NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 6 »
Serwis Rowerowy,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 23:21  
Cytuj
CYTAT
jest nowo otwarty serwis rowerowy na Sandomierskiej, chłopaki z Rojaxu tam pracują. Szybko i solidnie robią rowerki ja miałem już na następny dzień. Mogą odebrać iodstawić ci rower pod sam dom i tak że duży plus dla nich.polecam okgood


Sezon się zaczyna a ktoś zamknął temat.
Co do serwisu to oddałem swój do chłopaków na sandomierskiej. Goście wydają się solidni. Jak dostanę rowerek to napiszę...

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 23:21  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 06:48  
Cytuj
Są ok oddalem im rower zonki i naprawili i jestem z nich zadowolony ceny ok

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 09:00  
Cytuj
Polecam Krzyśka Rojana który pracuje w Rojaxie czy jak to tam się zwie, chłopak z mega zajawka rowerowa od kilkunastu lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2009r. 07:54  
Cytuj
ta a jak ic padnei uszczelniacz w amortyzatorze to prawda masz sobie samemu gmerac w simeringach bo ci szkoda 4 dyszek.
A jak ci padnie pralka to ja sam rozbierasz.
Zarabiasz i dajesz zarabiasz innym

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2009r. 09:07  
Cytuj
Jacek po częsci ma rację bo powinno dać się zarabiać firmom usługowym tylko niestety nie wszystkich na takie wydatki stać i nie piszę tu o naprawie za 40 zł . Serwisy samochodowe to dopiero drą kase no i rzeby przynajmniej ta naprawa była rzetelna a tu jak coś nie spie...ą to naciągną na koszty (niby wymienili ale okazuje się że tylko ją wyczyścili ) dlatego jak elektronika nie siada to z usterkami mechanicznymi można samemu dać sobie radę . Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 13:10  
Cytuj
witam urzytkownikow rowerow. Mam pytanie do jakiegos fachowca o ile taki jest tu na forum . Chcialbym dobrac rozmiar ramy szosowej do mojego wzrostu z pewnych obliczen a wzrostu mam 170 wychodzi na to ze rama powinna byc rozmiar L 52,5 w calach 20,5. czy dobrze mi to wychodzi???? Rower ktory chce kupic zamawiam wiec musze byc pewien jak rame wybrac rower szosa road race Merida 901. czekam na fachowy komentarz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
witam urzytkownikow rowerow. Mam pytanie do jakiegos fachowca o ile taki jest tu na forum . Chcialbym dobrac rozmiar ramy szosowej do mojego wzrostu z pewnych obliczen a wzrostu mam 170 wychodzi na to ze rama powinna byc rozmiar L 52,5 w calach 20,5. czy dobrze mi to wychodzi???? Rower ktory chce kupic zamawiam wiec musze byc pewien jak rame wybrac rower szosa road race Merida 901. czekam na fachowy komentarz


Chyba coś pochrzaniłeś przy wyliczeniach. Ważny jest nie tylko wzrost ale też długość nóg i to jak nisko zwisa Ci nabiał potluczony
Tutaj masz poradnik jak dobrać wielkość ramy: klik klik ok
Ja przy moich 182 wzrostu mam ramę 19" więc Ty powinieneś mieć najwyżej 18 ". Gdy zdecydujesz się na Meridę to lepiej nie korzystać tylko ze wzoru ale też przymierzyć się do ramy w sklepie. Hiszpanie mają dość wydumane ramy i czasami jest problem z doborem wielkości zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 13:44  
Cytuj
k-bix dzieki ale ja z strony kozrystalem obliczylem ta dlugosc nogi i wyszlo mi 52,26 wiec w tych rozmiarach ram to wychodzi ze L sa w takich. Ja wczesniej jezdzilem na cannondale tylko juz go nie mam wiec nie powiem jaki byl to rozmiar.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 15:40  
Cytuj
jeden z tematów który był zamknięty ( nie wiem dlaczego) jest tutaj i już odblokowany http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=43455&poile=&str=1



drugi z tematów ten bardziej aktualny tutaj http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=453181&poile=&str=1

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 19:34  
Cytuj
do Rojaxu i pomogą

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 6 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 21:36  
Cytuj
wlasnie odebralam z naprawy rower od gosci z Sandomierskiej i musze przyznac ze jest dobrze zrobiony, jestem zadowolona, polecam ten serwis umiech

Limit
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
k-bix dzieki ale ja z strony kozrystalem obliczylem ta dlugosc nogi i wyszlo mi 52,26 wiec w tych rozmiarach ram to wychodzi ze L sa w takich. Ja wczesniej jezdzilem na cannondale tylko juz go nie mam wiec nie powiem jaki byl to rozmiar.


