Zaloguj się !
Get Adobe Flash player
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

Walczą z robactwem 10  Maja  2017

Nadleśnictwo Rozwadów do 31 maja br. będzie realizować agrolotniczy zabieg zwalczania szkodników owadzich na terenie leśnictw Ciemny Kąt gmina Stalowa Wola, gmina Bojanów, gmina Gorzyce.

Przerwa w dostawie wody 10  Maja  2017

.

Chętnie wypożyczamy rowery miejskie 9  Maja  2017

Mieszkańcy chętnie korzystają z rowerów miejskich. Okazuje się, że ta forma wypoczynku i podróżowania po mieście podoba się nam coraz bardziej.

Boisko na Energetyków czeka remont 9  Maja  2017

Stare, betonowe boisko do koszykówki, ulokowane między blokami na ul. Energetyków, doczeka się modernizacji...

2 tajemnicze zgony na Tysiąclecia 9  Maja  2017

Ciała 2 osób odnaleźli ich bliscy w jednym z domków na ul. Tysiąclecia. Nie żyje 83-letnia kobieta i 57-letni mężczyzna. Zmarli w odstępie kilku dni. Przez cały czas mieszkała z nimi kobieta

Uwaga: utrudnienia w rejonie kościoła 9  Maja  2017

Od czwartku 11 maja rozpoczną się prace na kolejnym odcinku ul. Poniatowskiego. Tym razem roboty będą prowadzone od strony Parafii pw. Opatrzności Bożej do skrzyżowania z KEN

Uwaga na przymrozki 9  Maja  2017

W nocy z wtorku na środę w powiecie stalowowolskim mają wystąpić przymrozki. We wtorek przez kilka minut padał nawet grad. Jest zimno i wietrznie. Czy spadnie nam majowy śnieg?

Szukamy nowych dyrektorów 9  Maja  2017

W Stalowej Woli szykują się zmiany. Ogłoszono właśnie konkurs na dyrektorów szkół i przedszkoli. Czy będą roszady?

Wypadek na ulicy Staszica 9  Maja  2017

Policjanci ze Stalowej Woli w poniedziałek przed południem pracowali na miejscu wypadku drogowego w którym zderzyły się dwa samochody. Na tył fiata punto najechał kierowca ciężarowego mana.

Podkopał choinkę, która zwaliła się 8  Maja  2017

W poniedziałek 8 maja 2017 roku, na ulicy Górka w Stalowej Woli, drzewo zwaliło się na stojące przy ulicy auto…

Zlikwidowali próg na Brandwickiej 8  Maja  2017

Sporny próg na drodze, który nie pomagał, a raczej szkodził mieszkańcom w końcu został zlikwidowany. Przez niego był tylko hałas, a domy pękały…

Rewitalizacja rozpocznie się od bramy 8  Maja  2017

Prawdopodobnie jeszcze 2 tygodnie potrwają prace związane z odnowieniem bramy wjazdowej do Parku Charzewickiego. Jaki los czeka zabytkowe nieruchomości w parku?

Rusza przebudowa SOR-u 8  Maja  2017

W poniedziałek 8 maja w stalowowolskim szpitalu została dopisana umowa na przebudowę i rozbudowę Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Już jutro ruszą pierwsze prace w ramach tej inwestycji.

Poszukiwany w rękach policji 8  Maja  2017

W sobotę podczas kontroli drogowej policjanci ruchu drogowego zatrzymali mężczyznę, który jechał bez pasów. Okazało się, że jest on poszukiwany.

Komisja zajmie się powietrzem w mieście 8  Maja  2017

Stalowa Wola jest zanieczyszczona. Ci, którzy obserwują stronę www.air24.pl, na której prezentowane są wyniki badań (hałas, zanieczyszczenie pyłami) wiedzą, że bywa bardzo źle…

I znów wszystko pływa 5  Maja  2017

Kilka dni intensywnych opadów i w Stalowej Woli można by zarobić na wypożyczeniu kajaków…

Mistrzostwa Polski Pojazdów Zabytkowych 5  Maja  2017

W Stalowej Woli odbywa się II Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Piękne maszyny będzie można podziwiać jeszcze do jutra.

Na Niezłomnych będzie sygnalizacja? 5  Maja  2017

Pojawił się pomysł montażu instalacji sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych obok PSP nr 4. To rozwiązanie miałoby zapewnić większe bezpieczeństwo dzieciom i młodzieży.

Co się opłaca, a do czego dopłaca? 5  Maja  2017

Czy samorząd powinien dopłacać do niektórych zadań, czy wszystko powinno się opłacać? Czy stać nas na kulturę?

Medialnie na Lipowej 5  Maja  2017

W piątkowy ranek odbyła się konferencja prasowa na ulicy Lipowej. Wzięli w niej udział przedstawiciele firmy, która wkrótce rozpocznie remont tej części Stalowej Woli.

640 przejazdów na czerwonym świetle 4  Maja  2017

Na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. KEN w Stalowej Woli, w ciągu drogi krajowej nr 77, znajduje się szereg kamer, które „łapią” kierowców przejeżdżających na czerwonym świetle

Stalowa w budowie 4  Maja  2017

W mieście już są utrudnienia w ruchu, bo remontuje się Poniatowskiego, a wkrótce będą kolejne modernizacje. Ale by było lepiej, najpierw musi być gorzej. Czeka nas trudne 1,5 roku.

Huciane drogi za miliony 4  Maja  2017

Modernizacja niedawno przejętych przez miasto terenów Huty Stalowa Wola będzie kosztować kilkanaście mln zł. Samorząd ubiega się o 10 mln zł dofinansowania na ten cel

Bezpieczny długi weekend na drogach 4  Maja  2017

Od piątku 28 kwietnia do środy 3 maja trwała policyjna akcja pod nazwą "Majowy weekend 2017". Na terenie powiatu stalowowolskiego doszło do jednego wypadku drogowego...

Świętowali złote i diamentowe gody 29  Kwietnia  2017

W sobotę 29 kwietnia w Stalowej Woli odbyły się uroczystości związane z jubileuszem pożycia małżeńskiego. 18 par świętowało 50 lub 60 wspólnie spędzonych ze sobą lat...

Otwarto Centrum Odzysku Metali 28  Kwietnia  2017

28 kwietnia 2017 roku w firmie Wtór- Steel odbyło się oficjalne otwarcie najnowocześniejszej na świecie instalacji do odzysku metali.

Policyjne działania -Majowy Weekend 2017 28  Kwietnia  2017

Dzisiaj rozpoczynają się policyjne działania „Majowy Weekend 2017”, potrwają one do środy 3 maja. Stalowowolscy policjanci dołożą wszelkich starań, aby ta majówka była bezpieczna.

Będziemy sięgać po nowe środki 28  Kwietnia  2017

Zmiany na najwyższym szczeblu otwierają szereg możliwości dla miast średnich, do jakich zaliczana jest Stalowa Wola. Do tej pory szansę w niektórych programach miały tylko duże ośrodki.

Zatrzymany za kradzież roweru 27  Kwietnia  2017

Stalowowolscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Wczoraj usłyszał zarzut. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Lądowisko jednak na dachu szpitala 27  Kwietnia  2017

Na dachu stalowowolskiego szpitala będą mogły lądować śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wkrótce ruszą prace związane z tą inwestycją

Cuda w Jordanowskim 27  Kwietnia  2017

Deptak z elementami wodnymi, ogród kwiatowy, tężnia solankowa, place zabaw, ścieżki edukacyjne- to tylko przykład zmian planowanych w Ogródku Jordanowskim.

Pozbywamy się stawów osadowych 27  Kwietnia  2017

Trwają prace przy rekultywacji stawów osadowych. Ta „bomba ekologiczna” powoli staje się historią Stalowej Woli.

Piraci drogowi zostali ukarani 27  Kwietnia  2017

Policjanci drogówki prowadzili działania, których celem była weryfikacja naniesionych przez mieszkańców powiatu stalowowolskiego zgłoszeń do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Bezpieczna majowka 27  Kwietnia  2017

Przed nami długi weekend majowy. Mimo, że prognozy pogody na najbliższe dni nie nastrajają optymistycznie, wiele osób zaplanowało w tym czasie bliższe i dalsze wyjazdy.

100% za projekt 3 samorządów 27  Kwietnia  2017

Wspólny program, który powstał w ramach MOF- u, a który nasz samorząd zrealizuje wraz z Niskiem i Pysznicą zyskał 100 punktów na 100 możliwych.

«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe