« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»

2 wypadki w powiecie niżańskim 16  Marca  2018

Wczoraj niżańscy funkcjonariusze pracowali na miejscu dwóch wypadków drogowych. W Groblach kierowca pojazdu osobowego wjechał w drzewo, w Racławicach Citroen zderzył się z BMW.

Okradziono starsze małżeństwo 14  Marca  2018

Starsze małżeństwo zostało wczoraj okradzione ze swoich oszczędności. Według zeznań pokrzywdzonych, sprawcy to najprawdopodobniej osoby narodowości romskiej poruszający się czerwonym autem.

Będzie nowe więzienie dla kobiet 13  Marca  2018

Na Podkarpaciu powstanie nowoczesna, innowacyjna jednostka penitencjarna dla kobiet.

Pijany spał na ziemi 13  Marca  2018

Mieszkanka Niska nie pozostała obojętna ma los nietrzeźwego mężczyzny, leżącego na ulicy w Nisku. Zawiadomieni policjanci przewieźli mężczyznę do lekarza, a potem do wytrzeźwienia.

Promesa dla powiatu niżańskiego 12  Marca  2018

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji zdecydował, że Powiat Niżański otrzyma promesę w wysokości 788 tys. zł.

Sprzęt od WOŚP trafił do szpitala 12  Marca  2018

Szpital Powiatowy w Nisku otrzymał od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sprzęt medyczny na wyposażenie Oddziału Dziecięcego i Noworodkowego.

Pożar nieużytków w Turbi 12  Marca  2018

Zaczyna się trudny dla strażaków czas. Wypalanie traw, pożary nieużytków to najczęściej spotykane rodzaje zagrożeń pożarowych wiosną…

Sąd nieugięty w sprawie z 2016 roku 8  Marca  2018

Dwa młodzi mężczyźni jechali z koleżanką autem. Pijani spowodowali wypadek. Ciężko ranną dziewczynę wrzucili do rowu, auto podpalili i uciekli. Odwołując się od wyroku żądali uniewinnienia.

Wypadek w Zaleszanach 8  Marca  2018

Wczoraj wieczorem stalowowolscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego do jakiego doszło w Zaleszanach na DK 77. W zderzeniu trzech pojazdów ranna została pasażerka...

Mapa zagrożeń w Nisku 7  Marca  2018

Niżańscy policjanci potwierdzili kolejne zgłoszenie naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dotyczyło ono przekraczania dozwolonej prędkości w miejscowości Wólka.

Pomogli mężczyźnie leżącemu na drodze 6  Marca  2018

Sporo szczęścia miał mężczyzna, który wczoraj wieczorem na ul. Torowej w Nisku stracił równowagę i upadł na jezdnię.

Pijany kierowca wjechał w inny samochód 5  Marca  2018

W piątek po południu niżańscy funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę seata, który staranował pojazd zaparkowany na ul. Słonecznej w Nisku.

Nietrzeźwy leżał na chodniku 3  Marca  2018

Panujące na zewnątrz od kilku dni niskie temperatury, narażają wiele osób na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu.

Co to za nocne wystrzały za oknem? 2  Marca  2018

Wczoraj wieczorem mieszkańcy naszego miasta mieli okazję usłyszeć huk wystrzałów. Co się działo? Wyjaśniamy…

Policjanci uwolnili psa z wnyków 1  Marca  2018

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Ulanowie i policjant służby dochodzeniowej uwolnili psa, który zaplątał się we wnyki zastawione z lesie w Dąbrówce.

Modernizacja linii kolejowej 68 28  Lutego  2018

W Zaklikowie odbyło się spotkanie w sprawie modernizacji linii kolejowej 68 na odcinku Lublin – Stalowa Wola...

Wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzn 28  Lutego  2018

Dzisiaj rano policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu ciała mężczyzny na jednej z niżańskich posesji. Funkcjonariusze wyjaśniają, czy do zgonu doszło w wyniku wychłodzenia organizmu.

J. Kwieciński odwiedził Powiat Niżański 27  Lutego  2018

Na zaproszenie Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza, Powiat Niżański odwiedził Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński.

Prezydent Tarnobrzega aresztowany 23  Lutego  2018

Sąd Okręgowy w Warszawie Śródmieściu, na wniosek Prokuratury Krajowej zdecydował o zastosowaniu wobec prezydenta Tarnobrzega tymczasowego aresztu na 3 m-ce. Pracownicy mówią: to prowokacja.

16-latek miał przy sobie narkotyki 23  Lutego  2018

Policjanci zatrzymali 16-latka z powiatu janowskiego, który miał przy sobie narkotyki...

Przewoził nielegalne papierosy 23  Lutego  2018

Ponad 5 tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej zabezpieczyli policjanci ruchu drogowego niżańskiej komendy.

Narada z dyrektorami szpitali 22  Lutego  2018

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się spotkanie poświęcone aktualnej sytuacji w zakresie lecznictwa...

Prezydent G. Kiełb zatrzymany przez CBA 21  Lutego  2018

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb został zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Powodem zatrzymania było przyjęcie przez niego łapówki.

Odcinek S19 w Nisku ma wykonawcę 20  Lutego  2018

Firma Strabag Sp. z o.o. i Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o. złożyła najkorzystniejszą ofertę na zaprojektowanie i budowę odcinka drogi ekspresowej S19 Lasy Janowskie – Zdziary.

Pożar samochodu osobowego 19  Lutego  2018

W poniedziałek 19 lutego 2018 r. około godziny 8.00 rano doszło do pożaru samochodu osobowego...

Wypadek w Nowinach 16  Lutego  2018

Kierujący volkswagenem golfem wjechał w drzewo. Ranna została pasażerka samochodu.

Ciężarówka w rowie na DK19 15  Lutego  2018

W czwartek 15 lutego 2018 roku, około godz. 7:00 rano doszło do zdarzenia drogowego. Ciężarówka przewróciła się na bok i wpadła do rowu…

Trzeźwe popołudnie w powiecie 14  Lutego  2018

Wczoraj po południu na terenie powiatu stalowowolskiego, policjanci sprawdzali trzeźwość kierujących pojazdami.

Spłonął samochód w garażu 8  Lutego  2018

7 lutego 2018 roku około godziny 18:40 doszło do pożaru garażu przy ulicy Górka, wzdłuż drogi krajowej nr 77 w Rudniku nad Sanem. Na miejsce wezwano kilkanaście jednostek straży pożarnej

Pociąg uderzył w samochód 7  Lutego  2018

Policjanci z Zaklikowa pracowali we wtorek przed południem na miejscu zdarzenia do jakiego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Karkówce.

Rowerem z czterema promilami 6  Lutego  2018

Ponad 4 promile alkoholu w organizmie miała 30-letnia rowerzystka, którą dzisiaj przed południem zatrzymali stalowowolscy policjanci

Nowy dowódca garnizonu w Nisku 6  Lutego  2018

Zgodnie z ceremoniałem wojskowym na placu apelowym odbyła się uroczystość przekazania obowiązków Dowódcy 3. Batalionu Inżynieryjnego

Policjant rozpoznał samochód sprawcy 6  Lutego  2018

Kierowca nissana na szpitalnym parkingu uderzył w zaparkowany pojazd i odjechał. W uszkodzonym aucie siedziała 8-letnia dziewczynka. Zdarzenie zarejestrował monitoring.

Wypadek w Zaklikowie 6  Lutego  2018

Wczoraj przed południem stalowowolscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego do jakiego doszło w Zaklikowie. Zderzył się tam samochód osobowy z autobusem przewożącym dzieci.

Zatrzymany za jazdę na "podwójnym gazie" 5  Lutego  2018

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcę motoroweru, który miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna kilka dni wcześniej został zatrzymany przez ten sam patrol...

« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe