Wybuch w mieszkaniu na Czarnieckiego? Staruszka w panice wybiła okno

Image

Do rzekomego wybuchu gazu miało dojść w piątek 7 lutego 2020 roku, około godziny 12:40 w bloku przy ulicy Czarnieckiego 22.

Zaniepokojony sąsiad staruszki usłyszał huk. Na klatce czuć było gaz i zdawało się, że widoczny jest dym. Za drzwiami słychać było płacz 86- latki. Wezwał więc na pomoc służby. Na miejscu natychmiast stawił się Zespół Ratownictwa Medycznego, policja, a także strażacy na dwa wozy z drabiną wysokościowa, gdyż mieszkanie, w którym miało dojść do wybuchu mieści się na 4 piętrze.

Sprawa się komplikowała, gdyż na pukanie do drzwi nikt nie reagował. Rozważano wyważenie drzwi obawiając się o życie i zdrowie mieszkanki bloku.

W środku zastano starszą kobietę, wybuchu nie stwierdzono. Huk, który usłyszał sąsiad pochodził z rozbijanej szyby, którą staruszka sama rozbiła rzucając czymś w nią czując ulatniający się gaz. Szczęście w nieszczęściu, że spadająca na ziemię przed blokiem szyba nikogo nie zabiła.

Kobieta nie wymagała hospitalizacji. Zajął się nią pracownik MOPS.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~allo

Bartek ty lewaku c....y

~Bolek

Do Bartek ty ...Też będziesz stary...jak dożyjesz i...

~Bartek:)

Powinni starą obciążyć kosztami interwencji. Kto o zdrowych zmysłach wybija szybę narażając przy tym przypadkowych przechodniów pod blokiem na utratę zdrowia lub życia? Mogło te okno otworzyć, a nie rzucać garnkiem, lamentować i użalać się. Jakby ktoś ja zerwał na spaniu i kazał wyrecytować koronkę do bożego miłosierdzia to by bez zająknięcia powiedziała, ale zastanowic się nad tym jaką krzywdę mogła wyrządzić komus przechodzącemu pod oknami gdzie spadła wybita szyba to już nie.
Takie bezmyślne starostwo to powinni zamykać w piwnicach ciemnogrodów zeby oddawali się swoim poganskim rytuałom bo tylko do tego się nadaja.

~klerr

Zobaczyla diabla z Torunia ?

~Wwww

Staruszka? Serio? Wy potraficie zachować chociaż krztę szacunku do człowieka?

~1325cc

O 12.40... pracownice mopsu juz o 12.00 sa w domu w stalowowolskim mopsie jest straszny bur....

~tadek0

Emerytka zobaczyła diabła w oknie to go rzuciła butem żeby poszedł sobie.

bzk

Nie łatwiej otworzyć okno