Get Adobe Flash player
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»

Czysty Aniołek – w stalowowolskim MOPS 4  Maja  2018

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli po raz drugi przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Czysty Aniołek” zainicjowanej przez Stowarzyszenie Piękne Anioły.

Potrącenie 11- latki na Wojska Polskiego 4  Maja  2018

Do potrącenie 11- letniej dziewczynki doszło w piątek na ulicy Wojska Polskiego. Dziecko odtransportowano do szpitala...

Miasto rowerów od 80 lat 3  Maja  2018

Podczas tegorocznych Dni Miasta nie zabrakło imprezy z rowerem w roli głównej. Tym razem można było zobaczyć wiekowe jednoślady, a także sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego

W Stalowej Woli powstanie Centrum Języka i Kultury Chińskiej 3  Maja  2018

Trwają działania zmierzające do utworzenia Centrum Języka i Kultury Chińskiej „LiuGong” w Stalowej Woli.

CROSS COUNTRY po nowej trasie 1  Maja  2018

Za nami kolejna edycja rowerowego CROSS COUNTRY. Impreza ta na stałe wpisała się w obchody Dni Stalowej Woli.

Co będzie produkować Huta Stalowa Wola w 2038 roku? 1  Maja  2018

W Galerii Tło Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli odbyło się otwarcie wystawy pokonkursowej uczniów stalowowolskich szkół pt. Co będzie produkować Huta Stalowa Wola w 2038 roku?”

13- latka zatruta się tlenkiem węgla 1  Maja  2018

13- letnia mieszkanka Stalowej Woli z objawami zatrucia czadem odwieziona została do stalowowolskiego szpitala. Nastolatka przechodzi cykl zabiegów w komorze hiperbarycznej.

Dzień Otwarty StalowegoMiasta… czyli po drugiej stronie obiektywu 1  Maja  2018

1 maja naszą redakcję odwiedzali mieszkańcy Stalowej Woli. Nasi goście rozpoczęli wizytę jeszcze przed wyznaczoną godziną. Zainteresowanie wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania.

Z promilami i zakazem za kierownicą 30  Kwietnia  2018

Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który pijany jechał samochodem.

900 mln zł pożyczki dla Elektrociepłowni Stalowa Wola 30  Kwietnia  2018

Zarząd Tauron Polska Energia oraz PGNiG otrzymały z Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) wiadomość, że spełnione zostały warunki pożyczki, o którą ubiegała się Elektrociepłownia Stalowa Wola.

Stalowa Wola pamięta o tych, którzy zginęli wierni złożonej przysiędze 30  Kwietnia  2018

Na cmentarzu komunalnym w Stalowej Woli powstał monument upamiętniający zamordowanych oficerów Wojska Polskiego...

Chór Lasowiacy jedzie do Chicago z orkiestrą i Edwardem Horoszko 29  Kwietnia  2018

Przelot za ocean, dziecięć dni pobytu w Chicago - to plan na pierwsze dni maja Chóru Lasowiacy, grupy wokalnej Pałacyk Michla i Nadsańskiej

Maszt niezgody pnie się w górę? 28  Kwietnia  2018

Po czwartkowych zawirowaniach przy budowie masztu na przyjazd premiera, znów przystąpiono do prac budowlanych. Tymczasem nie ma pewności, że M. Morawiecki w ogóle zjawi się w mieście.

Zostań projektantem auta przyszłości 26  Kwietnia  2018

"Zostań projektantem samochodu przyszłości" - za nami I tura konkursu Skody!

Nocna rozbiórka samowolki budowlanej? 26  Kwietnia  2018

Radny opozycji zarzucił prezydentowi, że ten stawia 18- metrowy maszt w środku miasta bez stosownych zezwoleń budowlanych. Miasto zaprzeczyła. Dlaczego więc nocą wykopano podest?

Długi weekend: rozkład jazdy autobusów 26  Kwietnia  2018

MZK informuje, że w dniach 02.05.2018r. (środa) i 04.05.2018r. (piątek) autobusy komunikacji miejskiej będą kursować wg rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze wolne od nauki w szkole.

Kupcy pójdą handlować pod wiadukt 26  Kwietnia  2018

Wkrótce ruszy budowa hali owocowo- warzywnej przy ulicy Okulickiego. Kupcy handlujący obecnie na targu będą musieli przenieść się na czas robót pod wiadukt

Powiat kupi nową karetkę 26  Kwietnia  2018

Starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny zapowiedział, że szpital wyposażony zostanie w kolejną karetkę pogotowia. Pieniądze głównie pochodzić mają z województwa.

Blok Operacyjny z poślizgiem 26  Kwietnia  2018

Podczas sesji Rady Powiatu mówiono o konieczności ogłoszenia kolejnego przetargu na budowę bloku operacyjnego. Problemem są zwirowania na rynku budowlanym.

Bezpieczna majówka 26  Kwietnia  2018

Długi majowy weekend, to czas wypoczynku i jednocześnie wzmożonego ruchu na drogach. Policjanci dołożą wszelkich starań, by tegoroczna majówka była bezpieczna.

Mężczyzna rzucił się z mostu 25  Kwietnia  2018

W środę 25 kwietnia 2018 roku około godziny 16:35 mężczyzna rzucił się z mostu na Sanie.

Konkursy rozstrzygnięte 25  Kwietnia  2018

5 kwietnia 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej uroczyście podsumowano dwa konkursy zorganizowane dla uczniów stalowowolskich szkół.

Wybudują Park Młodzieży 25  Kwietnia  2018

W maju uruchomiony będzie skatepark. Podczas prac przy nim zauważono, że tereny przy kortach są pięknym, choć zaniedbanym obszarem, który mógłby służyć rekreacyjnie młodzieży

Tam, gdzie król piechotą… 25  Kwietnia  2018

W związku z rewitalizacją błoni nadsańskich pojawiły się pytania: czy na terenie błoni nadsańskich pojawi się punkt gastronomiczny oraz toalety?

Kto skorzystał ze zniżek i ulg? 25  Kwietnia  2018

Od stycznia 2016 roku w Stalowej Woli funkcjonuje program Stalowowolska Duża Rodzina. Kto dotychczas skorzystał z ulg i zniczek, które przysługują posiadaczom karty tego programu?

Powstanie nowe osiedle mieszkaniowe 25  Kwietnia  2018

W Stalowej Woli mają powstać kolejne bloki mieszkalne z lokalizacją na ul. Leśnej. Przygotowaniem koncepcji nowego osiedla ma zająć się MZB.

Bilety do Kina Helios-konkurs! 25  Kwietnia  2018

Mamy dla Was w kwietniu cztery podwójne zaproszenia do Kina Helios Stalowa Wola na dowolny seans 2D lub 3D. Zapraszamy do zabawy!

Rekultywacja stawów za 23 mln zł 24  Kwietnia  2018

O 10 mln zł będzie droższa rekultywacja stawów osadowych. Okazało się, że w szóstym stawie znajduje się kilkakrotnie więcej odpadów niebezpiecznych niż to wcześniej zakładano.

W parku nie spadnie ani jedno drzewo? 24  Kwietnia  2018

Miasto złożyło wnioski o dofinansowanie do budowy parku linowego. Przy okazji tej inwestycji pojawiło się wiele głosów mówiących o tym, że ścinane będą drzewa w parku miejskim.

70 tys. zł na nowe stacje rowerowe 24  Kwietnia  2018

Niebawem w Stalowej Woli pojawią się dwie nowe stacje w systemie roweru miejskiego. Rada Miejska zabezpieczyła w budżecie miasta 70 tys. zł na ten cel.

Mandat na zielonym świetle? 24  Kwietnia  2018

A dlaczego nie? Takie cuda tylko u nas. Podczas obrad Rady Miejskiej radny Daniel Hausner poruszył temat wystawiania mandatów za przejazd na zielonym świetle przy Patriocie.

KredytOK: pożyczki, kredyty, ubezpiecz. 24  Kwietnia  2018

KredytOK: POŻYCZKI – KREDYTY - UBEZPIECZENIA! W jednym miejscu, w Twoim mieście.

Zderzenie dwóch Volkswagenów 23  Kwietnia  2018

W poniedziałek 23 kwietnia br. około godz. 17.40 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych...

Czy chcemy zadaszonego lodowiska? 23  Kwietnia  2018

Prezydent miasta skierował pytanie do opinii publicznej: Czy w Stalowej Woli powinno powstać zadaszone lodowisko? Część środków na zadanie miasto mogłoby pozyskać z ministerstwa

Lotnisko w Turbi w rękach miasta 23  Kwietnia  2018

Lotnisko w Turbi prawdopodobnie będzie w zarządzie Miasta Stalowa Wola. Na jego modernizację gmina mogłaby pozyskać środki z zewnątrz. Czy pomoże to w rozwoju gospodarki regionu?

« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe