Zaloguj się !
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»

Przyjdź na Dzień Otwarty Politechniki 21  Marca  2016

4 kwietnia 2016 roku w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbędzie się Dzień Otwarty skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Sukces uczennicy Ekonomika 21  Marca  2016

16 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu odbyła się V edycja konkursu kulinarnego „Kreatywny Kucharz”…

Politechnika silna i prężna 18  Marca  2016

Od 1 października 2017 roku Zamiejscowy Ośrodek Politechniki funkcjonował będzie jako samodzielny, kolejny już Wydział Politechniki Rzeszowskiej (Wydział Mechaniczno-Technologiczny).

Szkolny Dzień Zawodowca 16  Marca  2016

16 marca w Budowlance odbyła się czwarta edycja Szkolnego Dnia Zawodowca. W tym dniu nie było normalnych lekcji, były za to prelekcje, dyskusje i zajęcia praktyczne...

Są jeszcze wolne miejsca w przedszkolach 3  Marca  2016

Stalowowolskie przedszkola mają jeszcze wolne miejsca. Tylko jedna placówka ma już zamkniętą rekrutację. Sprawdź, gdzie możesz zapisać swojego maluszka.

XIV Targi Edukacyjne w Stalowej Woli 3  Marca  2016

Po raz czternasty uczniowie szkół ponadgimnazjalnych ze Stalowej Woli i okolic mogli wziąć udział w Targach Edukacyjnych, które odbywają się w ZSP nr 1.

Smakowicie w Ekonomiku 12  Lutego  2016

II Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczny pod hasłem „Walentynkowy czar” za nami. I tym razem było smakowicie, i tym razem pachniało w całej szkole wspaniale...

Zapisy na Politechnikę Dziecięcą 3  Lutego  2016

Wszystkich uczniów szkół podstawowych zapraszamy do rejestracji na zajęcia w II semestrze Politechniki Dziecięcej. Zapisów można dokonywać od 10 lutego od godziny 10.00...

Wielki sukces naukowy 25  Stycznia  2016

Drużyna Naukowego Zawrotu Głowy, która we współpracy z MZK przygotowuje obecnie ofertę warsztatów dla dzieci o tematyce ekologicznej odniosła ogromny sukces…

Miasto musi zatrudnić asystentów 19  Stycznia  2016

W myśl nowych przepisów miasto musi w niektórych szkołach zatrudnić asystentów nauczyciela. O co chodzi?

Za nami olimpiada dla gimnazjów 16  Stycznia  2016

16 stycznia w auli Politechniki Rzeszowskiej odbyła się XI Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna dla Gimnazjalistów. Uczniowie mieli 3 godziny na rozwiązanie 7 zadań...

Jak technikum to tylko Ekonomik 16  Stycznia  2016

Ubiegłoroczni absolwenci kształcący się w zawodzie kelnera i ekonomisty w ZSP nr 3 w Stalowej Woli, według najnowszego rankingu „Perspektywy”, zajęli I miejsca na Podkarpaciu!

Które technikum najlepiej wybrać? 15  Stycznia  2016

Technikum w ZSP nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego oraz Technikum Elektroniczne w RCEZ to najlepsze technika w naszym najbliższym regionie. Sprawdź, jak zostały ocenione inne technika...

SLO ponownie przed Staszicem 14  Stycznia  2016

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2016 po raz 5 z rzędu znalazło się na 1 miejscu w Stalowej Woli oraz 9 na Podkarpaciu!

Bezpłatne kursy w Ekonomiku 6  Stycznia  2016

Zapisz się na bezpłatny kwalifikacyjny kurs zawodowy w „Rozwadowskim Ekonomiku”!

Sukces uczniów Ekonomika 18  Grudnia  2015

III miejsce w Polsce zajęli uczniowie Ekonomika w konkursie promującym bezpieczeństwo młodzieży w sieci, organizowany w ramach projektu „CHROŃMY MŁODOŚĆ w Sieci”.

Dzień otwarty CEZ 15  Grudnia  2015

Finał konkursu wiedzy technicznej, prezentacja szkoły, promowanie kształcenia zawodowego technicznego... tak w skrócie wyglądał wtorek w CEZie

ZSP nr 3 większe o kilka sal lekcyjnych 14  Grudnia  2015

3 nowe sale dydaktyczne oraz powiększony pokój nauczycielski – to efekt prac budowlanych, jakie przeprowadzono w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli.

Za nami konkurs na Wieniec Adwentowy 8  Grudnia  2015

Po raz czwarty w ZSP nr 2 odbył się konkurs na najładniejszy wieniec adwentowy. Kolędy, zapach gałązek i suszonych owoców- to wszystko na pewno pomagało w tworzeniu dekoracji…

Uczniowie montowali meble w DPS-ie 4  Grudnia  2015

Uczniowie „Budowlanki” w ramach zajęć praktycznych remontowali pomieszczenia w Domu Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

Gościnny Dzień Ekonomika 27  Listopada  2015

W piątek w rozwadowskim Ekonomiku odbył się dzień otwarty. Przybyli nań gimnazjaliści z całego powiatu. Atrakcji było co niemiara, bo królowała magia, a korytarzami mknęły wiedźmy i strzygi.

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 27  Listopada  2015

Wojewoda Podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska i Kurator Oświaty Jacek Wojtas wręczyli dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

Zrób eko-zabawkę i wygraj cenną nagrodę 17  Listopada  2015

Do 30 listopada można nadsyłać prace na konkurs „Coś z niczego czyli moje ekologiczne zabawki...

Będzie plac zabaw dla niepełnosprawnych 17  Listopada  2015

Wszystkie dzieciaki uwielbiają place zabaw, ale nie wszystkie mogą z nich korzystać. Osoby, z różnymi niepełnosprawnościami często mogły tylko pomarzyć np. o huśtaniu się…

Złożyli ślubowanie na sztandar szkoły 10  Listopada  2015

W ZSP Nr 2 im. T. Kościuszki odbyła się uroczysta przysięga klasy I LO o profilu edukacji wojskowej i ślubowanie klas pierwszych Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Zlikwidować gimnazja? 6  Listopada  2015

W Stalowej Woli mamy 9 szkół uczących na poziomie gimnazjum. Wkrótce te szkoły mogą zniknąć.

W „Jedynce” kochają zwierzaki 5  Listopada  2015

Konkursy, akademia, zbiórka – tak dzieciaki podsumowały miesiąc dobroci dla zwierząt w PSP nr 1 w Stalowej Woli.

„Witajcie w naszej bajce” 3  Listopada  2015

W ostatni piątek w bibliotece ZSP 1 gościliśmy dzieci z klasy 3 PSP 7 z Oddziałami Integracyjnymi. Spotkanie to odbyło się pod hasłem „Witajcie w naszej bajce”.

Przyroda w obiektywie aparatu 23  Października  2015

Rafał Sibiga ze Stalowej Woli zdobył II miejsce w konkursie fotograficznym "Zielone Podkarpacie w obiektywie”. Swój talent fotograficzny szlifuje w naszym mieście.

Goście z Izraela po raz 4 23  Października  2015

Niecodzienni goście odwiedzili dziś miasto. Młodzież izraelska ze szkoły Handesaim odwiedziła uczniów stalowowolskiego ogólniaka.

Inauguracja roku na UTW 21  Października  2015

33 nowych seniorów dołączyło do społeczności tworzącej Uniwersytet Trzeciego Wieku w Stalowej Woli.

Jan Paweł II w ekslibrisie 21  Października  2015

Pieszy, który porusza się po drodze bez odblasków zarówno po zmierzchu, jak i wczesnym ranem jest dla kierowcy mało widoczny. Dlatego policjanci ruchu drogowego na Podkarpaciu prowadzą

Inauguracja Roku Akad. 2015/2016 19  Października  2015

Studenci naukę rozpoczęli na początku października, ale dopiero dziś oficjalnie przywitali nowy rok akademicki w towarzystwie władz uczelni, kadry akademickiej oraz zaproszonych gości.

Bili rekord w resuscytacji 16  Października  2015

Ponad setka uczniów, ogromny zapał i chęć do pobicia rekordu - tak dzieciaki z podstawówki podeszły do ogólnopolskiej akcji.

Nowy przystanek dla uczniów Ekonomika 16  Października  2015

Już niebawem będzie można dojechać autobusem miejskiej komunikacji do ZSP nr 3. To dobra wiadomość dla uczniów Ekonomika. Obecnie uczący się muszą dojść z odległego przystanku do szkoły.

« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe