Zielone biuro? Korzyści z posiadania roślin w biurze

Image

Projektując biuro, nie wolno zapominać o roślinach! Roślinność od zawsze była nieodłącznym elementem naszego naturalnego środowiska. Z tego powodu, uwzględnienie jej w projekcie biurowych, może przynieść naprawdę rewelacyjne korzyści.

Istnieje bardzo dużo wariantów: zielone ściany, pnącza zwisające z sufitów, czy elegancko rozłożone roślinki w donicach dookoła biurek. Wszystkie te rozwiązania oferują nasze https://skep.com/pl/biura-do-wynajecia. Wspomniane korzyści to nie tylko walory wizualne! Odkryj je już dziś z pomocą naszego bloga!

Najwyższa świeżości powietrza

Każdy doskonale wie, że dzięki roślinom, powietrze jest dużo bardziej świeże. Przekształcają one dwutlenek węgla w tlen, który przecież jest potrzebny człowiekowi do życia! Zamknięte pomieszczenia, w których nieustannie pracują ludzie, nie są na pewno

przestrzenią z powietrzem najwyższej jakości, chyba że zapewni się dużo roślinności! Firma SKEPP dba o to, by wszystkie nasze biura oferowały możliwie wysoką świeżość, gdyż zdecydowanie lepiej się w takich warunkach pracuje.

Dużo zdrowsze powietrze

Otoczenie wyposażone w rośliny, cechuje się nie tylko szczególną świeżością. Jest ono również o wiele bardziej zdrowe, gdyż dzięki roślinom powietrze zostaje oczyszczone z przeróżnych cząstek stałych, które potrafią powodować liczne dolegliwości: suchość oczu, ból gardła, kręgosłupa czy głowy. To tak zwana "choroba biurowa". Nie trzeba chyba tłumaczyć, że wpływa ona negatywnie na komfort pracy, który z kolei przełoży się na efektywność pracowników. Jak widać, rozwiązanie pod tytułem "roślinność" jest bardzo proste, a zarazem niezwykle korzystne. Dzięki ich działaniu:

• Wzrasta efektywność aż o 15%

• Rośnie kreatywność pracowników

• Liczba popełnianych błędów jest niższa aż o 12%

• Zmniejszony zostaje stress

• Poprawia się akustyka pomieszczenia

Działanie antystresowe

Stres jest bardzo dużym wrogiem każdego pracownika biurowego. Nie znajduje on ujścia, gdyż praca przy biurku nie obfituje w aktywności fizyczne, a przecież jest on niezwykle szkodliwy dla zdrowia! Firma SKEPP dołożyła wszelkich starań w kierunku jego eliminacji, projektując nasze biura do wynajęcia. Dzięki zastosowaniu roślinności, poziom stresu u zatrudnionych osób może zdecydowanie się zmniejszyć! Jest to potwierdzone wieloma naukowymi badaniami. Samopoczucie pracowników zdecydowanie poprawi się, dzięki niezwykłej mocy roślin!

Popraw akustykę

Akustyka jest niezwykle istotnym czynnikiem wpływającym na samopoczucie. Nadmierny hałas lub irytujący pogłos może być niezwykle uciążliwy dla bardzo wielu osób. A przecież jest to nieodłączne zjawisko związane z biurem. Rośliny dzięki swojej nieregularności oraz miękkości potrafią w dużym stopniu wygłuszyć pomieszczenie. Ciche otoczenie to bardzo dobre warunki do pracy. Nasze powierzchnie biurowe są ciche i dają rewelacyjny komfort dźwiękowy.

Skorzystaj z naszych zielonych biur

Rośliny są niewielką inwestycją, która daje rewelacyjne rezultaty. Wszystkie nasze powierzchnie biurowe, również te we Wrocławiu, są wyposażone w najbardziej modne i eleganckie rośliny. Są one łatwe w uprawie i nie powodują różnych zabrudzeń, w stylu spadających liści. Już dzisiaj odwiedź nasze biura do wynajęcia Wrocław. Przekonaj się, ile daje nasze rewelacyjne roślinne wyposażenie!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.