« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»

Pociąg uderzył w samochód 7  Lutego  2018

Policjanci z Zaklikowa pracowali we wtorek przed południem na miejscu zdarzenia do jakiego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Karkówce.

Rowerem z czterema promilami 6  Lutego  2018

Ponad 4 promile alkoholu w organizmie miała 30-letnia rowerzystka, którą dzisiaj przed południem zatrzymali stalowowolscy policjanci

Nowy dowódca garnizonu w Nisku 6  Lutego  2018

Zgodnie z ceremoniałem wojskowym na placu apelowym odbyła się uroczystość przekazania obowiązków Dowódcy 3. Batalionu Inżynieryjnego

Policjant rozpoznał samochód sprawcy 6  Lutego  2018

Kierowca nissana na szpitalnym parkingu uderzył w zaparkowany pojazd i odjechał. W uszkodzonym aucie siedziała 8-letnia dziewczynka. Zdarzenie zarejestrował monitoring.

Wypadek w Zaklikowie 6  Lutego  2018

Wczoraj przed południem stalowowolscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego do jakiego doszło w Zaklikowie. Zderzył się tam samochód osobowy z autobusem przewożącym dzieci.

Zatrzymany za jazdę na "podwójnym gazie" 5  Lutego  2018

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcę motoroweru, który miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna kilka dni wcześniej został zatrzymany przez ten sam patrol...

Rusza wielka inwestycja drogowa 5  Lutego  2018

Wybrano najkorzystniejszą ofertę na zaprojektowanie i budowę odcinka S19 Rudnik nad Sanem - Nisko Południe...

Miał 107/h na liczniku 2  Lutego  2018

Dwa miesiące cieszył się swoim prawem jazdy 19-latek z Harasiuk. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości o więcej niż 50 km/h w...

Siostry poprowadzą Dom Dziecka 1  Lutego  2018

Powiat Niżański podpisał umowę na prowadzenie Domu Dziecka „Nasz Dom Dzieciątka Jezus” ze Zgromadzeniem Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego w Warszawie.

Odprawa roczna niżańskich policjantów 26  Stycznia  2018

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku odbyła się odprawa służbowa, na której podsumowano ubiegłoroczny stan bezpieczeństwa na terenie powiatu.

Miał 3 promile, jechał do pracy 23  Stycznia  2018

Wczoraj rano w ramach działań prowadzonych przez policjantów ruchu drogowego pod nazwą „Trzeźwy poranek” został zatrzymany kierowca, który miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Pieszy potrącony przez lokomotywę 22  Stycznia  2018

41-letni mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Został ranny, gdy wszedł na tory, po których przejeżdżała lokomotywa.

Pijanej pracownicy piekarni maszyna... 22  Stycznia  2018

1,5 promila alkoholu miała kobieta, która wczoraj w jednej z piekarni na terenie powiatu doznała obrażeń ręki w wypadku przy wykonywaniu pracy.

14- latek poszkodowany w wypadku 22  Stycznia  2018

W piątek policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu wypadku drogowego w Racławicach. Kierowca seata najechał na tył volkswagena, w którym podróżowała matka z trójką dzieci.

Zostawili dziewczynę na pewną śmierć 19  Stycznia  2018

Obrońcy Patryka M. i Błażeja S. złożyli odwołanie od wyroku, który zapadł 13.09.2017 r. w Sądzie Rejonowym w Nisku. Pijani mężczyźni po wypadku pozostawili w rowie ranna koleżankę i uciekli.

Areszt Śledczy w Nisku do likwidacji 19  Stycznia  2018

To już ostatnie tygodnie działalności Aresztu Śledczego w Nisku znajdującego się przy Placu Wolności. Decyzję o likwidacji podpisał minister sprawiedliwości…

Pijany mężczyzna leżał przy przystanku 19  Stycznia  2018

Blisko 4 promile alkoholu miał w organizmie mężczyzna, który został zabrany przez policjantów z przystanku w Podolszynce Plebańskiej.

Powalczą o czyste powietrze w Nisku 18  Stycznia  2018

Jest szansa na uzyskanie dofinansowania do wymiany piecyków CO w gminie Nisko. Dopłata w tym przypadku mogłaby wynieść nawet 80%.

Kradzież kabli na budowie przedszkola 17  Stycznia  2018

W nocy z 15.01 na 16.01 2018 r. z terenu nowo budowanego Przedszkola w Rudniku, pomimo bliskiej odległości od Posterunku Policji wandale dokonali kradzieży...

Ponad 4 promile alkoholu u kierowcy 16  Stycznia  2018

W policyjnych aresztach trzeźwieje kierowca mercedesa, który wczoraj na drodze krajowej nr 19 pomiędzy Nowosielcem a Niskiem dwukrotnie wjechał do rowu.

Zgłosił fikcyjną kradzież 15  Stycznia  2018

Do zakładu karnego został dzisiaj przewieziony mieszkaniec Zarzecza, który w sobotę zgłosił kradzież pieniędzy i alkoholu.

Zatrzymano bimbrownika 15  Stycznia  2018

Podczas interwencji dzielnicowy z Harasiuk i policjant służby kryminalnej ujawnili nielegalną wytwórnię bimbru.

W ciężarówce odpadło koło 14  Stycznia  2018

Do tego zdarzenia drogowego doszło w niedzielę na zjeździe z mostu w Brandwicy. W ciężarówce oderwało się koło i tocząc się po jezdni uderzyło w samochód osobowy…

Jerzy Kwieciński na Podkarpaciu 13  Stycznia  2018

Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński przyjechał dziś do Rzeszowa na zaproszenie Marszałka Województwa Podkarpackiego

Odpowie za fałszywe alarmy o pożarach 12  Stycznia  2018

Mieszkaniec Przędzela będzie odpowiadał za fałszywe zgłoszenia o pożarach na terenie rodzinnej miejscowości.

Były sołectwa, są wsie 9  Stycznia  2018

Od kilku dni w gminie Bojanów (powiat stalowowolski) są 4 nowe wsie. A wszystko to za sprawą wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji decyzji w tej sprawie.

Śmiertelny wypadek w Racławicach 9  Stycznia  2018

Niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w Racławicach na ul. Lubelskiej. W zderzeniu matiza z busem śmierć poniósł kierowca samochodu osobowego.

Z zemsty okradał pracodawcę 9  Stycznia  2018

Funkcjonariusze na gorącym uczynku zatrzymali mężczyznę, który trzykrotnie okradł pracodawcę, u którego pracował dorywczo. Pijanego sprawcę policjanci zatrzymali w zaroślach na posesji obok.

Powstał odcinek chodnika 8  Stycznia  2018

Zakończyły się prace budowlane przy budowie chodnika w Radomyślu nad Sanem. Odcinek ciągu pieszego powstał na długości około 115 m., a koszt jego wykonania wyniósł 150 tys. zł.

Spłonęła stolarnia 8  Stycznia  2018

W sobotę 6 stycznia 2018 doszło do pożaru na ul. Przemysłowej w Rudniku (powiat niżański).W działaniach gaśniczych wzięło udział kilka jednostek straży pożarnej.

Wjechał oplem w słup energetyczny 8  Stycznia  2018

W piątek w nocy dwaj mieszkańcy Niska zostali zatrzymali, po tym jak uciekli z miejsca, gdzie uderzyli pojazdem w słup energetyczny. U każdego alkomat wskazał po ponad 2,5 promila alkoholu.

Trzej królowie jadą, złoto, mirrę kładą 6  Stycznia  2018

644 w Polsce i 16 w różnych miastach świata. Orszaki Trzech Króli dominowały dziś na ulicach naszego kraju. W Stalowej Woli królowie wyruszyli z kościoła pw. Opatrzności Bożej na Porębach.

Przebudowa drogi zakończona 5  Stycznia  2018

Zakończono inwestycję pn.: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1088R Nowy Nart – Stary Nart w miejscowości Stary Nart”.

Seniorzy w Nisku chcą czy nie chcą? 5  Stycznia  2018

Takie pytanie mogą zadawać sobie ci, którzy na bieżąco śledzą sesje Rady Miasta w Nisku. Czy są, czy nie ma pieniędzy na szczepienia przeciwko grypie dla niżańskich seniorów?

Kierowca skutera wjechał w pieszych 5  Stycznia  2018

3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca motoroweru, który wczoraj wieczorem potrącił dwóch pieszych w miejscowości Cholewiana Góra.

« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe