20 latek zatrzymany za posiadanie marihuany

Image

Niżańscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej z Rzeszowa, w trakcie kontroli drogowej, w samochodzie 20-latka znaleźli woreczki z marihuaną. Środki odurzające schowane były pod fotelem i w schowku obok hamulca ręcznego. Młody mężczyzna miał je także w domu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W piątek niżańscy policjanci pełnili służbę wspólnie z funkcjonariuszem służby celno-skarbowej (KAS) z Rzeszowa i psem do wykrywania narkotyków. Przed godz. 12, na ul. Głowackiego w Nisku, zatrzymali do kontroli audi. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna siedzący za kierownicą auta, może mieć narkotyki. Ich podejrzenia potwierdziły się, 20-latek z Niska przewoził środki odurzające. W schowku pod fotelem funkcjonariusze znaleźli 9 woreczków z suszem, kolejne 4 leżały obok hamulca ręcznego. Kierowca audi został zatrzymany.

Policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzny i naleźli tam jeszcze 3 woreczki z suszem. W sumie zabezpieczyli 16 woreczków, o łącznej wadze ponad 12 gramów. Wstępne badania potwierdziły, że to marihuana.

Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi 20-latkowi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Mozaika

Ciekawe jak go wytypowali? Pewnie miał na sobie kamuflaż w postaci czarnego dresu z kapturem, kaszkietke z daszkiem , wychudzony, nerwowo reagujący na widok bagiet. 20 letnie BMW lub Audi, wiejski tuning optyczny i naklejka lubię za.ierdalać?

~Piotrek

Ale sensacja złapali gościa z Maryśka ja wyjdę wieczorem na wieś imoge im przyprowadzić 4 z tym gównem.wielja policja

~Greg

to dawno powinno zostać poddane depenalizacji.
16 worków z szuszem.
ale akcja , sort pierwsza klasa.

~do ada

ada pewnie Cie trolowali zeby miec z Ciebie zabawe a Ty teraz ta historie opowiadasz w internetach mysląc ze to prawda ;D

~ADA

Nareszcie coś się ruszyło z walką z narkotykami. Kiedyś szłam za trzema 11-sto czy 12- latkami i dwaj mówili do trzeciego: " ale dlaczego ty tak bardzo chcesz nam sprzedać narkotyki?" Nie mogłam uwierzyć że już takich młodych dilerów mamy w STW!!!!!

~pis

ale wyskrobane sztuki 16 sztuk = 12 gran = 0,75 sztukaa hahaha ale gosc

~Franc

Wystarczy wziąć się za gówniarstwo, które przebywa na placu targowym w Nisku i wynik gotowy.

hitfromthebong

JABar bo to prawda prościej im gowniarza złapać z paka jarania niż mordercę czy gwałciciela.... dla nich to wielki sukces kosztem jakiegoś małolata a prawdziwi przestępcy są bezkarni

jabar

Karlay, Jonek teraz sądy każą za byle goowno. Źle się wypowiesz w internecie a ktoś doniesie i już masz kłopoty. Zamiast sądzić zbirów i mafiozów czepiają się najsłabszych.

~Karlay

Upadek państwa, żeby za takie coś karać....

~Jonek

Za takie coś karać... porażka. Przestępcy są w senacie , biorą łapówki . Inni łamią konstytucje . Tworza fałszywe dowody. Taka elita pis chodzi wolno.

hitfromthebong

Przecież to oczywiste ze wystawili małolata rzeźbiącego paki jak leci tylko po to żeby spokojnie przyjechał większy transport ;) no ale co tam dla nich to mega sukces umiech a dla mnie kupa śmiechu

~alek

Co by nie było, 12g gram to juz jednak trochę więcej niż 5 g na własny użytek, w dodatku podzielone w woreczkach więc widać, że dillował...No i co gorsze, oszukiwał, 12g/16 daje 0.75 g na paczkę, nieładnie !

~Czesiek

Bardzo dobrze zatrzymali nie uczciwego dilera walił w ciula 16 paczek a 12 gram koniec z oszukiwaniem konsumentów.

maciek22

Jakby kilo znaleźli, to by mogli mówić o sukcesie, a tak to te 12 gramów rozejdzie się po jednostce

hitfromthebong

A obok tego biednego chłopaka w szale zaangażowania służb celnych obok nich przemknęła ciężarówka wiozaca tysiąc litrów ruskiego spirytusu i milion paczek fajek

hitfromthebong

Strzelać bez rozkazu do piachu z nim hahaha
Bravo dla idiotow robiących z chłopaka dilera smiech2 powinniście te woreczki sobie w dupę w tym celnym powsadzać.
Wstępne badania potwierdziły ze to trawka haha w sensie te wstępne badania to skręcenie lola przez celników ?