Podpalał klatki schodowe. Pójdzie siedzieć.

Image

Trzy miesiące w areszcie spędzi 42-letni mężczyzna, który jest podejrzany o podpalanie klatek schodowych w Tarnobrzegu. Okazało się, że ma na swoim koncie jeszcze uszkodzenie dwóch samochodów i kradzież. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.

Na przełomie stycznia i lutego br., policjanci otrzymali zgłoszenia o pożarach, do jakich doszło na jednym z osiedli w Tarnobrzegu. Sprawca podpalał klatki schodowe i natychmiast uciekał z miejsca. Poszkodowanymi byli lokatorzy jednego z bloków przy ul. Wyszyńskiego.

Policjanci pracujący nad wyjaśnieniem tej sprawy ustalili, że związek z tymi zdarzeniami może mieć 42-latek. Mężczyzna został zatrzymany.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów. Okazało się, że mężczyzna ma na swoim koncie jeszcze uszkodzenie dwóch samochodów, kradzież i był już wcześniej notowany przez Policję. Straty jakie wyrządził, oszacowano na około 64 tys. złotych.

Na wniosek policjantów i prokuratora, tarnobrzeski Sąd Rejonowy, zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Za podpalenia, które zagrażały życiu i zdrowiu wielu osób, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~BoloStw

To ze stalowej uciekają nawet Ukraińcy, widząc to paskudne miasto stwierdzają, że jeden Czarnobyl u nich im wystarczy...

~jasio

a dlaczego siedzieć zamiast DO KAMIENOŁOMU

~Lol

TARNOBYL to nie miasto.To stan umysłusmiech2

~Rudolf

Ludzie w Tarnobrzegu są jacyś dziwni, o efekt wdychania oparów siarki.

~Tralalala

Zjeb jak e2rds

~dobre

Poziom dziennikarski na tym portalu to dno. Pojdzie siedziec ... repotery z bozej łaski smiech2

lukasq

Co za kretyn

e2rds

tak, ciebie też obleciał strach bo usiłujesz wcisnąć w każdym reportażu tą swoją ciemnotę, kiedy w końcu zmądrzejesz, a może już nigdy mózg nie powróci do normalności.

~ocochodzi?

Wszedłem na SM a wylądowałem w Tarnobrzegu.