NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
kobieta-ginekolog,
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2009r. 21:21  
Cytuj
Cześć.Mam małe pytanko.Czy znacie w Stalowej Woli jakiegoś dobrego lekarza ginekologa-kobietę?Gdzie przyjmują i czy leczą prywatnie czy na umowę z NFZ?Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2009r. 21:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2009r. 08:00  
Cytuj
jeżeli mogę zasugerowac to ODRASZAM STAMONOWCZO DRABIK WOJANAROWSKA KOBIETA NIE DOŚC ZE NIE ZNA SIE NA RZECZY IGNORUJE KOMPLETNIE PACJENTA, ZGŁASZANE PROBLEMY TO JESZCZE GRZECZNOSCIĄ NIE GRZESZY.
Nie idz do niej!!!


To nie tylko moja opinia na jej temat poczytaj forum przytocze jedna wypowiedz(chyba mogę)

a ja Odradzam odradzam dr Drabik to MIŁA ALE nie kompetentna lekarka każda moja wizyta u niej to jak sie pani czuje wyniki sprawdzila i do domu dopiero po usg robione tylko dla tego ze ja mialam wątpliwości wyszło ze moja coreczka nie rosnie i słabo sie rusza JEŚLI TYLKO ZALEŻY WAM NA ZDROWYM DZIDZIUSIU TO NIE IDZCIE DO NIEJ dodam tylko że moja niunia nie żyje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~echelon
ff
Wysłany: 14 Lis 2009r. 15:52  
Cytuj
Podobno Pani Basia Hołobut jest dobrym ginekologiem

 
 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 12:37  
Cytuj
Moze i jest dobrym lekarzem ale dr Holobut nie prowadzi praktyki lekarskiej o ile mi wiadomo chyba,ze cos sie zmienilo..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~nana
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 18:44  
Cytuj
a pani dr.lorkowska przyjmuje w Nisku,mam bardzo dobrą opinię na temat jej pracy i kultury osobistej

 
 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 23:15  
Cytuj
Również polecam panią dr Lorkowską ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2009r. 00:17  
Cytuj
A ja polecam Panią DRABIK WOJANAROWSKA. Mi niczym nie zawiniła... A z tego co widziałam dużo kobiet do niej chodziło. [Prywatnie]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2009r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Moze i jest dobrym lekarzem ale dr Holobut nie prowadzi praktyki lekarskiej o ile mi wiadomo chyba,ze cos sie zmienilo..


prowadzi praktykę lekarza rodzinnego
natomiast -być może od przyszłego roku podpisze kontrakt z NFZ na usługi ginekologiczne
obecnie pracuje w czasem szpitalu
good

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jolka
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 11:34  
Cytuj
podobne mam zdanie o Drabikowej jak poprzedniczka....bylam nie prywatnie!!!boks,,,,niesympatyczna,,,zalatwia jak z laski,,i tez niekompetentna byla w moim przypadku!!!

 
 
 
 
~~romanekk1
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 13:48  
Cytuj
dr Lorkowska super babeczkaumiech

 
 
 
 
~~Tessa
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 14:59  
Cytuj
A ja również odradzam Drabikową. Moja mama dzięki niej walczy o życie z rakiem. Kompletnie nie zna się na rzeczy. Co z tego że zrobi badania, jak nie potrafi odczytać wyniku. Jest beznadziejna jako człowiek i kompletnie niekompetentna w tym co robi.

 
 
 
 
~~misiaczek
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 19:22  
Cytuj
a co sądzicie o Orłowskiej ???

 
 
 
 
~~asia
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 20:29  
Cytuj
Polecam dr Lorkowską - gabinet ma w St.Woli na Poniatowskiego.

 
 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 2 Sty 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2010r. 12:45  
Cytuj
Pani Drabik Wojnaroska to nie lekarz... nie nadaje się do pracy i zawodu jaki wykonuje !
Nie miła, uważa się chyba za kogoś lepszego ...

Pier***ol System Lecz Rób To Stylowo :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2010r. 12:53  
Cytuj
Doktor Lorkowska jest mila kompetentna i ma dobre podejscie do pacjentki
Bedac w ciazy chodzilam do Doktora Pacanskiego powiem tylko tyle ze pan doktor nie zwrocil uwagi na zle wyniki jakie mialam ( jak sie pozniej okazalo ) Doktor Lorkowska natychmiast przystapila do dzialania choc dosc pozno zglosilam sie do niej jednak wszystko udalo sie ,,,

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2010r. 12:54  
Cytuj
Zawsze jest tak , że ile ludzi -tyle opinii.Dla mnie pani Drabik jest jedynym lekarzem ginekologiem do którego chodzę od lat i nigdy się nie zawiodłam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2010r. 13:33  
Cytuj
Zawsze jest tak , że ile ludzi -tyle opinii.

A ja nie polecam Lorkowskiejmlotek przez jej niekompetencję dwa razy poroniłam
Za to Zemanowigood jestem wdzięczna dobrze na poczatku dobrał leki podtrzymujące przez całą ciąże jedną i drugą opiekował sie tak jak trzeba donosiłam do samego końca
mam dwójkę zdrowych slicznych dzieciaczkówgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2010r. 01:16  
Cytuj
Drabik - straszna!! Nigdy więcej do niej nie pójde! niemiła, na pytania odpowiada zdawkowo, o ile wogole zechce odpowiedziec na pytanie... Bylam u niej raz na usg ciąży. pytam grzecznie czy mi Pani doktor zdjęcie dzidziusia wydrukuje bo chciałam w domu pokazac. Odpowiedz: a po co? przeciez i tak nie beda wiedziec co tam jest....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 3 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2010r. 14:03  
Cytuj
Ja znalazłąm w Nisku dobrego ginekologa - kobietę dr Madoń. I polecam kazdej mojej znajomej. Jak do tej pory sa z niej zadowolone. A co do Stalowej, to mam złe wspomnienia z tut. ginekologami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 17 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 18:07  
Cytuj
Planuje wybrać się po raz pierwszy do ginekologa prywatnie do kobiety. Czy mogłabym dostać jakieś namiary nr tel ? Sprawa jest pilna proszę o pomoc!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 20:01  
Cytuj
prosze nr do gabinetu Drabik-Wojnarowskiej,ja do niej chodze poki co 8431507,na domowy tez mozna zadzwonic 8425440,przyjmuje prywatnie w poniedzialki,srody i czwartkiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 17 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2010r. 22:53  
Cytuj
Byłam u tej kobiety. Porażka. Potraktowała mnie tak mechanicznie, ze szok! Zdziwiłam się, ze można tak ludzi traktować. Wizyta trwała bardzo krótko, czułam się jakbym była poganiana. Na koniec oczywiście zainkasowała szybko ODPOWIEDNIĄ kwotę i żegnam. Myślałam, że jak pójdę prywatnie to będzie OK.


NIE POLECAM!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 22:01  
Cytuj
Nie ma w naszym miescie dobrej kobiety ginekologa, moze ktos sie w koncu pojawi naprawde dobry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »