Koronawirus: Ilu mamy w kwarantannie? Ilu jest pod nadzorem?

Image

Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Rzeszowie ma pełne dane dotyczące liczby osób pozostających pod nadzorem i w kwarantannie. Sprawdź ile wokół ciebie osób może być zakażonych.

378 osób w powiecie stalowowolskim objętych nadzorem i w kwarantannie, 217 pod nadzorem w niżańskim i 353 osoby w kwarantannie.

7731- tyle osób w województwie podkarpackim znajduje się już pod nadzorem służb, a 9050 ma kwarantannę. W szpitalach wciąż pozostaje 65 chorych.

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~doktor

Według chinskich naukowcow najwięcej ludzi zaraziło się od powietrza bo ten wirus jest w powietrzu, tylko siedzenie w domu może was uratowac przed tą groźną chorobą. PAMIIĘTAJCIE TO WSZYSCY DLA WASZEGO DOBRA.

~Siedzieć

W domu !

e2rds

myszonista, ja też mam takiego, co prawda nie kaszle i nie przyjechał, ale w otwartych drzwiach klatki ćmi, a to wszystko ciągnie do klatki. W tej sytuacji są dwa wyjścia na głupotę i nieodpowiedzialność, albo zgłosić do sanepidu, albo pootwierać w klatce okna by była szybsza cyrkulacja powietrza i liczyć na szczęście.

~IdZie

Kwiecień !!

~Wiosna

Wiosna

e2rds

heniek, nie masz rozumu, 1000 razy większe szanse masz zarazić się wirusem będąc w sklepie, jakimś urzędzie, kościele, czy spacerując chodnikiem po mieście. Chcesz być zdrowy, unikaj powyższych miejsc, chcesz pospacerować, pobiegać, wyjedź poza miasto, przynajmniej 5 km, z dala od ludzi, tam się niczym nie zarazisz, ja dzisiaj spędziłem na świeżym powietrzu od 9.00 do 17.00, najbliższa chałupa i ludzie byli co najmniej 1 km od de mnie.
4fffff, debil i jeszcze do potęgi to ty jesteś, więcej ci nie wpiszę bo z idiotami nie dyskutuję.

myszonista

Co zrobić jak sąsiad kaszlący przyjechał z Niemiec i chodzi na klatkę schodową,kaszle i pali papierosy?Przecież ktoś będzie przechodził i nawdycha się tego wirusa ,bo na klatce nie ma przeciągów.Sam dym papierosowy jak długo się utrzymuje po przejściu kogoś z papierosem na klatce.

~4fffff

Dajcie spokój z tym deb ile m(r2rds). Już jednego nachta mieliśmy, drugiego mądrego nam nie trzeba. Olewać nie zważać na niego, głu pie mu się ustępuje.

~heniek

Do e2rds, czy ty emerycie nie wie , że w powietrzu jest tego karonawirusa najwięcej, wszyscy ci zalecają abyś siedział w domu a ty na złośc sobie wyłazisz z domu. Ciekawe co to twoi sąsiedzi z bloku myślą o tobie kiedy cię widzą na polu.

e2rds

ancymon, ja idiotów tępię na tym forum, ale dzisiaj będziecie mieli przez cały dzień ze mną spokój bo na łonie natury będę wypoczywał to możecie różne idiotyzmy wypisywać, do woli.

~jan

..... czyja ta mapka z powiatem NIZIAŃSKIM ?

~jan

.... @~Cccp ........ bo jemu nie grozi odpięcie od respiratora, taki kraj .....

~jan

.... bo jemu nie grozi odpięcie od respiratora, taki kraj .....

~Czteryf

Bo e2rds jest najmądrzejszy....

~olo

e2rds

~olo

e2rds

~ancymon

e2rds Ty masz ewidentnie jakieś zaburzenia, wylewasz swoje pomyje pod każdym postem, zajmij się czymś pożytecznym, zamiast podnosić ludziom ciśnienie, swoimi miernymi wywodami, bez odbioru

~Jacek

karalucha nie tak łatwo zabić dlatego bez maseczki

~prawica

w Polsce nawet mnie się robi testów niż na Słowacji, w Czechach 4 razy więcej, ciekawe ile naprawdę choruje, koszmar.... a durnie z pisu wybory robią

~Cccp

Ośmiesza się twoja kidawa. Kaczyński był bez maseczki w sejmie. Reszta się bała?

e2rds

administrator, to podszywanie się pod prawdziwego administratora.

e2rds

Cccp, a miał inne wyjście, przecież nie anulował wyborów, a siedzenie w sejmie w porównaniu z wyborami to pikuś, to nie był żaden akt odwagi, aktem odwagi dzisiaj każdego z nas jest pójście do sklepu po zakupu, jemu wszystko dowożą i ochraniają jak niemowlę, niech sam spróbuje czy będzie taki odważny. Dlatego nie dawaj takich bzdurnych przykładów, ośmieszasz się.

~Rezerwista

emigrant,to nie grypa tylko bron biologiczna ,te maseczki nie pomogą z OP 1 widać że w mnie nie byłeś, ogladnij sobie pustynna burza tam byla chemia widoczna gaz musxtardowy, najlepiej siedz w domu jak chcesz przetrwać.

~ania

państwo sobie nie radzi przykro że nas okłamują

~Cccp

E2rds akurat Kaczyński siedział dziś w sejmie cały czas ciekawe czy sam byś miał odwagę tam pójść. Swoją propagandę przenieś na forum gazety wyborczej.

~Rrrr

A komu miał robi te testy ? ludziom na ulicy ?

~ekolog

Ciemniaki popierające pisuarow 500 tys testow Niemcy wykonali w tydzień hahah a ten szumowski 3 tys w dobe ale sukces .We francji po wyborach masakra wśród przeprowadzających te wybory mnóstwo ludzi zachorowalo nawet młodych ,oszsukuje nas wladza na całego!!

administrator

@e2rds

Drogi użytkowniku proszę nie prowokować innych oraz nie dawać się samemu prowokować. Możliwość dodawania komentarzy jest do wyrażania swojej opinii na dany temat.

~olo

Ciekawe ilu jeszcze przywiozą z zagranicy naszych kochanych rodaków ,którzy uciekli przed głodem i prześladowaniem