Zamknięcie placówek oświatowych

Image

Ze względu na sytuację w sąsiednich powiatach i zagrożenie rozprzestrzeniania się koronowirusa na terenie Stalowej Woli, wspólnie z dyrektorami szkół Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli podjął decyzję o całkowitym zamknięciu już od jutra tj. czwartku 12 marca wszystkich publicznych szkół podstawowych oraz Liceum Samorządowego, przedszkoli i żłobków. W związku z tym, jutro również nie będą świadczone zajęcia opiekuńcze w szkołach, przedszkolach i żłobkach.

W duchu odpowiedzialności za życie i zdrowie prosimy o pozostawanie w domu i szczególną ochronę osób starszych i chorych. Od dzisiaj od godziny 15.00 będzie zamknięty basen MOSiR.

Decyzją Rządu zajęcia szkolne, przedszkolne i opieka żłobkowa są odwołane do dnia 25 marca. Wkrótce kolejne informacje.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Jingol

To tak jak z tym przysłowiowym g.wnem co się przykleiło do statku i zakrzyknęło: "PŁYNIEMY" smiech2 smiech2 smiech2

e2rds

Pepe, po co polemizujesz z rico i próbujesz odwrócić kota ogonem, rico ma rację, decyzja została podjęta wyżej.

~.........

wir czy nie sa zaszczute

~rodzic

Bardzo dobrze, że zamknęli szkoły uczniowie ten czas odrobią w lipcu i sierpniu.

~Pepe

Zdaje się że nie przeczytałeś dokładnie tekstu. Przeczytaj ale tak dokładnie a później dobrze przemyśl to co przeczytałeś

~rico

Pepe - problem to masz zdaję mi się ty. Nie szukam sensacji tylko byłoby super gdyby pan N... nie przypisywał sobie racjonalnego myślenia, bo o to akurat nikt go nie posądza. Masz rację - nie ważne kto zarządził, ale ważne kto sobie przypisuje oznaki racjonalnego ( sorry - po polsku "rozumnego") myślenia.

~Pepe

Nie szukaj sensacji tam gdzie jej nie ma. W sklepach szaleństwo tam dopiero można się spodziewać wirusa, ale to ludziom to nie przeszkadza. Dzień dwa i będzie spokój w sklepach

~Pepe

rico w czym masz problem? Zamknęli i już czy to takie ważne kto zarządził?

~rico

Panie N... mówienie przez Pana o duchu odpowiedzialności jest po prostu śmieszne. Zamknięcie zostało dokonane przez rząd i miałeś Pan w tej kwestii tyle do powiedzenia, ile świnia ma w kwestii patrzenia na niebo.