NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
DENTYSTA,
~~
ff
Wysłany: 21 Sty 2008r. 09:15  
Cytuj
goodgoodgoodgoodgoodgoodWedług mnie polecam NZOZ stom Przych .nr2 przy ul.Popiełuszki.Leczą zęby w ramach NFZ.Bardzo dobrze.POLECAM GORĄCO.Stary pacjent

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2008r. 09:15  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sty 2008r. 08:16  
Cytuj
Fajnie ale lekzrz robi antyreklame orto-mix poniżajace

 
 
 
 
~~zdegustowany
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 16:50  
Cytuj
Czyżbyś wziął/ęła ślub z ta firmą? Normalny człowiek nawet po przedstawieniu swoich racji i treściwej polemice nie ma czasu na ciągłe wypisywanie postów na jakiejkolwiek stronie internetowej. Jeszcze trzeba żyć - uczyć się, pracować etc. No chyba, że samemu jest stroną w temacie.

 
 
 
 
~~K
ff
Wysłany: 25 Sty 2008r. 19:22  
Cytuj
Pani doktor Beata Szuwalska- Piersa
Chyba się zakochałem:zawstydzony:

 
 
 
 
~~asega
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 11:44  
Cytuj
"Doktor" Kluk-cośtam z Dentesu , jeśli macie odrobine zdrowego rozsądku to omijajcie szerokim łukiem!!
Nie dość że kobieta bezczelna i pozbawiona kultury , kompletnie bez podejscia do pacjenta( w tym przypadku dziecko 3,5 letnie)to dodatkowo krzycząca na pomocnice i na małą przerażoną pacjentkę.
Najbardziej przerażające jest to że o mało nie doprowadziła do poważnego zagrożenia zdrowia 3,5 letniej dziewczynki.
Wszystko dobrze się skończyło jedynie dzięki bezinteresownej pomocy pani doktor Wermińskiej , ktorej jestem dozgonnie wdzięczna.
Do Dentesu zresztą się wybieram ale z awanturą , bo tego napewno nie podaruje.

 
 
 
 
~~efka
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 22:37  
Cytuj
O tym ORTO-MIXIE to już piszecie do znudzenia!Moim zdaniem usunięcie zęba i znieczulenie na NFZ jest bezpłatne,choć to nam się nam należy za składki jakie płacimy!A pacjent powinnien wiedziedzić czy to wizyta na NFZ czy prywatna,a nie dowiadywać się po fakcie!I co to za specjalisci,że po usunieciu pojawiła się gorączka?Brrr....Ja lata temu razem z mężem i córkami chodzilismy do tej Pani Dr Szuwalskiej w 'białym domu'('plecy' sklepu Żabka)i plomby nam się trzymają po 10-12 lat!!!!good

 
 
 
 
~~bunia
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 23:02  
Cytuj
Koleżanka namówiła mnie na leczenie zębów na NFZ! Nigdy wiecej!Dość,że pani dr zrobiła mi łaskę,że w ogóle mnie przyjęła,to plomba paskudna,dziąsło przy niej boli...i musiałam dopłacić do tej przyjemnosci 60zł.Teraz inna kolezanka mnie uswiadomiła,że prywatnie też mozna za taką cenę zrobić zęba!To o co chodzi?:wśceikły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 15:43  
Cytuj
ludzie leczcie sie tylko prywatnie

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 15:43  
Cytuj
też tak uważam

 
 
 
 
~~tat
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 21:07  
Cytuj
Ja chodzę tylko prywatnie leczyć zeby i jest okgoodAle jak czekam na swoją wizytę i zjawia się jakieś dziecko mam ochotę wiać stamtąd,bo tak sie drą,spazmują jakby dokonywała się tam jakaś rzeź!A moja pani Dr to przemiła osoba!

 
 
 
 
~~kazik
ff
Wysłany: 31 Sty 2008r. 22:32  
Cytuj
A gdzie w St.Woli warto leczyć zęby?I Żeby było ładnie,miło i............ ładna Pani Dr?smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 00:00  
Cytuj
Na narutowicza koło mimozy

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 15:12  
Cytuj
Na narutowicza koło mimozy

TEN/TA (~) CIĄGLE SWOJE - NIE ODPUSZCZA...

 
 
 
 
~~kazik
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 23:17  
Cytuj
Very funny!O 'urodzie'dentystek z Narutowicza już czytałem na wcześniejszych stronachwink i nie dam się nabraćjezyk he he i o ich 'profesjonalizmie' też ktoś pisał...chyba,że tam jest więcej gabinetów?

 
 
 
 
~~ciech
ff
Wysłany: 2 Lut 2008r. 00:16  
Cytuj
W Dentesie są mile ładne kobietkizakochany

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 01:13  
Cytuj
nooooogood fajne są:zawstydzony:

 
 
 
 
~~edzio
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 22:04  
Cytuj
A gdzie można wyleczyć zęba dobrze i tanio?szybko.neutralny

 
 
 
 
~~oszczędny
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 15:50  
Cytuj
U Ruskich na hali targowej.

 
 
 
 
~~taa
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 16:16  
Cytuj
jakby ktoś chciał żeby mu szybko usunęli zęba w Stalowej niech się przejdzie Zatorzem krzycząc "jeb.ć dresiarzy"

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 19:16  
Cytuj
U Ruskich na hali targowej.Masz racę oni są najlepsi.

 
 
 
 
~~hela
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 23:42  
Cytuj
ja polecam ślicznego i miłego dr Piota,który przyjmuje w Turbi zakochany

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Marz 2008r. 16:20  
Cytuj
U Ruskich na hali targowej.,albo u takiego łysego małego w przych. nr 5 w Rozwadowie co przyjmuje razem z żoną.

 
 
 
 
~~Ja!
ff
Wysłany: 4 Marz 2008r. 19:27  
Cytuj
Polecam dr. Tłuczewicz na ulicy Krzywej, miła obsłyga, szybko i w miare przystepne ceny.

 
 
 
 
~~g
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 15:49  
Cytuj
CYTAT
A czy ktos wie gdzie ma gabinet dr. Lorkowski stomatolog


Nie wiem czy ktos wcześniej odpowiedział, nie chce mi się czytać ;-). dr Lorkowski ma gabinet na przeciwko jubilatu, obok stelli, sklepu zielarskiego, róg budynku, schodkami w górę.. widać ze skrzyżowania

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 18:34  
Cytuj
Do kogo iść z 4letnim dzieckiem?Kto ma dobre podejscie do dzieci,żeby nie zrazic dziecka do stomatologa?

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »