Lichocka nie zazna spokoju w Stalowej Woli

Image

To już druga eksmisja w ostatnim czasie. Plakat z wulgarnym gestem poseł PiS najpierw zagościł na ulicy Okulickiego, nieopodal Biedronki, później został „eksmitowany” i odrodził się na Chopina, przy Drodze Krajowej numer 77.

Ale dziś znów wydalono panią Joannę z miasta. Widać nie jest mile widziana w Stalowej Woli. Po plakacie, który zdarto z ogromnej tablicy, nic nie zostało. Lichocka już nie grozi palcem. Czy stanie gdzieś indziej? Kto wie. Na pewno są to spore koszty, bo wydruk kosztuje. Póki co mamy inne rzeczy na głowie.

Przypominamy, że specjalne billoardy z napisami: „Dwa miliardy złotych na TVP zamiast na leczenie raka” pojawiły się już w całej Polsce po tym jak przegłosowano przekazanie 2 mld zł dla publicznej telewizji, a nie na chorych na raka Polaków, jak chciała opozycja. Ponad 300 tys. zł na kampanię przekazali sami obywatele w społecznej zbiórce.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Jacek

karaluch z Żoliborza odpuści wybory czy znowu po urnach do wladzy?

e2rds

Wirus, nie życz komu co tobie nie miłe, myślisz, że taka prawda vel pseudointeligent to ma mieć tak łatwo, on mysi się jeszcze pomęczyć, a jak przyjdzie zmiana władzy to dopiero będzie blady strach w szeroko otwartych oczach, wyobrażasz to sobie.

~Wirus

Miejmy nadzieję że Kaczyński się zarazi i zdechnie. Tak mu dopomóż Bóg.

~Wirus

prawda obyś się zaraził wirusem i zdechł w męczarniach, tego ci z całego serca życzę.

e2rds

prawda, zapomniałem, o wstydzie to o tym swoim nicku piszesz, faktycznie ty to wstyd.

~Babaar

Kto jest ta cała Lichocka?
Bo jakoś tego paskudnego ryja nie kojarzę.

e2rds

prawda vel pseudointeligencie, ta twoja prawda to ta trzecia, czyli g.....o prawda. Ale to nie pierwsze twoje pisanie głupot i nie ostatnie i ja też o tym wiem, wazelina musi być smarowana. Co z kłamstwem w sprawie stadionu, masz orzeszki, czy jesteś kastrat.

~prawda

Do e2rds, emerycie w twoim wieku klamac to wielki wstyd , każde twje wypociny o jeden wielk kłam jesteś taki sam jak ci z SOKUZBURAKA i ty o tym dobrze wiesz. Nigdy tak dobrze w dziejach POLSKI, POLACY nie zarabiali jak za rządów PIS. Dośc FAKE NEWS wstydu oszczędź emerycie.

~mieszkaniec

KIDAWA BLONSKA '' DLA MNIE WAZNIEJSZA JEST KONSTYTUCJA NIZ ZYCIE LUDZI'' DZIEKUJE POZAMIATALA. JUZ NAWET LUDZIE KTORZY GLOSUJA NA PO MOWIA ZE NIE POJDA NA WYBORY SKORO ICH KANDYDATKA MA ICH W 4 LITERACH. KAZDY TO WIE. KAZDY MYSLACY ZE SZEFOWIE PO DALI TAKA NA STRACENIE. TAM KAZDY BOI SIE PRZEGRAC Z PREZYDENTEM DUDA.

~Karol

jan ty ku..wo pisowska spotkaj się ze mną, a z..je cię w najbardziej bolesny sposób jaki wymyślę.

e2rds

jan vel pseudointeligencie, cyt: " Za miske ryżu to POLACY zasuwali w czasach gdy przy korycie siedziało POło a Pan MATEUSZ MORAWIECKI był doradcą Tuska . Te słowa właśnie wtedy padły i wszyscy Polacy o tym wiedzą.
Teraz te słowa pseudointeligencie są przez tego pana są wprowadzane w życie.

~spark

Róbta tak dalej a PO nie zazna już powrotu do koryta umiech

~mieszkańcy

Do mieszkańcy, idioto obrażaj mieszkańców naszego miasta a zobaczysz , że pokażą ci środkowy palec już w maju podczas wyborów prezydenckich. A kretyni to popierają tą pseudoopozycje i ty o tym dobrze wiesz.

~jan

Kubuś , CZY ty pIszesz z przychodni na WYSZYŃSKIEGO bo normalni ludzie w takie brednie nikt nie wierzy. Za miske ryżu to POLACY zasuwali w czasach gdy przy korycie siedziało POło a Pan MATEUSZ MORAWIECKI był doradcą Tuska . Te słowa właśnie wtedy padły i wszyscy Polacy o tym wiedzą. Takie piękne czasy jak mamy obecnie to nigdy w POLSCE nie mieliśmy. Tylko ty jesteś za głupi aby to zrozumiec.

~mieszkańcy

a tak ógólnie to leki mi sie skończyły i piszę takie głupoty ponieważ jak kazdy kretyn jestem za pisem

~mieszkańcy

My mieszkańcy STALOWEJ WOLI jesteśmy dumni z Pani LICHOCKIEJ i wszyscy ją popieramy. A niebawem ukażą się nowe banery o pseudoopozycji w całej POLSCE.

JoeMs

... hmm brakło by miejsc na banery tyle tych paluszków jest wam pokazanych ..! popaprańce

~true

10.04.2010 lech krzyczy ,,lądujcie"
10.05.2020 jarek krzyczy,,głosujcie"
Po trupach do celu

e2rds

Palec zrobił swoje, wirus i recesja dokończy dzieła. Oj bieda, będzie bieda, zasoby zostały wcześniej rozdysponowane, dodrukowanie kasy niewiele pomoże, a jeszcze zaszkodzi, oj bieda.

~kuba

G.nidy pisdzielcze. Będziecie za.. pie rdal ać za free , a o miskę ryżu będziecie skamleć. W tym jednym certyfikowany kłamca morawiecki powiedział prawdę.

San-Domingo_85

Wkurzony skończ już ten temat. Każdy widział co działo się przez kadencje trwania tych oszołomów z po i ich kumpli. To była dopiero katastrofa. Nikt już nigdy na nich nie zagłosuje. Także stalowowolskie dareczki i tego typu osobniki możecie płakać, a karawana i tak jedzie dalej.

~Lok

Szok wywołany epidemią koronawirusa to jeszcze nic. Idzie recesja, jakiej nie znamy

To powiedział jeden z ekonomistów, którego przepowiednie zazwyczaj sie sprawdzają. Recesja osunie od władzy nie jeden rząd.

~Wkurzony

Pisowskie śm...cie kole was ten palec który pokazujcie Polsce i Polakom. Niedługo skończy się wasze złodziejstwo jakiego polska nigdy wcześniej,( A sorry wasi ideowi bracia będący zresztą obecnie siła zwierzchnia w jedynie słusznej kaczej gromadzie pzpr-owcy kradli ale od was mogliby się tylko uczyc) nie widziała. Najlepsze jest to że ciemny lud który g..no z tego ma najbardziej dostanie po du..e. Ale tak to jest czerń rzucić na armaty A samemu obliczyć się zdobyczami. Przejrzyj na oczy kaczy ludku. Rządzi wami A niestety i Polską piewca marksizmu a ten ktory wykonuje jego polecenia klamca pinokio kaze wam za miske ryzu pracowac ,zabierze wam w podatkach kasę i łaskawie wam da 500 zabierając 700 , bo trzeba wyrzywic swoją bandę nierobów. Popatrzcie na te karuzele w zarządach i na stanowiskach w firmach państwowych. Przecież tu chodzi tylko o wydrenowaniu z nich kasy dla swoich . Wszystkie firmy państwowe które ciągnęły wig20 na dnie . Popatrzcie na cenę benzyny przy takiej cenie baryłkę powinniśmy tankować po 3.10 -3.20 . No ale przecież Pinokio zrobił opłatę paliwowa 2x po 10 gr. A reszta to trzeba pchać w Orlen bo im wyższa cena tym większy VAT A marżą przecież zasila jedyną słuszną tvpis nadając na okrągło reklamy. A wy dalej słuchajcie waszego guru z Żoliborza i Torunia i powolutku dojedziecie do rzeźni. WYPAD 2020

~Uvgki

Ja nienawidzę tej k.u.r.w.y.

~Pierr Nick

Może warto sprawdzić kto tak nienawidzi pani poseł ???? Czy może się ujawnią Downy z PO ??? Odważni w Nocy ???? Pokażcie ryje ..zobaczymy waszą odwagę !!!

e2rds

Przepraszam do Anny 12 miało być poniższe.

e2rds

Amma 12, kole cię baner, palec Lichockiej już nie, ale nie bój się, to ten palec Lichockiej pokazywał gdzie jest naród. Piszesz cyt: "To nie LICHOCKA nie zazna spokoju ,a idioci co łamią prawo" to powiedz tym co łamią Konstytucję, podpisują w nocy ustawy, oj szkoda mi cię, jak ty mało dziecino rozumiesz.

e2rds

TAKA GMINA, ten rząd niczego poza rozdawaniem pieniędzy nie zrobił dobrze, choć i to rozdawnictwo też jest spaprane. Dotychczas żadna ustawa nie napisana została poprawnie i musiała być poprawiana, przetargi były najgorsze z możliwych, większość zakupów zbrojeniowych pozostała w sferze obietnic, tylko górnolotne gadanie.

~Anna12

To nie LICHOCKA nie zazna spokoju ,a idioci co łamią prawo i wieszają ten baner. Dzisiaj kiedy wszyscy na swój sposób walczą z epidemią ,tylko idioci za najważniejsze uznają wieszanie idiotycznych banerów.

~PRAWDA

Opozycyjne wyjce boją się wyborów, bo Kidawa co "orędzie" to kompromitacja.
Miała 25% poparcia, teraz ledwo 16%. W maju pewnie 10-15%.
Tego się nasze wyjce boją.

Kompletnej klapy!