Zaloguj się !
Get Adobe Flash player
1 2 3 4 ... » »»

Otwarto Centrum Odzysku Metali 28  Kwietnia  2017

28 kwietnia 2017 roku w firmie Wtór- Steel odbyło się oficjalne otwarcie najnowocześniejszej na świecie instalacji do odzysku metali.

Policyjne działania -Majowy Weekend 2017 28  Kwietnia  2017

Dzisiaj rozpoczynają się policyjne działania „Majowy Weekend 2017”, potrwają one do środy 3 maja. Stalowowolscy policjanci dołożą wszelkich starań, aby ta majówka była bezpieczna.

Sukces policjantów na zawodach strzelnic 28  Kwietnia  2017

Na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim odbyły się Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Będziemy sięgać po nowe środki 28  Kwietnia  2017

Zmiany na najwyższym szczeblu otwierają szereg możliwości dla miast średnich, do jakich zaliczana jest Stalowa Wola. Do tej pory szansę w niektórych programach miały tylko duże ośrodki.

Bezpłatnie zbadaj poziom cholesterolu 28  Kwietnia  2017

Przy Al. JP II 2A powstał nowy Punkt Pobrań badań laboratoryjnych sieci DIAGNOSTYKA. W związku z tym pracownicy laboratorium zapraszają do placówki na bezpłatne badania cholesterolu...

Zatrzymany za kradzież roweru 27  Kwietnia  2017

Stalowowolscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Wczoraj usłyszał zarzut. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Lądowisko jednak na dachu szpitala 27  Kwietnia  2017

Na dachu stalowowolskiego szpitala będą mogły lądować śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wkrótce ruszą prace związane z tą inwestycją

Cuda w Jordanowskim 27  Kwietnia  2017

Deptak z elementami wodnymi, ogród kwiatowy, tężnia solankowa, place zabaw, ścieżki edukacyjne- to tylko przykład zmian planowanych w Ogródku Jordanowskim.

Pozbywamy się stawów osadowych 27  Kwietnia  2017

Trwają prace przy rekultywacji stawów osadowych. Ta „bomba ekologiczna” powoli staje się historią Stalowej Woli.

Piraci drogowi zostali ukarani 27  Kwietnia  2017

Policjanci drogówki prowadzili działania, których celem była weryfikacja naniesionych przez mieszkańców powiatu stalowowolskiego zgłoszeń do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Bezpieczna majowka 27  Kwietnia  2017

Przed nami długi weekend majowy. Mimo, że prognozy pogody na najbliższe dni nie nastrajają optymistycznie, wiele osób zaplanowało w tym czasie bliższe i dalsze wyjazdy.

100% za projekt 3 samorządów 27  Kwietnia  2017

Wspólny program, który powstał w ramach MOF- u, a który nasz samorząd zrealizuje wraz z Niskiem i Pysznicą zyskał 100 punktów na 100 możliwych.

Stalowa Wola liderem eletromobilności 27  Kwietnia  2017

Został już ogłoszony przetarg na zakup 19 autobusów dla potrzeb komunikacji miejskiej. Aż 10 z nich będzie elektrycznych. W tym temacie stajemy się liderem regionu.

Przebudowa SOR-u w kilka miesięcy 27  Kwietnia  2017

Już w maju ruszy kilkumilionowa inwestycja realizowana przez powiat stalowowolski. Chodzi o przebudowę Szpitalnego Oddziału Ratunkowego..

Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym 27  Kwietnia  2017

W Stalowej Woli odbył się turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych...

Polityczne głosowanie w spr. R. Fili 26  Kwietnia  2017

Radni wyrazili zgodę na rozwiązanie stosunku pracy ARP S.A z radnym Rady Powiatu Stalowowolskiego Robertem Filą. Głosy rajców były podzielone wedle barw partyjnych...

Posłowie PO w Stalowej Woli 26  Kwietnia  2017

Czego chcą obywatele? Co to znaczy Polska Obywatelska i czy po rządach PiS jesteśmy jeszcze obywatelami, czy nie- tak zaczęło się spotkanie z parlamentarzystami PO…

Od starszaka dla pierwszaka 26  Kwietnia  2017

Skoda Stalowa Wola (Firma P.H.U. Edward Buława), wspólnie ze Stowarzyszeniem Rowerzyści ze Stali, zorganizowała konkurs plastyczny skierowany do uczniów szkoły podstawowej...

Muzeum COP w Stalowej Woli 26  Kwietnia  2017

W Stalowej Woli powstanie Muzeum COP. Jest już koncepcja, która nakreśla jak obiekt ma wyglądać w środku

Chińska telewizja w St. Woli 25  Kwietnia  2017

W okolicy biblioteki pojawiła się przedstawicielka chińskiej telewizji CCTV. Jak ustaliliśmy, dziennikarka reprezentująca Centralną Chińską Telewizję, kręci obszerny materiał o Stalowej Woli

Nowa linia i nowe przystanki 25  Kwietnia  2017

Pasażerów komunikacji miejskiej informujemy, że od dnia 02.05.2017r. zostanie wprowadzona nowa linia komunikacyjna oznaczona numerem „22”, kursująca ...

25 lat PSP w Polsce 25  Kwietnia  2017

We wtorek, 25 kwietnia 2017 roku, w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Na konkurs wpłynęły 284 prace.

Grasował kolejny "wnuczek" 25  Kwietnia  2017

Rozwagą i zasadą ograniczonego zaufania wykazało się wczoraj sześcioro seniorów ze Stalowej Woli. Na telefony stacjonarne tych osób zadzwonił mężczyzna, który przedstawił się jako wnuczek.

Pomogli nastolatce, która dostała ataku 25  Kwietnia  2017

Stalowowolscy policjanci udzielili pomocy 13- letniej dziewczynce, która miała atak padaczki. Interwencja funkcjonariuszy uchroniła dziecko przed poważniejszymi urazami.

Kto wybuduje nam nowe bloki? 25  Kwietnia  2017

Komunalne bloki czynszowe dla mieszkańców Stalowej Woli coraz bliżej realizacji. Budować je chce trzy firmy.

Policjanci pomogli choremu mężczyźnie 24  Kwietnia  2017

Policjanci ze Stalowej Woli pomogli choremu mężczyźnie, który w porę trafił do szpitala. Funkcjonariusze wyważyli drzwi do mieszkania i zastali leżącego na podłodze 63-letniego człowieka.

Po raz 5 drzewko za makulaturę 22  Kwietnia  2017

Wystarczyło oddać makulaturę, by dostać drzewko. Akcja cieszyła się tak wielką popularnością, że mimo deszczu i chłodu chętnych na zamianę nie zabrakło.

Ktoś zdemolował sygnalizację 22  Kwietnia  2017

Na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II/ Staszica/ Popiełuszki ktoś zdemolował sygnalizację świetlną. Nie oszczędził też znaku drogowego.

Odwrócili auto do góry kółkami 22  Kwietnia  2017

Samochód stał na parkingu. Komuś się to nie spodobało i „przeparkował” cinquecento kołami do góry.

Powstanie rondo na ul. Energetyków 21  Kwietnia  2017

Prawdopodobnie już na przełomie czerwca i lipca ruszą prace związane z budową ronda u zbiegu ulic Solidarności i Energetyków.

Robotnik spadł z kładki 21  Kwietnia  2017

Do nieszczęśliwego wypadku, wskutek którego ciężko ranny został jeden z mężczyzn pracujących przy demontażu kładki, doszło w piątek, 21 kwietnia 2017 roku około godz. 13:00.

Nowy prezes Sądu Rejonowego w St. Woli 21  Kwietnia  2017

Sędzia Paweł Bronkiewicz został nowym prezesem Sądu Rejonowego w Stalowej Woli. Zastąpił tym samym Joannę Szewczyk, której kadencja właśnie wygasła.

79 miejsce placówki przy Kwiatkowskiego 21  Kwietnia  2017

Jak się okazuje, w rankingu Szpitali Publicznych 2017, 79 miejsce zajął nie stalowowolski szpital, lecz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w St. Woli przy ul. Kwiatkowskiego.

Znaleziono pocisk z czasów II wojny 21  Kwietnia  2017

Policjanci ze Stalowej Woli zabezpieczali miejsce odnalezienia niewybuchu w Pilchowie w gminie Zaleszany. Mieszkaniec tej miejscowości natrafił na metalowe przedmioty podczas prac polowych.

Rozmawiali z rodzicami o cyberprzemocy 21  Kwietnia  2017

Stalowowolski dzielnicowy odwiedził wczoraj rodziców uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Stalowej Woli. Tematem przeprowadzonego spotkania było bezpieczeństwo młodych użytkowników w sieci i

1 2 3 4 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe