Zaloguj się !
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»

Nest Bank – nowe oblicze Smart Banku 2  Listopada  2016

Nest Bank, choć ze swoją ofertą ruszył zaledwie kilkanaście dni temu (pod koniec października 2016 roku), jest stabilną, wypłacalną i bezpieczną placówką finansową.

„Zamelduj” Stowarzyszenie w Centrum NGO 28  Października  2016

Brak lokum, w którym moglibyśmy prowadzić swoją działalność, to istotna przeszkoda. Wszystkie „bezdomne” organizacje pozarządowe ze St.Woli zapraszamy do Centrum NGO

Bezpłatna strona internetowa dla Ciebie 27  Października  2016

Prowadzicie Stowarzyszenie, Fundację? Chcecie stronę internetową za darmo? Ruszył ostatni już w tym roku nabór na bezpłatne szkolenia w Centrum Organizacji Pozarządowych.

SANBank- bezpieczny wpłatomat, bankomat 25  Października  2016

Nadsański Bank Spółdzielczy z myślą o swoich Klientach oraz w trosce o ich wygodę udostępnił usługę wpłatomatu w bankomacie znajdującym się w Stalowej Woli przy ulicy Okulickiego 56c.

O sekundnikach w Sejmie R. Weber 18  Października  2016

Poseł Rafał Weber znów z mównicy sejmowej mówi o Stalowej Woli. Sprawa dotyczy sekundników zamontowanych na skrzyżowaniu przy Patriocie, bo tam jedynie dobrze działają... kamery.

Słoneczne Włochy - miejsce na urlop 14  Października  2016

Do Włoch można dostać się droga lądową lub lotniczą. W przypadku podróży samochodem lub autokarem należy liczyć się z podróżą trwającą około 18 godzin ...

Ile zaoszczędzisz kupując dolary online? 13  Października  2016

Zakup dolarów w banku jest najbardziej pewnym i bezpiecznym rozwiązaniem – ale też najdroższym. Dlatego wyjeżdżając zagranicę, często decydujemy się na wymianę walut w kantorze ...

Tlenek węgla- cichy zabójca 10  Października  2016

Przed nami okres jesienno– zimowy, a co za tym idzie palenie w kominkach, piecach, czy korzystanie z grzewczych urządzeń gazowych. Niestety, co roku śmiercionośny czad zbiera tragiczne żniw

Program TalentowiSKO z SANBankiem 10  Października  2016

1 września br. rozpoczęła się IV Edycja Programu TalentowiSKO – nowatorskiego przedsięwzięcia edukacyjnego Banków Spółdzielczych z Grupy BPS.

Lokalny akcent w wojewódzkim konkursie 7  Października  2016

30 września ruszyła 13 edycja Plebiscytu Nasze Dobre Podkarpackie. W tegorocznej edycji pojawił się stalowowolski akcent, produkt firmy Rakoczy Stal.

MDK ma nowy statut 6  Października  2016

Miejski Dom Kultury ma nowy statut. Nadany został głosami radnych miejskich w Stalowej Woli…

Zagrożenie powodziowe realne? 6  Października  2016

W związku z wezbraniem z przekroczeniem stanów alarmowych wód w rzekach podkarpackich ogłoszono 3 stopień zagrożenia powodziowego.

Cięcia w budżecie zmorą powiatów 3  Października  2016

Polskie powiaty mogą mieć od przyszłego roku ograniczone środki na inwestycje drogowe…

W całym kraju Czarny Poniedziałek 3  Października  2016

W całej Polsce trwają marsze protestacyjne kobiet. To jednodniowa ogólnopolska akcja przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych. Stalowa Wola nie ma swojego marszu...

Klasztorna od 5 października 1  Października  2016

Od 5 października 2016 ma być przejezdna ulica Klasztorna. Trwają właśnie ostatnie prace…

Dlaczego warto stawiać na nowe opony? 1  Października  2016

[p]
Jeżeli porównamy koszt nowych opon do korzyści jakie płyną z ich używania, to okaże się, że nie warto inwestować w używane opony. Opony to jedyna część w twoim aucie...

Pożyczanie online, jak wziąć chwilówkę? 1  Października  2016

Nie każdy ma czas, by w celu uzyskania pożyczki, udać się do banku.

Miasto przejmuje oświetlenie wiaduktu 30  Września  2016

Chodzi o linię energetyczną w ciągu drogi wojewódzkiej nr 871 na trasie Nagnajów- Tarnobrzeg- Stalowa Wola. Po burzliwych dyskusjach radni miejscy wyrazili na to zgodę.

Ograniczenia w rejonie turboronda 29  Września  2016

Mieszkańcy miasta muszą się liczyć z ograniczeniami w ruchu drogowym w obrębie turboronda. Od 30 września, na miesiąc, zamknięty zostanie odcinek drogi od ulicy Mickiewicza do Ofiar Katynia.

Na co najczęściej pożyczają Polacy? 28  Września  2016

Leczenie, zepsuty samochód, rodzinne imprezy czy codzienne wydatki? Na co najczęściej zaciągamy pożyczki?

Alpiniści walczą z gołębiami 25  Września  2016

Wejdą tam, gdzie inni baliby się nawet spojrzeć. Alpiniści z firmy SKALAR- ludzie, którzy podejmują wyzwania. Zakładają zabezpieczenia przed ptakami, malują, montują, myją szyby...

Potrzeba finansowej pożyczki? 25  Września  2016

Nagły wydatek, niespodziewany wypadek, nieprzewidywany wyjazd – wiele jest przyczyn, dla których sięgamy po pożyczki finansowe.

Poseł Rafał Weber w Sejmie o aborcji 23  Września  2016

Życie jest wartością najwyższą. Poseł Rafał Weber zagłosował za skierowaniem do dalszych prac projektu ustawy pro-live.

Kawa i w drogę! Zrób sobie pyszną kawę! 23  Września  2016

Poranek w biegu. I znowu nie zdążyłeś wypić filiżanki ulubionej kawy. Przygotuj sobie zatem pyszną kawę na wynos i wypij spokojnie w drodze do pracy. Pomysły na wyśmienity aromatyczny napój.

500+ zabezpieczeniem przed komornikiem 23  Września  2016

Wraz z końcem sierpnia 2016 roku w życie weszła nowelizacja ustawy, która dotyczy świadczenia rodzinnego przysługujące między innymi z tytułu rządowego programu Rodzina 500+.

Kręć Kilometry: Na ostatniej prostej 22  Września  2016

Jeszcze tylko przez kilka dni można „dołożyć” kilometrów w ramach akcji „Kręć Kilometry”. Wiele wskazuje na to, że do Stalowej Woli trafią stojaki rowerowe od Fundacji All

Blok P-G wciąż bez scenariusza 22  Września  2016

Wczoraj miała odbyć się konferencja prasowa w sprawie dalszych losów Bloku Parowo- Gazowego naszej Elektrociepłowni. Spotkanie z dziennikarzami odwołano. Co dalej z Blokiem?

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa 21  Września  2016

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa już działa. Jeśli ktoś chce powiadomić Policję o miejscu, gdzie występuje jakoś zagrożenie, może dokonać tego dzięki stronie internetowej…

Android sprawia kłopoty 21  Września  2016

Ze smartfonów korzysta około 80% wszystkich osób, które na co dzień używają telefonu komórkowego.

W czwartek za darmo MKS-em 20  Września  2016

W czwartek, 22 września miejskim autobusem będziemy mogli jeździć za darmo.

Płaca minimalna 2 tys. zł 13  Września  2016

Do 2 tys. zł ma od 1 stycznia 2017 roku wzrosnąć płaca minimalna. O tym fakcie poinformowała na Twitterze premier Beata Szydło. Co to oznacza dla małych firm?

Rozkład wciąż w fazie konsultacji 31  Sierpnia  2016

Konsultacje w sprawie nowego rozkładu jazdy miejskiej komunikacji zostają przedłużone jeszcze o miesiąc. Jutro więc wciąż podróżujemy według starego rozkładu.

Interpol poszukuje dżihadysty 27  Sierpnia  2016

Pochodzący z Sandomierza Jakub Jakus przyjął Islam i zaczął czynie wspierać „Państwo Islamskie”, terrorystyczną organizację. Poszukuje go Interpol.

Jak wybrać internet bezprzewodowy? 26  Sierpnia  2016

Wszechobecny internet jest nie tylko źródłem rozrywki oraz wszelkich informacji pochodzących zarówno z kraju jak i całego świata ...

Dieta cukrzyka, dieta mądra i zdrowa 25  Sierpnia  2016

3 mln osób w Polsce choruje już na cukrzycę. Jak ustrzec się przed chorobą, jak i co jeść by zachować zdrowie w wieku senioralnym. O tym mówiono dziś na spotkaniu zorganizowanym w St. Woli.

« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe