Zaloguj się !
Get Adobe Flash player
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

Pożar domu w Pysznicy 12  Stycznia  2017

Tuż po godzinie 13:00 doszło do pożaru domu w Pysznicy na Zadolu. Do jednej osoby z objawami zatrucia została wezwana karetka pogotowia.

Sandomierska coraz bliżej realizacji 12  Stycznia  2017

Miesiąc temu mieszkańcy Stalowej Woli dyskutowali na temat modernizacji ulicy Sandomierskiej. Teraz będzie tworzony projekt, który ma uwzględnić głos ludu.

Andrzej Gargaś odznaczony 12  Stycznia  2017

Członek Zarządu Powiatu Stalowowolskiego Andrzej Gargaś został wyróżniony odznaczeniem „Zasłużony dla NSZZ Solidarność”.

Bezdomny trafił do schroniska 12  Stycznia  2017

Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem, że na klatce schodowej bloku przy ulicy 1-go Sierpnia przebywa prawdopodobnie bezdomny człowiek.

Policjanci pomogli uwięzionej sarnie 12  Stycznia  2017

Stalowowolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietypowej interwencji. Mieszkanka Stalowej Woli powiadomiła, że po sąsiednim podwórku biega sarna i nie może się wydostać.

Coraz więcej samochodów na drogach 11  Stycznia  2017

W powiecie stalowowolskim z roku na rok przybywa nowych samochodów. Sprawdziliśmy, jakie pojazdy są najczęściej nabywane przez mieszańców...

Wkrótce proces nożownika z Czarnieckiego 11  Stycznia  2017

Wkrótce rozpocznie się proces 35- letniego dziś Rafała G., który oskarżony jest o próbę zabójstwa swojej 82- letniej babci…

Uchroniony przed zamarznięciem 11  Stycznia  2017

Policjanci ze Stalowej Woli interweniowali wobec mężczyzny, którego życie i zdrowie było zagrożone przez niskie temperatury.

Uwaga! Niebezpieczeństwo! 10  Stycznia  2017

Jak podaje Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska na naszym terenie odnotowano znaczne przekroczenia poziomu pyłu PM10 na wszystkich stacjach.

Pożar domu w Rozwadowie 10  Stycznia  2017

Do pożaru domu jednorodzinnego doszło we wtorek rano, tuż przed godziną 8:00. Prawdopodobną przyczyną była nieszczelność przewodu kominowego…

Odpowie za kradzież perfum 10  Stycznia  2017

Personel sklepu ujął złodzieja perfum. 25-letni sprawca kradzieży został przekazany w ręce policjantów, a skradzione mienie odzyskano.

Aresztowany za rozboje 10  Stycznia  2017

Personel sklepu ujął złodzieja perfum. 25-letni sprawca kradzieży został przekazany w ręce policjantów, a skradzione mienie odzyskano.

Stanisław Cisek nowym dyrektorem 9  Stycznia  2017

Stanisław Cisek został powołany na stanowisko - Głównego Inżyniera ds. Wytwarzania Oddziału Elektrownia Stalowa Wola. Informację przekazała nam rzecznik Tauronu.

Uratowani przed zamarznięciem 9  Stycznia  2017

Stalowowolscy policjanci podczas minionego bardzo mroźnego weekendu siedmiokrotnie interweniowali wobec osób, którym groziło niebezpieczeństwo zamarznięcia.

Ferie w Stalowej Woli 9  Stycznia  2017

Do ferii zimowych pozostało już tylko kilka dni. Podobnie jak w ubiegłych latach ferie w mieście nie będą nudne. Z myślą o dzieciach przygotowano przeróżne propozycje...

Aleja Seniorów w Ogródku Jordanowskim? 9  Stycznia  2017

Stalowowolscy seniorzy wpadli na pomysł, by w Ogródku Jordanowskim zrobić Aleję Seniorów i zasadzić drzewa, które będą rosły jeszcze przez wiele lat. Bo przecież coś po sobie trzeba zostawić

Leki po terminie do apteki 9  Stycznia  2017

W mieście można oddać przeterminowane leki do niektórych aptek. Wiele jednak osób uważa, że mimo, że przydatność do spożycia medykamentu skończyła się kilka miesięcy temu, lek można użyć.

Dwie duże inwestycje z dofinansowaniem 9  Stycznia  2017

Przebudowa ul. Lipowej i rozbudowa ul. Poniatowskiego to 2 duże inwestycje, które zostaną dofinansowane w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej

Bezdomni nielubiani, przeganiani 9  Stycznia  2017

Każdego dnia ktoś dzwoni na policję z prośbą o interwencję w sprawie bezdomnych, którzy zalegają na klatkach schodowych. Na problem z bezdomnymi zwrócili również uwagę seniorzy.

Wyróżnienie dla policjanta ze St. Woli 9  Stycznia  2017

W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczystość uhonorowania policyjnych sportowców, którzy w ubiegłym roku odnieśli znaczące sukcesy na arenach polskich i międzynarodowych.

Kolędnicze KA-BOOOM 8  Stycznia  2017

Chodzą po domach, brzęczą domofonami, stukają do drzwi wciskając muzyczną tandetę jakiej powstydzić może się człowiek bez słuchu. Nie chcesz ich wpuścić? Spodziewaj się zemsty.

Miasto z dala od TEN-T? Niekoniecznie 6  Stycznia  2017

TEN-T to Transeuropejska Sieć Transportowa. Nasze miasto nie jest w nią włączone, ale kolej już tak. I to właśnie dzięki tej sieci będzie możliwe np. skomunikowanie strefy ekonomicznej.

Wraca sprawa terenów w Jelni 5  Stycznia  2017

Park Technologiczno- Przemysłowy wciąż jest w strefie planów. Czy teraz ma szansę być stworzony? Na pewno to jedna z nielicznych szans na dalszy rozwój Stalowej Woli.

Koniec kładki przez tory 5  Stycznia  2017

Jest wykonawca, jest też zapewnienie, że przejście przez tory wreszcie zostanie wybudowane. Do tej pory miasto borykało się z formalnościami, z przetargami i propozycjami kosmicznych cen...

Komu lokal w budynku dworca PKP? 5  Stycznia  2017

Rozwadowski dworzec PKP przejdzie modernizację. Już wiadomo, że nie będzie użytkowany przez kolej. Dziś prezydent będzie prowadził rozmowy w tej sprawie z kolejarzami…

Co będzie, gdy UE zamknie portfel? 5  Stycznia  2017

Co się stanie z miastem gdy Unia Europejska przestanie dofinansowywać inwestycje? Skąd pochodzić będą pieniądze na kolejne zadania? Jak miasto poszerzy strefę ekonomiczną?

Seniorzy obradowali w magistracie 4  Stycznia  2017

W środę w Urzędzie Miasta odbyły się pierwsze w tym roku obrady Rady Seniorów. Rozpoczęły się, podobnie jak to miało rok temu, od koncertu noworocznego w wykonaniu „Gaude Vitae”.

Pomóżmy ludziom, by nie zamarzli 4  Stycznia  2017

Na najbliższe dni prognozowane są znaczne spadki temperatur, które w godzinach nocnych mogą osiągnąć -20ºC. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych.

Aby ferie były bezpieczne 4  Stycznia  2017

Od 16 stycznia rozpoczynają się na terenie województwa podkarpackiego zimowe ferie, które trwać będą do 27 stycznia. W tym czasie stalowowolscy policjanci spodziewają się wzmożonego ruchu...

Stacja monitoringu będzie poszerzona 3  Stycznia  2017

Stalowowolska stacja monitoringu jakości powietrza będzie powiększana. Będziemy również zawierać porozumienie z Mielcem w sprawie współpracy w tej dziedzinie…

Miasto w 2017 nie zapomni o szpitalu 3  Stycznia  2017

Szpital w Stalowej Woli należy do powiatu, ale miasto chce pomagać placówce tak, jak to miało miejsce dotychczas. Taka pomoc popłynie i w 2017 roku.

Będzie kolejny żłobek w mieście? 3  Stycznia  2017

W Stalowej Woli nie wszyscy młodzi rodzice mogą zapisać swoje dzieci do jednego z dwóch żłobków, bo nie ma w nich miejsca. Co na to samorząd?

Trzeźwy poranek na drogach powiatu 3  Stycznia  2017

Policjanci przeprowadzili działania "Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze ujawnili jednego kierującego, który usiadł za kierownicą mimo wypitego wcześniej alkoholu

Uratowani przed wychłodzeniem 3  Stycznia  2017

Stalowowolscy policjanci uchronili przed wychłodzeniem dwóch mężczyzn. Obaj byli kompletnie pijani.

Śluby, zgony, narodziny... 2  Stycznia  2017

Sprawdziliśmy, co statystyki mówią o Stalowej Woli. Z biegiem lat miasto ma coraz mniej mieszkańców, choć rodzi się więcej dzieci...

«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe