Zaloguj się !
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

Wypadek w Przyszowie 17  Sierpnia  2017

Policjanci ze Stalowej Woli pracowali wczoraj po południu na miejscu wypadku drogowego, w którym zderzyły się dwa samochody. Ranny został 26-letni mężczyzna. Kierujący pojazdami byli trzeźwi

Weekend pełen atrakcji 17  Sierpnia  2017

W najbliższy weekend w Jarocinie odbędą się 2 ciekawe wydarzenia. W sobotę- "Spotkanie Rodzinne", wystąpi zespół T.LOVE, w niedzielę- dożynki powiatu niżańskiego.

126 km/h w terenie zabudowanym 16  Sierpnia  2017

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali w Nowosielcu pirata drogowego. Kierowca nissana x-trail miał na liczniku 126 km/h, w miejscu gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h.

Przebudują drogę Zdziary – Banachy 14  Sierpnia  2017

Starosta Niżański Robert Bednarz oraz Wicestarosta Adam Mach podpisali umowę na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1048R Zdziary – Banachy...

Jechał skuterem. Trafił do szpitala 13  Sierpnia  2017

12 sierpnia 2017 roku, tuż przed godz. 7 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Na ulicy Lubelskiej w Zaklikowie ranny został mężczyzna…

Odnaleźli skradziony ciągnik 11  Sierpnia  2017

Policjant stalowowolskiej drogówki w miejscowości Zbydniów zauważył w gęstych zaroślach ciągnik rolniczy marki Ursus. Okazało się, że ciągnik został skradziony...

Odnowią plac w Nisku 11  Sierpnia  2017

Starosta Niżański Robert Bednarz oraz Wicestarosta Adam Mach podpisali umowę na zadanie pn. „Przebudowa nawierzchni placu przy Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku” –

Potrącony rowerzysta zmarł w szpitalu 11  Sierpnia  2017

W czwartek niżańscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Nowosielcu. Mężczyzna potrącony przez opla zmarł w szpitalu.

By ulżyć niepełnosprawnym 9  Sierpnia  2017

8 sierpnia 2017 r. odbyła się nadzwyczajna XL Sesja Rady Powiatu Niżańskiego, zwołana na wniosek Zarządu Powiatu

Pijany kierowca spowodował wypadek 9  Sierpnia  2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło w Krzeszowie Dolnym. Pijany kierowca samochodu dostawczego zderzył się z citroenem.

3 wypadki w poniedziałkowe popołudnie 8  Sierpnia  2017

W Żuku Nowym, w Krzeszowie Dolnym i na odcinku leśnym pomiędzy Nowosielcem a Jeżowem, niżańscy policjanci zabezpieczali wczoraj miejsca wypadków drogowych.

Rośnie sala gimnastyczna w Zarzeczu 7  Sierpnia  2017

Trwa budowa sali gimnastycznej i infrastruktury okołosportowej przy Zespole Szkół w Zarzeczu. Pod koniec listopada sala zostanie przekazana na użytek uczniów.

Pijany pacjent zdemolował Izbę Przyjęć 6  Sierpnia  2017

Pewien pacjent, znudzony czekaniem w Izbie Przyjęć na swoją kolej, rozbił szybę. Był agresywny, wulgarny i pijany…

Śmiertelne potrącenie w Nowosielcu 6  Sierpnia  2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w nocy w miejscowości Nowosielec, w powiecie niżańskim. Pieszy potrącony przez samochód osobowy zmarł na miejscu zdarzenia.

Szerszenie atakują 3  Sierpnia  2017

Lato to okres wzmożonej aktywności owadów. Strażacy z OSP Jeżowe walczyli z szerszeniami…

LOWE dla osób dorosłych 2  Sierpnia  2017

Powiat Niżański znalazł się w grupie 15 grantobiorców w Polsce, którzy otrzymali środki na uruchomienie Lokalnych Ośrodków Wiedzy i Edukacji dla osób dorosłych.

Nowe drogi na Grądach 2  Sierpnia  2017

Na osiedlu Grądy w Nisku- Podwolinie ruszyła budowa czterech nowych dróg. Do końca października nowoczesna infrastruktura pojawi się na ulicach Kasztanowej, Jaśminowej, Brzozowej i Grądy.

Śmiertelne potrącenie pieszego w Jeżowem 31  Lipca  2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w nocy w Jeżowem. Kierujący peugeotem potrącił mężczyznę. Pieszy zmarł w wyniku doznanych obrażeń.

Policjant po służbie zatrzymał pijanego 31  Lipca  2017

Stalowowolski dzielnicowy, w minioną sobotę, w czasie wolnym od służby, zatrzymał kierującego samochodem, którego zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu.

Wpadł na przekroczeniu prędkości 31  Lipca  2017

Ponad promil alkoholu miał kierowca toyoty, gdy wpadł na radar policjantom ruchu drogowego. Wczoraj rano mężczyzna został zatrzymany w Nisku.

Wpadł, bo przekroczył prędkość 31  Lipca  2017

Ponad promil alkoholu miał kierowca toyoty, gdy wpadł na radar policjantom ruchu drogowego. Wczoraj rano mężczyzna został zatrzymany w Nisku. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy...

Wypadek w Turbi 28  Lipca  2017

Stalowowolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Turbia. Kierujący volkswagenem najechał na tył jadącej przed nim Hondy...

Obchody Święta Policji 27  Lipca  2017

Wojewódzkie Obchody Święta Policji w tym roku odbyły się na Placu Wolności w Nisku. Uroczystość była wyjątkowa, bowiem połączona z nadaniem sztandaru miejscowej Komendzie Powiatowej Policji.

Policjanci złapali podpalacza 27  Lipca  2017

Dzięki szybkiej i skutecznej pracy policjantów z Komisariatu Policji w Gorzycach zatrzymany został 22-letni mężczyzna podejrzany o podpalenie łąk i nieużytków na terenie gminy Gorzyce.

Wypróbuj nowy szlak rowerowy 27  Lipca  2017

Powstał pomarańczowy szlak rowerowy, który połączył Jastkowice z Łążkiem Garncarskim.

Bus wjechał do rowu 27  Lipca  2017

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku busa przewożącego pasażerów na trasie Zamość-Kraków. Pięć osób zostało przewiezionych do szpitala, po przeprowadzonych badaniach troje wróciło do domu.

Powiat otrzymał wysokie dofinanowie 26  Lipca  2017

Powiat Niżański podpisał umowę udziału w Podkarpackim Systemie Informacji Przestrzennej (PSIP). Na jego budowę otrzymał ponad 8,4 mln złotych.

Powstaną 3 obiekty sportowe 26  Lipca  2017

Jeszcze w lipcu br. ruszą prace przy budowie trzech nowych obiektów sportowych w Stanach, Maziarni oraz Przyszowie Rudzie.

Gmina wyremontuje drogę z promesy 26  Lipca  2017

Gmina Pysznica znalazła się w gronie gmin z województwa podkarpackiego, której udzielono promesę na przebudowę drogi. Remont dotyczy odcinka Jastkowice- Chłopska Wola.

Rodacy papieża Franciszka dziękują 25  Lipca  2017

Do Rozwadowa, w ramach festiwalu muzycznego, przyjechali rodacy ojca świętego Franciszka. Zespół z Argentyny pokazał, że Boga chwalić można też w rytm muzyki innej niż u nas

Utrudnienia w ruchu w centrum Niska 25  Lipca  2017

W dniu 27 lipca br. czasowo wyłączone z ruchu drogowego, zostaną odcinki ulic Wolności, Plac Wolności, Mickiewicza, Sandomierskiej, Kościuszki i Słowackiego.

Trzy wypadki w niedzielne popołudnie 24  Lipca  2017

Niżańscy policjanci pracowali na miejscu trzech wypadków drogowych. Do szpitala zostały przewiezione trzy poszkodowane osoby.

Koniec z dziurami na ulicy Szopena 24  Lipca  2017

Ulica Szopena w Zarzeczu doczeka się modernizacji, jest to możliwe dzięki temu, że gmina i miasto Nisko znalazło się w gronie 75 samorządów, które otrzymały promesę.

Pożar stodoły w Turbi 24  Lipca  2017

Nie milkną echa wczorajszej nawałnicy. W jednym z budynków w Turbi na ul. Wspólnej uderzył piorun. Spaleniu uległa stodoła. Ogień zaczął przechodzić już na sąsiednie budynki.

Powstaną kolejne boiska wielofunkcyjne 21  Lipca  2017

Wniosek Powiatu Niżańskiego na zadanie inwestycyjne „Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy RCEZ w Nisku”, który złożono do Ministerstwa Sportu i Turystyki został zaopiniowany pozyty

«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe