NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Marcin Uszyński, Kandydat na Radnego Rady Miasta
Posty: 1
Dołączył: 10 Lis 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2006r. 16:43  
Cytuj
Witam wszystkich.
Nazywam się Marcin Uszyński. Jestem kandydatem na Radnego Rady Miasta Stalowa Wola w okręgu nr 3 wystawionym z listy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Lewica i Demokraci.
Gorąco zachęcam do przeglądnięcia mojej strony internetowej (www.marcinuszynski.webpark.pl) na której znajdziecie Państwo mój program, oraz program komitetu.
Pamiętajcie dobry samorząd - żadnych POPISÓW
Lista nr 6; pozycja 5

Z poważaniem
Marcin Uszyński

Marcin Uszyński
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2006r. 16:43  
Cytuj

Marcin Uszyński
 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lis 2006r. 16:48  
Cytuj
panie Marcinie nic do pana nie ma tak samo jak do profesjonalistow na lewicy (gdyz tacy na pewno sa), nie bede na pana glosowal ale z takim wpisem to zwolennicy janusza kotulskiego za chwilke pana zjedza :/

 
 
 
 
~~ojj
ff
Wysłany: 10 Lis 2006r. 18:32  
Cytuj
P.Uszyński co to k..wa za agitacja??!!
jakby tak każdy chciał to by tego Forum brakło!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lis 2006r. 19:49  
Cytuj
no co to k... reklamę gośc na forum robi ?. Jeszcze w dodatku komóch

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lis 2006r. 19:49  
Cytuj
no co to k... reklamę gośc na forum robi ?. Jeszcze w dodatku komóch

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lis 2006r. 20:33  
Cytuj
I widzi Pan panie Marcinie nie trzeba bylo dlugo czekac na reakcje kotulakow. jak zwykle piekna polszczyzna i wysmakowane w tresci posty. zycze wiec panu sukcesu w wyborach wole juz komuchow niz prostakow i chamow kotulskiego.

 
 
 
 
~~Kopyto to glab
ff
Wysłany: 10 Lis 2006r. 20:53  
Cytuj
wole prosty jezyk "kotulakow" od cynicznego i przesiaknietego obluda jezyka szlezakowcow: pana Kopyto, Marczaka i Fili. To sa bezwzgledne glaby kreujace sie na inteligentow. Ale wyborcy w Stalowej Woli to cale szcszescie ludzie myslacy! KOPYTO, MARCZAK, FILA i przede wszystkim SZLEZAK - WYPAD ze Stalowej Woli! I mozecie namierzac moj adres IP. Mam to w dalekim powazaniu!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lis 2006r. 03:45  
Cytuj
"kretynie, idioto do potegi" pozwolisz, ze cie tak nazwe skoro w temacie o jakims kandydacie lewicy piszesz o szlezaku to najwidoczniej masz problemy ze zrozumieniem najprosztszego postu i wszedzie wcisniesz cos o szlezaku wiec "idioto i kretynie" skorto nie rozumiesz o czym jest post to sie nie wypowiadaj.

 
 
 
 
~~Desmodeusz
ff
Wysłany: 11 Lis 2006r. 12:23  
Cytuj
Marcinek, wypierdalaj stąd ty czerwona gnido, idź wylizać dupę starej suce Proszowskiej

 
 
 
 
~~janusz kotulski
ff
Wysłany: 11 Lis 2006r. 13:39  
Cytuj
Brawo Desmondeusz w koncu gadasz po naszemu umiech, Brawo jestem z ciebie dumny to jest wlasnie nasz jezyk jedyny i nie powtarzalny. brawo !!. przed toba swietlana przyszlosc w moim sztabie. Janusz Kotulski

 
 
 
 
~~Desmodeusz
ff
Wysłany: 11 Lis 2006r. 16:07  
Cytuj
Pierdol się ty marna podróbko Kotulaka

 
 
 
 
~~janusz kotulski
ff
Wysłany: 11 Lis 2006r. 18:35  
Cytuj
desmondeuszu to ja twoj janusz i skoncz mi tu pierdolic chuju jeden, ze to nie ja, pieprzysz farmazony jak polowa mojego sztabu pedale jeden. teraz poznajesz? korwa wiedzialem ze jak bede udawal inteligenta to mnie nikt nie pozna ;/ janusz kotulski

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2019r. 16:32  
Cytuj
Korzystając z okazji, że Pan Marcin Uszyński został nowym sekretarzem w Urzędzie Miasta, chciałbym przypomnieć mu pewną wypowiedź z 2006 roku, która pojawiła się na tutejszym forum, treść poniżej:

CYTAT
Witam wszystkich.
Nazywam się Marcin Uszyński. Jestem kandydatem na Radnego Rady Miasta Stalowa Wola w okręgu nr 3 wystawionym z listy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Lewica i Demokraci.
Gorąco zachęcam do przeglądnięcia mojej strony internetowej (w w w . marcinuszynski . webpark . pl) na której znajdziecie Państwo mój program, oraz program komitetu.
Pamiętajcie dobry samorząd - żadnych POPISÓW
Lista nr 6; pozycja 5

Z poważaniem
Marcin Uszyński


W związku z powyższym nasuwa się pytanie, skoro żadnych POPiSów, to jakim cudem jest Pan teraz w PiSie? Idąc dalej tym hasłem, wychodzi że mamy zły samorząd, skoro u władzy w mieście jest Pis. Czyżby poglądy polityczne zmieniały się od możliwości dostania do koryta? Może za kolejne 13 lat, zapisze się Pan do PO? Byłby wtedy prawdziwy POPiSowiec ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2019r. 18:04  
Cytuj
heh nawrócił się? umiech Nie POPIS to stado socjalistów więc bez różnicy. wstyd się przyznać ale znam Marcina i jest mi bardzo przykro z powodu jego wyborów politycznych (Lewica, demokraci... teraz PIS) ehhh Marcin nie tędy droga, jeszcze socjalizm nikomu dobrego nic nie dał. chyba że chwilowo za cudze pieniądze, które komuś trzeba było zabrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2019r. 18:33  
Cytuj
Kolejna ogórkowa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 14 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2019r. 19:05  
Cytuj
:szok::szok::szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »