NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
DENTYSTA,
~~e29
ff
Wysłany: 16 Maja 2007r. 18:29  
Cytuj
szukalam watku o dentystach i nie znalazlam, moze zle szukam a moze zniklo, nie wiem.
wiec prosze o linka albo ewentualnie o info o dobrym dentyscie, co robi porzadnie zeby. jak dla mnie to musi dawac porzadne znieczulenie i traktowac mnie jak dziecko, bo inaczej sie nie dam dotknac. wiec piszcie, bo boli mnie ząb

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2007r. 18:29  
Cytuj

 
 
 
 
~~e29
ff
Wysłany: 16 Maja 2007r. 18:36  
Cytuj
o, juz znalazlam wątek umiech wiec sobie poczytam, chyba ze ktos ma ochote cos dopisac umiech

 
 
 
 
~~greta
ff
Wysłany: 18 Maja 2007r. 10:12  
Cytuj
Agata Mazur 015 8448138 (blok z tunelem obok mini maxa)

 
 
 
 
~~ola
ff
Wysłany: 11 Paź 2007r. 15:26  
Cytuj
Czy widzieliście dentystki z ORTO-MIX w akcji dla pierwszaków w Domu Kultury?goodgood. Kobitki są nieziemskie niedośc że extra leczą to jeszcze robią coś dla miasta.Takie postawy tyklo popierać. Przestłam linki pooglądajcie

http://www.echod(...)#foto_up
http://www.echod(...)#foto_up

 
 
 
 
~~ron
ff
Wysłany: 12 Paź 2007r. 13:42  
Cytuj
Niestety starsze Panie tylko siedzą w gabinetach i łoją kapuchę, nawet nie myślą o szkoleniach , czy coś tam. Ja nigdy nie miałem dobrego zdania o dentystach w naszym "miasteczku",ale jak znajomy polecił "OrtoMiX" i tam poszedłem byłem bardzo zdziwiony. Sprzęt nówka, Panie pracują w takich lupach jak w "Chirurgach" (w życiu czegoś takiego nie widziałem). Przed wizytą pokazują na monitorze jaki jest stan uzębienia, tak że nie wsadzą Ci jakiegoś badziewia bo po wizycie sam możesz stwierdzić ile zostało zrobione i jak to wygląda. Jak jeszcze zobaczyłem w Echu, że robią coś dla miasta to całkiem mnie zatkało. cool

 
 
 
 
~~-a-
ff
Wysłany: 12 Paź 2007r. 14:07  
Cytuj
a jak kwotowo wygląda u nich leczenie?

 
 
 
 
~~ron
ff
Wysłany: 12 Paź 2007r. 14:38  
Cytuj
Ceny w normie. Zawsze przed leczeniem lekarz mówi ile wyniesie leczenie.

 
 
 
 
~~cris
ff
Wysłany: 12 Paź 2007r. 14:45  
Cytuj
czy wiecie jak sie "robi" klientow dla gabinetow dentystycznych? powiem wam- daje sie paste do zebów z fluorem, ktory po połączeniu z enzymem śliny i wtarty w mikroszczeliny zeba, rozwala szkliwo... i juz jestes klientem.
przypomnij sobie momenty gdy odpadło ci kawałek zeba/bez bólu/-to skutek !!!
aby zeby byly pieknie , białe i zdrowe , myj wodą z łyzeczką sody lub z kilkoma kroplami wody utlenionej- oraz spożywaj białko kolagenowe/galareta wieprzowa, salceson, flaki/-raz wyleczone, wiecej sie nie popsują- WSZYSTKO W TWOICH REKACH-USTACH.

 
 
 
 
~~stara dentysyka
ff
Wysłany: 13 Paź 2007r. 07:51  
Cytuj
Jestem starą dentystką,ale jak każdy lekarz w tym kraju mam obowiązek szkolenia zawodowego i zbierania puntków edukacyjnych.W ciągu roku jestem na co najmniej kilkunastu szkoleniach,słono opłacanych z własnej kieszeni.Zapewniam,że na szkoleniach spotykam lekarzy nawet po 60-tce.To,że nie wieszam dyplomów nie znaczy,że ich nie mam,mam ponad 100,a wieszanie uważam za niegodne lekarza i pozostawiam dla fryzjerów.

 
 
 
 
~~ron
ff
Wysłany: 28 Paź 2007r. 22:21  
Cytuj
Bez nerwów.
To świetnie,że Pani bierze udział w szkoleniach.Bardzo się Cieszę, że podnosi Pani sobie kwalifikacje. Najwyraźniej nie miałem szczęścia się z Panią spotkać. Ja trafiałem do dentysty - mężczyzna dosyć młody, który wklejał mi, że ztrepanuje mi zęba (leczenie kanałowe) bez znieczulenia bo tak go uczyli na studiach w Krakowie. Jedyny raz w życiu sie mało posłałem na fotelu. Dzwoniłem po żone żeby mnie zabrała z jego gabinetu bonie wiedziałem czy dam radę prowadzić. Bałem się po tym chodzić do dentysty. Poszedłem do jakiejś "starszej Pani" proszę o znieczulenie, a ona "Nie bo nie będzie pan czuł czy przepchnęłam kanał". Aż w końcu trafiłem jak już wspomniałem do Orto- mix. Znieczulenie bez problemu. Koniec kanału sprawdzają specjalnym sprzętem - coś jak sonda czy coś.
PS.Sprawdzałem w internecie czy ten Rzeźnik który chciał sprawdzić ile jestem w stanie wytrzymać bólu, mówił prawdę. Oczywiście kłamał. WSZĘDZIE piszą o znieczuleniu przy leczeniu kanałowym. Krakowski wydział Stomatologi zwraca na to szczególną uwagę bo w Krakowie jest jakiś profesor który jest orędownikiem leczenia kanałowego na jednej wizycie - w celu ograniczenia DOLEGLIWOŚCI BÓLOWYCH. Ten pan chyba po prostu chciał sobie oszczędzić pracy i pojechał ze mną na żywca.

 
 
 
 
~~fruta
ff
Wysłany: 29 Paź 2007r. 09:44  
Cytuj
A gdzie on przyjmuje???zdziwiony

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Paź 2007r. 10:09  
Cytuj
Ja mialam leczone kanalowo 2 zeby u 2 roznych dentystow. Jeden mial ok. 45 lat a drugi ok 30. Oba zeby mialam leczone bez znieczulenia i za jednym razem mnie troche bolalo a za drugim w ogole (to zalezy wszystko od stanu zeba -jeden z nich byl martwy wiec nic nie czulam). Uwazam ze znieczulenie nie jest konieczne ale jezeli ktos przychodzi do dentysty i o nie prosi to oczywiscie sadze ze powinien je dostac

 
 
 
 
~~przestraszona
ff
Wysłany: 31 Paź 2007r. 15:03  
Cytuj
Ja proszę o znieczulenie nawet przy zwykłym borowaniu. :haha:

 
 
 
 
~~ggman
ff
Wysłany: 2 Lis 2007r. 16:37  
Cytuj
A kto mi powie gdzie jest najgorzej??? Którego stomatologa omijać szerokim łukiem???

 
 
 
 
~~przestraszona
ff
Wysłany: 3 Lis 2007r. 19:57  
Cytuj
???

 
 
 
 
~~diss
ff
Wysłany: 3 Lis 2007r. 23:49  
Cytuj
Ja też z czystym sumieniem polecam Orto-Mix zwłaszcza tym, którzy panicznie boja się dentysty. Zanim tam trafiłem nie byłem nigdzie przez jakieś 6 może 7 lat (ze strachu oczywiście) a w buzi zapuściłem sobie istne cmentarzysko :haha: Do Orto Mixu poszedłem po 1 bo juz gdzieś musiałem a po 2 bo właśnie na tym forum przeczytałem wiele pozytywnych opinii. No i chodzę regularnie od maja, i naprawdę przestałem bać się dentysty. Panie do wszystkiego podchodzą naprawdę profesionalnie i tak, zeby pacjent czuł się komfortowo.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Lis 2007r. 10:03  
Cytuj
Według mnie polecam NZOZ stom Przych .nr2 przy ul.Popiełuszki.Leczą zęby w ramach NFZ.Bardzo dobrze.POLECAM GORĄCO.Stary pacjent

 
 
 
 
~~ania 1986
ff
Wysłany: 16 Lis 2007r. 18:13  
Cytuj
Wow:szok:
Nie mów że pozwalasz sobie leczyć zęby w ramach NFZ. A ile ty masz lat 70. Przecież NFZ zapewnia materiały światłoutwardzalne do 3- ki. Potem amalgamat. Jak ty chcesz sobie pakować taki archaiczny materiał to chyba wyobraźni nie masz w ogóle. W cywilizowanym świecie zapomniano o nim. Zaleca się usunięcie amalgamatu przed zajściem w ciążę, powszechne jest to że to materiał nieszczelny, robi się pod nim pruchnica i leczenie kanałowe gotowe. Pamiętaj, że ząbków nie robisz dziś bo Cię bolą czy coś- tylko po to żeby z nimi żyć 40-50 lat. Rachunek jest wg mnie prosty -szkoda oszczędzać na materiale. Te 40-50 zł za wypełnienie na tyle lat to dosłownie nic.

 
 
 
 
~~beret
ff
Wysłany: 17 Lis 2007r. 00:56  
Cytuj
Witam. Widzę ze kilka osób bardzo zachwala Orto Mix. Jakiś rok temu tez tam bylem. W ciągu jednego dnia pani doktor zrobiła mi zęba, full przegląd, usuwanie kamienia, polerkę, wybielanie i lakierowanie. Poza dwiema pierwszymi pozycjami które musiałem zrobić reszta wydala mi sie zbędna ale pani doktor tak pięknie ściemniała ze dałem sie namówić. Nie wspomnę o rachunku jaki zapłaciłem ale wyszedłem zadowolony ze przez dłuższy czas nie będę musiał pukać do dentysty. Lepiej zapłacić i spać spokojnie a nie po nocach "gryźć ściany"!!! No i przeliczyłem sie!!!! za jakieś 2 miesiące zaczęły sie problemy. Plomba wypadła,ząb sie ułamał a ja mało sie nie posrałem z bólu. Poszedłem do innej dentystki i okazało sie ze po tym cholerstwie do lakierowania mam osłabione zęby. Podobno mam słabe szkliwo i nie powinienem wybielać i lakierować zębów. Nasuwa mi sie pytanie: czy dentysta nie powinien rozpoznać takiego zchorzenia i czy nie powinien zastosować odpowiedniej metody leczenia. Przecież po to tam idę!!! Według mnie zostalem porostu wydymany na niezła kasiorke!!!!
Wnioski wyciągnijcie sobie sami. Ja więcej tam nogi nie postawie!!! Pozdarwiam i życzę spokojnych nocy i miłych wizytumiech

 
 
 
 
~~syd
ff
Wysłany: 17 Lis 2007r. 20:39  
Cytuj
Nie pisz głupot tylko poczytaj sobie na necie o lakierowaniu zębów . Takich dziwów o jakich piszesz to w necie nie opisują.

 
 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 14:13  
Cytuj
Aaaaaaaaaaaaaaaabbbyyy zostać KLIENTEM gabinetów dentystycznych należy: pić mleko/im wiecej tym szybciej nim będziesz/ oraz myc zęby pastą z fluorem !!!!!. Celowo wsadzono fluor do past, aby rozsadzał szkliwo.
Te dwie rzeczy wystarcza ,a bys czekał w długiej kolejce z kasą w zębie/ostatnim/.
A jak dodasz jeszcze słodziutkie badziewie jestes rekordzistą w wydawaniu kasy - na leki tez.

 
 
 
 
~~mis
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 17:05  
Cytuj
myślę że to nie tak z tymi dentystami jak sie skarży poprzednik. Chcielibyśmy mieć piękne zdrowe no i oczywiście bielutkie ząbki. No ale niestety to tak jak ze zdrowiem. Jeżeli nie będziesz cały czas dbał to sporadyczne pójście do dentysty nic ci nie da. A czy dentysta cię namówi to skąd wiesz czy ci tylko chce wyrwać kasę? A spróbuj pomyśleć czy nie chce ci dobrze. Jeszcze nigdy nie usłyszałam zeby lakier osłabiał szkliwo. To dopiero ci ktoś kit wciskał. Najgorsi są ci którzy poprzedniego fachowca krytykują. Tak jest zawsze w budownictwie. Jeśli budowałeś to wiesz co mam na myśli.
A ortomix! to sama też chodzę do nich i myśle że warto ich polecić każdemu Zresztą najlepiej to samemu sprawdzić

 
 
 
 
~~drac
ff
Wysłany: 30 Lis 2007r. 19:13  
Cytuj
Racja.
Jak jakiś lekarz "nagania" w ten sposób, że zwala wszystko na poprzedniego lekarza to od razu się od niego zabieram. A przykład z budowlańcami jest genialny - widział ktoś kiedy majstra który przyszedł na robotę i pochwalił poprzednika. Z tym lakowaniem to ktoś kitów takich nawciskał, że hej. Myślę, że tylko jeden As mógł coś takiego wymyślić - Dr M. Kiedyś to taką mi teorię wywalił na temat lakowania zębów u mojego dziecka,że myślałem że się przekręcę ze śmiechu. No po prostu BAJKOPISARZ.

 
 
 
 
~~Krzysiek
ff
Wysłany: 6 Gru 2007r. 21:19  
Cytuj
Tez nieco tu napisze bo swoje przechodzilem po gabinetach dentystycznych umiech,zaczne od Niska ,polecam pana Powęska bardzo dobrze robi ,mily ma tylko jedna wade bardzo drogo bierze przewaznie 70 zl za wizyte ale plomba trzymaja mi sie juz 8 rok wiec warto isc,Mokrzynski -sympatyczny ,plomby znakomite mojej siostrze juz rowne 20 lat trzymaja mi kolo 12,cenowo dobrze teraz nastepny stomatolog dla mnie czarna owca umiech pani Sęk-Ciba przezemnie i kolege okreslona jako sadystka plomba wytrzymala ok 4 lat a bol przy robieniu niesamowity niepolecam nawet najgorszemu wrogowi,kumplowi przywiazala glowe paskiem do fotela bo z bolu zabardzo podskakiwal umiech samo to umiech no i Stw dzis bylem u Krystyny Mroczek naprzeciwko Wzorcowego bardzo mila Pani nawet nic niepowiedzialem a odrazu znieczulenie dostalem koszt od zrobionego zeba 50 zl ,obsluga extra zobaczymy jak plomba bedzie sie trzymac umiech oby jak najdluzej umiech

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 07:47  
Cytuj
A czy ktos wie gdzie ma gabinet dr. Lorkowski stomatolog

 
 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »