Zaloguj się !
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

Nie wstydź się swoich robaków 28  Czerwca  2017

Nie płacą czynszu, nie mają meldunku, zeżrą wszystko co napotkają, nocami spacerują po ścianach i sufitach, niektóre zawzięcie „odgryzają się” się lokatorom. Co to? Robactwo...

Udaremnili samobójstwo 28  Czerwca  2017

Policjanci ze Stalowej Woli uratowali mężczyznę, który zamierzał odebrać sobie życie. 31-latek zadzwonił pod numer alarmowy i poinformował, że ma zamiar popełnić samobójstwo.

Uwaga na drogowe utrudnienia! 28  Czerwca  2017

29 czerwca mieszkańcy Stalowej Woli mogą spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Ograniczenia dotyczyć będą głównie drogi wojewódzkiej nr 871 oraz drogi krajowej nr 77

Niewiele zmian na stołkach dyrektorskich 27  Czerwca  2017

Rozstrzygnięto konkursy na stanowiska dyrektorów szkół i przedszkoli w Stalowej Woli. W przypadku PSP nr 11, konkurs zostanie powtórzony...

Miasto będzie remontować schron 27  Czerwca  2017

Miasto będzie remontować schron przy ulicy Prymasa Wyszyńskiego. To jedyny schron w mieście, który należy do gminy. Na razie powstanie projekt prac.

Trwa remont Poniatowskiego 26  Czerwca  2017

Na placu budowy głębokie wykopy, gwar i ruch niemal od świtu. Remont Poniatowskiego, choć utrudnia życie mieszkańcom, jest konieczny. Kiedy oddane zostaną kolejne odcinki?

Nasi strażacy ochotnicy wicemistrzami 26  Czerwca  2017

W Licheniu Starym odbyły się XI Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. Wzięły w nich udział 36 załogi OSP, w tym również ze Stalowej Woli…

Głosowanie na ostatniej prostej 26  Czerwca  2017

Jeszcze tylko przez kilka dni można głosować w konkursie "Nestlé Porusza Polskę". Stalowa Wola ma szansę zyskać siłownię pod chmurką. Obecnie prowadzimy!

Zaginęła dwójka dzieci 26  Czerwca  2017

W niedzielę po południu policjanci ruchu drogowego i funkcjonariusze prewencji stalowowolskiej komendy interweniowali w związku z zagubieniem się dzieci...

Zaginiony mężczyzna został odnaleziony 25  Czerwca  2017

Policjanci ze Stalowej Woli prowadzili w piątek poszukiwania za 84-letnim mężczyzną, który rano wybrał się do kościoła i nie wrócił do domu. Zaniepokojona żona powiadomiła o zaginięciu.

Szukało go 14 policjantów, a on wyjechał 25  Czerwca  2017

Policjanci ze Stalowej Woli prowadzili w piątek poszukiwania za 84-letnim mężczyzną, który rano wybrał się do kościoła i nie wrócił do domu. Zaniepokojona żona powiadomiła o zaginięciu.

Rozwikłana sprawa włamań do lokomotyw 24  Czerwca  2017

11 zarzutów usłyszeli czterej mężczyźni, których ustalili i zatrzymali stalowowolscy policjanci. Sprawcy włamywali się do lokomotyw i kradli chłodnice wykonane z miedzi oraz mosiądzu.

Szkoła bez walki nie odda dyrektora 23  Czerwca  2017

Są zdesperowani, pewni swojego zdania i przekonani o tym, że ten człowiek to jest ten jedyny- ich dyrektor, przyjaciel ich dzieci i równy gość. Po prostu właściwa osoba na właściwym miejscu.

150 lat tradycji i lokalny charakter 23  Czerwca  2017

Polski kapitał, tradycje sięgające ponad 150 lat i znajomość rynku lokalnego to tylko nie-które z atutów polskich banków spółdzielczych, które obchodzą Święto Spółdzielczości Bankowej.

Zawalone garaże zniszczyły 2 auta 23  Czerwca  2017

Powalone drzewa, zawalone dwa garaże, zerwana linia energetyczna- to bilans krótkotrwałej wichury, która około 13:00 przeszła nad Stalową Wolą i Niskiem…

Włamał się do działkowych altanek 23  Czerwca  2017

56-letni mężczyzna włamywał się do altanek i kradł wszystko, co miało jakąkolwiek wartość. Podejrzany jest o 7 przestępstw. Za swoje czyny będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Nowe przedszkole w kształcie litery V 22  Czerwca  2017

Rozstrzygnięto konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej, programowej i przestrzennej budowy Miejskiego Przedszkola i Żłobka Integracyjnego...

Mówią NIE wysokim krawężnikom 22  Czerwca  2017

Mamy poziome przejście przez tory, mamy udogodnienia dla niepełnosprawnych, ale nie likwidujemy barier architektonicznych, przez które trzeba się przedostać by dotrzeć do celu.

Konkurs na dyrektora PSP nr 11 nieważny 22  Czerwca  2017

Prezydent unieważnia konkurs na dyrektora PSP nr 11, równocześnie mówi, że dyrektorka PSP nr 7 wybrana jest zgodnie z procedurą. Szykuje się akcja protestacyjna…

Kto wybuduje rondo? 22  Czerwca  2017

Dwie firmy są chętne na budowę skrzyżowania o ruchu okrężnym na ul. Energetyków i Solidarności. Miasto na zadanie chce przeznaczyć maksymalnie 4 519 200,69 zł brutto.

Kiedy na basen odkryty? 22  Czerwca  2017

W piątek 23 czerwca uczniowie stalowowolskich szkół odbiorą świadectwa i rozpoczną wakacje. Tego samego dnia zostaną otwarte baseny odkryte.

Huśtawki rodzinne w mieście 21  Czerwca  2017

Na huśtawki uwielbiają chodzić wszystkie dzieci. Gdy maluchy się bujają, rodzice się nudzą, ewentualnie wciąż słyszą: Mama, patrz! Tata, patrz! W Stalowej Woli huśtać można się z dzieckiem…

Wyskoczyła z hotelowego okna 21  Czerwca  2017

W środę z okna hotelowego budynku „z Tęczą” wyskoczyła kobieta. Wcześniej pisała sms-y do kolegi, że chce popełnić samobójstwo.

Dlaczego nie ma kas i dworców kolejowych 21  Czerwca  2017

Są tory, jadą pociągi, są rozkłady jazdy. Nie ma gdzie poczekać, nie ma WC, nie ma gdzie kupić biletu. Seniorzy pytają dlaczego?

Więcej placów zabaw dla dzieci 21  Czerwca  2017

Na terenie Stalowej Woli powstaną kolejne dwa place zabaw. Pierwszy z nich będzie zlokalizowany na ul. Poniatowskiego, drugi- na 1-go Sierpnia.

Dlaczego miasto sprzedaje akcje huty? 21  Czerwca  2017

Rada Miejska 16 głosami "za" wyraziła zgodę na zbycie przez Gminę Stalowa Wola akcji Huty Stalowa Wola

Wypadek na Grabskiego. Ranna rowerzystka 21  Czerwca  2017

Do wypadku z udziałem rowerzystki doszło w środę rano na ulicy Grabskiego. Ranną kobietę odtransportowano do stalowowolskiego szpitala…

Marek Zaremba: nie jestem kłamcą 21  Czerwca  2017

Sąd Okręgowy w sprawie lustrowanego Marka Zaremby uznał, że złożył on niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne. Marek Zaręba mówi, że to nieprawda i będzie walczył o dobre imię.

Wybrano wykonawcę obwodnicy 21  Czerwca  2017

Kwota 199 189 315,22 PLN, 34 miesiące na realizację i 10 lat gwarancji to najkorzystniejsza oferta na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Stalowej Woli i Niska w ciągu DK77 (dł. ok. 15,3 km)

Miasto poręcza kredyt MZB 20  Czerwca  2017

Rada Miejska podjęła uchwałę w sprawie udzielenia poręczenia kredytu długoterminowego dla Miejskiego Zakładu Budynków na budowę 2 bloków.

Policjanci odzyskali skradziony rower 20  Czerwca  2017

Policjanci odzyskali skradziony rower, należący do 9-latka. Sprawcą okazał się 21-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży.

Za brawurowa jazdę stracił prawo jazdy 20  Czerwca  2017

19-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego stracił prawo jazdy za niebezpieczną jazdę oplem. Mężczyzn na ulicy Bojanowskiej stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Nie będzie już podtopień? 20  Czerwca  2017

Skrzyżowanie ul. Bojanowskiej i Komisji Edukacji Narodowej, po większych opadach deszczu, jest notorycznie zalewane. Jest pomysł na rozwiązanie tego problemu...

Solidarność popiera protest 20  Czerwca  2017

NSZZ Solidarność popiera protest Sekcji Krajowej Pracowników Stacji Sanitarno- Epidemiologicznych…

Seniorzy idą na wakacje 19  Czerwca  2017

Uczyli się pilnie przez cały rok, choć też i trochę bawili, integrowali i spędzali czas aktywnie. Teraz przyszedł czas na podsumowanie roku akademickiego i długie wakacje…

«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe