Zaloguj się !
1 2 3 4 ... » »»

Powiatowe Święto Strażaków OSP 27  Maja  2017

W sobotę 27 maja 2017 roku strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej obchodzili swoje święto. Oficjalne uroczystości połączone były z piknikiem strażackim.

Chór z Kijowa na deskach SDK 26  Maja  2017

26 maja 2017 roku, w Spółdzielczym Domu Kultury wystąpił Chór Perfectum działający przy Dziesięcinnym Monasterze w Kijowie na Ukrainie.

Pirotechnicy doskonalili umiejętności 26  Maja  2017

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli przeprowadzono zajęcia doskonalenia zawodowego nieetatowych grup rozpoznania minersko-pirotechnicznego.

Cywil u przedszkolaków 26  Maja  2017

Przedszkole nr 4 przy ulicy Wańkowicza w Stalowej Woli zorganizowało z okazji Dnia Dziecka piknik rodzinny.

Przejdź na społeczną stronę ekonomii! 22  Maja  2017

Ekonomia społeczna … mówi Ci to coś? Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Zobaczyć, jak działają takie podmioty na Podkarpaciu?

Dzień Strażaka w St.Woli 19  Maja  2017

19 maja strażacy z KPP Straży Pożarnej w St. Woli mieli swoje święto. Podczas Dnia Strażaka wręczono odznaczenia, awanse na wyższy stopień. Wybrano również Super Strażaka...

Piknik z Europą w tle 18  Maja  2017

W czwartek na terenie PSP nr 12 zorganizowano „Dzień Otwarty Funduszy Europejskich”. Poszczególne placówki edukacyjne przygotowały stoiska dla dzieci.

Jelcz podpisał umowę z MON 16  Maja  2017

Jelcz, spółka z o.o. należąca do Huty Stalowa Wola, podpisała umowę na dostawę ciężarówek dla wojska…

Stówa za zdjęcie 16  Maja  2017

Rowerami miejskimi jeździmy chętnie. Bywa, że wieczorem na stacjach do wypożyczenia jest po 3-4 jednoślady. Podczas wycieczek robimy sobie też zdjęcia. Teraz za nie można wygrać 100 zł.

Bałata i Wania- uczta muzyczna w MDK 14  Maja  2017

W niedzielę, z cyklu „Podwieczorek przy fortepianie”, w Miejskim Domu Kultury koncert dali Marek Bałata i Dominik Wania…

Marsz Pamięci Rtm. Witolda Pileckiego 13  Maja  2017

Po raz kolejny ulicami Stalowej Woli przeszedł Marsz upamiętniający wielkiego bohatera jakim był i jest - rtm. Witold Pilecki.

Kulturalna Noc Bibliotek 12  Maja  2017

To już trzecia edycja Nocy Bibliotek w mieście. Tym razem z nutą PRL-u, kiermaszem książek za 3 zł/kg i spotkaniem z Arkadym Fiedlerem- wnukiem jednego z najsłynniejszych podróżników.

Jan Pietrzak- polityka przez kabaret 12  Maja  2017

Uprawia politykę przez kabaret, a może kabaret przez politykę, bo koncert Jana Pietrzaka, który odbył się w piątkowy wieczór to powtórka z PRL-u w sposób humorystyczny.

Wręczenie nagrody w Loterii SANBanku 11  Maja  2017

W Centrali Nadsańskiego Banku Spółdzielczego odbyło się uroczyste wręczenie nagrody głównej w loterii „Autolokata Jubileuszowa”.

Noc Muzeów 2017 w Stalowej Woli 11  Maja  2017

W Noc Muzeów w Stalowej Woli nie zabraknie atrakcji. W tym roku program nocnego zwiedzania obejmuje liczne wystawy zlokalizowane w siedzibach Muzeum

Nagrody za ekologiczne plakaty 9  Maja  2017

9 maja podsumowano plastyczny konkurs edukacyjny „Eko-segregacja”. Uczniowie mieli za zadanie stworzyć plakat propagujący system segregacji odpadów.

Spotkanie dyrektorów PUP 9  Maja  2017

We wtorek w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli odbyło się spotkanie dyrektorów Powiatowych Urzędów Pracy z północnej części województwa podkarpackiego oraz powiatu sandomierskiego.

Mistrz czytania otrzymał 1000 złotych 8  Maja  2017

Longin Janik wygrał tegoroczny konkurs Mistrz Pięknego Czytania. 10 finalistów konkursu czytało i odgrywało przed publicznością fragmenty sztuki Tadeusza Różewicza „Spaghetti i miecz”

Baja Carpathia na błoniach 6  Maja  2017

Wystartował rajd Baja Carpathia. W sobotę uczestnicy jeździli po stalowowolskich błoniach. Jak mówią zawodnicy to bardzo trudny rajd, ale satysfakcjonujący.

Piersi na Placu Piłsudskiego 3  Maja  2017

Zespół Piersi kiedyś koncertował z Pawłem Kukizem. Teraz, po zmianie wokalisty- z Adamem Asanem Asanovem- nadal odnosi sukcesy w całej Polsce.

Michał Szpak na Dniach Miasta 3  Maja  2017

Biczowanie Szpaczymi Brzmieniami- czy wszyscy gotowi? Pytał przed koncertem na fb Michał Szpak, który w ramach Dni Miasta dał koncert w naszym grodzie.

Wielkie losowanie nagród z SanBankiem 3  Maja  2017

Wystarczyło założyć w jednej z placówek 12- miesięczną lokatę o nazwie „Autolokata Jubileuszowa” by wziąć udział w losowaniu cennych nagród. Nagrodą główną był samochód…

Wniebogłosy z Osiedla Fabrycznego 3  Maja  2017

To już XIII Wniebogłosy. Tym razem z Osiedla Fabrycznego...

3 Maja w Rozwadowie 3  Maja  2017

Już po raz drugi w ramach obchodów Dni St. Woli Muzeum Regionalne przygotowało wydarzenie pod hasłem „Witaj Majowa Jutrzenko”. Nawiązywało ono do obchodów rocznicy Konstytucji 3 Maja.

Gżegżółki z COP-em 3  Maja  2017

IX stalowowolskie Dyktando „Gżegżółki” za nami. Dyktando z cennymi nagrodami zdecydowało się pisać 82 osoby.

Shazza- królowa disco polo 3  Maja  2017

Wtorkowy wieczór bez wątpienia należał do królowej disco polo- Shazzy. Publiczność śpiewała, klaskała, skakała i bawiła się znakomicie.

Bayer Show- covery, które bawią 3  Maja  2017

Bayer Show to zarazem zespół coverowy supportujący gwiazdy, jak i wykonujący własne utwory. Andrzej Koziński- lider grupy to również dziennikarz muzyczny

Na scenie disco polo i Mejk 2  Maja  2017

Zespół discopolowy Mejk działa na polskiej scenie muzycznej od 18 lat. Dziś bawił publiczność Stalowej Woli. 2 maja upływa w naszym mieście pod hasłem muzyki disco polo…

Wieczór z gwiazdami: Enej na scenie 1  Maja  2017

Pierwszomajowy wieczór upłynął w Stalowej Woli pod hasłem muzyki rozrywkowej. Niekwestionowaną gwiazdą był Enej.

Za nami V Historiada 1  Maja  2017

Tradycyjnie już podczas Dni Stalowej Woli odbyła się V Historiada. Wydarzenie organizowana jest corocznie przez Muzeum Regionalne w Stalowej Woli.

Inna Rowerowa Masa Krytyczna 1  Maja  2017

RMK to hołd oddany ludziom huty, którzy przez lata rowerami przed 7 i po 15 pędzili na swych maszynach do pracy i z pracy. Dziś rowerowe peletony tworzą mieszkańcy z różnych okazji…

Rowerowy Cross Country 1  Maja  2017

Ponad setka miłośników jednośladów wzięła udział w Stalowowolskim rowerowym Cross Country. To już tradycja i nieodłączny element Dni Stalowej Woli.

Dni Miasta rozpoczęte w Parku 24 30  Kwietnia  2017

Rozpoczynają się Dni Miasta 2017. W pierwszym dniu zainaugurowano działalność Parku 24. Było wesoło, naukowo, muzycznie, a przede wszystkim- rodzinnie…

Działkowcy podsumowali sezon 29  Kwietnia  2017

W sobotę 29.04.2017 r. w budynku działkowców Hutnik II odbyła się sprawozdawcza Konferencja Delegatów. Hutnik II to nie tylko największy, ale i najnowocześniejszy ROD w okolicy…

Baja Carpathia 2017 29  Kwietnia  2017

Znamy listę zgłoszeń na tegoroczną edycję rajdu Baja Carpathia. Do udziału w zawodach zgłosiło się łącznie 84 zawodników, na motocyklach, quadach, w pojazdach UTV i samochodach terenowych

1 2 3 4 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe