Zaloguj się !
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

MDK ma nowy statut 6  Października  2016

Miejski Dom Kultury ma nowy statut. Nadany został głosami radnych miejskich w Stalowej Woli…

Zagrożenie powodziowe realne? 6  Października  2016

W związku z wezbraniem z przekroczeniem stanów alarmowych wód w rzekach podkarpackich ogłoszono 3 stopień zagrożenia powodziowego.

Cięcia w budżecie zmorą powiatów 3  Października  2016

Polskie powiaty mogą mieć od przyszłego roku ograniczone środki na inwestycje drogowe…

W całym kraju Czarny Poniedziałek 3  Października  2016

W całej Polsce trwają marsze protestacyjne kobiet. To jednodniowa ogólnopolska akcja przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych. Stalowa Wola nie ma swojego marszu...

Klasztorna od 5 października 1  Października  2016

Od 5 października 2016 ma być przejezdna ulica Klasztorna. Trwają właśnie ostatnie prace…

Dlaczego warto stawiać na nowe opony? 1  Października  2016

[p]
Jeżeli porównamy koszt nowych opon do korzyści jakie płyną z ich używania, to okaże się, że nie warto inwestować w używane opony. Opony to jedyna część w twoim aucie...

Pożyczanie online, jak wziąć chwilówkę? 1  Października  2016

Nie każdy ma czas, by w celu uzyskania pożyczki, udać się do banku.

Miasto przejmuje oświetlenie wiaduktu 30  Września  2016

Chodzi o linię energetyczną w ciągu drogi wojewódzkiej nr 871 na trasie Nagnajów- Tarnobrzeg- Stalowa Wola. Po burzliwych dyskusjach radni miejscy wyrazili na to zgodę.

Ograniczenia w rejonie turboronda 29  Września  2016

Mieszkańcy miasta muszą się liczyć z ograniczeniami w ruchu drogowym w obrębie turboronda. Od 30 września, na miesiąc, zamknięty zostanie odcinek drogi od ulicy Mickiewicza do Ofiar Katynia.

Na co najczęściej pożyczają Polacy? 28  Września  2016

Leczenie, zepsuty samochód, rodzinne imprezy czy codzienne wydatki? Na co najczęściej zaciągamy pożyczki?

Alpiniści walczą z gołębiami 25  Września  2016

Wejdą tam, gdzie inni baliby się nawet spojrzeć. Alpiniści z firmy SKALAR- ludzie, którzy podejmują wyzwania. Zakładają zabezpieczenia przed ptakami, malują, montują, myją szyby...

Potrzeba finansowej pożyczki? 25  Września  2016

Nagły wydatek, niespodziewany wypadek, nieprzewidywany wyjazd – wiele jest przyczyn, dla których sięgamy po pożyczki finansowe.

Poseł Rafał Weber w Sejmie o aborcji 23  Września  2016

Życie jest wartością najwyższą. Poseł Rafał Weber zagłosował za skierowaniem do dalszych prac projektu ustawy pro-live.

Kawa i w drogę! Zrób sobie pyszną kawę! 23  Września  2016

Poranek w biegu. I znowu nie zdążyłeś wypić filiżanki ulubionej kawy. Przygotuj sobie zatem pyszną kawę na wynos i wypij spokojnie w drodze do pracy. Pomysły na wyśmienity aromatyczny napój.

500+ zabezpieczeniem przed komornikiem 23  Września  2016

Wraz z końcem sierpnia 2016 roku w życie weszła nowelizacja ustawy, która dotyczy świadczenia rodzinnego przysługujące między innymi z tytułu rządowego programu Rodzina 500+.

Kręć Kilometry: Na ostatniej prostej 22  Września  2016

Jeszcze tylko przez kilka dni można „dołożyć” kilometrów w ramach akcji „Kręć Kilometry”. Wiele wskazuje na to, że do Stalowej Woli trafią stojaki rowerowe od Fundacji All

Blok P-G wciąż bez scenariusza 22  Września  2016

Wczoraj miała odbyć się konferencja prasowa w sprawie dalszych losów Bloku Parowo- Gazowego naszej Elektrociepłowni. Spotkanie z dziennikarzami odwołano. Co dalej z Blokiem?

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa 21  Września  2016

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa już działa. Jeśli ktoś chce powiadomić Policję o miejscu, gdzie występuje jakoś zagrożenie, może dokonać tego dzięki stronie internetowej…

Android sprawia kłopoty 21  Września  2016

Ze smartfonów korzysta około 80% wszystkich osób, które na co dzień używają telefonu komórkowego.

W czwartek za darmo MKS-em 20  Września  2016

W czwartek, 22 września miejskim autobusem będziemy mogli jeździć za darmo.

Płaca minimalna 2 tys. zł 13  Września  2016

Do 2 tys. zł ma od 1 stycznia 2017 roku wzrosnąć płaca minimalna. O tym fakcie poinformowała na Twitterze premier Beata Szydło. Co to oznacza dla małych firm?

Rozkład wciąż w fazie konsultacji 31  Sierpnia  2016

Konsultacje w sprawie nowego rozkładu jazdy miejskiej komunikacji zostają przedłużone jeszcze o miesiąc. Jutro więc wciąż podróżujemy według starego rozkładu.

Interpol poszukuje dżihadysty 27  Sierpnia  2016

Pochodzący z Sandomierza Jakub Jakus przyjął Islam i zaczął czynie wspierać „Państwo Islamskie”, terrorystyczną organizację. Poszukuje go Interpol.

Jak wybrać internet bezprzewodowy? 26  Sierpnia  2016

Wszechobecny internet jest nie tylko źródłem rozrywki oraz wszelkich informacji pochodzących zarówno z kraju jak i całego świata ...

Dieta cukrzyka, dieta mądra i zdrowa 25  Sierpnia  2016

3 mln osób w Polsce choruje już na cukrzycę. Jak ustrzec się przed chorobą, jak i co jeść by zachować zdrowie w wieku senioralnym. O tym mówiono dziś na spotkaniu zorganizowanym w St. Woli.

W Magistracie monitoring firmy INFOMECH 21  Sierpnia  2016

Urząd Miasta w Stalowej Woli został wyposażony w monitoring we wszystkich czterech budynkach. Kompleksowy monitoring zmontowała firma INFOMECH wyłoniona w konkursie ofert.

Świadczenie i życzenia dla stulatka 16  Sierpnia  2016

ZUS wypłaca stulatkom tzw. świadczenie honorowe, przyznawane przez prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Świadczenie to nie jest jednorazowe, wypłacane jest łącznie z emeryturą lub rentą.

Sierpniowy weekend 2016 12  Sierpnia  2016

Więcej funkcjonariuszy i więcej radiowozów na drogach powiatu stalowowolskiego w ciągu czterech dni policyjnej akcji "Sierpniowy Weekend".

Zaproś kominiarza 12  Sierpnia  2016

Kominiarz tylko wtedy może przynieść szczęście, jeżeli zostanie zaproszony do domu, mieszkania, wyczyści oraz sprawdzi przewody kominowe.

Oszukują metodą „na pracownika ZUS" 8  Sierpnia  2016

Na czym polega nowy przekręt? Zazwyczaj polega on na podszywaniu się pod pracownika ZUS, który obiecując wyższą emeryturę wyłudza fikcyjne opłaty lub dane osobowe.

Nowa Kultura w zbrojeniówce 3  Sierpnia  2016

Szeroko komentowane na szczeblu ogólnopolskim zmiany kadrowe w spółkach podległych Państwu, dotknęły także HSW i należącą do niej spółkę Jelcz.

Pijana opiekowała się niemowlakiem 3  Sierpnia  2016

Niżańscy policjanci przedstawili zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia kobiecie, która opiekowała się 8-miesięczną córeczką. Pijana matka miała ponad 3 promile.

ZUS ostrzega szpitale 2  Sierpnia  2016

Korzystanie z usług etatowych pracowników w ramach umów zleceń nie oznacza braku konieczności opłacania składek. Skontrolowane szpitale mają zaległości z tego tytułu na ponad 100 mln zł.

Zabezpiecz swój rower 2  Sierpnia  2016

Złodziej, chcąc wejść w posiadanie cudzego roweru najczęściej wykorzystuje to, że jednoślad jest pozostawiony bez opieki i w żaden sposób nie zabezpieczony.

Poszukiwany zaginiony Jan Dobosz 1  Sierpnia  2016

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli poszukują zaginionego Jana Dobosz, 62- letniego mieszkańca Stalowej Woli

«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe