VIII Noworoczny Turniej Szachowy

Image

25.01.2020 roku odbył się VIII Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli, którego organizatorem był Katolicki Klub Sportowy „VICTORIA”.

Zawody szachowe zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po 15 minut na partię dla każdego zawodnika. W zawodach wystartowało 46 uczestników ze: Stalowej Woli, Bielin, Jeżowego, Trzebuski, Lipy, Zaklikowa, Janowa Lubelskiego, Tarnobrzega, Rudnika nad Sanem, Leżajska, Ostrowca Świętokrzyskiego, Sandomierza oraz Krosna. Wśród zawodników zdecydowany prym wiedli najmłodsi adepci gry szachowej. Pozostałą grupę stanowili seniorzy. Duże zainteresowanie dzieci tą „królewską grą” wskazuje na to, iż szachowa dyscyplina wśród najmłodszych cieszy się coraz większą popularnością na terenie Gminy Stalowa Wola.

Rozgrywki szachowe zostały rozpoczęte o 09:30, a zakończyły się o godz. 13:45. Zawodnicy za zajęcie czterech najwyższych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych otrzymali puchary i statuetki, wartościowe nagrody rzeczowy i dyplomy. Pozostali zawodnicy i zawodniczki otrzymali dyplomy uczestnictwa oraz drobne upominki.

Zwycięzcą zawodów w Grupie Open został zawodnik TKSzach Tarnobrzeg Ryszard Czajkowski, 2 miejsce zajął Adrian Słoniec z UKS Orlik Rudnik nad Sanem, z kolei 3 był Kacper Kłok z Uranii Krosno. 4 miejsce zdobył Jarosław Choina z klubu Hetman Ostrowiec Świętokrzyski.

W klasyfikacji wiekowej: 2002-2008 pierwsze miejsce zajął Paweł Skrzypek, reprezentant Katolickiego Klubu Sportowego Victoria w Stalowej Woli, 2 miejsce uzyskał Mikołaj Złotek z UKS Orlik Rudnik nad Sanem, 3 był Szymon Szpila z UKS SP 1 Leżajsk, a 4 Filip Gemzik z Katolickiego Klubu Sportowego Victoria w Stalowej Woli.

W klasyfikacji wiekowej 2009 i młodsi premiowane miejsca zajęli: 1- Tomasz Procnal z Katolickiego Klubu Sportowego Victoria w Stalowej Woli, 2- Maciej Kateusz z klubu Hetman Ostrowiec Świętokrzyski, 3- Filip Cagara z UKS Orlik Rudnik nad Sanem, 4- Antoni Gołąb z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Andżelika69

zapraszam na snapa będą nudeski
kckckcseks

~Ricky

Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do 6 rano. Film mi siE urwał jak leżałem w róże. Teraz mnie krzyż napie*dala. Trochę się przespałem ale musiałem wstać rano, bo mam obowiązki. Mam dziecko.

~.i.

Czy żółw bez skorupy jest nagi, czy bezdomny?

~GrażynaNowak

Nie widział ktoś mojego roweru?!

~Jack Dawson

l'm king of the world!

~ Tom Hanks

Houston, mamy problem.

~T-800

I'll be back.

~Seba20

Trochę bicycle pedals ale ok

~E.T.

E.T. dzwoni dom.

~Gabinaczasie

Ale przystojniak w tej łososiowej koszuli

~Han Solo

Niech Moc będzie z tobą.

~Lew Tołstoj

Bogaci filantropi nie widzą że to, czym rzekomo uszczęśliwiają biednego, wydarli z rąk jeszcze biedniejszego.

~Gerald

zaraza zanosi sie na burze

~harnold4

super

~harnaś15

brawo jesteśmy dumni z mieszkańców naszego cudownego miasta

~harnas<3

GZ oski