Oferty kredytów gotówkowych – najnowszy ranking

Image

Ranking kredytów gotówkowych to praktyczne narzędzie, które pozwala klientom poznać szczegółowe parametry zobowiązań oferowanych przez najpopularniejsze banki. Prześledźmy aktualne oferty kredytów gotówkowych i upewnijmy się, które z nich zapewniają najniższe oprocentowanie i miesięczną ratę.

Przykładem aktualnego rankingu kredytów gotówkowych jest narzędzie dostępne w serwisie totalmoney.pl. Pozwala ono w szybki sposób zweryfikować wysokość kosztów zobowiązania i ocenić, czy kredytobiorcę będzie stać na spłacanie rat. Wystarczy wpisać wysokość kredytu, np. 20 tys. zł i określić czas kredytowania. Na potrzeby naszego zestawienia przyjęliśmy, że kredyt gotówkowy należy spłacić w ciągu 48 miesięcy.

Ranking uwzględnia oferty według wielu kryteriów, a klient może sortować je m.in. po wysokości raty, oprocentowania, RRSO, prowizji czy całkowitej kwoty do spłaty.

Ranking kredytów gotówkowych – Alior Bank

Zacznijmy od najkorzystniejszej oferty. Alior Bank kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu, której miesięczna rata wynosi 501,02 zł. Osoba, która zdecyduje się z niej skorzystać, zapłaci łącznie 24 048,98 zł. Suma odsetek w okresie kredytowania wynosi 3 323,59 zł, a oprocentowanie (stałe) – 7,49%. RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) to 9,76%. W tym przypadku klient musi też zapłacić prowizję za udzielenie kredytu, która jest uzależniona od okresu kredytowania – wynosi 3,50%, co daje 724,39 zł dodatkowych kosztów. Nie jest za to wymagane ubezpieczenie kredytu.

W jaki sposób można wystąpić o kredyt gotówkowy w Alior Banku? Oferta jest dostępna przez internet, a wniosek można złożyć online. Klient powinien przygotować dowód osobisty oraz wyciągi z osobistego rachunku bankowego, na które przelewane jest wynagrodzenie.

Ranking kredytów gotówkowych – bank Citi Handlowy

Kolejne miejsce na liście najlepszych kredytów gotówkowych zajęła propozycja banku Citi Handlowy. W tym przypadku miesięczna rata zobowiązania wynosi 507,66 zł, a ostateczna kwota do spłaty 24 367,63 zł. Produkt pod nazwą Pożyczka Gotówkowa online dla Nowych Klientów jest dostępny bez wychodzenia z domu – wniosek można złożyć przez internet. Sprawdźmy pozostałe parametry zobowiązania.

Oprocentowanie wynosi 7,49%, prowizja za udzielenie i uruchomienie kredytu – 5,00% (1000 zł), a rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,52%. Suma odsetek w okresie kredytowania wynosi 3367,63 zł.

Podczas procedury weryfikacyjnej bank sprawdza dane klienta, jego dochody, koszty utrzymania, zobowiązania oraz ewentualne zajęcia komornicze. Kredytobiorca powinien przygotować dowód osobisty i wyciąg z konta za 3 miesiące. O kredyt można wnioskować przez internet, a podpisanie umowy następuje albo w oddziale (dla nowych klientów), przez kuriera bankowego lub online.

Ranking kredytów gotówkowych – Santander Bank Polska

Nasz ranking kredytów gotówkowych uwzględnia również propozycję banku Santander. W tym przypadku klient pożyczający 20 tys. zł, zapłaci miesięcznie ratę w wysokości 508,22 zł. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i wynosi 7,76%. Prowizja za uruchomienie środków to kolejne 4,57%, co daje 914 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,58%, a całkowita kwota do spłaty – 24 394,51 zł. Klient nie musi korzystać z ubezpieczenia, chociaż jest taka możliwość. W takiej sytuacji koszt jest naliczany jednorazowo i płatny w momencie uruchomienia kredytu.

Podobnie jak w przypadku poprzednich ofert, również tutaj klient składający wniosek o kredyt gotówkowy powinien przygotować dowód osobisty i wydruki z konta bankowego. Umowę można podpisać online lub w oddziale.

Ranking kredytów gotówkowych – BNP Paribas

Czwarte miejsce zajęła oferta BNP Paribas, która jest dostępna bez wychodzenia z domu. Miesięczna rata zobowiązania wynosi 537,08 zł. Klient, który zdecyduje się na ten kredyt gotówkowy, zapłaci ostatecznie 25 780,05 zł, a suma odsetek w okresie kredytowania wyniesie 3780,05 zł. Oprocentowanie jest stałe i wynosi 8,00%. Do kredytu doliczana jest prowizja za jego udzielenie – 10,00%, co w tym przypadku dale dodatkowe 2000 zł kosztów. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to 13,86%.

Warunki, które trzeba spełnić, żeby otrzymać środki, są zbliżone do pozostałych banków. Klient powinien przygotować dokument tożsamości i wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Baśka

Po co to chodzić i szukać, czas tracić. Podjechaliśmy z mężem pod Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowe na przeciw księgarni Stańczyka, mąż złożył wniosek o preferencyjny kredyt inwestycyjny na firmę z gwarancją de minimis (w Nest Bank), a ja piętro wyżej skonsolidowałam swój prywatny kredyt na auto i dobrałam gotówkę na zakup fotowoltaiki.

Mają porównywarkę ofert kilkunastu wiodących banków i dostępy sprzedażowe. Na miejscu można zawrzeć umowę, nawet na oświadczenie o dochodzie. Ubezpieczenie też u nich zrobię jak się mi polisa będzie kończyć na auto.