NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Co was denerwuje w mieście?, Co was denerwuje w mieście?
~~sss
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 13:51  
Cytuj
Co was denerwuje w mieście?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 13:51  
Cytuj

 
 
 
 
~~```````````````
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 13:56  
Cytuj
Dużo rzeczy. Prezydent, ceny paliwa, rozkopane ulice, źli kierowcy............. można tak wymieniać do jutra

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 13:59  
Cytuj
a jaki temat chcielibyście żeby został opisany

 
 
 
 
~~MDz
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 14:01  
Cytuj
Celem tego tematu jest znalezienie nurtujacych was kwestji, w jakie moglibysmy zaingerowac i poruszyc w atrykule

Pozdrawiam goraco

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 16:15  
Cytuj
nie mozna tu znalesc ludzkiej pracy za ludzkie pieniadze chyba ze kogos pasjonuje 8 godz w hucie na frezarkach albo w ATS przy aluminium...,pozatym jest tu za******ie nudno i nic sie nie dzieje 3 kluby techno... kilka barow i tyle a najbardziej mnie wqu**ia ze miasto po godz 15 w sobote wymiera nic nie mozna kupic czy dostac no chyba ze tesco..

 
 
 
 
~~de
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 21:46  
Cytuj
Mnie denerwują chamsko tuningowane fury (i motocykle też), które ryczą mi pod oknem...
Czy przepisy mówią coś o ograniczeniu hałasu pojazdów - jakieś normy decybeli?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 22:40  
Cytuj
a mnie denerwuje to ze nawet nie ma czym dojechac z agatowki do stalowej autobusy wieczorem tak jezdza ze szkoda gadac a w sobote i niedziele to wogole kaplica ostatni do stalowej jest 20 4...cos tam

a ostatni ze stalowej jest cos zaraz po 20 ... no ludzie co za debil wymyslil ten rozkalad ??

 
 
 
 
~~Użytkownik
ff
Wysłany: 28 Lip 2007r. 01:00  
Cytuj
To miasto w ogóle nie ma centrum. W większości miast są takie miejsca jak rynek czy główna ulica (deptak)
gdzie znajdują się kluby bary restauracje i miejsca te wieczorem tętnią życiem pełno ludzi można krążyć od knajpki czy klubu do knajpki w sąsiedztwie a tutaj nie dośc że nie ma lokali gdzie można by posłuchać innej muzyki niż wszechobecne dicho ,techno czy inne takie dla gimnazjalistów, to jeszcze to wszystko porozrzucane pochowane między blokami dlatego to miasto nie ma żadnego klimatu wieczorami.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Lip 2007r. 09:47  
Cytuj
..."bo wieczorami nie widać szarości, nie widać brudnych ulic"...

 
 
 
 
~~MDz
ff
Wysłany: 28 Lip 2007r. 10:28  
Cytuj
1) Problem pracy byl, jest i bedzie, dlatego zadna gazeta sie nim nie interesuje. Dobrze platna praca jest
- w szklarni przed niskiem (przydaje sie prawo jazdy B w pracy), lub
- w cegielni (nie wiem gdzie dokladnie jest), na najciezszym stanowisku - piece - masz 160 zl dziennie, zatrudniaja uczniow na etat. Praca dla tych typowo fizycznych)
- mozna poszukac w restauracjach i pizzeriach, pomagajac przy kuchni - tam zawsze sa miejsca - a np roma placi 5 zl za godzine. Spore wziecie maja tez kierowcy kategorii B

2) wiem, ze glosna jazda - tj na zbyt niskim sprzegle - jest niedozwalana i zabraniana na kursach egzaminacyjnych. Norm prawnych jako tako nie ma (jak mi sie zdaje), chyba ze podciagnac to pod stwarzanie zagrozenia ruchu (zabronione sa wszelkie formy dekoncentracji kierowcow). Moznaby cos o tym napisac, ale musialoby sie stac jakies znaczace wydarzenie. Pisanie "tak poprostu" ze samochody chalasuja pod oknami nie przejdzie przez redakcje

3) Te autobusy bylyby dobre na temat i zwrocenie czyjejs uwagi przez media. tak sadze

4) Stalowa Wola miala byc dzielnica niska, dlatego nie budowano miasta od rynku, lecz od huty i osiedli przy hucie. Miejsce centralne ma spelniac plac przed mdk.
Muzyka to kwestia komercji, przeciez klub grajacy tylko muzyke celtycka czy cyganska nie postalby tu dlugo. Mieszkamy tylko w srednim miescie i takie sa tu prawa rynku, ze specyficznych odbiorcow jest za malo, by pracodawca mogl utrzymac dzialalnosc. Pozatym kluby graja co dzien inne muzyke, np w czwartek stare przeboje, wpiatek hip-hop a w sobote techno itp. Wszystko po to by zdobyc klijentow

Za brak polskich znakow w poscie przepraszam

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Lip 2007r. 12:25  
Cytuj
heh w piatek hip-hop w tym miescie?niby gdzie?

 
 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 19 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2007r. 14:42  
Cytuj
MDz ubawiłeś mnie stwierdzeniem że Stalowa wola miała być dzielnicą Niska(pewnie jesteś z Niska ;-) )
Popieram Użytkownika brakuje nam w mieście miejsca gdzie można pospacerować, usiąść w ogródku i wypić spokojnie piwko. Brak wizytówki Stalowej. Fakt mamy park przy szkole muzycznej ale ten kto tam spaceruje to zna stan chodników w tym parku.
Brakuje nam szaletów miejskich przez co widzi się jak potrzeby załatwiane są gdzie popadnie.

Druga sprawa to kultura osobista mieszkańców, w tej materii jest wiele do zrobienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 28 Lip 2007r. 16:14  
Cytuj
brak szaletu publicznego...

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 28 Lip 2007r. 16:17  
Cytuj
i co do 160 zl dziennie piecowego w cegielni prosze podac tą cegielnię i ile godzin pracuje ten piecowy.

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2007r. 19:20  
Cytuj
post o autobusach to ja napisalem nawiasem mowiac ...a tak pozatym to te autobusy w stalowej to wogole ... ten rozklad jazdy jest dopasowany niby do czego ?? ze tak sie spytam i co za kretyn (za przeproszeniem) nie zrobil tu w stalowej zadnego autobusu nocnego przeceiez kasa i tak by byla z tego niezla podejzewam ... naprawde jak przychodzi weekend to niema czym sie ruszyc na lini agatowka-stalowa ...no a przeciez nie zawsze mozna jechac autem ... z wiadomych przyczyn ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Osa
ff
Wysłany: 28 Lip 2007r. 19:57  
Cytuj
już nie denerwuje a wqrwia mnie hałs powodowany przez Elektrownie Stalowa Wola,bo jakimuś burakowi o 3 nad ranem przypomni się,że trza dym wypuścic,co nawet w Jastkowicach słychać!!!Jest na to pora od 6.00 do 22.00!Pojazdy uprzywilejowane tj. Straż Pożarna,Pogotowie ratunkowe,Policja po 22.00 nie używa sygnałów dźwiękowych.Czy "proces produkcji prądu" jest aż tak wymagający,czy to tylko wina "obsługanta",któremu po kilku godzinach przypomina się , po co przyszedł do pracy?

 
 
 
 
~~MDz
ff
Wysłany: 28 Lip 2007r. 20:44  
Cytuj
stalowa wola naprawde miala byc dzielnica niska. dlatego budowe nie rozpoczeto od rynku, lecz od osiedli przemyslowych

 
 
 
 
~~Gregory
ff
Wysłany: 28 Lip 2007r. 22:18  
Cytuj
Prostackie zachowanie mieszkańców! To mnie denerwuje. Zaśmiecanie miasta. Dzisiaj byłem świadkiem jak z samochodu osobowego na skrzyżowaniu jakaś baba wyrzucała śmieci przez okno. Miejsce jak najbardziej odpowiednie na robienie porządków w aucie. Tak ciężko schować papier do kieszeni i wyrzucić go do kosza? Chociaż nie dziwi mnie to bardzo bo w końcu mieszkamy w wielowsi!

 
 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 19 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2007r. 22:50  
Cytuj
Kolego MDz popatrz na to zdjęcie http://www.stalo(...)=2&gal=4 a potem nie pisz głupstw na forum. Jaka dzielnica?? Stalowa powstała jako miasto Centralnego Okręgu Przemysłowego a zaczęto budować osiedla mieszkalne dookoła huty po to żeby pracownicy mieli gdzie mieszkać. Skąd ty takie historie bierzesz??? Wtedy były inne priorytety więc nikt nie myślał o rynku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 29 Lip 2007r. 08:46  
Cytuj
Oj miała czy nie miała być.. jakie to ma teraz znaczenie? Ważne jest, że z tym faktem nie da się już nic zrobić. Jest dosłownie podręcznikowa sytuacja jak w powiedzeniu: kto się wróblem urodził, kanarkiem nie zdechnie (znam jeszcze bardziej dosadne o ku**ie i baletnicy smiech2 ). Jedyne rozwiązanie to przenieść starówkę napszykłat z KraQ do Stalówki jezyk

użyszkodnik Edzio

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Lip 2007r. 06:18  
Cytuj
mnie denerwuje hala targowa !! wygląd budynku i wokół cały teren !! przynosi to wstyd miastu!!

 
 
 
 
~~de
ff
Wysłany: 30 Lip 2007r. 10:29  
Cytuj
mnie denerwuje hala targowa !! wygląd budynku i wokół cały teren !! przynosi to wstyd miastu!!

Szczególnie jak stragany się zwiną i zostaje ten syf!!! który wszyscy widzą - szczególnie pasażerowie PKS z innych miast przejeżdzający tamtędy...

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 30 Lip 2007r. 20:47  
Cytuj
Mnie yez denerwuje hala targowa. Jak Ci ludzie mogą tak się przeciskać w sobotni poranek, co w tym fajnego?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Lip 2007r. 22:29  
Cytuj
tradycja

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2007r. 07:06  
Cytuj
Nastoletni "ultras" kibole Stalówki, słoma z butów wyłazi na każdym zakręcie :wśceikły:

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »