Zaloguj się !
Get Adobe Flash player
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

Policjanci zabezpieczyli podróbki perfum 5  Grudnia  2016

80 sztuk perfum z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek, zabezpieczyli w sobotę stalowowolscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej.

Sukces stalowowolskich policjantów 5  Grudnia  2016

Na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim odbyły się Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Od 50 i 60 lat idą razem przez życie 5  Grudnia  2016

„...i, że Cię nie opuszczę aż do śmierci” - tak przysięgali sobie przed kilkudziesięciu laty, a teraz świętują swoje 50 i 60 lecie pożycia małżeńskiego.

Uratowani przed wychłodzeniem 5  Grudnia  2016

Pijani na ulicach miasta to codzienność. Są to głównie bezdomni mężczyźni. Śpią na ławkach, w krzakach, w parku...

Ślizgać się można, a nawet trzeba 2  Grudnia  2016

Lodowisko już otwarte! Jak zapewnia dyrektor MOSiR Robert Nowak lód będzie lepszej jakości niż w ubiegłym roku. Ślizgać się można, a nawet trzeba, bo sport, również zimą, to zdrowie.

Umowa podpisana- będzie łącznik 2  Grudnia  2016

W piątek, 2.12.2016 r. Marszałek Województwa Podkarpackiego wraz prezydent St. Woli Lucjuszem Nadbereżnym podpisali umowę na dofinansowanie 10 mln zł budowy łącznika do obwodnicy.

Jedna rata i IT nasz 2  Grudnia  2016

Wkrótce Inkubator Technologiczny będzie należał do Stalowej Woli. Pozostała jedna rata do spłaty…

37- latka ukradła auto 2  Grudnia  2016

37-letnia mieszkanka Stalowej Woli odpowie za kradzież samochodu volvo o wartości 2 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali skradziony pojazd.

Historycznie duży budżet 1  Grudnia  2016

339,5 mln zł. Na taką sumę opiewa budżet Miasta Stalowa Wola na rok 2017. Budżet „docierają” jeszcze radni podczas prac komisji. Później poddany zostanie pod głosowanie…

Rower miejski zniknie z ulic SW 1  Grudnia  2016

Do końca tygodnia ze stalowowolskich ulic znikną stacje roweru miejskiego. Przez kilka miesięcy mieszkańcy mogli korzystać z takiej formy komunikacji...

5.12 rusza rekrutacja do żłobka 1  Grudnia  2016

Miasto ogłasza rekrutację dzieci do żłobka. Miejsc jest 65, trzeba więc będzie się spieszyć. Rekrutacja ruszy 5 grudnia i potrwa do 9 grudnia.

Policjanci szukali bezdomnych 1  Grudnia  2016

Stalowowolscy policjanci wspólnie z pracownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli sprawdzali miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne.

Będziemy mieć muzeum myśli technicznej 30  Listopada  2016

Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego w Stalowej Woli? Tak, bo dlaczego by nie? Stalowa Wola jest perłą COP i takie miejsce się nam nie tylko marzy, ale i należy…

Niedługo finał rozmów z HSW 30  Listopada  2016

Jest już pierwsza decyzja po stronie Huty Stalowa Wola w sprawie przejęcia części majątku przez miasto. Czy teraz sprawy ruszą z kopyta?

Miasto wspiera ZPO 30  Listopada  2016

Rada Miejska w roku 2016 wspierała finansowo Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy, który od 17 lat świadczy usługi medyczne w zakresie opieki długoterminowej.

Statystycznie o Radzie Miasta 30  Listopada  2016

Radni Miejscy w ciągu dwóch lat pracy spotkali się na 43 sesjach. Oprócz tego debatowali w komisjach i odbywali dyżury w magistracie…

Zadbaj o bezpieczne mikołajkowe zakupy 30  Listopada  2016

W gorącym okresie mikołajkowych zakupów, kiedy jesteśmy zaabsorbowani poszukiwaniem prezentów dla najbliższych, nasza czujność ulega uśpieniu, co zostaje wykorzystane przez złodziei

Śmieci pod kontrolą 30  Listopada  2016

Od mieszkańców Stalowej Woli zależeć będzie na jak długo wystarczy ostatnia niecka do składowania odpadów. Musimy segregować i dbać o to, co nasze…

Konkurs Architektoniczny Powiatu 29  Listopada  2016

Dobiegła końca VII edycja Konkursu Architektonicznego Powiatu Stalowowolskiego. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się we wtorek, 29 listopada 2016 roku w SDK.

Półmetek kadencji L. Nadbereżnego 29  Listopada  2016

Lucjusz Nadbereżny podsumował 2 lata swojej prezydentury. Co udało się zrobić, jakie przedsięwzięcia zostały zrealizowane, jakie obietnice wyborcze zostały spełnione?

Wpadła w poślizg i wjechała do rowu 29  Listopada  2016

Pierwszy śnieg to pierwsze kłopoty na drodze. Dziś oprócz stłuczek, „tańców na jezdni” doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierująca skodą wpadła w poślizg i wjechała do rowu.

Centrum nie przynosi chluby 29  Listopada  2016

St. Wola się zmienia, pięknieje. Wciąż jednak jest wiele miejsc wymagających rewitalizacji. Do nich należy ścisłe centrum, okolice dworca PKS, plac naprzeciwko niego. Czy będą dobre zmiany?

Progi nie znikną 29  Listopada  2016

Mimo, że denerwują, mimo, że są niewygodne, a kierowcy bardzo na nie narzekają, nie znikną. Progi na Poniatowskiego będą jeszcze zwalniać życie do wiosny 2017 roku.

Pożar w Zaklikowie 29  Listopada  2016

Dzisiejszej nocy policjanci ze Stalowej Woli pracowali na miejscu pożaru, do jakiego doszło w Zaklikowie.

Powiat wypuści obligacje za 10 mln zł 28  Listopada  2016

Powiat chce wyemitować obligacje. Pieniądze potrzebne są na inwestycje. Wkrótce czekają nas remonty i modernizacje. Pierwsza spłata obligacji miałaby nastąpić za 6 lat…

Coraz bliżej finału WOŚP 28  Listopada  2016

Dużymi krokami zbliża się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chętnych by zostać wolontariuszami nie brakuje. Już zgłosiło się 130 kandydatów...

Odpowie za kradzieże kieszonkowe 28  Listopada  2016

19-letnia kobieta odpowie za kradzieże kieszonkowe, których dopuściła się w jednym ze sklepów przy ulicy Chopina w Stalowej Woli.

Interweniowali w sprawie nietrzeźwych 28  Listopada  2016

Policjanci ze Stalowej Woli podczas minionego weekendu dziewięciokrotnie interweniowali w sprawie zgłoszeń mieszkańców związanych z osobami nietrzeźwymi i bezdomnymi.

Społem: Czy wiesz, że…? 27  Listopada  2016

Czy wiesz, że piekarnia „Społem” produkuje miesięcznie 100 ton wyrobów według tradycyjnych i sprawdzonych receptur? To nie mrożone produkty, lecz świeże, pachnące, zdrowe wypieki

Zderzenie skody z autobusem 27  Listopada  2016

W niedzielę, około godz. 15:20, doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca skody wjechał w bok autobusu komunikacji miejskiej. Rozpędzone auto uszkodziło też ogrodzenie posesji…

Potrącenie rowerzysty 26  Listopada  2016

W sobotę, 26 listopada 2016 roku, na skrzyżowaniu przy Lotosie doszło do potracenia rowerzysty…

Będą zmiany legitymacji i nr emerytury 26  Listopada  2016

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wysłał do ciebie nową legitymację emeryta lub rencisty i zmienił ci numer świadczenia? Nie ma powodu do niepokoju.

Nasze rondo pod okiem miasta i sejmu 25  Listopada  2016

Co dalej ze skrzyżowaniem przy Patriocie? Czy w końcu będziemy mogli przez duże rondo jeździć bez strachu o mandat? Czy będą sekundniki? W sali obrad Rady Miasta dyskutowano dziś na ...

Sami sprawdzimy co huczy i śmierdzi 25  Listopada  2016

Jest kolejny raport w spr. hałasu i zanieczyszczenia powietrza. Radni wczoraj dostali go na swoje skrzynki mailowe. Również sami mieszkańcy wkrótce będą mogli sprawdzać co „wisi" w powietrz

Trwa audyt w elektrowni 25  Listopada  2016

Blok parowo- gazowy wciąż jest niedokończony. Trwa audyt. Wszystko jednak zmierza ku szczęśliwemu końcowi.

«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe