Zaloguj się !
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»

Lądowisko gotowe na przylot H 24  Stycznia  2018

Lądowisko dla helikopterów jest gotowe na przyjęcie śmigłowców. Trwają ostatnie prace dotyczące przebudowy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Rzecznika konsumentów wciąż brak 24  Stycznia  2018

O stanowisko rzecznika praw konsumentów zabiegało kilku kandydatów, ale żaden z nich nie spełniał wszystkich wymogów formalnych. Konkurs zostanie więc powtórzony

OIOM będzie w nowym pawilonie 24  Stycznia  2018

W 2017 r. dla OIOM-u zakupiono nowy sprzęt medycznych. Planuje się, by Oddział Intensywnej Opieki Medycznej został przeniesiony do Pawilonu Diagnostyczno- Zabiegowego…

MZK z duchem czasu 24  Stycznia  2018

Wraz z nowym rokiem Miejski Zakład Komunalny w Stalowej Woli przygotował swoim klientom ofertę szybszego i sprawniejszego sposobu kontrolowania swoich rachunków i płatności.

Przekroczył dopuszczalną prędkość 24  Stycznia  2018

Mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

O narkotykach i dopalaczach 24  Stycznia  2018

Jak działają narkotyki i dopalacze? Jak rozpoznać osobę, która je zażywa? Co się dzieje po zażyciu środków odurzających i psychotropowych?

Paczki dla 110 rodzin 23  Stycznia  2018

MOPS podsumował akcję "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę", która po raz 15 odbywała się na terenie Stalowej Woli.

Powiat w liczbach i złotówkach 23  Stycznia  2018

23 stycznia w starostwie powiatowym odbyła się konferencja prasowa podsumowująca 2017 r., który było rekordowy pod względem zrealizowanych inwestycji...

Kierowca peugeota miał 2 promile 23  Stycznia  2018

Policjanci ruchu drogowego ze Stalowej Woli udaremnili dalszą jazdę pijanemu kierowcy. 29-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

"Trzeźwy poranek" w powiecie 23  Stycznia  2018

Na terenie powiatu policjanci ze stalowowolskiej drogówki prowadzili wczoraj wczesnym rankiem działania pod nazwą "Trzeźwy poranek".

RAK wyruszył w Polskę 22  Stycznia  2018

Trzeci moduł moździerza kołowego RAK wyruszył 22.01.2018 r. z bram Huty Stalowa Wola S.A. w Polskę. Ma trafić do 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej im. Zawiszy Czarnego.

Stracił prawo jazdy za 103 km/h 22  Stycznia  2018

W sobotni wieczór policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Dodge.

Odpowie za włamanie do kościoła 22  Stycznia  2018

30-latek włamał się między innymi do kościoła i ukradł skarbonę sprzed bożonarodzeniowej szopki. Za swoje czyny będzie odpowiadał w warunkach recydywy, czyli powrotu do przestępstwa.

Nie żyje Maria Darocha 22  Stycznia  2018

21 stycznia 2018 roku, w wieku 64 lat, odeszła do wieczności Maria Darocha, Naczelnik Wydziału Planowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami w Urzędzie Miasta w Stalowej Woli.

Bus zderzył się z osobówką 22  Stycznia  2018

Do tego zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek, 22 stycznia 2018 roku około godz. 7:00 na Al. Jana Pawła II. Zderzeniu uległy dwa samochody: osobowy i bus wiozący niepełnosprawne dzieci…

Skradziona Sprawiedliwość? 21  Stycznia  2018

Czyli… Dlaczego Milczący Protest? Na to pytanie trudno odpowiedzieć. Opozycja po raz kolejny organizuje w niedzielę protest, który nikogo nie interesuje…

MOSiR jak nowy 20  Stycznia  2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już po modernizacji. Budynek prezentuje się okazale i nowocześnie…

Uważaj na dziką zwierzynę 20  Stycznia  2018

Zwierzęta zimową porą często migrują w poszukiwaniu pożywienia lub znalezienia miejsca, które pozwoli im przetrwać mroźne noce.

Spotkanie z Adamem Bodnarem w SW 20  Stycznia  2018

24 stycznia br. Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich organizuje w Stalowej Woli spotkanie z dr. Adamem Bodnarem, Rzecznikiem Praw obywatelskich. Na spotkanie zapraszamy wszystkich chętnych

2 firmy chcą projektować Sandomierską 19  Stycznia  2018

Do stalowowolskiego magistratu wpłynęły dwie oferty dotyczące opracowania projektu rozbudowy II etapu ul. Sandomierskiej.

Uratowany przed wychłodzeniem 19  Stycznia  2018

Stalowowolscy policjanci uratowali przed wychłodzeniem 56-letniego mężczyznę. Był kompletnie pijany i leżał zmarznięty na śniegu w rejonie jednego z bloków przy ulicy Poniatowskiego...

Bezpieczne ferie 19  Stycznia  2018

Stalowowolscy policjanci prowadzą działania w szkołach z dziećmi i młodzieżą na temat bezpiecznego wypoczynku podczas zbliżających się zimowych ferii.

Rewitalizacja terenów przyblokowych 18  Stycznia  2018

Kolejne tereny przyblokowe w Stalowej Woli przejdą modernizację. Tym razem będzie ona dotyczyć Osiedla Śródmieście...

Podejrzani o rozbój zatrzymani 18  Stycznia  2018

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój na mieszkańcu Rzeszowa. To mieszkańcy Stalowej Woli, którzy w niedzielę pobili i okradli 57-latka.

Nowy naczelnik Skarbówki 18  Stycznia  2018

Stalowowolski Urząd Skarbowy ma nowego naczelnika. Został nim Stanisław Tyrpin…

Pijany leżał w śniegu 18  Stycznia  2018

Policjanci ze Stalowej Woli interweniowali wobec bezdomnego mężczyzny, który pijany leżał w śniegu. 55-letni mężczyzna miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Skopał psa i uciekł 17  Stycznia  2018

Na osiedlu Piaski we wtorek siedział czarny psiak. Nikomu nie wadził. Jakiś mężczyzna skopał go i sponiewierał. Czyj to pies? Poznajecie? Szukamy bandyty, szukamy właściciela.

Kukiz’15 w nowym biurze 17  Stycznia  2018

17 stycznia w Stalowej Woli zostało otwarte Biuro Poselskie Kukiz'15. Prowadzić będzie je radny Daniel Hausner. W planach są wizyty parlamentarzystów z tego ugrupowania.

UWAGA! Bankomaty „pod opieką” złodzieja! 17  Stycznia  2018

Wypłacasz pieniądze z bankomatów na terenie Stalowej Woli? Sprawdź czy oprócz pobranej kwoty na koncie nie pojawiły się nieznane operacje finansowe i czy czasem nie straciłeś gotówki!

Po rozmowach na Psychiatrii 17  Stycznia  2018

W szpitalu w St. Woli rozmawiano nt. obsady, dyżurów, niedoboru kadry na Oddziale Psychiatrii, Oddziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Absencyjnych (Detoksykacji) i Psychiatrii Dziennej…

Państwo wspomoże szpitale 16  Stycznia  2018

Do szpitala w Stalowej Woli i Nisku trafią środki finansowe, które zostały zapisane w budżecie państwa. Zostaną one wydatkowane na zakup karetki oraz sprzętu medycznego...

Na Kokoszej Górce wciąż się modlą 16  Stycznia  2018

Wokół Kokoszej Górki wygospodarowano teren na parkingi, wkrótce ruszy „zielona” rewitalizacja. Tymczasem w miejsce, gdzie kiedyś stał krzyż ludzie wciąż przychodzą się modlić…

Region: Ile wpadło do puszek? 16  Stycznia  2018

Sprawdziliśmy ile udało się zebrać podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Podkarpaciu. Najwięcej zebrał Rzeszów. Jak wypadła zbiórka w innych miastach?

Alcatraz nam pięknieje 16  Stycznia  2018

Brzydota odchodzi w niepamięć. Budynek, który do tej pory psuł wizerunek centrum miasta zmienia się w oczach. Będzie nie tylko ładniej, ale i funkcjonalniej…

Policjanci pomagają bezdomnym 16  Stycznia  2018

Niskie temperatury, zwłaszcza w nocy, mogą być groźne dla życia i zdrowia ludzi. Wczoraj stalowowolscy policjanci pomogli bezdomnemu mężczyźnie, który znajdował się pod wpływem alkoholu.

« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe