cos o nim slyszaly ?umiechumiechjako lekarz rodzinny moze jest dobry ale ciekawe jak sobi radzi jako ginekolog ;).mi nawet sie spodobal;),ale bylam tylko 1 raz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2012r. 13:53  
Cytuj
Biesia nie polecam.. pamietam go jeszcze z czasow kiedy bylam mala dziewczynka i lekarzem rodzinnym byl super, ale teraz.. Mialam z nim do czynienia, gdy miesiac przed terminem porodu udalam sie na pogotowie z bolami brzucha i skurczami, nie dosc ze czekalam okolo 40 minut pod gabinetem lekarskim az skonczy rozmawiac przez telefon, to gdy mnie przyjal badanie przeprowadzil dosc bolesnie i w tempie takim jakby wogole nie chcial go robic. Wyslal mnie na porodowke ze smiechem, ze 'do rana urodze'. Na porodowce pani polozna byla bardzo zdziwiona, bo jak stwierdzila na porod sie nie zanosi. Polezalam na porodowce 3 dni (akurat byly swieta) i wrocilam do domu, w rezultacie urodzilam za miesiac, gdzie na dyzurze spotkalam znanego mi juz Biesia.. Przy bolach partych strasznie mnie popedzal i gdy z wyczerpania nie udalo mi sie trafic z parciem dokladnie w skurcz komentowal, ze tak to nigdy nie urodze, a on nie bedzie ze mna siedzial w nieskonczonosc. Gdy udalo sie urodzic zaszyl mnie.. a po godzinie zszywal ponownie poniewaz szycie bylo nieudane i krew ciekla spod szwa.. bol byl ogromny poniewaz znieczulenie juz prawie nie dzialalo. Ogolnie moge jeszcze powiedziec ze na wizytach jest niemily i odnosilam wrazenie jakby pacjentki traktowal "z laska".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 14 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2012r. 12:39  
Cytuj
ja byłam u Biesia w przychodni na KEN (czy to juz Okulickiego? nie wiem), poszłam w ciemno pierwszy raz bo szukalam gdziekolwiek zeby byla szybko wizyta, zalezalo mi na czasie a tam zostałam przyjeta od zaraz, trafilam wlasnie na Biesia i byłam bardzo mile zaskoczona. Moje wrazenia sa bardzo pozytywne, spokojnie mnie zbadal, wytlumaczyl co i jak, dal skierowanie na badania i kazal przyjsc jak beda wyniki, na kolejnej wizycie tez bylo bardzo przyjemnie, w ogole bezstresowo jak dla mnie. Bylam milo zaskoczona naprawde, bo szukalam takiego lekarza, ktory własnie wszystko mi wytlumaczy dlaczego tak sie dzieje a nie inaczej a nie wypisze leki i kaze isc do domu. Nie wiem jaki jest w szpitalu na porodowce, ale na wizytach jest OK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2012r. 11:16  
Cytuj
Witam. Powiem Wam,że w Stalowej Woli tak prawdę mówiąc nie ma dobrego ginekologa, u nich liczy się tylko kasa! Byłam z wizytą dawno temu u Lorkowskiej za namową mojej znajomej i byłam zaskoczona jak wołała ode mnie "Kaskę proszę". Przecież to logiczne, że jak się idzie prywatnie do lekarza to trzeba płacić za wizytę. Ale mimo wszystko polecam Lorkowską lub Zymróza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2012r. 13:15  
Cytuj
[cytat]tu chyba nie chodzi o żarty, a o kompetencję i ludzkie traktowanie swoich pacjentek-to jest najważniejsze i nie mogę powiedzieć o Nim ani jednej złej rzeczyumiech Fakt, na pewno doktor Zymróz nie jest odpowiednim lekarzem dla fochujących się (właśnie za żartowanie) pacjentek i hipochondryczek, które koniecznie muszą znać szczegółowy wynik badania (np. no bo panie dokorze koleżance z forum wyszła inna morfologia)good trzymacje mnie:szok:[/cytat/]

zgadzam sięumiech jak już co niektórzy wiedzą, również polecam Zenona Zymróza .Nie słyszłam nigdy żeby zostawił jakąkolwiek swoją pacjentkę przy porodzie,zawdzięczam mu życie mojego dziecka -a zdecydowałam się zmienić Świercza( wówczas w ciąży jak byłam )właśnie na Zymróza i nie żałuję, co do Lekarza Micała miły ,życzliwy facet- tylko spóźnia się na wizyty i często go niema a tak to ok.odradzam gburowatego Świercza,Liberę i wszelkie giny płci żeńskiej.ale wybór nalezy indywidualnie do każdegoumiechtyle w temacie.pozdrawiam ciężarneumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2012r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
Moją ciąże prowadzi Zajączkowski i powiem ,że to miły facet jak miałam jakiekolwiek obawy wszystko dokładnie mi wyjaśniał.
Raz podczas ciąży byłam u znanego Zenka. Byłam chora a mój lekarz był poza Stalową. Poszłam z teściową do Zenka jego żarty są specyficzne inie koniecznie smaczne. Moja teściowa cieszyła się no tak jest weteranką wśród jego pacjentek ale ja po prostu się modliłam ,żeby mi szybko wypisał receptę bo chciałam się ewakuować.


a czy jego żarty maja wpływ na jego kompetencje?tylko dlatego sądzisz ,że nie jest godny do polecenia? dziwne ..

ja osądzam ludzi troche inaczej..przykład-rodziłam pierwsze dziecko w nisku,ciążę prowadził lekarz Flis-troche nudny,małomówny trzeba wyciągac informację ale zawsze jej udzielił,oki poszłam rodzić do niska,poród 12godzinny bez komplikacji odbierały dwie fajne położne i lekarz Polski- gburowaty,niemiły ,nadąsany wieczne jakby za kare tam pracował,głupie teksty do mnie( krwawiłam w 28tyg pojechałm zbadac do szpitala jak Flis kazał a on"że mu dupę zawracam o tej godzinie") ale gdyby nie on dziecko by sie udusiło,także moge go polecić ,druga sprawa druga ciąża prowadzona przez Świercza na początku na szczęście-koleś miły ale wysłal mnie do pracy-gdzie nie mam warunków pracowac w 4 mies.ciąży po szpitalu- jak byłam chora miałam stan podgorączkowy i zapalenie gardła-stwierdził ze on od gardła nie jest-oki to natychmiastowo zmieniłam go na Zenona Zymróza.Na początku się krępowałam ale on ma charatkterek podobny do moejgo także na głupie teksty miał głupie odpowiedzi-pytał jak chłop ze mną wytrzymuje smiech2smiech2 ale Kaśki z natury pyskateumiechpodczas drugiego porodu w Stalowej miał dyżur na telefon-gdy rodziłam 14 godzin dzwonił ze sto razy czy komplikacji niema-Napierała miał urlop to był Zeman i Micał .Ten drugi spokojny jak zawsze klepał po ramieniu itp,oki ,gdy parcie trwało 2 godziny główka juz prawie wyszła Zeman chciał mi cesare robić!! Zenek natychmiast przyjechał -połozna go wezwała bo dziecko sie dusiło! jakby nie on niewiem co to by było!! taka jest moja historia.Dodam ,iż nie oceniam ich po cechach charakteru lecz gdy jest z ciążą ok każdy lekarz bedzie dobrym lekarzem najważniejsze jest to,jak sie zachowa w sytuacjach gdzie trzeba ratowac zycie dziecka ,wtedy akurat Zymróz nie docinał mi tylko pomógł.sciana

CYTAT
Witam. Powiem Wam,że w Stalowej Woli tak prawdę mówiąc nie ma dobrego ginekologa, u nich liczy się tylko kasa! Byłam z wizytą dawno temu u Lorkowskiej za namową mojej znajomej i byłam zaskoczona jak wołała ode mnie \"Kaskę proszę\". Przecież to logiczne, że jak się idzie prywatnie do lekarza to trzeba płacić za wizytę. Ale mimo wszystko polecam Lorkowską lub Zymróza.


hmm zianieumiech pamiętam jak wysłałam męża po zwolnienie L4 do pracy7 do Zymróza,bo ja juz toczyc nie dawałam rady poszedł prywatnie jak zawsze ja chodziłam, przyszedł do domu ze zwolnieniem do pracy a ja pytam ile wziął a mąż" przeciez nie wołał kasy" dżizes myśłaam że sie spale ze wstydu" przeciez to ty masz zapłacic a nie żeby się Zymróz upominał to ty idziesz prywatnie " zadzowniłam do Zymróza i powiedziałam że mąz zapomniał zapłacic a ten" spoko spoko,dasz mi buzi jak sie spotkamyumiech" oczywiście spotkalismy sie na porodówce ale buzi nie było umiech

Używaj funkcji zmień/edytuj. JAcek oki Jacuśumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2012r. 22:20  
Cytuj
Podnoszę temat.
Potrzebuję gina na nfz, do którego nie będę musiała czekać ponad miesiąc, gdzie takiego znajdę? Mało tego, szukam takiego, który nie będzie mi skąpił na badaniach i nie będzie przepisywał leków w ciemno, na zasadzie, że może akurat pomoże :/

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 09:17  
Cytuj
Doktor Sarzyński przyjmuje w Nisku poniedziałek i w czwartek od 7 do 11. Nie polecam Doktor Drabik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »