Zaloguj się !
Get Adobe Flash player
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»

Kwalifikacyjne Kursy Zawod. w Ekonomiku 26  Sierpnia  2016

W Ekonomiku trwa kolejna rekrutacja na kwalifikacyjne kursy zawodowe dla dorosłych. Wszystko wskazuje na to, że i ta, jak w poprzednich latach, zakończy się sukcesem frekwencyjnym.

Rekrutacja na studia techniczne- KUL 20  Sierpnia  2016

Techniczni mają lepiej. Wybierając kierunek studiów myśl przyszłościowo. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w ofercie ma studia techniczne. Wciąż trwa rekrutacja!

Trwa rekrutacja na studia- Politechnika 19  Sierpnia  2016

W Stalowej Woli trwa rekrutacja na kierunki techniczne. Zachęcamy do wybierania kierunków z przyszłością...

Mniejsza rewolucja w sklepach szkolnych 18  Sierpnia  2016

Od 1 września 2016 roku w sklepikach szkolnych pojawią się produkty zakazane przez poprzednią władzę. Ale nie wszystkie. Po prostu rewolucja sklepikowa będzie mniej "krwawa".

Kasia Chrapko najlepszą absolwentką 1  Sierpnia  2016

Burmistrz Gminy i Miasta Nisko uroczyście wręczył nagrodę dla najlepszego Absolwenta Gimnazjum w Gminie Nisko.

Dofinansowanie do obiektów sportowych 29  Lipca  2016

Starostwo zdobyło 0,5 mln dofinansowania do remontu obiektów sportowych przy liceum. Będzie nowe boisko i remont sali gimnastycznej.

KUL: Dziś rozdanie dyplomów 8  Lipca  2016

280 absolwentów studiów II stopnia i jednolitych magisterskich, 71 I stopnia ukończyło w 2016 roku studia w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Dziś wręczenie dyplomów.

6 powodów, dla których warto studiować! 7  Lipca  2016

Marzysz o reżyserowaniu małych form multimedialnych, kręceniu reklam czy sprzedaży towarów i usług w sieci? Chcesz zajmować się grafiką komputerową czy dziennikarstwem internetowym?

Oficjalne wyniki matur 2016 6  Lipca  2016

1/5 uczniów przystępujących do egzaminu dojrzałości nie uzyskała zadowalających wyników. Część musi szykować się do poprawki, część może tylko zaśpiewać: znów za rok matura…

W którym gimnazjum najlepsze wyniki? 5  Lipca  2016

Sprawdź jak poszło w tym roku uczniom szkół gimnazjalnych powiatu stalowowolskiego. Które szkoły wypadły najlepiej?

Jak w tym roku wypadły sprawdziany? 5  Lipca  2016

Znamy wyniki sprawdzianów po VI klasie szkoły podstawowej w stalowowolskich szkołach. Sprawdź, w których placówkach edukacyjnych uczniowie osiągnęli najlepsze wyniki.

Komu dofinansowanie do wyprawki szkolnej 1  Lipca  2016

Sprawdź czy możesz ubiegać się o dofinansowanie do zakupu wyprawki szkolnej. Wysokość dofinansowania w roku szkolnym 2016/2017 wynosi od 170 zł do 770 zł.

Trwa rekrutacja na kierunki techniczne 30  Czerwca  2016

Stalowowolskie uczelnie prowadzą rekrutację na kierunki techniczne. Jest spore zainteresowanie. Przyszli żacy wiedzą, że studiować u nas po prostu się opłaca…

Rozwiń skrzydła z CKU 25  Czerwca  2016

Trwa rekrutacja w CKUiODiDZ. Wszyscy ci, którzy mają ukończone 18 lat mogą w tej szkole uzupełnić swoje wykształcenie oraz zdobyć nowe umiejętności dzięki kursom zawodowym.

Nowoczesne laboratoria trafią do szkół 24  Czerwca  2016

W szkołach prowadzonych przez miasto zostaną utworzone bogato wyposażone pracownie tematyczne, które ułatwią naukę przedmiotów ścisłych...

Koniec szkoły! Czas na wakacje! 24  Czerwca  2016

Dzieci i młodzież żegnają się ze swoimi szkołami na długie 2 miesiące. Intensywnie pracują jeszcze tylko studenci, którzy po zakończeniu sesji będą wypoczywać do października.

Społeczna najlepsza 21  Czerwca  2016

Zespół Szkół Społecznych w Stalowej Woli może pochwalić się najlepszymi wynikami niedawnego sprawdzianu szóstoklasisty. Są one lepsze od średniej wyniku w powiecie stalowowolskim ...

Co wziąć pod uwagę wybierając studia? 17  Czerwca  2016

Maturalne stresy są już za Tobą? Niecierpliwie czekasz na wyniki z matury? Nie marnuj czasu na bierne czekanie!

Bezpiecznie na drodze 15  Czerwca  2016

Ideą turnieju jest promocja bezpieczeństwa w ruchu drogowym, od samego początku konkurs wspiera Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu oraz Powiat Stalowowolski.

Świetne miejsca naszych uczelni 15  Czerwca  2016

Ukazał się właśnie XVII Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2016. Miło nam poinformować, że stalowowolskie uczelnie uplasowały się w nim na wysokich miejscach.

Powiatowy konkurs na biznesplan 9  Czerwca  2016

8 czerwca br. w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Stalowej Woli odbył się finał i wręczenie nagród w IV Powiatowym Konkursie „Krok w przyszłość”.

Zagraniczne praktyki w Ekonomiku 7  Czerwca  2016

Uczniowie Ekonomika powrócili z zagranicznych praktyk we Włoszech i Wielkiej Brytanii. Przyszedł czas na podsumowanie.

Młodzi naukowcy wyróżnieni 31  Maja  2016

Uczniowie z naszego powiatu zdobyli pierwsze wyróżnienie w naukowym konkursie! W drużynie był Robert Meciar z PSP nr 4.

Międzynarodowa konferencja- KUL 24  Maja  2016

We wtorek, 24 maja 2016 roku, w budynku Inżynierii Materiałowej, odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa pt. Styl i jakość życia współczesnego człowieka.

Rekrutacja: Politechnika Rzeszowska 17  Maja  2016

Już 1 czerwca 2016 r. rusza elektroniczna rejestracja na studia stacjonarne (dzienne) i niestacjonarne (zaoczne) w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Politechniki Rzeszowskiej w St. Woli.

KUL z dofinansowaniem marszałka 16  Maja  2016

200 tys. zł przeznaczył marszałek W. Ortyl na zakup nowoczesnej aparatury badawczej, niezbędnej na nowych kierunkach studiów: inżynierii materiałowej i inżynierii środowiska.

Znaczące sukcesy uczniów Ekonomika 12  Maja  2016

Mimo krótkiego funkcjonowania w rozwadowskim Ekonomiku kierunków turystyczno-hotelarskich uczniowie tej szkoły już odnoszą sukcesy w olimpiadach zawodowych.

Konkurs z okazji Rocznicy Chrztu Polski 5  Maja  2016

Za nami finał II edycji interaktywnego konkursu wiedzy – Quizspotter. By bezbłędne odpowiedzieć na 21 pytań, trzeba było wykazać się dużą wiedzą...

807 uczniów zdaje dziś maturę 4  Maja  2016

24 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Podkarpacia przystąpiło dziś do egzaminu dojrzałości. 807 z nich maturę zdaje w Stalowej Woli (458- w LO i 349 w technikach).

Nowy Wydział Politechniki Rzeszowskiej 3  Maja  2016

Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Politechniki Rzeszowskiej w październiku 2016 r. będzie obchodził 18-lecie istnienia. Przez ten czas uczelnia rozwijała się, by w końcu stać się własnym wydziałem.

Za nami Historiada 2  Maja  2016

Łatwo nie było. Pytania były ciekawe, zaskakujące i na pewno nie na wszystkie odpowiedziano. Ale cóż. Kto powiedział, że będzie łatwo? Przecież było o co walczyć.

Ekonomik na praktykach za granicą 25  Kwietnia  2016

Grupa uczniów Ekonomika wyruszyła właśnie w świat, by we Włoszech i Wielkiej Brytanii odbyć zagraniczne staże. Z tej możliwości w ciągu ostatnich 3 lat skorzystał już co trzeci uczeń szkoły.

Nie wyślemy 6- latków na siłę do szkoły 25  Kwietnia  2016

Nie przyłączamy się do tych samorządów, które laptopami, tabletami, tanimi gadżetami chcą zachęcać rodziców do uczęszczania ich dzieci do 1 kl. szkoły podst. w wieku 6 lat- mówi prezydent.

Młodzi matematycy nagrodzeni 22  Kwietnia  2016

Już po raz XIV młodzi matematycy zmagali się z królową nauk podczas Powiatowego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Zespół Szkół nr 4 w Stalowej Woli.

"Studiuj blisko"- wybierz KUL 22  Kwietnia  2016

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w piątek zaprosił w swoje progi przyszłych studentów. Dzień Otwartych Drzwi za nami…

« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe