Zderzenie dwóch pojazdów na Alejach

Image

Do kolizji drogowej z udziałem dostawczego Iveco i VW Golfa doszło na Alejach Jana Pawła II 19 lutego 2020 roku kilka minut po godzinie 8:00.

Powodem kolizji było najechanie przez kierującego Iveco (auto na stalowowolskich numerach rejestracyjnych) na tył Volkswagena (rejestracja niżańska). Kolizja miała miejsce na wysokości KFC, na pasie wewnętrznym stronę Niska.

Na miejsce przyjechał patrol ze stalowowolskiej drogówki, a także dwa wozy bojowe straży pożarnej i wóz dowodzenia. Lewoskręt w stronę KFC został zablokowany. Jako, że jeden z kierujących źle się poczuł powiadomiono Zespół Ratownictwa Medycznego. Po zbadaniu mężczyzny i udzieleniu mu pomocy na miejscu karetka odjechała.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz


W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.
Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.