Zaloguj się !
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

Podszkol się z matematyki 6  Kwietnia  2016

Wydział Zamiejscowy Prawa i Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli zaprasza maturzystów na korepetycje z matematyki. Kto powiedział, że matematyka musi być trudna?

Starzy, nowi dyrektorzy szkół? 5  Kwietnia  2016

5 kwietnia 2016 roku zostały rozstrzygnięte konkursy w 2 stalowowolskich placówkach oświatowych, których dyrektorom kończyły się w tym roku kadencje.

Ostatni sprawdzian 6- klasisty 5  Kwietnia  2016

512 uczniów stalowowolskich podstawówek dopuszczono dziś do egzaminu sprawdzającego ich umiejętności. To prawdopodobnie ostatni tego typu sprawdzian w Polsce.

Dzień Otwarty Politechniki Rzeszowskiej 4  Kwietnia  2016

Za nami dzień otwarty Politechniki Rzeszowskiej, połączony z graduacją absolwentów. Dziś na PR przybyły tłumy. A było co oglądać!

Praktyki w Hiszpanii 1  Kwietnia  2016

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli w roku szkolnym 2015/2016 realizuje projekt pod nazwą „Praktyki zawodowe szansą na lepsze jutro”...

Sprawdzili swoją wiedzę o inflacji 25  Marca  2016

22 marca 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej pt. „Inflacja w Polsce”.

Przyjdź na Dzień Otwarty Politechniki 21  Marca  2016

4 kwietnia 2016 roku w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbędzie się Dzień Otwarty skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Sukces uczennicy Ekonomika 21  Marca  2016

16 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu odbyła się V edycja konkursu kulinarnego „Kreatywny Kucharz”…

Politechnika silna i prężna 18  Marca  2016

Od 1 października 2017 roku Zamiejscowy Ośrodek Politechniki funkcjonował będzie jako samodzielny, kolejny już Wydział Politechniki Rzeszowskiej (Wydział Mechaniczno-Technologiczny).

Szkolny Dzień Zawodowca 16  Marca  2016

16 marca w Budowlance odbyła się czwarta edycja Szkolnego Dnia Zawodowca. W tym dniu nie było normalnych lekcji, były za to prelekcje, dyskusje i zajęcia praktyczne...

Są jeszcze wolne miejsca w przedszkolach 3  Marca  2016

Stalowowolskie przedszkola mają jeszcze wolne miejsca. Tylko jedna placówka ma już zamkniętą rekrutację. Sprawdź, gdzie możesz zapisać swojego maluszka.

XIV Targi Edukacyjne w Stalowej Woli 3  Marca  2016

Po raz czternasty uczniowie szkół ponadgimnazjalnych ze Stalowej Woli i okolic mogli wziąć udział w Targach Edukacyjnych, które odbywają się w ZSP nr 1.

Smakowicie w Ekonomiku 12  Lutego  2016

II Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczny pod hasłem „Walentynkowy czar” za nami. I tym razem było smakowicie, i tym razem pachniało w całej szkole wspaniale...

Zapisy na Politechnikę Dziecięcą 3  Lutego  2016

Wszystkich uczniów szkół podstawowych zapraszamy do rejestracji na zajęcia w II semestrze Politechniki Dziecięcej. Zapisów można dokonywać od 10 lutego od godziny 10.00...

Wielki sukces naukowy 25  Stycznia  2016

Drużyna Naukowego Zawrotu Głowy, która we współpracy z MZK przygotowuje obecnie ofertę warsztatów dla dzieci o tematyce ekologicznej odniosła ogromny sukces…

Miasto musi zatrudnić asystentów 19  Stycznia  2016

W myśl nowych przepisów miasto musi w niektórych szkołach zatrudnić asystentów nauczyciela. O co chodzi?

Za nami olimpiada dla gimnazjów 16  Stycznia  2016

16 stycznia w auli Politechniki Rzeszowskiej odbyła się XI Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna dla Gimnazjalistów. Uczniowie mieli 3 godziny na rozwiązanie 7 zadań...

Jak technikum to tylko Ekonomik 16  Stycznia  2016

Ubiegłoroczni absolwenci kształcący się w zawodzie kelnera i ekonomisty w ZSP nr 3 w Stalowej Woli, według najnowszego rankingu „Perspektywy”, zajęli I miejsca na Podkarpaciu!

Które technikum najlepiej wybrać? 15  Stycznia  2016

Technikum w ZSP nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego oraz Technikum Elektroniczne w RCEZ to najlepsze technika w naszym najbliższym regionie. Sprawdź, jak zostały ocenione inne technika...

SLO ponownie przed Staszicem 14  Stycznia  2016

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2016 po raz 5 z rzędu znalazło się na 1 miejscu w Stalowej Woli oraz 9 na Podkarpaciu!

Bezpłatne kursy w Ekonomiku 6  Stycznia  2016

Zapisz się na bezpłatny kwalifikacyjny kurs zawodowy w „Rozwadowskim Ekonomiku”!

Sukces uczniów Ekonomika 18  Grudnia  2015

III miejsce w Polsce zajęli uczniowie Ekonomika w konkursie promującym bezpieczeństwo młodzieży w sieci, organizowany w ramach projektu „CHROŃMY MŁODOŚĆ w Sieci”.

Dzień otwarty CEZ 15  Grudnia  2015

Finał konkursu wiedzy technicznej, prezentacja szkoły, promowanie kształcenia zawodowego technicznego... tak w skrócie wyglądał wtorek w CEZie

ZSP nr 3 większe o kilka sal lekcyjnych 14  Grudnia  2015

3 nowe sale dydaktyczne oraz powiększony pokój nauczycielski – to efekt prac budowlanych, jakie przeprowadzono w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli.

Za nami konkurs na Wieniec Adwentowy 8  Grudnia  2015

Po raz czwarty w ZSP nr 2 odbył się konkurs na najładniejszy wieniec adwentowy. Kolędy, zapach gałązek i suszonych owoców- to wszystko na pewno pomagało w tworzeniu dekoracji…

Uczniowie montowali meble w DPS-ie 4  Grudnia  2015

Uczniowie „Budowlanki” w ramach zajęć praktycznych remontowali pomieszczenia w Domu Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

Gościnny Dzień Ekonomika 27  Listopada  2015

W piątek w rozwadowskim Ekonomiku odbył się dzień otwarty. Przybyli nań gimnazjaliści z całego powiatu. Atrakcji było co niemiara, bo królowała magia, a korytarzami mknęły wiedźmy i strzygi.

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 27  Listopada  2015

Wojewoda Podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska i Kurator Oświaty Jacek Wojtas wręczyli dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

Zrób eko-zabawkę i wygraj cenną nagrodę 17  Listopada  2015

Do 30 listopada można nadsyłać prace na konkurs „Coś z niczego czyli moje ekologiczne zabawki...

Będzie plac zabaw dla niepełnosprawnych 17  Listopada  2015

Wszystkie dzieciaki uwielbiają place zabaw, ale nie wszystkie mogą z nich korzystać. Osoby, z różnymi niepełnosprawnościami często mogły tylko pomarzyć np. o huśtaniu się…

Złożyli ślubowanie na sztandar szkoły 10  Listopada  2015

W ZSP Nr 2 im. T. Kościuszki odbyła się uroczysta przysięga klasy I LO o profilu edukacji wojskowej i ślubowanie klas pierwszych Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Zlikwidować gimnazja? 6  Listopada  2015

W Stalowej Woli mamy 9 szkół uczących na poziomie gimnazjum. Wkrótce te szkoły mogą zniknąć.

W „Jedynce” kochają zwierzaki 5  Listopada  2015

Konkursy, akademia, zbiórka – tak dzieciaki podsumowały miesiąc dobroci dla zwierząt w PSP nr 1 w Stalowej Woli.

„Witajcie w naszej bajce” 3  Listopada  2015

W ostatni piątek w bibliotece ZSP 1 gościliśmy dzieci z klasy 3 PSP 7 z Oddziałami Integracyjnymi. Spotkanie to odbyło się pod hasłem „Witajcie w naszej bajce”.

Przyroda w obiektywie aparatu 23  Października  2015

Rafał Sibiga ze Stalowej Woli zdobył II miejsce w konkursie fotograficznym "Zielone Podkarpacie w obiektywie”. Swój talent fotograficzny szlifuje w naszym mieście.

«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe