NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Dobry ginekolog ?,
~~lena
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 11:44  
Cytuj
CYTAT
jak to możliwe,że w jednym województwie leczenie nadżerki jest refundowane,a w innym nie?


w każdym jest refundowane, tyle, że w województwie podkarpackim NIE MA TEGO SPRZĘTU na NFZ.
Gdyby jakikolwiek ginekolog miał go z NFZ-tu to nic byśmy nie musieli płacić... a tak... ginekolodzy kupują taki sprzęt prywatnie i tylko w prywatnych gabinetach można ją wyleczyć.
W moim rodzinnym mieście gabinetów z NFZ gdzie jest odpowiedni sprzęt jest wiele i nie trzeba za zabieg płacić.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 11:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2009r. 16:56  
Cytuj
yy nie polecam Libery przez niego mojej koleżanki dziecko nie żyje!!
To nie prawda że lekarz nie może przyjechać do porodu jak nie ma dyżuru! Dr Zymróz przyjechal jak zaczelam rodzić moja córeczkę !
a co do tego że na prywatnych wizytach lekarz jest spoko a w przychodni to nie miły itp oj nie dr Zymróz zawsze jest taki sam i bardzo gorąco go polecam!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 15:24  
Cytuj
Wszyscy Oni kochają kasę..Sarzyński nie lepszy..tylko sposób bycia ma miły.Za tę kasę jaka zbija mógłby choć założyćrolety w oknie zamiast tych płacht.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 21:32  
Cytuj
Ja polecam Zymroza!! Super lekarz i zna się na rzeczy! Jedynie moze razic jego bezpośrednie podejscie do pacjentekumiech
Przez pierwsz ciążę chodziła prywatnie do dr Piechnika i również go polecam! Jest mily i chetnie wyjasnia wszelkie watpliwosci.

NIE POLECAM DRABIK!!!!!!! STRASZNA I NIEMILA BABA!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Sie 2009r.
Skąd: Zaklików
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 08:42  
Cytuj
Ja polceam Panią Lorkowską. Chodzę do niej od dawna i jestem z niej zadowolona umiech można z nią porozmawiać na każdy temat i to jest prawda że nie jest przy badaniu bardzo delikatna ale zawsze jest miłaumiech nie poleciłabym natomiast Zymroza koleżanki mi mówiły że lubi wypić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
Ja polceam Panią Lorkowską. Chodzę do niej od dawna i jestem z niej zadowolona umiech można z nią porozmawiać na każdy temat i to jest prawda że nie jest przy badaniu bardzo delikatna ale zawsze jest miłaumiech nie poleciłabym natomiast Zymroza koleżanki mi mówiły że lubi wypić


A ja nie polecam Lorkowskiej przez nią dwa razy poroniłam wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
Za to Zemanowi jestem wdzięczna dobrze na poczatku dobrał leki podtrzymujące przez całą ciąże jedną i drugą opiekował sie tak jak trzeba donosiłam do samego końca good
mam dwójkę zdrowych slicznych dzieciaczków uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 19 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 10:32  
Cytuj
Czy ktos moze wie gdzie przyjmuje Dr.Marek Sarzyński

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 13:45  
Cytuj
[cytat]Czy ktos moze wie gdzie przyjmuje Dr.Marek Sarzyński[/cyt
prywatnie koło torów w tym nowym bloku dokładnie nie wiem ale zdobyłam nr.tel od kolezanki mozesz zadzwonic i sie dopytacumiech
601499963 umiechale ja polecam Zemana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 14:29  
Cytuj
Nie polecam Sarzyńskiego. Przepisuje bardzo dużo leków, do tego dużo bierze za wizyty chociaż w szpitalu nie pracuje i nie pracuje w żadnejn przychodni co dla wielu pacjentek może być ważne.Może jest miły ale dla mnie akurat to nie ma dużego znaczenia, każdy prywatnie to stara się byc milutki..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
Nie polecam Sarzyńskiego. Przepisuje bardzo dużo leków, do tego dużo bierze za wizyty chociaż w szpitalu nie pracuje i nie pracuje w żadnejn przychodni co dla wielu pacjentek może być ważne.Może jest miły ale dla mnie akurat to nie ma dużego znaczenia, każdy prywatnie to stara się byc milutki..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 15:53  
Cytuj
a JAKIE TERAZ MAJĄ;STAWKI ;nasi ginekolodzy.Bo słyszałam że cenią się lepiej jak Ci z Rzeszowa którzy chociaż maja tytuł dr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
a JAKIE TERAZ MAJĄ;STAWKI ;nasi ginekolodzy.Bo słyszałam że cenią się lepiej jak Ci z Rzeszowa którzy chociaż maja tytuł dr.



oj cenią się cenią
Zeman 50 pln

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 20:11  
Cytuj
50?to i tak według staregho cennika.podobno Sarzynski bierze 80

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 22:01  
Cytuj
większość lekarzy bierze 50 zł, Sarzyński 80 zł za wizytę.. to chyba lekkie przegięcie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 22:15  
Cytuj
TYLKO ŻE SARZYŃSKI MA W TO WLICZONE BADANIA - NP.CYTOLOGIA no i na dokadkę ma ukończone różne specjalizacje good ja tam go polecamok

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 23:52  
Cytuj
no sory ale nikt nie robi cytologi co miesiąc..a bulisz 80 co wizytę.poza tym specjalizacją samaw sobie jest ginekologia więc teoretycznie inni lekarze ginekolodzy też niesą gorsi;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 00:00  
Cytuj
wiesz co ci napisze - chociażby to że ginekologia a położnictwo to nie to samo !good chociaż pewnie mogło by się tak ci wydawać

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 07:30  
Cytuj
[cytat]TYLKO ŻE SARZYŃSKI MA W TO WLICZONE BADANIA - NP.CYTOLOGIA no i na dokadkę ma ukończone różne specjalizacje good ja tam go polecamok

Nie masz racji z tymi dodatkowymi badaniami. Sama wizyta kosztuje 80 PLN a cytologia to dodatkowy koszt. Sam mi to powiedział przed wykonaniem badania. Zapłaciłam razem 110 zl. To najdroższy ginekolog w St. Woli ( a wcale nie najlepszy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 07:35  
Cytuj
kama1234 skoro uważasz że to najdroższy ginekolog w stalowej to wcale nie musisz do niego chodzić !!! przecież nikogo nie zmuszam do łażenia do niego ! napisałam swoją opinię a ja płaciłam 80 razem z cytologią więc może ma cennik trochę elastyczny? nie wiem i zdania nie zmienię - polecam!

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 08:21  
Cytuj
a co sądzicie o doktor Janusz-Burek? ja do niej chodze od ponad trzech lat i złego słowa na nią powiedzieć nie mogę jest bardzo miła i o wszystko zapyta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 09:26  
Cytuj
dla mnie najlepszym lekarzem jest dr Adamczyk!!! naprawde polecam, nie zawsze jest przyjemny, ale wie co robi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 17 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 10:14  
Cytuj
Ja również polecam dr Adamczyka. może jest małomówny, ale jak się Go o coś zapyta, zawsze odpowie i wyjaśni wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 10:54  
Cytuj
a co ma piernik do wiatraka?piszę tylko że Sarzyński ma jedną specjalizacje-ginekologię.a 80 zł bierze za każdą wizytę od cieżarnych też.i żadnych dodatkowych badań jak to mówisz nie ma..wiem bo znam kobiety któresą wciązy i do niego chgodzą.ceni se chłop..jeśli nie przecenia....umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 19 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 11:20  
Cytuj
Dzwoniłam wczoraj do Szpitala żeby zarejstrowac sie do Dr.Adamczyka wiecie na kiedy mam wizyte 13 pażdziernika To jakas kpina jest chyba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 17 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 11:28  
Cytuj
z tego co wiem to w szpitalu w poradni k Adamczyk przyjmuje tylko raz w tygodniu, poza tym niedlugo wybiera sie na urlop i moze stad tak odlegly termin wizyty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »