NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Dobry ginekolog ?,
~~inka k.
ff
Wysłany: 29 Lip 2008r. 22:05  
Cytuj
Zeman to porażka nie prowadzi dokumentacji,po kilku miesiącach leczenia,nic nie pamięta i co gorsze nie ma nic w karcie.Poza tym nie potraił wikryć dużego mięśniaka,szok.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2008r. 22:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~inka k.
ff
Wysłany: 29 Lip 2008r. 22:06  
Cytuj
wykryć,co się udało bez trudu innemu lekarzowi,niestety nie ze Stalowej

 
 
 
 
~~ kj
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 00:19  
Cytuj
w stalowej prawdziwych ginekologów nie ma, sa tylko biznesmeni zarabiajacy na kobietach.
polecam Lublin: Sławatyński, Oleszczuk od prowadzenia ciąży natomiast Wdowiak specjalista od rozrodczosci i chorób kobiecych. Polecammmm

 
 
 
 
~~znana
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 09:10  
Cytuj
CYTAT
Bardzo polecam panią Drabik - Wojnarowską ze Stalowej Woli!
Dobry lekarz!!!

chyba sama drabikowa to pisalamlotek bo nie wierze zeby ktos mial takie zdanie o niej, ona studia to chyba za smietane skonczylasciana

 
 
 
 
~~hmm
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 15:31  
Cytuj
a co sądzicie o dr Orłowskiej?

 
 
 
 
~~ciekawa
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 15:37  
Cytuj
Mam pytanko, każdy ginekolog dobierze tabletki antykoncepcyjne do osoby? Bo słyszałam, że tylko prywatnie, a państwowo niechetnie.umiech

 
 
 
 
~~...
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 15:55  
Cytuj
orłowska jest straszna, poszłam do niej gdy chciałam dostać receptę na tabletki antykoncepcyjne, dała mi ją bez badania, nawet na fotelu nie musiałam się kłaść. A gdy chciałam z nich zrezygnować wrzeszczała na mnie że przez takie głupie małolaty jak ja (byłam pełnoletnia ;)) jest tyle niechcianych ciąż...
troche inaczej powinno to wyglądać

 
 
 
 
~~ciekawa
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 16:00  
Cytuj
No właśnie, takiej reakci się boję i jeszcze tego, że żle dobierze mi tabletki. Wie ktoś który ginekolog przepisuje tabletki bez problemu i profesjonalnie?

 
 
 
 
~~...
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 18:19  
Cytuj
jeżeli chcesz mieć dobrane tabletki a nie chcesz płacić za wizytę możesz pójść do libery, na pewno na ładne oczy nie da Ci recepty tylko zrobi cytologię a to jest podstawa

 
 
 
 
~~nie zadowolona
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 18:50  
Cytuj
Pan dr.Libera może niema najlepszej opinii w śród kobieta ale wszelkie wątpliwości co do tab. anty. potrafi wyjaśnić i skonkretyzować, dobrze dobrać robi cytologie i jak trzeba da skierowanie na badania na tej podstawie Mi właśnie dobrał tab. anty. Polecem tego lekarza
Jeśli chodzi o Orłowską nie wiem skąd ta kobieta się wzięła jest niemiła wyrafinowana zachowuje się jakby wszystkie wzierniki zjadła Młode dziewczyny które zaczynają współżyć potrafi obrazić i pokazać palcem ze w tym wieku to się lalkami bawi. Nie miła nie przyjemna arogancka i USG by robiła za 50 zł najlepiej co wizytę

 
 
 
 
~~żaba
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 20:30  
Cytuj
hmm będąc w ciąży chodziłam cały czas do Orłowskiej. Jak przeczytałam poprzednią wypowiedź to trochę się zdziwiłam, gdyż dla mnie była miła, fakt - wygląda strasznie, ale nie narzekałam na nią. Badała mnie co wizytę, czego nie robią wszyscy gin. Więc nie mogę powiedzieć o niej złego słowa, choć nawiasem mówiąc spotkałam się z niezbyt pozytywną opinią na temat O. I nie chodziłam do niej prywatnie. Urodziłam miesiąc temu, mam 21 lat. Aczkolwiek przyznam, że pierwsze wrażenie (jeśli chodzi o wygląd) było negatywne ;)

 
 
 
 
~~Iwa
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Zeman to porażka nie prowadzi dokumentacji,po kilku miesiącach leczenia,nic nie pamięta i co gorsze nie ma nic w karcie.Poza tym nie potraił wikryć dużego mięśniaka,szok.





Polecam doktora Micała świetny lekarz .chytry

 
 
 
 
~~Ona
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 22:54  
Cytuj
...polecam Skręta w Rzeszowie, bardzo dobry fachowiec

 
 
 
 
~~jasia
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 13:52  
Cytuj
ja polecam prywatnie dr lorkowska bardzo mila sympatyczna kontaktowa i troskliwa. minus taki ze jak kieruje do szpitala to do niska bo tam pracuje .pozniej uzo pozytywnych wypowiedzi mial dr adamczyk z tego co czyatalam na forach zwlaszcza jesli chodzi o usg. ja osobiscie polecam dr sazynskiego poniewaz wykazuje duze zaangazowanie, wypyata o wszytsko by miec rozeznanie, wszytsko notuje, ma bardzo fajne podejscie do pacjenek choc czasem musi sie zezloscic to nieumieumiech, troszczy sie i zawsze anioleczku anioleczkuumiech a jak bada to zagaduje zeby o tym niemyslecumiech . dr drabikowa odradzam bylam u niej an 1 badaniu ginekologicznym, jest tam ponuro, zlaatmosfera, ona ma takie chlodne podejscie do pacjentow, tylko bylo siadaj rozbieraj sie ok ubieraj sie wyniki za tydzien,nawet badania piersi niewykoala zrobil to dopiero dr sazynski. a i drabikowa nie wypyta o ewentualne inne przyczyn roznych stanow tylko ma odrazu swoja teorie.ale slyszalam ze jest lepsza prywatnie- chyba jak kazdy lekarz.

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 19:00  
Cytuj
A mnie czeka operacja plastyczno-ginekologiczna.Nie wiem do którego lekarza z tym iść.Proszę o opinię.

 
 
 
 
~~Eliza
ff
Wysłany: 10 Gru 2008r. 12:04  
Cytuj
idź do Sarzyńskiego a on pokieruje Cię dalej.

 
 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2008r. 12:22  
Cytuj
Jeśli możecie to piszcie od razu gdzie dany lekarz przyjmuje i czy prywatnie czy nie.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~loola
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 07:34  
Cytuj
wszystkim paniom polecam dr.Micała naprawde warto sie do niego wybrać:-)good

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 20:17  
Cytuj
a co z Flisem?? jak go oceniacie? ja zaczełam do niego chodzić, na razie nie narzekam,pozdrawiam

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 07:37  
Cytuj
CYTAT
a co z Flisem?? jak go oceniacie? ja zaczełam do niego chodzić, na razie nie narzekam,pozdrawiam


on odbierał mój poród i go miło wspominamok z resztą jak wszystkich ginekologów co pracują w Nisku w szpitalu

 
 
 
 
~~Karola
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 08:14  
Cytuj
A ja własnie zmieniłam ginekologa, który prowadzi moją ciąże właśnie na Flisa. Po jednej wizycie u niego jestem b. zadowolona. Wydaje się świetnym fachowcem w swojej dziedzinie.
Zreszta po tym co spotkało moją koleżanke w szpitalu w stalowej (o mało nie straciała dziecka przy porodzie.. nikt się tym nie przejął) wolę nie ryzykować porodu w tym mieście u tych "lekarzy-biznesmenów".

 
 
 
 
~~jaga
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 09:58  
Cytuj
sazynski przyjmowal w zrywie w rozwadowie w przychodni ale likwiduja ja , ma tylko funkcjonowac do swiat. a pozniej prywatnie a gdzie to niewiem aj w takim razie musze zmienic sazynskiego na adamczyka tez slyszlam ze dobry, zmieniam bo niemam kasy by prywatnie chodzic

 
 
 
 
~~jaga
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 09:58  
Cytuj
sazynski przyjmowal w zrywie w rozwadowie w przychodni ale likwiduja ja , ma tylko funkcjonowac do swiat. a pozniej prywatnie a gdzie to niewiem aj w takim razie musze zmienic sazynskiego na adamczyka tez slyszlam ze dobry, zmieniam bo niemam kasy by prywatnie chodzic

 
 
 
 
~~xxxxx
ff
Wysłany: 26 Gru 2008r. 16:31  
Cytuj
piotr sitko jest najlepszysmiech2

 
 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2008r. 20:38  
Cytuj
podobno Micał najlepszy ...

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »