Zaloguj się !
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

Rodzeństwo zatrzymane za narkotyki 24  Października  2017

12 sztuk woreczków strunowych z zawartością białej i żółtej substancji próbowała ukryć pod bielizną 16-latka w trakcie kontroli drogowej.

Nie- Trzeźwy poranek w powiecie 24  Października  2017

Na terenie naszego powiatu policjanci ze stalowowolskiej drogówki prowadzili wczesnym rankiem działania pod nazwą "Trzeźwy poranek".

Ciężarówka w rowie na DK19 23  Października  2017

Do tego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek około godz. 10:00, nieopodal miejscowości Jeżowe, na 431 kilometrze.

2 wypadki na terenie powiatu niżańskiego 23  Października  2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch piątkowych wypadków w miejscowości Banachy i Rudniku nad Sanem. W pierwszym zdarzeniu zginął pasażer audi.

Pasażer audi zginął w wypadku 20  Października  2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Banachy w powiecie niżańskim. W zderzeniu audi z volkswagenem zginął pasażer audi

Rozbudowa niżańskiej Oficyny Pałacowej 19  Października  2017

Budynek po dawnej Oficynie Pałacowej w Nisku, w którym mieści się Miejska Biblioteka Publiczna już niebawem zmieni swoje przeznaczenie.

Zakończono I etap przebudowy drogi 18  Października  2017

Został przekazany do eksploatacji przebudowany odcinek drogi powiatowej Nr 1037R Zdziary – Mostki Bukowa...

Medale KEN dla nauczycieli 17  Października  2017

Przedstawiciele kadry szkól prowadzonych przez Powiat Niżański wyróżnieni Medalem Komisji Edukacji Narodowej i Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej.

Święto 3. Batalionu Inżynieryjnego 16  Października  2017

Na terenie Garnizonu Nisko swoje święto obchodził 3. Batalion Inżynieryjny. Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej. Po niej odbył się uroczysty...

50 lat Razem 16  Października  2017

W sali Domu Kultury w Pysznicy miała miejsce szczególna uroczystość. 13 par małżeńskich z terenu gminy Pysznica otrzymało z rąk Wójta Tadeusza Bąka Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie..

Centrum przesiadkowe w Nisku 16  Października  2017

Centrum przesiadkowe dla mieszkańców Niska przy ulicy 11-go Listopada jest już gotowe. Inwestycja realizowana w ramach „Miejskich Obszarów Funkcjonalnych Stalowej Woli”...

Nie żyje traktorzysta 14  Października  2017

W sobotę, około godz. 21:15 doszło do wypadku, w którym śmierć poniósł mężczyzna kierujący traktorem...

Tragedia na torach: 2 osoby nie żyją 11  Października  2017

Pod pociąg relacji St. Wola- Lublin, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, wjechała kobieta. Śmierć na miejscu poniosły 2 osoby: 9- miesięczny chłopiec i jego matka, 9 latka walczy o życie

Ulica Sosnowa już gotowa 11  Października  2017

Po wielu latach ulica Sosnowa w Zarzeczu doczekała się remontu. Odcinek o długości 538 metrów został pokryty asfaltem od podstaw, bowiem wcześniej mieszkańcy pobliskich domostw...

W wypadku ucierpiał rowerzysta 10  Października  2017

Policjanci ze Stalowej Woli wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Stalowej Woli na ulicy Bojanowskiej.

Pijany wjechał w ogrodzenie 9  Października  2017

26-letni mieszkaniec Stalowej Woli zakończył jazdę samochodem na ogrodzeniu posesji.

Woda w Pysznicy bez Coli 7  Października  2017

Jak się dowiedzieliśmy woda w Pysznicy jest już zdatna do picia. Potwierdziły to kilkukrotne badania…

Co z mostem w Przyszowie? 6  Października  2017

Jak informuje Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie rozstrzygnięto przetarg na dokończenie prac związanych z przebudową mostu w Przyszowie…

Orkan Ksawery zdemolował Polskę 6  Października  2017

Przez nasz kraj przeszedł orkan Ksawery. Bilans: 2 ofiary śmiertelne, 39 rannych. W naszym regionie, choć nie było aż tak groźnie jak na zachodzie, strażacy pracowali całą noc...

Wypadek na budowie 6  Października  2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku podczas prac budowlanych. Mężczyzna spadł ze stropu. Nieprzytomny został przewieziony do szpitala.

Zyskali sprzęt sportowo – pożarniczy 6  Października  2017

Starosta Niżański przekazał dla Strażaków Komendy Powiatowej PSP w Nisku sprzęt sportowo – pożarniczy w postaci drabiny hakowej z kosą tytanową i węży pożarniczych

Mężczyzna postrzelony w Rudniku 5  Października  2017

Wczoraj wieczorem w Rudniku nad Sanem z rewolweru czarnoprochowego został postrzelony mężczyzna. Sprawca i poszkodowany, po wspólnym piciu alkoholu, pokłócili się o samochód.

Dachował autem. Miał 3,5 promila 5  Października  2017

Jechał autem bez uprawnień, był kompletnie pijany. Skończyło się dachowaniem...

Pysznica: bakteria coli w wodzie 4  Października  2017

Na podstawie badań sanitarno – epidemiologicznych stwierdzony został brak przydatności wody do spożycia z wodociągu Pysznica ze względu na występowanie pojedynczych bakterii grupy coli.

Pijany mężczyzna wszedł pod koła 4  Października  2017

Ponad 2 promile alkoholu miał pieszy, który wczoraj w Nisku na skrzyżowaniu ul. Piaskowej z ul. Rzeszowską wtargnął na jezdnię wprost pod koła pojazdu.

Śmierć na drodze 3  Października  2017

Wczoraj przed północą, na drodze krajowej nr 19 w Racławicach zderzyły się trzy pojazdy. Jeden z kierujących poniósł śmierć na miejscu.

Razem bezpieczniej 2  Października  2017

W Starostwie odbyło się spotkanie inaugurujące realizację przez Powiat Niżański projektu „Razem bezpieczniej na terenie powiatu niżańskiego”...

Nissan dachował w pow. niżańskim 2  Października  2017

W niedzielę niżańscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego pomiędzy Jarocinem a Nalepami. Do szpitala zostali przewiezieni trzej pasażerowie z nissana.

19-latka jechała BMW 127 km/h 2  Października  2017

Młoda kobieta, która uzyskała uprawnienia do kierowania pojazdami zaledwie przed rokiem, przekroczyła dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o 77 km/h.

Tragiczny wypadek w lesie 29  Września  2017

Do tragicznego wypadku przy wycinaniu drzewa doszło dzisiaj po południu w Jastkowicach w gminie Pysznica. 63-letnia mieszkanka powiatu stalowowolskiego została uderzona przez ścięte drzewo.

Podpisano umowę na przebudowę drogi 28  Września  2017

Starosta Niżański Robert Bednarz oraz Sekretarz Powiatu Mirosława Daśko podpisali umowę na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1076R Bieliny – Rudnik..

Powołano nowego inspektora PINB 26  Września  2017

26 września 2017 roku Starosta Niżański Robert Bednarz powołał nowego Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Nisku. Został nim Jarosław Urbanowicz.

Czołowe zderzenie dwóch osobówek 25  Września  2017

W piątek rano policjanci z niżańskiej komendy zabezpieczali miejsce wypadku drogowego w Nowosielcu. Do szpitala trafiła kobieta kierująca lanosem

Rocznica pacyfikacji wsi Kochany 24  Września  2017

24 września w Kochanach odbyła się uroczystość upamiętniająca pacyfikację wsi przez Niemców podczas II wojny światowej.

Będzie boisko i bieżnia 23  Września  2017

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Nisku podpisano umowę na realizację zadania pn. „Przebudowa boiska wielofunkcyjnego i budowa bieżni prostej 3-torowej do biegów na 60 m przy RCEZ

«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe