Kolejny zakażony w regionie. Statystyki rosną

Image

W środę, 25 marca, tuż po godz. 9, Ministerstwo Zdrowia poinformowano o kolejnych dwóch przypadkach zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu.

Te dwa przypadki dotyczą: mężczyzny w sile wieku z powiatu rzeszowskiego (w stanie dobrym, przebywa w ścisłej kwarantannie domowej), starszego mężczyzny z powiatu tarnobrzeskiego (w stanie dobrym, przebywa w ścisłej kwarantannie domowej).

Aktualnie na terenie Podkarpacia pod nadzorem pozostają 7344 osoby, a 8089 poddanych jest kwarantannie, hospitalizowanych jest 63. Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 1339 testów. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 39 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COS-2.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Ggg

Cały czas nakazy i zakazy od czasów zakończenia II wojny światowej.I w końcu jakaś cholera tępa nas dopadła na całego.Oby jak najszybciej sobie poszła na zawsze jak i przyszła.A sio...

~Ty to Ty

Chyba już jej padao na mózg.Ona nie rozumie tego ,że jedzie na jednym wózku.Ci co tak stoją za PO niech idą i głosują na nią.

~mieszkaniec

KIDAWA BLONSKA '' DLA MNIE WAZNIEJSZA JEST KONSTYTUCJA NIZ ZYCIE LUDZI'' DZIEKUJE POZAMIATALA. JUZ NAWET LUDZIE KTORZY GLOSUJA NA PO MOWIA ZE NIE POJDA NA WYBORY SKORO ICH KANDYDATKA MA ICH W 4 LITERACH. KAZDY TO WIE. KAZDY MYSLACY ZE SZEFOWIE PO DALI TAKA NA STRACENIE. TAM KAZDY BOI SIE PRZEGRAC Z PREZYDENTEM DUDA.

dziura75

Ludzie przestańcie chodzić na zakupy w parach, w kilka osób. Po co narażacie siebie i innych. Często się widuje po sklepach matka z córką, albo małżeństwa. Nie można dac jednej osobie kartki co ma kupić? Skąd wiecie że nie spotkacie na swojej drodze kogoś kto jest zarazony? I wtedy możecie wszyscy złapać wirusa. Naprawdę wlaczcie myślenie o sobie i o innych.

~Żaba

ggg to wszystko prawda, czytałem o tym.

~ggg

Do whi ---przestań siać nam panikę .i przewidywać co będzie.

~prawdataka

że dopiero wysyp powrotu na święta dopiero przed nami,,,i wymiociny z górnego piętra będą leciały na niższe piętra,,,tak było

~Ufo

Kaboom !!!

~Rasta

Marihuana zwalcza wirusa! A więc palcie bo umrzecie!

~Romuald

Pewnie tak. ;)

~Roman

Pewnie cos pali umiech

~Rumun

W Bagpaku pracuje taki jeden co ciągle kaszle.

~Mieszkanka D.

Kiedy zabrano kobietę z Tarnobrzega do szpitala, nikt nie zainteresował się jej mężem. A teraz zabrali też i jego. Ludziom powiedziano że od reszty mieszkańców klatki pobrano próbki i zrobiono testy. Otóż to nie prawda, od żadnego z mieszkańców nie pobrano żadnych próbek i nie zrobiono testów. Ten pan, zanim zabrało go wczoraj pogotowie, chodził wszędzie normalnie i zarażał.

~prawda

Najwięcej zachorowań mamy w Leżajsku i Rzeszowie u nas tego świństwa by nie było gdyby do nas nie wracali co co pojechali do unii za chlebem.

~whi

Chińscy lekarze twierdzą że ten wirus dopiero się rozwija. Za rok dwa, jego zmutowana odmiana, będzie już tak zjadliwa że śmiertelność będzie wynosiła 90%. Już na tą chwilę istnieją dwa szczepy, jeden bardziej grozny, a drugi mniej. Po za tym w Hongkongu, są już oficjalne przypadki zarażonych psów. Ktoś dobrze tego wirusa zaprojektował, tak żeby nie było od razu, dużej śmiertelności, ale z czasem zacznie zabijać też młodych i zdrowych. Z tym wirusem i z nami jest jak z tą żabą. Jeśli wrzucisz żabę do wrzątku to wyskoczy, ale jeśli włożysz ja do letniej wody i powoli będziesz podgrzewał to pozwoli się ugotować. My jestmy żabą, a wirus wodą. :(

~Adam

Ponieważ nie można wychodzić z chałupy, za niewielką opłatą wynajmę mojego pieska.

~Ona 123

A z niżańskiego to konkretnie jakie miasto? Wieś ? Jakieś konkrety?