Mistrz kolarski Krzysztof Parma- wywiad. Uwaga konkurs ROZSTRZYGNIĘTY 13  Lutego  2019

Na co dzień jest policjantem. Pracuje w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli. Jego największą pasją jest kolarstwo. Ta przygoda rozpoczęła się już w dzieciństwie.

Wywiad z organizatorami 27. finału WOŚP 9  Stycznia  2019

Przed nami 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszym studiu gościliśmy Małgorzatę Jarocką i Rafała Banasika ze stalowowolskiego sztabu WOŚP.

Brat Robert Kozłowski o Świętach Bożego Narodzenia 21  Grudnia  2018

Okres Bożego Narodzenia to szczególny czas w życiu każdego katolika. Zaprosiliśmy do naszego studia Brata Roberta Kozłowskiego, który przypomniał nam o tym, co najważniejsze.

Dorwaliśmy Mikołaja! Tylko u nas, unikalny wywiad ze Świętym! 5  Grudnia  2018

Udało nam się spotkać świętego. Tak, tak, tego prawdziwego, najprawdziwszego, który przylatuje na swoich saniach ciągniętych przez renifery co roku w grudniu, by przywieźć prezenty.

Krótsza kolejka po zdrowie - rozmowa z lek. med. Zbigniewem Golą 17  Października  2018

Warto zadbać o swoje zdrowie– rozmowa z lek. Zbigniewem Golą, internistą, specjalistą reumatologiem i prezesem Szpitala Specjalistycznego SANUS, kandydatem do Rady Powiatu Stalowowolskiego

Janusz Zarzeczny - Dotrzymałem słowa danego mieszkańcom 2  Października  2018

O zrealizowanych inwestycjach, współpracy z innymi samorządami oraz wyzwaniach i planach na przyszłość – rozmowa z Januszem Zarzecznym, starostą stalowowolskim.

Podróżnicy, którzy ukochali cały świat- wywiad 13  Sierpnia  2018

Jolanta Rydkodym i jej syn- Jakub to podróżnicy, których pasją jest poznawanie nowych ludzi i kultur. Pasjonaci wycieczek, wędrowania, zwiedzania dzielą się z nami swoimi wrażeniami.

Wywiad z Oficerem Prasowym Andrzejem Walczyną 22  Lipca  2018

Aspirant sztabowy Andrzej Walczyna na co dzień pracuje w Komendzie Powiatowej Policji. W rozmowie z Jackiem Marchewką opowiada o pracy i roli policjantów.

Stanisław Łańcucki: Mistrz, który „okrążył Ziemię” 4 razy 7  Lipca  2018

Wielokrotnie brał udział w zawodach europejskich i międzynarodowych, jest zawodnikiem Stalowowolskiego Klubu Biegacza, Mistrzem Europy i Świata Weteranów.

Tragedii nad wodą można uniknąć. Wywiad z Jarosławem Niedbałowskim 1  Lipca  2018

Nasz gość, jest nie tylko ratownikiem wodnym, ale i trenerem pływania, a także zawodnikiem Master. Z czym musi mierzyć się na co dzień?

Trener Stali Stalowa Wola. Podsumowanie sezonu 20  Czerwca  2018

Zielono- czarni nie zawiedli kibiców. Utrzymali się w grupie mimo, że nie było łatwo. O tym jak ten sezon wyglądał rozmawiał z trenerem Stali Krzysztofem Łętochą Jacek Marchewka.

Wywiad z Zofią Zielińską- Nędzyńską- dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Stalowej Woli 6  Czerwca  2018

Stalowowolski PUP każdego dnia odwiedza wielu mieszkańców powiatu. Przeglądają oferty, rozmawiają ze swoimi doradcami zawodowymi.

Co podoba się naszym milusińskim? 31  Maja  2018

Dzień Dziecka kojarzy się wszystkim z zabawą, radością, no i oczywiście prezentami. O czym marzą nasi najmłodsi mieszkańcy?

Wywiad z Katarzyną Rogalą- dyrektorem ,,SOWiIK" w Stalowej Woli 22  Maja  2018

Bez nich życie wielu ludzi byłoby niemożliwe. Niosą pomoc i są „w centrum kryzysu” niejednej rodziny. Stalowowolski SOWiK- instytucja, bez której świat byłby smutniejszy…

Kocia Wyspa, czyli o tych co skaczą i nie fruwają 6  Maja  2018

Kot to obok psa największy przyjaciel człowieka. Nasi bracia mniejsi nie zawsze trafiają na dobrych ludzi. Wolontariusze fundacji zmieniają świat tym kociakom, których skrzywdzili ludzie

Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Marek Gruchota- Wywiad 29  Kwietnia  2018

Nasze studio odwiedził Marek Gruchota, kapitan załogi, która z wielkim zaangażowaniem mknie po wodach stalowowolskiej kultury.

Najlepsi z najlepszych- nasi strażacy 22  Kwietnia  2018

Nasze studio odwiedził Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Robert Lebioda. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

Józef Sroka- dyrektor SDK 15  Kwietnia  2018

Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli przez 37 lat rozwijał się i rozszerzał swoją działalność. Dziś coś dla siebie znajdzie tam mieszkaniec w każdym wieku.

Paweł Ciołkosz, dyrektor Ekonomika 9  Kwietnia  2018

Szkoła, której dyrektorem od lat jest Paweł Ciołkosz, popularnie zwana Ekonomikiem, cieszy się dużą popularnością. Dlaczego od pokoleń jest tak lubiana i ceniona?

Wielkanocne przygotowania- Wywiad 31  Marca  2018

Jak przeżyć Triduum paschalne, jak powinno się spędzać święta i dlaczego raz obchodzimy je w marcu, a raz w kwietniu. O okresie postu i radosnym Alleluja opowiada ks. Mieczysław Kucel.

Prezes Witryny Agnieszka Bulicz- wywiad 26  Marca  2018

Tym razem w studiu StalowegoMiasta gościliśmy prezes stowarzyszenia literackiego Witryna Agnieszkę Bulicz, poetkę, animatorkę i konferansjerkę uroczystości kulturalnych…

Rowerzystka ze Stali Klaudia Kowalska 19  Marca  2018

Świat najlepiej zwiedzać jadąc nie samochodem, a rowerem. Wiatr we włosach, zapach wiosny, lata, jesieni, słońce, gwiazdy, czasem trochę deszczu i przygoda gotowa…

Wywiad z Witoldem Tutakiem 11  Marca  2018

Tym razem w naszej redakcji gościliśmy Witolda Tutaka, Naczelnika Wydziału Gospodarki Odpadami w Urzędzie Miasta, prywatnie pasjonata historii, miłośnika koni i jeździectwa…

Grzegorz Męciński… wrażliwy wojownik 6  Marca  2018

Grzegorz Męciński… człowiek, który w zanadrzu kryje wiele niespodzianek. Bo i kulom się nie kłania, i literaturą nie wzgardzi.

Daniel Hausner- człowiek oddany ubogim 25  Lutego  2018

Jest wiceprezesem Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej i radnym miejskim co w sumie daje mu możliwość działania, a to lubi najbardziej. Krótko mówiąc: gdzie diabeł nie może… Hausnera pośle

Belfer, który uczy się wraz z uczniami 18  Lutego  2018

O pracy, uczniach i realizowanych z nimi projektach może mówić bez końca. Kiedyś chciał być jak każdy chłopiec pilotem. Teraz pilotuje… rzutnik w swojej szkolnej pracowni...

Linda - poeta uniwersalny. Wywiad. 13  Lutego  2018

Znany z myśli najpiękniejszych, upiętych w słowa poezji, tych unoszących serca i umysły ponad wyżyny codzienności, ale i tych nieuczesanych, czasem nawet czupurnych. Słowem Kazimierz Linda.

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe