Odwołane masowe imprezy. Mecz bez kibiców

Image

Kibice nie będą mogli wspierać Zielono- Czarnych podczas najbliższego spotkania. Wszystko przez rozprzestrzeniającego się wirusa z Wuhan.

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19) w Polsce i decyzją organów administracyjnych o rozszerzeniu zakazu organizacji imprez masowych o wydarzenia takie jak mecze piłkarskie, informujemy, że została wstrzymana sprzedaż biletów na mecz z Olimpią Elbląg i spotkanie to zostanie rozegrane bez udziału publiczności- informuje kibiców Stal Stalowa Wola PSA.

Poprzedni mecz, rozgrywany na wyjeździe również nie mógł być obejrzany przez kibiców. Mimo, że koronawirusa nie ma na Podkarpaciu (10.03.2020, godz. 12:45), to jednak trzeba dmuchać na zimne. Póki co decyzje zapadają na szczeblu najwyższym i dotyczą całego kraju. Trzeba więc kciuki będzie trzymać z dala od stadionu.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~daro

do lekarz pokaz gdzie gdzie to miasto się rozwija pis mozg ci rozwalił

~antystal

Stalowka w 4 lidze buhahah! sa tam gdzie ich miejsce wreszcie !!

e2rds

kibic vel pseudointeligencie, ślepy jesteś, natychmiast , nim napisałeś swój komentarz poprawiłem, bardzo jesteś bystry. Tak, że pudło z błędem. Znów zmieniłeś nicka na "myszonista" w końcu słów ci braknie

myszonista

To gdzie pisze że nie będzie meczu?Miał byc ale bez widzów.

~kibic

Do emeryta e2rds, pokaż to się pisze przez z z kropką. Nie pouczał bym cię gdybyś się nie przemądrzał. [zobacz jak napisałeś pokarz].

e2rds

lekarz, widzisz tak się zapędziłem, że błąd zrobiłem w wyrazie pokaż. To już sam poprawiam.

~kibice

Najnowsza wiadomośc mecz z Olimpią Elbąg odwołany na inny termin tak że wszyscy kibice ten mecz zobaczą na żywo. Już za miesiąc nikt nie będzie pamiętał o tym koronowirusie.

e2rds

lekarz vel pseudointeligent i znów zmieniłeś nicka. Ty mi lepiej odpowiedz co z kosztami stadionu, kto kłamał ty czy pryncypał, no pokarz, że masz te migdałki swoje o których wspominałeś u kibiców, bo na razie to twierdze, że migdałków brak, chyba, że pokażesz kurze.

~lekarz

Do obserwator, czy nikt ci nie powiedział że jesteś idiotą a o piłce nożnej nie masz zielonego pojęcia. Porównywac 2 lige z B klasą to tak jak by porównac naszą 2 lige z ligą mistrzów. Po co idioto takie bzdźiny wypociłeś?, całe miasto się z ciebie śmieje. Stalowa Wola to obecnie najlepiej rozwijające się miasto w Polsce ale ty jesteś chory na łeb i tego nie widzisz. Masz zaproszenie do przychodni na Wyszyńskiego.

~A....

Cóż! Najwyższy poziom umiejętności musi się odbyć! A piłkarze to wolni są od koronavirusa i nie są zagrożeniem dla siebie nawzajem??? A to ciekawe...

~krzywa

Kiboli wyslac do Wloch bez biletu powrotnego.

~Obserwator

A i tak nie ma co oglądać. Kopacze na poziomie B klasy do tego burackie kibolstwo w tym chorym mieście... Zastanow się PREZYDENCIE na co zgadzasz się wykładać pieniądze na bandę bez kultury. Powinno się im kojec wybudować przy stadionie a nie zadaszony stadion.

~Ibardzodobrze

Bardzo dobrze bydło niech siedzi w domu Ci kibole to jakaś zaraża nie tylko w lokalach ale dla całego miasta

~Komedia

Stalówko,a gdzie macie Prezesa?
Został Dyrektorem.

e2rds

kibic vel pseudointeligent, czy z tym tysiącem kibiców to jesteś naiwny, czy głupi, chyba ci kibice musieli by być tacy głupi jak ty by w takich okolicznościach i w takiej ilości gromadzić się.

~buzol2

Mecz musi byc z kibicami,bo stadion przeciez był otwarty nie oficjalnie.Jak nie to kibice wyłamia bramki i tak wejda.

~kibic

Mam wspanialą wiadomośc dla wszystkich kibiców Stalówki będziecie mogli ten mecz za darmo oglądac w Interneci. Ale wiem też ,że przynajmniej tysiąc kibiców będzie stało na ulicy Hutniczej i bardzo głośnym dopingiem dopingowac Stalówke.

~Tomek

I tak by garstka przyszła. Nikt normalny nie chodzi oglądać prawie czwartoligowej kopaniny.

~kibel4vxcv

Pytanie ile osób złapało u nas wirusa na meczu 29 lutego.Dwa tygodnie czeka sie podobno az zacznie dusic.Teraz zamkniecie stadionu moze byc juz po czasie .

~putin

Podobno kibic stal ostatnio na bramce w kiblu dla vipow i papier wydzielal .

~antystal

Kiedy było otwarcie tego boiska?zawsze pecie pisales o nie oficjalnym otwarciu boiska dla pisiorow !!

~kibic

Gdyby nie to, ze odwolali ten mecz na naszym centrum po raz kolejny padl by rekord frekwancji minimum 4 tysice wiernych kibicow . Bo po pierwszym meczu wielu kibiow zalowalo , ze nie mogli byc na tym meczu . A to otwarcie tego centrum przejdzie do historii naszego miasta jako jeden z najwiekszych sukcesow wladz naszego miasta. Ale ja i tak bede na tym meczu siedzial na trybunie honorowej, lozy vipowskiej.

~Młody

Dokładnie atam, frekwencja 1000 spokojnie rozłoży się na 5 kolejek smiech2

~Antykibol

Kibole kibole! To alkoholicy pijący jabole!

~atam

Rząd prosi imprezy ponad 1000 osób ,na drugi mecz tyle nie przyjdzie.I'love STAL

~Pikolo

Nie będzie kibiców to będzie wygrana i 3 pkt. Kopacze lepiej grają bez kiboli.

~antystal

Nic nie bylo o oficjalnym otwarciu boiska ,kibolski pet niejaki kibic pisze zawsze o nie oficjalnym otwarciu.wiec zmienil już bajeczke ?Przecierz nie było nożyczek z kokardkami i jakiś pisior na otwarciu !takie cos się nie liczy !Powinna być kur-wizja a tu nic .

~do@kinga

Nie myśl serdeńko na postawie swojej głowy

~bzykcxvu

PCPN to przepłacony stadion .Jak widać beda mecze u nas ale bez kibiców .

~Stalowy

~ kibic zmień leki