Get Adobe Flash player
1 2 3 4 ... » »»

Bycie radnym traktuję jak służbę 18  Października  2018

21 października 2018 wybierzemy w Stalowej Woli nowych radnych do rady miejskiej, powiatu, sejmiku wojewódzkiego oraz prezydenta miasta.

Maszt powrócił na swoje miejsce 18  Października  2018

We wtorek 18 października na skrzyżowanie KEN i Alei Jana Pawła II powrócił 18-metrowy maszt. Wkrótce będzie na nim powiewać biało- czerwona flaga.

500 kamer Stalowowolskiego Centrum Monitoringu Wizyjnego zadba o bezpieczeństwo 18  Października  2018

Mieszkańcy będą bardziej bezpieczni. Można powiedzieć, że to na wniosek stalowowolan powstanie najnowocześniejszy i najefektywniejszy monitoring wizyjny. W Polsce ma go zaledwie 3 miasta.

Stalowowolskie Porozumienie Samorządowe- podsumowanie kampanii wyborczej 17  Października  2018

Zbliża się termin wyborów samorządowych. Już 21 października pójdziemy do urn. Przyszedł czas na podsumowanie kampanii wyborczej i wyciągnięcie wniosków.

MZK: Przerwa w dostawie wody 17  Października  2018

Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Stalowej Woli informuje, że w dniu 18.10.2018 r. od godz. 8.00 do godz. 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody

Sokół ma dwóch chętnych na remont 17  Października  2018

2 firmy chcą zająć się przebudową i rozbudową budynku Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Stalowej Woli.

Szpitalne prosektorium przejdzie modernizację 17  Października  2018

W 2019 roku zostanie zmodernizowane prosektorium Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.

Stalowowolski szpital w ciągłej budowie 16  Października  2018

Trwają prace przy Bloku Operacyjnym oraz centralnej sterylizatorni...

III Filar Programu Lucjusza Nadbereżnego - Komfort życia 16  Października  2018

Budowa krytego lodowiska, modernizacja basenów odkrytych, przyjazna polityka senioralna to kilka propozycji z III filaru programu Lucjusza Nadbereżnego zatytułowanego "Komfort życia".

Centrum Aktywności Seniora w Centrum4 16  Października  2018

We wtorek, na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej, poinformowano o przystąpieniu do realizacji Stalowowolskiego Centrum Aktywności Seniora.

Liceum, które od 80 lat jednoczy pokolenia 15  Października  2018

W sobotę 13 października 2018 roku w Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli obchodzono jubileusz. Wśród absolwentów wiele znajomych twarzy…

Podwójne zaproszenia do Kina- konkurs! 15  Października  2018

Mamy dla Was kolejny konkurs! Do wygrania podwójne zaproszenia na dowolny seans 2d bądź 3D do Kina Helios w Stalowej Woli!

Policjanci udaremnili jazdę pijanego kierowcy 15  Października  2018

Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie kierowca, który odwoził z Rzeszowa do Rudnika nad Sanem swojego, nieprzytomnego z upojenia alkoholem kolegę.

OSP Kłyżów ma nowy samochód ratowniczo- gaśniczy 13  Października  2018

13 października 2018 roku w Kłyżowie miało miejsce uroczyste przekazanie nowego wozu strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Spotkanie z Ministrem Infrastruktury Andrzejem Adamczykiem 12  Października  2018

Na rozwadowskim rynku miało miejsce spotkanie z Ministrem Infrastruktury Andrzejem Adamczykiem. Minister dziękował samorządowi za dobrą współpracę i pracę na rzecz małej Ojczyzny.

Konferencja W stronę Niepodległej – gospodarka, przedsiębiorczość, kapitał 12  Października  2018

W Bibliotece Międzyuczelnianej odbyła się konferencja naukowa na temat gospodarki, przedsiębiorczości i kapitału. W konferencji wziął udział Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwiecińskiego

II Filar programu Lucjusza Nadbereżnego- Przyszłość 12  Października  2018

Lucjusz Nadbereżny przedstawił drugi filar swojego programu wyborczego. Jak zatrzymać mieszkańców w Stalowej Woli? Na co trzeba postawić, by żyło się wygodnie i nowocześnie?

Przerwa w dostawie wody 12  Października  2018

Przerwa w dostawie wody

Nowe boisko dla szkoły 11  Października  2018

Rada Powiatu Stalowowolskiego zabezpieczyła środki na poczet budowy boiska wielofunkcyjnego dla ZSP Nr 1. Inwestycja będzie realizowana w 2019 roku.

Minister Bańka odwiedził plac budowy centrum piłkarskiego 11  Października  2018

W czwartek do Stalowej Woli przyjechał Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka. Sprawdził postępy na budowie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.

Miasto otrzymało dotację na modernizację Ogródka Jordanowskiego 11  Października  2018

W czwartek w Stalowej Woli gościł minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, który ogłosił, że miastu przyznano dofinansowanie na modernizację Ogródka Jordanowskiego.

W marcu 2019 roku ruszy budowa obwodnicy 10  Października  2018

W 2021 roku ma powstać obwodnica Stalowej Woli i Niska. Pierwsze prace ziemne mają ruszyć w marcu przyszłego roku.

Droga i parkingi - Okulickiego Boczna 10  Października  2018

Obok trwających prac przy budowie hali owocowo- warzywnej będzie niebawem mogła ruszyć budowa bocznej ulicy od Okulickiego

Proces dyrektora i nauczyciela odroczony do stycznia 10  Października  2018

Sąd Rejonowy w Stalowej Woli zajmie się sprawą Rafała, ucznia, który został ciężko ranny na zajęciach prowadzonych na szkolnej strzelnicy. Chłopak stracił wzrok w jednym oku.

Policjanci odnaleźli kobietę, która potrzebowała pomocy 10  Października  2018

We wtorek wieczorem policjanci z Posterunku Policji w Pysznicy szukali kobiety, która dzwoniła na telefon alarmowy prosząc o pomoc.

KWW Inicjatywa Samorządowa 2018 startuje do powiatu 9  Października  2018

W Parku Miejskim odbyło się spotkanie KWW Inicjatywa Samorządowa 2018. Komitet reprezentują ludzie z różnych środowisk, którzy chcą podjąć działania na rzecz rozwoju powiatu.

ARP wraz z Miastem tworzy Fabrykę 9  Października  2018

W budynku Mostostalu podpisano list intencyjny pomiędzy Miastem Stalowa Wola a Agencją Rozwoju Przemysłu dot. realizacji programu rządowego o nazwie Fabryka...

To były 4 lata wielkich inwestycji w powiecie stalowowolskim 9  Października  2018

W starostwie powiatowym podsumowano mijającą kadencję. Przez 4 lata na szpital, drogi i oświatę wydano 125 mln zł. To rekordowe wydatki na inwestycje.

Szybko ugasiliśmy niepokoje społeczne w szpitalu. Będą studia pielęgniarskie w mieście! 9  Października  2018

Rozmowy o podwyżkach z pielęgniarkami na Podkarpaciu dobiegają końca dopiero po 3 miesiącach spotkań. U nas do porozumienia udało się dojść szybko. Wciąż jednak brakuje pielęgniarek.

Łącznikiem przejedziemy z Grabskiego na Energetyków 8  Października  2018

W przyszły piątek nastąpi finał prac związanych z budową łącznika, który połączy strefę ekonomiczną z ulicą Energetyków, a docelowo z obwodnicą.

Pierwszy Filar Programu Lucjusza Nadbereżnego- ROZWÓJ 8  Października  2018

Obecnie urzędujący prezydent Stalowej Woli ubiega się o reelekcję. Z tej okazji zaprosił dziennikarzy na konferencję prasową, by omówić pierwszy z trzech filarów jego programu

Po długiej walce szkieletor przestanie straszyć 8  Października  2018

Dobiegają końca perturbacje związane z rozbiórką budynku znajdującego się w centralnym miejscu placu targowego. Szkieletor wciąż stoi, ale dni jego są policzone.

MBP nagrodzona za Tydzień Bibliotek 8  Października  2018

Od kilku dni w stalowowolskiej bibliotece, na honorowym miejscu w gabinecie dyrektor Ewy Biały prezentuje się okazała statuetka w kształcie książki, jaką otrzymała MBP.

Ceny żywności w górę 8  Października  2018

Porównując ceny wybranych 17 produktów spożywczych można stwierdzić, że ponad połowa z nich jest droższa niż rok temu. Na Podkarpaciu płacimy za jedzenie coraz więcej

Czy roznosili ulotki w godzinach pracy? 5  Października  2018

Były prezydent Stalowej Woli Andrzej Szlęzak zarzucił obecnemu prezydentowi Lucjuszowi Nadbereżnemu, że w godzinach urzędowania jego pracownicy roznoszą po domach ulotki wyborcze.

1 2 3 4 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe