Zaloguj się !
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

ZUS ostrzega szpitale 2  Sierpnia  2016

Korzystanie z usług etatowych pracowników w ramach umów zleceń nie oznacza braku konieczności opłacania składek. Skontrolowane szpitale mają zaległości z tego tytułu na ponad 100 mln zł.

Zabezpiecz swój rower 2  Sierpnia  2016

Złodziej, chcąc wejść w posiadanie cudzego roweru najczęściej wykorzystuje to, że jednoślad jest pozostawiony bez opieki i w żaden sposób nie zabezpieczony.

Poszukiwany zaginiony Jan Dobosz 1  Sierpnia  2016

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli poszukują zaginionego Jana Dobosz, 62- letniego mieszkańca Stalowej Woli

Goniąc… Pokemona 23  Lipca  2016

Świat oszalał, powoli wariuje i Stalowa Wola. Nawet na naszym forum ludzie biegną za Pokemonami. Dobrze, czy niedobrze z nami Polakami?

Pomóżmy Amazonce 9  Lipca  2016

Stalowowolska Amazonka Teresa Kochańska, która od lat zmaga się z nowotworem, ma szansę na wyzdrowienie. Potrzebna jest jednak nasza pomoc.

SANBank sponsorem rzeszowskiego żużla 8  Lipca  2016

7 lipca na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa poświęcona współpracy Nadsańskiego Banku Spółdzielczego z klubem żużlowym Stal BETAD Leasing Rzeszów.

Stanowcze NIE posła Webera Video 6  Lipca  2016

Nowoczesna chce, by płaca minimalna uzależniona była od… regionu Polski. Jedni zarabialiby więc więcej, inni mniej wykonując to samo zadanie. Poseł Weber mówi „nie”.

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu 5  Lipca  2016

"Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" to hasło ogólnopolskiej kampanii, której celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś - nie jedź!

Społem otworzyło kolejny sklep 2  Lipca  2016

W sobotę, punktualnie o godz. 9:00, na os. Poręby otwarto kolejny sklep Społem. Klienci nie zawiedli. Społem częstowało tortem, pierogami, rozdawało baloniki. Były promocje, rabaty, prezenty

PKS: Ci podróżni pojadą za darmo! 30  Czerwca  2016

Po raz pierwszy, w ramach konkursu, rozlosowano darmowe bilety dla pasażerów podróżujących z Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli. To jeszcze nie koniec atrakcji

SANBank w prestiżowym Rankingu 27  Czerwca  2016

Nadsański Bank Spółdzielczy pokonał znacznie większych konkurentów na najbardziej patriotyczne firmy zostając nominowanym do Konkursu Indeksu Patriotyzmu Polskiego Biznesu.

Czy warto kupować dodatki do OC? 25  Czerwca  2016

Zamierzasz zakupić ubezpieczenie OC i zastanawiasz się, czy skorzystać również z dodatkowych opcji? Sprawdź, czy takie rozwiązanie się opłaca.

"Szansa" dostała grant 23  Czerwca  2016

Dzięki Fundacji Tesco Dzieciom 160 inicjatyw społecznych w środowiskach lokalnych otrzyma grant na realizację projektu społecznego. Wśród zwycięzców jest stalowowolskie Stowarzyszenie "Szansa".

Aplikacja „Na pomoc Podkarpacie” 21  Czerwca  2016

Ta aplikacja może uratować życie. Wystarczy zainstalować ją w telefonie i wcisnąć przycisk w sytuacji zagrożenie. Dzięki namierzeniu chorego pogotowie będzie mieć dokładną lokalizację.

Nasze Piaski już otwarte!!! 16  Czerwca  2016

Zalew Nasze Piaski w Pysznicy jest już otwarty. Można się kąpać, pływać, grać w piłkę, korzystać z placów zabaw i szerokiej gamy sprzętu. Zapraszamy też na wspólne oglądanie meczów Euro 2016

Wakacje 2016 dlaczego warto wybrać Rodos 15  Czerwca  2016

Greckie wyspy od lat cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony Polaków. Jest to jeden z naszych ulubionych kierunków wakacyjnych - i nic dziwnego!

O biznesie na… trawie 15  Czerwca  2016

W najbliższą niedzielę, 19 czerwca w parku miejskim za PSM, przy strumyku, na tzw. „górce” odbędzie się kolejne spotkanie organizowane przez stalowowolski Inkubator Technologiczny...

Rozmawiali o pomysłach na biznes 9  Czerwca  2016

W stalowowolskiej bibliotece odbył się zorganizowany przez Inkubator Technologiczny Startup Mixer. To kolejne wydarzenie, które lokalny IT organizował w ramach promocji przedsiębiorczości.

Nowości w ofercie SANBanku 6  Czerwca  2016

Klienci SANBanku nie muszą już brać portfela na zakupy – wystarczy telefon!

ON u nas jak należy 5  Czerwca  2016

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, w okresie od 18 stycznia do 30 kwietnia 2016 roku skontrolował 466 stacji paliw w Polsce, w tym 9 na Podkarpaciu. Dwie z nich to nasze lokalne.

Firma Libet Platinium już otwarta 3  Czerwca  2016

W piątek 3 czerwca 2016 roku w Stalowej Woli, uroczystym przecięciem wstęgi, otwarto autoryzowany punkt sprzedaży Libet Platinium. Ogrody jak z marzeń już możliwe i u nas.

Strajk w AXTONE- dwie strony medalu 1  Czerwca  2016

1 czerwca 2016 roku odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez związki zawodowe w sprawie osób ukaranych za udział w strajku, który odbył się na terenie AXTONE.

Nie pale, bo nie lubię 31  Maja  2016

Średnio 17 lat mniej żyją osoby, które palą papierosy. Wszystkiemu winien jest nałóg, który odbiera zdrowie. O tym, że szkodliwe są również e-papierosy dowiedzieli się we wtorek uczniowie...

Podróżuj z PKS-em przez miesiąc za darmo 31  Maja  2016

PKS zorganizował nowy, rewolucyjny konkurs, gdzie do wygrania są darmowe bilety na wszystkie linie! Cały czas można również podróżować za 1 zł. Dowiedz się jak skorzystać z tych promocji.

Tomek Turek śpiewa z Margaret 30  Maja  2016

Ten pochodzący z Woli Rzeczyckiej 19- latek zapewne ma talent. Potwierdzili to jurorzy Radia Eska, którzy chłopaka z naszego powiatu wyłonili spośród innych zgłoszonych.

Palenie zabija - wybór zależy od ciebie 23  Maja  2016

Skutkiem palenia może być np. rak płuc. Można go uniknąć. Rzucając palenie nie tylko przestajemy się truć, ale również oszczędzamy 400, a nawet 500 zł miesięcznie...

Nasi czytelnicy znajdują grzyby! 17  Maja  2016

Spieszymy donieść, że są już w powiecie pierwsze grzyby. Nasz czytelnik wybrał się do lasu i przysłał nam zdjęcia pierwszych pachnących lasem podgrzybków…

Gdzie zapłacić rachunek za wodę? 6  Maja  2016

Klientów MZK Sp. z o.o. informujemy, że od 1 maja 2016 r. osoby dokonujące opłat za usługi dostarczania wody i odprowadzania nieczystości w kasach banku Pekao S.A.

PKS: Podróżuj nawet za 1 zł! 29  Kwietnia  2016

Czy wiesz, że PKS-em możesz podróżować nawet za złotówkę do Lublina, Warszawy, Rzeszowa czy Krakowa? To nowa promocja stalowowolskiego przewoźnika, która właśnie ruszyła!

Passion & Sport projekt: Aktywni 60+ 25  Kwietnia  2016

Passion & Sport projekt: Aktywni 60+

AXTONE- by miasto było zielone 24  Kwietnia  2016

W związku ze Światowym Dniem Ziemi, spółka AXTONE aktywnie włączyła się w eko- działania, zwracając uwagę na to, że nie tylko sprawy biznesowe, ale również kwestie ekologiczne są istotne...

Bezpieczny wyjazd do pracy za granicę 21  Kwietnia  2016

Wielu Polaków decyduje się na wyjazd za granicę w celu znalezienia lepszej pracy. Czy jednak zawsze taka decyzja jest przemyślana? Często podejmujemy takie działania ...

Kup bilet przez e- podroznik 1  Kwietnia  2016

Tańsze bilety do Rzeszowa, nowoczesna strona internetowa i możliwość dokonania rezerwacji przez Internet, bilet promocyjny za 1 zł, to tylko część atrakcji szykowanych nam przez PKS St.Wola.

Od konnych furmanek po ekolog. autobusy 1  Kwietnia  2016

1 kwietnia stalowowolska komunikacja miejska obchodzi jubileusz 40-lecia istnienia. Przez 40 lat zmieniali się zarządcy, siedziba i tabor miejskiego przewoźnika. Pozostała ta sama dewiza...

Stalowa Wola wypromuje napój- to żart! 1  Kwietnia  2016

Niestety, wczorajsza informacja o produkcji nowego napoju to tylko primaaprilisowy żart. Dziękujemy czytelnikom za komentarze i zabawę!

«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe