Uroczysty apel w PSP Stalowa Wola

Image

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli odbył się uroczysty apel z okazji przejścia na zaopatrzenie emerytalne mł. bryg. Wojciecha Kowalika. Chcąc podziękować za współpracę i wspólną służbę na uroczystości pojawili się były Komendant Powiatowy PSP st. bryg. w stanie spoczynku Tadeusz Niedziałek oraz były Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w stanie spoczynku bryg. Jerzy Lipko.

Podziękowania za lata służby oraz wspólną pracę złożył w imieniu swoim oraz całej załogi Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli bryg. mgr inż. Robert Lebioda. Naczelnik mł. bryg. Wojciech Kowalik większą część Swojego życia poświęcił służbie innym. Okres ten był dla niego wielką próbą charakteru i ambicji, był to czas współdziałania z kolegami, ale także współtworzenia z nimi przyjaznej atmosfery w pracy. Dla ludzi tych stał się przykładem i wzorem do naśladowania. Zostanie zapamiętany przez współpracowników, jako człowiek, od którego emanowała życzliwość, serdeczność i poczucie humoru. Wiedza, profesjonalizm, umiejętność sprawnego zarządzania i ogromne osobiste zaangażowanie sprawiły, że stał się on wzorem do naśladowania dla młodych strażaków.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Robek

W tle widoczny częściowo poczet Królów Polskich

~Harman

enedue......42

~RST

A co mnie to k..... obchodzi, ze jakiś nierób idzie na emeryturę niedługo będziecie jeszcze pisać jak ktoś pójdzie za stodołę się k …. wys...ać?

~Zkss

Kolejny nierób na emeryturze...

~hero

Piszesz koleś tak jakby strażakiem mógł zostać tylko inteligent atleta. Nie przesadzaj, mam kolegów strażaków, nie ujmuję im nic, szanuję ich pracę i nie liczę im lat pracy, ale ni róbmy z nich nadludzi. Poza tym...dostań się do straży bez znajomości znaffco umiech życzę powodzenia umiech

~Sędzia Dredd

do "enedue" Są wolne wakaty w każdej służbie mundurowej. Złóż podani, przejdź ok. 12 lekarzy na komisji weryfikacyjnej, zdaj psychotesty i ponadprzeciętne egzaminy sprawnościowe i Ty też będziesz mógł odejść wcześniej na emeryturę, a nie od pieca na HSJ.

~enedue

Nic nie piszą w jakim wieku ten zasłużony strażak odchodzi na emeryturę. Hutnicy z opaloną twarzą od pieców w HSJ nie odchodzą z taką pompą i nie w takim wieku.

~jasio

a tacy goście jak chinczycccy hodują na ciemnej stronie ksienzyca pieczarki i toje git bo pieczarki lubiom ciemność

~jasio

alesz skąt jezdem pelen podziwu za gaszenie lasow najezdzcom co zrobili nam potop szwecki zwlaszczze o potop i to gaszenie było z moich podatkuf czyli jestem dumny ze gaszom w szfecji rownoczesnie czuwają nad naszym bespieczenstfem i łod razu po 15 latach przechodzom na zaopatrzenie - jednym słowem tak zle nima nigdzie na swiecie bo nie udało się niedawno pojechać do ałustrali gasic busz

~Majst

~jasio Ty tak na serio?

~Sędzia Dredd

Jestem ciekawy, czy też są organizowane uroczyste odprawy jak odchodzi na emeryturę "zwykły" strażak z pododdziału bojowego??? Aż się osobiście zainteresują tym tematem!

~jasio

nic nierobienie je tak mecącze i stresujące ze az dziw ze wytrzymal i diciongnon do zaopatrzenia emerytalnoremontowego