Przejedź do Rojaxu albo Rozetu na Okulickiego i przymierz się do ramy ok Żebyś nie zrobił tak jak ja kupując buty spd Shimano potluczony
Na co dzień noszę numer 43 ale według numeracji Shimano mam rozmiar 45 :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 23:26  
Cytuj
Wiesz co w rojaksie nie ma tych rowerow i bede musial zamowic maja ze dwie szosowki bh ale wedlug numeracji bh rozmiar L to 49 cm a w meridzie to by byla M wiec ciezko sie przymiezyc. Nie wiesz gdzie blisko jest jakis dystrybutor merida??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 23:44  
Cytuj
CYTAT
Wiesz co w rojaksie nie ma tych rowerow i bede musial zamowic maja ze dwie szosowki bh ale wedlug numeracji bh rozmiar L to 49 cm a w meridzie to by byla M wiec ciezko sie przymiezyc. Nie wiesz gdzie blisko jest jakis dystrybutor merida??????


Jeśli bywasz w Wawie to dam Ci namiar na sprawdzonego dystrybutora Meridy ok

BTW. Nie wiem dlaczego uparłeś się na Meridę nie wiem
Przecież jest jeszcze Kellys, Unibike i inni ok
Napisz jaki rowerek chcesz kupić cross, mtb czy może szosę ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 08:48  
Cytuj
wiesz co uparlem sie na meride bo jest w miare tania jezdzilem wczesniej jak pisalem na cannondale tylko uzywanym i teraz go juz nie mam , bo mialem stluczke w tamtym roku. k-bix a Ty na czym jezdzisz??? i gdzie jezdzisz????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
wiesz co uparlem sie na meride bo jest w miare tania jezdzilem wczesniej jak pisalem na cannondale tylko uzywanym i teraz go juz nie mam , bo mialem stluczke w tamtym roku. k-bix a Ty na czym jezdzisz??? i gdzie jezdzisz????


Ja śmigam rowerkiem typu cross po okolicznych asfaltach. Bawi mnie " robienie przebiegu " a nie tłuczenie się po dołach więc coraz to mocniej zastanawiam się nad pójściem w szosówkę. Gdyby nie mój skopany kręgosłup to już dawno była by szosa w garażu ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 09:24  
Cytuj
rozumiem ja tez lubie robic przebieg no ale predkosc na szosie czasami jest zawrotna i to chyba lubie najbardziej......goodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 16:55  
Cytuj
Hej.Jakie macie zdanie na temat serwisu rowerowego z Okulickiego (niedaleko Banku Spółdzielczego).Dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2010r. 17:50  
Cytuj
CYTAT
Hej.Jakie macie zdanie na temat serwisu rowerowego z Okulickiego (niedaleko Banku Spółdzielczego).Dzięki.

Nie polecam. Polecam za to serwis na ulicy sandomierskiej za Rozwadowem po lewej stronie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 18 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sie 2010r. 17:41  
Cytuj
Polecam serwis na ul. Okulickiego pod bankiem. jest dobry mechanik. naprawiają szybko i solidnie a i ceny niższe jak na Sandomierskiej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2010r. 18:17  
Cytuj
Nie wierzę, że mogą być niższe ceny niż przy Sandomierskiej.
Tip top jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o ceny i fachowość.
Na Okulickiego mi tyle zaśpiewali, że dałam sobie spokój z remontem roweru na rok... Dopóki nie wyguglowałam Tip Topa i nie zadzwoniłam się rozeznać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sie 2010r. 20:56  
Cytuj
Nie polecam tego serwisu na okulickiego dlatego, że gość miał mi zamontować konkretną ustaloną przerzutkę. Miał mój nr telefonu i miał zadzwonić jak rowerek będzie gotowy. Po 2 dniach sam pojechałem bo nie było odzewu. Już odbieram rowerek mam płacić, patrzę na przerzutkę a tu zonk!!!! zupełnie inna przerzutka, niższy (tańszy) model dopiero wtedy gość raczył mnie poinformować o tym fakcie. Tak się nie robi. Miał telefon mógł dzwonić i ustalić zmiany. przecież nie robi tego za darmo.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 11:15  
Cytuj
Uwarzajcie na serwis z harcerskiej , Nikomu nie polecam zeby tam robil rower ten dziadek to nadaje sie chyba tylko detki kleic.Moja sprawa malo a co nie skonczyla by sie z policja i wizyta u tego goscia bo sprzedal moj rower i za bardzo nie chcial wyplacic mi pieniedzy za niego chcial mnie w konia zrobic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 14:00  
Cytuj
Serwis ' rowerek ' na górce .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 16:05  
Cytuj
Tak gość ma ksywkę "Rowerek" raz tam oddałem rower i już nie oddaję. Szkoda słów:-))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »