Pożyczki krótkoterminowe - co warto wiedzieć?

Image

Z racji na swoją trudną sytuację materialną, wielu ludzi nie może starać się o uzyskanie długoterminowego kredytu. Tutaj z pomocą przychodzą firmy oferujące pożyczki krótkoterminowe, z których korzysta spora ilość osób. Firmy pożyczkowe mniej niż tradycyjne banki sprawdzają zdolność do spłacenia pożyczonych pieniędzy, dzięki czemu uzyskanie pożyczki jest prostsze niż zaciągnięcie kredytu.

Pożyczki krótkoterminowe - dlaczego warto?

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki warto rozważyć wszystkie za i przeciw. W przypadku pożyczek krótkoterminowych warto zdawać sobie sprawę z tego, że pożyczone pieniądze trzeba oddać szybko. Równie szybko można je jednak uzyskać. Ubieganie się o tradycyjne, długoterminowe kredyty wymaga przedstawienia bankowi odpowiednich dokumentów, a następnie cierpliwego oczekiwania na decyzję podmiotu oferującego pieniądze. Pożyczki krótkoterminowe są łatwo dostępne i nie wymagają przedstawiania właściwie żadnych zaświadczeń, dzięki czemu pieniądze trafiają na konto tuż po podpisaniu umowy. Warto sprawdzić zestawienie dostępne na stronie https://www.centrumpozyczek360.pl/pozyczki-bez-zaswiadczen dzięki któremu możemy dowiedzieć się, które firmy wprowadziły do swojej oferty właśnie pożyczki bez zaświadczeń. Główną zaletą tego rodzaju pożyczek jest fakt, że pożyczkodawca zazwyczaj nie żąda dokumentów potwierdzających wysokość dochodu, a jedynie pełnoletności i posiadania dowodu osobistego. Sporą zaletą pożyczek krótkoterminowych jest także możliwość uzyskania ich bez wychodzenia z domu. Wiele firm pożycza bowiem pieniądze przez internet, dzięki czemu proces ubiegania się o pożyczkę jest łatwy i szybki.

Pożyczki krótkoterminowe - gdzie można je uzyskać?

Na polskim rynku działa wiele przedsiębiorstw, które oferują szybkie pożyczki krótkoterminowe. Poniższa lista przedstawia tylko niektóre z firm, które mają w swojej ofercie tego rodzaju świadczenia.

1. Vivus finance

Vivus to jedna z najpopularniejszych instytucji finansowych w Polsce, która oferuje dostęp usług pożyczkowych. Firma daje możliwość ubiegania się o pożyczkę krótkoterminową przez internet, co jest dużym ułatwieniem dla klienta. W Vivusie można pożyczyć nawet 7500 zł, a proces ubiegania się o pożyczkę jest bardzo szybki. Wystarczy złożyć wniosek na stronie pożyczkodawcy, a następnie zidentyfikować nasze dane, za pomocą wykonania symbolicznego przelewu. Po zweryfikowaniu danych, firma niezwłocznie informuje nas o swojej decyzji i przesyła pieniądze na konto. Główną zaletą pożyczki w Vivusie jest to, że do jej uzyskania wystarczy dowód osobisty.

2. LoanMe

LoanMe oferuje klientom pożyczki w wysokości do 7000 zł. Mimo, że pożyczka jest krótkoterminowa, to raty mogą być niewielkie i wynosić około 100 zł miesięcznie. Proces ubiegania się o pożyczkę w LoanMe może trwać mniej niż 15 minut, dzięki czemu firma jest chętnie wybierana przez pożyczkobiorców. Pożyczkę można uzyskać w momencie spełniania kryteriów takich, jak ukończenie 18 roku życia, posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stałego adresu zamieszkania. LoanMe to jedna z nielicznych firm pożyczkowych, która sprawdza zdolność kredytową. Instytucja udziela pożyczek wyłącznie osobom, które są w stanie terminowo spłacać raty. Co ważne, LoanMe udziela pożyczek nie tylko w oparciu o umowę o pracę, ale bierze pod uwagę także dochód uzyskiwany z umów o dzieło oraz umów zlecenie. Przedsiębiorstwo daje możliwość zaciągnięcia pożyczki przez internet.

3. Halo pożyczka[p] Halo pożyczka daje możliwość szybkiego pożyczenia pieniędzy przez internet. Początkowo firma oferuje pożyczkę w wysokości do 1500 zł, jednak za 3 razem w tej instytucji można pożyczyć nawet 5000 zł. Proces uzyskania pożyczki w tym przedsiębiorstwie nie jest skomplikowany, a wszystko odbywa się bardzo sprawnie i szybko. Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na decyzję, która w przypadku tej instytucji jest z reguły pozytywna.

Co więcej, na dzisiejszym rynku dostępne są także pożyczki bez BIK, które osoby zainteresowane mogą sprawdzić pod adresem https://www.centrumpozyczek360.pl/pozyczki-bez-bik- jest to zestawienie służące szybkiemu porównaniu ofert.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.