Zaloguj się !
Get Adobe Flash player
« 1 2 3 4 5 ... » »»

Nauczyciele mają się dobrze? 5  Września  2017

W Stalowej Woli, mimo zmian w systemie oświaty, żaden nauczyciel nie stracił pracy. Dobrą wiadomością dla pedagogów jest to, że rząd zaplanował dla nich podwyżki.

Nowy rok w strugach deszczu 4  Września  2017

W poniedziałkowy ranek jedni z żalem żegnali wakacje, inni z radością biegli, by usłyszeć pierwszy dzwonek. W deszczowej aurze uczniowie rozpoczęli naukę w szkole...

Trwa rekrutacja na studia 28  Sierpnia  2017

Trwa nabór na studia wyższe. Nie musisz wyjeżdżać daleko, by zdobyć wykształcenie, które da ci najlepszą z możliwych przyszłość...

Kurator Oświaty z wizytą w St. Woli 25  Sierpnia  2017

W piątek do Stalowej Woli przyjechała Małgorzata Rauch, Podkarpacki Kurator Oświaty. Uczestniczyła w naradzie dyrektorów szkół i placówek oświatowych.

CKUiODiDZ- oni są najlepsi 24  Sierpnia  2017

Przyjdź, a przekonasz się, że oferta zawodowa CKUiODiDZ spełni Twoje oczekiwania! Wystartuj w stronę Swojego Lepszego Jutra!

Sale lekcyjne będą lepiej wyposażone 9  Sierpnia  2017

Miasto z rezerwy subwencji oświatowej otrzymało środki na zakup wyposażenia do sal lekcyjnych. Doposażonych zostanie kilka sal w dwóch szkołach z terenu Stalowej Woli.

KUL otrzymał dotacje na sprzęt 1  Sierpnia  2017

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Stalowej Woli, jako jedna z 6 podkarpackich uczelni wyższych, otrzymał dotacje na inwestycje, które mają podnieść jakość kształcenia.

Trwa rekrutacja na studia techniczne 28  Lipca  2017

W Stalowej Woli trwa rekrutacja na studia techniczne w dwóch renomowanych uczelniach. Przyszłych żaków zaprasza KUL i Politechnika Rzeszowska.

Wiceminister sportu w St. Woli 27  Lipca  2017

27 lipca 2017 roku miało miejsce podpisanie umowy z Ministerstwem Sportu i Turystyki na dofinansowanie rozbudowy hali sportowej przy ZSO nr 2 i remont sali gimnastycznej przy ZSO nr 1

Tu warto studiować: zarządzanie 21  Lipca  2017

Myślisz o założeniu dobrze zarządzanej firmy? Planujesz pracę w korporacji? A może po prostu chcesz być w przyszłości dobrym szefem i liderem? Wybierz zarządzanie we WSIiZ.

Koniec roku na KUL 10  Lipca  2017

7 lipca 2017 roku odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Akademickiego 2016/17 na Wydziale Zamiejscowym Prawa i Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli.

6 powodów, dla których warto studiować 6  Lipca  2017

Marzysz o reżyserowaniu małych form multimedialnych, kręceniu reklam czy sprzedaży towarów i usług w sieci? Chcesz zajmować się grafiką komputerową czy dziennikarstwem internetowym?

Biznes - nauka - Stalowa Wola 30  Czerwca  2017

W piątek 30 czerwca na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli odbyła się konferencja "Biznes- nauka - Stalowa Wola".

Więcej miejsc w przedszkolach 26  Czerwca  2017

W stalowowolskich przedszkolach brakuje 131 miejsc dla dzieci. W okresie wakacyjnym miasto poczyni starania, by od września było więcej oddziałów przedszkolnych.

Wielka laba rozpoczęta 23  Czerwca  2017

Dziś kończy się rok szkolny 2016/2017, a zaczynają wakacje. Wprawdzie nie każdy ma dziś tęgą minę, bo różnie to bywa ze świadectwem, ale na odpoczynek wszyscy się cieszą.

Czas wyboru drogi życiowej 20  Czerwca  2017

Najbliższe miesiące dla maturzystów to czas wyboru drogi życiowej. Jaką uczelnię wybrać? Na co się zdecydować? Sprawdzamy lokalne oferty kierunków technicznych na uczelniach wyższych…

Sukces słuchaczy CKUiODiDZ 20  Czerwca  2017

To już kolejny, ogromny sukces słuchaczy stalowowolskiego CKUiODiDZ. W Ogólnopolskim Konkursie z Rachunkowości nie mieli sobie równych!

Sukces szkoły społecznej 20  Czerwca  2017

Dużym sukcesem w nauce mogą pochwalić się uczniowie Zespołu Szkół Społecznych, którzy zostali zaproszeni na galę podsumowania przedmiotowych konkursów kuratoryjnych.

Wstępne wyniki egzaminu gimnazjalnego 20  Czerwca  2017

Znamy wstępne wyniki Egzaminu Gimnazjalnego 2017. Nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że najlepiej uczniom poszedł egzamin z języka polskiego...

NIE dla nowych dyrektorów szkół 19  Czerwca  2017

Nie dla nowych dyrektorów 2 szkół. Rodzice dzieci i kadra z PSP 7 i PSP 11 walczą o swoich kandydatów. Zamęt po konkursach. Prezydent apeluje o spokój. Rodzice: będziemy walczyć.

"Słodkie" warsztaty w Ekonomiku 13  Czerwca  2017

Uczniowie ZSP nr 3 wzięli udział w warsztatach cukierniczych. Uczyli się jak z masy cukrowej tworzyć piękne ozdoby. Jak podkreśla cukiernik K. Rak z taką wiedzą nietrudno jest zdobyć pracę

Perspektywa dla KUL i Politechniki 12  Czerwca  2017

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II i Politechnika Rzeszowska zostały uwzględnione w najnowszym rankingu uczelni akademickich Perspektywy 2017.

ZSP nr 3 współpracuje z Akademią Rainbow 9  Czerwca  2017

9 czerwca 2017 roku ZSP nr 3, jako jedyna placówka na Podkarpaciu, podpisała umowę o współpracy z Akademią Rainbow.

RCEZ podpisał porozumienie o współpracy 9  Czerwca  2017

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku jest pierwszą szkołą w Polsce, z którą Słowacy z Uniwersytetu w Preszowie podpisali porozumienie o współpracy...

Konkurs wiedzy technicznej w CEZ 8  Czerwca  2017

W Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli zakończył się II Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej "Jak to jest zrobione?"

Oni już robią „Krok w przyszłość” 7  Czerwca  2017

W siedzibie RiG-u odbył się V finał Powiatowego Konkursu "Krok w przyszłość" na napisanie biznesplanu. W konkursie udział wzięli uczniowie z 8 szkół z 3 powiatów…

Na KUL-u dyskutowali o samobójstwach 7  Czerwca  2017

7 czerwca w auli im. Solidarności Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyła się konferencja "Zachowania suicydalne- podejście interdyscyplinarne"

RCEZ w Nisku to dobry wybór 3  Czerwca  2017

RCEZ w Nisku to dobry wybór. Dobry zawód. Lepsza przyszłość…

Spotkanie w Politechnice Rzeszowskiej 29  Maja  2017

W budynku Politechniki Rzeszowskiej odbyło się spotkanie ze studentami oraz młodzieżą ponadgimnazjalną dot. koncepcji formułowania 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Ekonomik po praktykach w Berlinie 26  Maja  2017

Było wspaniale, było niezwykle, było po prostu super- dziś najczęściej takie słowa dało się słyszeć na korytarzach Ekonomika. W piątek też przyszedł czas na podsumowanie zagranicznych prakty

Politechniczni kontra ponadgimnazjaliści 26  Maja  2017

Na stadionie piłkarskim przy ulicy Hutniczej studenci Wydziału Mechaniczno– Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej rozegrali mecze z uczniami stalowowolskich szkół…

Politechnika Rz. mocna w rankingu 18  Maja  2017

Perspektywy ogłosiły po raz pierwszy ranking studiów inżynieryjnych na 2017 r. Kierunki Politechniki Rzeszowskiej uplasowały się na 14 i 21 miejscu, a więc są w gronie najlepszych w kraju...

Finał „Młodego Matematyka” 2017 16  Maja  2017

Politechnika Rzeszowska była dziś gospodarzem finału powiatowego konkursu „Młody Matematyk”…

Ekonomik zaczyna współpracę z Rainbow 16  Maja  2017

9 czerwca Zespół Szkół Nr 3 w Stalowej Woli uroczyście podpisze porozumienie o współpracy z Biurem Turystycznym Rainbow.

Studenci techniczni otrzymali staże 16  Maja  2017

Studenci Politechniki Rzeszowskiej i Inżynierii Materiałowej KUL otrzymali staże w stalowowolskiej firmie…

« 1 2 3 4 5 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe