NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
DENTYSTA,
~~Titka
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 19:22  
Cytuj
ibuprom to se można wsadzić, weź pyralginum, jedynie to może Ci pomóc,a jeszcze lepiej ketonal,to już raczej na pewno pomoże, ale niestety na receptę to jest

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 19:22  
Cytuj

 
 
 
 
~~---
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 21:12  
Cytuj
Czy ktoś wie gdzie teraz przyjmuje Ewa Gola??

 
 
 
 
~~ZXCV
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 10:51  
Cytuj
Marta Zawół - Brulińska, na przeciw MALDOMU na ul. Poniatowskiegogood

 
 
 
 
~~kama
ff
Wysłany: 28 Maja 2008r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś wie gdzie teraz przyjmuje Ewa Gola??

AL.JPawla(Biały dom-nad COCO)

 
 
 
 
~~MalpiszonWCzerw
ff
Wysłany: 28 Maja 2008r. 21:45  
Cytuj
Co wy robicie, że leczycie zęby kanałowo? Jak często je myjecie i czym? Napiszcie ku przestrodze innym czytelnikom. :-: Jak często chodzicie do kontroli? A może tylko wtedy, gdy już boli ząb? To wszystko jest ważne!!! Jak to tego doszło...

 
 
 
 
~~---
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 21:17  
Cytuj
Kama dzięki za informacje wink

 
 
 
 
~~smutny
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 11:06  
Cytuj
Ja złamałem zęba, dwójke górną, trzeba go pewnie bedzie nadbudować do kogo sie udać i ile w przyblizeniu taka usługa kosztuje? Licze na podpowiedzi tych osob ktore juz miały cos takiego robione.neutralny

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 15:08  
Cytuj
ja nadłamałam górną jedynke i nadawała się do kanałowego. Dentes jest dobry koszt ok. 300zł Pani piersagood

 
 
 
 
~~bluemalpiszon
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
Co wy robicie, że leczycie zęby kanałowo? Jak często je myjecie i czym? Napiszcie ku przestrodze innym czytelnikom. :-: Jak często chodzicie do kontroli? A może tylko wtedy, gdy już boli ząb? To wszystko jest ważne!!! Jak to tego doszło...
problemów z zebami nie mają Ci,którzy poprostu nie mają już w ogóle zębów i noszą protezyjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezyk zęby w protezie nie bolą i się nie psujągoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
Ja złamałem zęba, dwójke górną, trzeba go pewnie bedzie nadbudować do kogo sie udać i ile w przyblizeniu taka usługa kosztuje? Licze na podpowiedzi tych osob ktore juz miały cos takiego robione.neutralny
ups...............kijowo.....duży wydatek,jesli da się nadbudować to ok,ale jesli trzeba wzmocnic wkładem(ok 150zł) i na to jakas korona(najtansza ok 200zł,porcelanowa od 350zł w wzywż)

 
 
 
 
~~esp
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 19:15  
Cytuj
Halo Halo . .
musze usunac chirurgicznie zeba, do ktorego dentysty najlepiej sie udac? dajcie tez ewentualnie jakis namiar i mniej wiecej koszt uslugi ...

z gory dzieki za podpowiedz,

 
 
 
 
~~pacjent
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 11:18  
Cytuj
Witam. Polecam nowy gabinet, który pojawił się w Rozwadowie w rynku. Na oko widać, że sprzęt nówka sztuka, no i ceny niewygórowane... A plomba siedzi i nawet jej nie widać. :haha:

 
 
 
 
~~ząbek
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 11:37  
Cytuj
o witamy pana doktora na forum

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 09:05  
Cytuj
siemka!
dajcie namiar na jakiegoś specjaliste od mostów bo mam nielada problem :(

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~buli
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 09:09  
Cytuj
Kierbedź

 
 
 
 
~~~ ~
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 20:58  
Cytuj
orientuje sie ktoś czy istnieje jeszcze dentes?? przechodziłam dzisiaj o 16 bylo zamknięte i szyldu nie było.

 
 
 
 
~~ziuta
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
orientuje sie ktoś czy istnieje jeszcze dentes?? przechodziłam dzisiaj o 16 bylo zamknięte i szyldu nie było.

A gdzieś Ty przechodziła? Dentes jest na Popiełuszki, wejście od strony podwórza, szyld jak byk. Otwarte od poniedziałku do piątku od 11 do 19. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~ziuta
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 21:09  
Cytuj
więcej szczegółów: obok jest wejście do TK Diana, a z drugiej strony wejście do biblioteki uniwersyteckiej. białe domy. Trafisz na pewno. buźka.

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »