Nie ma idioto-odpornych koszy

Image

Ostatnio w naszym mieście znów dochodzi do fali zniszczeń dokonywanych przez młodych ludzi.

W czwartek grupa chłopaków chciała na Poniatowskiego przewrócić „malucha”, nie udało im się, więc poszli dalej zadowoleni z własnej głupoty. Na osiedlach wciąż przewracane są kosze na śmiecie. Młodzież bawi fakt, że leżące na ziemi konstrukcje np. na plastikowe butelki otwierają się i wysypuje się z nich zawartość.

Okres ferii to dla mieszkańców Stalowej Woli czas szczególny. Przez osiedla, nocą przewija się wielu znudzonych życiem dzieciaków, które wrzeszczą, dewastują wszystko to, co napotkają na swojej drodze i czują się bezkarne. Urwane lusterka w samochodach, porysowane karoserie… Chuliganów ogranicza jedynie ich wyobraźnia.

Swego czasu zdenerwowany falą dewastacji koszy na śmieci prezydent zapowiedział, że będzie stawiał takie betonowe: idioto-odporne. Te między blokami, mimo, że też zabetonowane, są i tak wydzierane z korzeniami z ziemi. Strach pomyśleć, co będzie w wakacje.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

inteligentpseudo, słuchałeś Marradiego ?

~Zaraza

Mamy w mieście chińską firmę, w związku z wydarzeniami w Chinach, jakie kroki w tym kierunku podjęły nasze władze lokalne, wojewódzkie, itp. Chińczycy są obecnie w Chinach, witają ich nowy rok szczura, ciekawe czy nam prezentu nie przywiozą, w postaci wirusa, czy komponenty do produkcji maszyn są bezpieczne żaden tam na to nie nakaszlał, czy ludzie którzy tam pracują są bezpieczni, ich rodziny, a przez to pozostali mieszkańcy miasta i okolic.

e2rds

inteligentspeudo, o jakiej ty demokracji mówisz, przecież wkraczamy w socjalizm i państwo totalitarne i masz racje, że każdy jeszcze ma wybór. Ja wolę wybrać muzykę i spróbuj posłuchać utworów Giovanni Marradiego zobaczysz, nie pożałujesz.

~inteligent

Do e2rds, dlaczego ty komukolwiek chcesz mowic co ma robic. To bardzo nie elegancko bo mamy demokracje i kżdy robi swoje wybory. A obecnie oglądam bardzo ciekawy program na TVP info STUDIO POLSKA polecam ci bo zaproszeni są do tego programu politycy wszystkich opcji.

e2rds

inteliwentpseudo, tak, tak jesteś wielka klasą podstawową, nie pisze się "nie poniżam do twojego poziomy" tylko " nie zniżam", do poziomu mojej głowy nie zniżasz się , ale do butów tak, a tak poza tym to idź spać i nie truj mi czterech liter.

~inteligent

Do emeryta e2rds, nie bądź śmieszny to ty piszesz brednie na tym portalu ale że portal należy do hejterów dlatego twoje wypociny nie cenzurują. Jak ' ' inteligent' ' może byc podejrzanym człowiekiem , jedynie hejterzy są podejrzanymi typkami. Ja zawsze zachowuje się bardzo normalnie bo gdybym był taki jak ty to bym ci ubliżał bo ty mi ubliżasz ale ja udowodniam tobie , że jestem wielką klasą i nie poniżam się do twojego poziomu. DOŚC TEJ OBŁUDY I PODŁYCH OSKARŻEŃ ' ' inteligenta' '.

e2rds

inteligentpseudo, to nie moja wina, że podejrzanych ludzi cenzurują, zachowuj się normalnie i pisz tak również i myślę, że nie będzie problemów, ja nie mam.

~inteligent

Znowu napisałem komentarz do emeryta e2rds i oczywiście ten komentarz został ocenzurowany więc się pytam czego się boisz emerycie e2rds. Czy emerycie ten portal należy o ciebie?

e2rds

inteligentpseudo, widzisz, brata, siostrę, rodziców, dziadków nie wybiera się, na szczęście kolegów i przyjaciół tak i z twoimi poglądami i mentalnością, to nie po drodze mi ani jako z kolegą, ani przyjacielem. Kłamcą wielokrotnym, o czym nie raz pisałem i udowodniłem to ty jesteś i do tego największym wazeliniarzem na tym forum. Ty już lepiej jedź na tą MISJĘ, tylko nie wymyśl tam coś głupiego by być słynny.

~inteligent

Do emeryta e2rds, tak wszyscy co szanują rządzącą partie PIS to głupio piszą to jest twoja inteligencja. Po za tym jesteś wielkim kłamcą bo pisałeś już nie raz że piszesz prowokacyjnie tylko po to aby inych wkurzyc , zdenerwowac. Powiem ci więcej gdybyś był młodszy i miał mądre poglądy to mógłbyś zostac moim kolegą.

e2rds

inteligenciepseudo, jeszcze jedno, nigdy nie użyłem sformułowacia jak ty piszesz cyt: "aby innych forumowiczów wku..rwic jak to wcześniej pisałeś," to twoja interpretacja, ja wiem, że ty jesteś tak wk... jak tu piszesz, ale nie pisz głupio i nie będę komentował.

e2rds

inteligenciepseudo, cyt:"Już ci wielokrotnie komentowałem , ze na tym portalu komentują bardzo inteligentni komentatorzy." i masz rację, niestety ty do nich nie należysz i przestań jak stara plotkara wszem i wobec głosić o tej MISJI, bo to może faktycznie być wariatkowo, albo odwykówka.

~inteligent

Do e2rds, emerycie nikt cię nie straszy bo ja i sympatycy partii PIS szanujemy starszych ludzi nawet tych nawiedzonych. Tylko , że napisałem ci abyś się nie intersował tymi MISJAMI dla twojego dobra bo nie każdy może wszystko wiedziec. Czasami lepiej nic nie wiedziec ale po czasie się przekonasz.Ty piszesz swoje przemyślenia po to aby innych forumowiczów wku..rwic jak to wcześniej pisałeś, zwłaszcza sympatyków partii PIS. Już ci wielokrotnie komentowałem , ze na tym portalu komentują bardzo inteligentni komentatorzy.

e2rds

inteligentpseudo, jeszcze jedno, a ta MISJA to przypadkiem nie do wariatkowa na leczenie.

e2rds

inteligenciepseudo i znowu w tym artykule mnie straszysz, byłeś na Wyszyńskiego, u siebie, to powinieneś troszkę rozumu nabrać, a z tym wyjazdem na MISJĘ, to będziesz obiecywał rok, półtora, jedź i możesz nie wracać.

~inteligent

Do e2rds, emerycie nie interesuj się dla twojego dobra.

e2rds

inteligentpseudo, jesli chodzi o tego lekarza i adres, to tam, gdzie innych odsyłałeś, nie wiesz, na Wyszyńskiego, już zapomnialeś.

e2rds

inteligentpseudo, jakże się ciesze ze wyjeżdżasz, nareszcie przynajmniej pod 20 nickami nikt nie będzie pisał bredni i myślę, że zza tej granicy tez nie będziesz pisał, a ta misja to chyba na Czarny Ląd opowiadać tak swoje bzdury, tylko o ludożercach nie wspominaj bo możesz bez wazeliny wrócić, albo wcale.

~inteligent

Do e2rds, emerycie ja ne wiedziałem, że ty jesteś lekarzem psychiatrą więc mam prośbe pod następnym wpisem podaj twój adres a ja wyśle ci koperte z ładną sumką za twoją diagnoze i nie zapomnij mi zapisac leków koro mnie uwżaz za chorego. To ja emerycie ciebie oszczędzam w moich komentarzach ze względu na twój wiek a ty się okazałeś zwyczajnym chamem. A jeszcze jedna sprawa teraz wiem dlaczego masz tak wysoką emeryture jako lekarzowi ci się należy. Już w najbliższym czasie nikt nie będzie ci odpisywał na twoje przemyślenia bo ja wyjeżdżam za graicę na bardzo ważną MISJE . Nie interesuj się jakie MISJE bo gdybyś się dowiedział to twoje życie by było zagrożone.

e2rds

inteligenciepseudo, nie rób z siebie idioty po raz kolejny, już podano wskaźnik waloryzacji i wynosi 103,24 %, ale idiota inteligent nie potrafi czytać, a może ty cierpisz na schizofrenię paranoidalną i wszystkie symptomy na to wskazują. Nie okłamuj tych co dostają mało, że dostaną po 70 zł na rękę, bo to będzie 70 zł brytto. Musisz być bardzo wściekły po moich wpisach, oj bardzo wściekły.

~inteligent

Do e2rds, emerycie z tą emeryturą PANA PREMIERA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO to bardzo przegiąłeś. A dlaczego bo PAN J.K. wcale nie pobiera żadnej emerytury zrzekł się swojej emerytury na dobre uczynki. Żyje tylko z diety poselskiej ale widze , że masz jeszcze duże zaległości w polityce [ co się dzieje]. Skończyła się waloryzacja procentowa bo byla bardzo niesprawiedliwa i to dzięki PIS. Bo emeryci którzy przeszli na emerytury w latach 90 byli przez tą procentową waloryzacje bardzo pokrzywdzeni [stary portfel emerytur]. Tak , że już w marcu zobaczysz na swoim koncie emerytalnym 2 złote [na ręke] więcej a ci co dostawli po tysiąc złotych brutto dostaną przynajmniej 70 złotych na ręke.

~inteligent

Do manekin, po co się ośmieszasz na nie spotykaną skale nigdzie indziej? Czy ty hejterku nie wies , że aby otrzymac nawet 1 tysiąc złotych emerytury brutto to kobieta musi miec przepracowane 20 lat a męższczyzna 25 lat. A ci co spędzali czas przy piwku jak wypociłeś czy na bezrobociu to nie mają żadnych emerytur mieszkają tam w Charzewicach w domu św. ALBERTA. Tylko ci co nie używają alkoholu a ci co piją to mieszkają w namiotach przy ulicy PRZEMYSŁOWEJ i żyją ze zbieractwa. Czy ja choc jednym słówkiem pisnąłem że wszyscy mają miec jednakowe emerytury tak że nie opowiadaj bajek bo się do reszty kompromitujesz. Ale dobrze wiesz , że w naszym mieście najlepsze emerytury to mają byli członkowie partii PZPR byli pracownicy huty. A dlaczego to pomyśl bo to jest pytanie na twoją inteligencje[sprawdzenie jej poziomu].

e2rds

inteligenciepseudo, w najśmielszych moich oczekiwaniach nie myślałem że ty jesteś tak tępy, podkreślam w najśmielszych moich oczekiwaniach. A co ty tępy człowieku myślisz, że ci rządowi emeryci to mają te najniższe emerytury i przyznają sobie po 2 zł i Kaczyński, który ma emeryturę niewiele większą od mojej pozwoli waloryzować sobie o 2 zł, no jakim trzeba być tępakiem by tak myśleć, waloryzacja % jest ustawowa, ale skąd taki pseudointeligent może to wiedzieć. Piszesz, że cyt:"bo wszyscy emeryci mają takie same żołądki.", ale nie wszyscy jednakowo pracowali, jedni pracowali po 40 i więcej lat, a drudzy mieli lewe ręce do roboty, jesteś niesamowicie tępy. Ja ci powiem jeszcze więcej, przyjdzie taki czas, że ci co mieli lewe ręce do pracy, młode pokolenie wyrzuci ich poza nawias społeczeństwa i będą zdychać z głodu, lub będą szukać jedzenia po śmietnikach i tak się skończy rozdawnictwo PiS-u pieniędzy które inni wypracowują, młodzi byli by ostatnimi głupcami by własne pieniądze rozdawać różnym mętom społecznym i obibokom, będzie płacz i zgrzytanie zębów, ale taki tępak populista i wazeliniarz tego nie zrozumie, a ma się za inteligenta.

manukun

I według edzia sprawiedliwością jest płacenie takich samych emerytur dla tyrających przez 40 oraz tych, którzy życie spędzili na bezrobociu i piciu piwa przed telewizorem

~inteligent

Do emeryta e2rds, ja tylko dałem ci fajną propozycje ale skoro ci nie odpowiada to twoja sprawa ale jeszcze raz ci powiem miał byś okazje zaistniec. Mam jeszcze także bardzo smutną wiadomośc dla ciebie, emerytury dla takich jak ty wzrosną o 2 złotych a ci co dostają z ZUS tysiąc złotych to dostaną podwyżke prawie 100 złotych . Nareszcie nastąpiła sprawiedliwośc społeczna w POLSCE i ci emeryci co dostawali mało dostaną dużą podwyżke a ci co mają dużo dostaną groszoszową podwyżke. Na taki rząd wszyscy POLACY czekali od 30 lat , bo wszyscy emeryci mają takie same żołądki.

e2rds

inteligenciepseudo, z twoich propozycji nie skorzystam bo są równie mądre jak twój poziom inteligencji. W Ustroniu byłem w 2018 i nie za darmo, jeszcze mnie na to stać, a jeśli chodzi o tę twoją Telewizje Narodową to muszę na nią płacić, ale jej nie oglądam, ale mam pewną propozycję. Ty masz wyraźne parcie pokazania się i to dla ciebie okazja zaprezentowania się jako przyszły prezydent Stalowej Woli, a może i Polski. Błyśniesz swoją inteligencja, a występy przed publiką nie są mi obce już od szkoły średniej i później też, więc nie błyskaj bo to taki mały meteor wychodzi. A jeszcze powiem powiem ci, że mnie do nudów brakuje czasu i muszę kończyć, bo wyjeżdżam na bardzo miłe zajęcie. Pozdrawiam, życzę równie miłego dnia.

maszynista

Przeciez sa kosze idioto odporne takie małe betonowe.Lucek sam nadzorował projekt takiego kosza.A ten kosz wywrocony ma zdjeciu jest z siatki .

~obcy

hehe Polaczki od małego nasiakaja nienawiscia

~inteligent

Do e2rds, emerycie widze , że na tej emeryturze ci się bardzo nudzi pod pod każdym artykłem można czytac twoje wypociny. A tak na serio skoro ci się tak nudzi to zapisz się na SANATORIUM MIŁOŚCI bo to twój przedział wiekowy. Zobaczymy jaki jesteś mądry jak do kamery będziesz musiał parę zdań powiedziec. Przy okazji zabłyśniesz w TELEWIZJI NARODOWEJ a to wielki zaszczyt. Ja na twoim miejscu tak bym zrobił bo można pojechac do USTRONIA na miesiąc czasu za darmo.

~Muami

Świni jak podasz posiłek na stole nakrytym obrusem i porcelanową zastawą a obok będzie koryto z tym samym to jak myślisz co wybierze?