Jeszcze nie wszystko zostało zrobione

Image

1 marca 2017 roku zostały otwarte bramy HSW. Był to historyczny moment dla Stalowej Woli, a zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy mają swoją siedzibę w tej części strefy gospodarczej. Miasto na swoje barki wzięło utrzymanie dróg, które, niestety, były w złym stanie.

Już wtedy prezydent mówił o planach modernizacji tych terenów. Dzięki pozyskaniu dofinansowania w wysokości 10 mln zł zmodernizowano 2,5 km odcinek przy ul. Kwiatkowskiego. Oprócz nowej drogi, powstały także ciągi pieszo- rowerowe, oświetlenie typu LED.

- Pozostały nam 2 odcinki, które nie są zrobione. Jest to droga do bramy nr 4 i odcinek za budynkiem urzędu miasta, dawnym budynkiem dyrekcji naczelnej. Na chwilę obecną nie ma jeszcze takiego zadania, które pozwoliłoby przebudować te drogi. Będą one poprawiane pod względem oświetlenia i nawierzchni tak, aby było bardziej bezpiecznie i komfortowo- mówi Lucjusz Nadbereżny.

Jak podkreślił prezydent w 2021 roku może pojawić się szansa na modernizację kolejnego odcinka drogi poprzez dawne tereny huty.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~cxz

A asfaltu przy przejeździe kolejowym nie można skończyć ze względu na warunki klimatyczne.
To dopiero kabaret.

~Monika25

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : wyspakobiet.eu/monia25

kabi

wytacarz, właśnie Szlęzak z każdym zadzierał, na posłów mówił sejmowe matołectwo, dlatego był ignorowany

manukun

@emeryt
Bo to nie była wystawa powszechna, tylko partyjna, nastawiona na promocję konkretnych osób. Mieszkańcy i tłumy dzieci miały jedynie służyć za dobre tło ocieplające wizerunek działaczy partyjnych

~ssmiech

TY emeryt jakie dzisiaj zimno było + 5 stopni było, jak ci zimno termofor se weź hahahah

~emeryt

do luftu z taką organizacją wizyty Prezydenta.godzina 12 ludzie z dziećmi stoją na zimnie i nie wiedzą kiedy iczy jeszcze będą wpuszczać na halę wystawy.wystarczyło zakomunikować do pospólstwa nie ma miejsca idzcie do domu.autobus był jeden.

manukun

Jak dobrze, że mamy argumentów krzykaczy władzy, z którymi można sensownie dyskutować.

A nie, czekaj...

~Pukke

Uwaga! Dzisiaj totalna opozycja biała gorączka z powodu przyjazdu prezydenta RP do Stalowej Woli.
Zostaniemy zalani hejtem wstawianym hurtowo.
Król hejterów specjalnie wolne wziął. Reszta trolli też w pogotowiu!

~Hejt total

Żenujące komentarze totalniackich trolli.
Tylko kłamstwa i hejt

wytacarz

A ile Pan prezydent Szlęzak dostał dofinansowania z ,,warszawki" rządził 12 lat,było wtedy kilka rządów z różnych Partii...jakoś nikt nigdy nie chciał rozmawiać że Szlezakiem,mimo że ten głaskal po tylku pryncypalow że wszystkich możliwych partii I opcji politycznych.Chyba tylko po to żeby sobie załatwić jakaś ciepła posadke.Zreszta kto by chciał rozmawiać z bucem WALI MNIE TO....Nadberezny jaki jest taki jest ale ciągnie kasę z Warszawy praktycznie na wszystko.Trzyma się 1 partii politycznej i korzysta z tego A z nim Stalowa Wola.Chyba każdy widzi jak się zmieniło miasto pod jego rządami. A jeśli chodzi o pracę to Nadberezny nie wiele może zrobić.Inwestorow I wysokość zarobków reguluje rynek pracy,ekonomia popyt podaż itd.

~Dino

Wytłumaczcie mi płatni hejterzy, jakim cudem Pan prezydent Szlęzak wyciągnął miasto z bagna i zostawił z silną pozycją bez pleców partyjnych a ta płe zy dę cina będąc podklejoną pod sektę rządząca poza kilkoma dokończonymi po Szlęzaku inwestycjami i realizacją jego koncepcji zostawia nas z gigantycznym długiem i paroma huśtawkami których nie ma za co remontować?

~Eliza

Tak nieudolna opozycja to koszt i kłopot dla mieszkańcow.

~HEJT STOP

Nadbereżny robi, opozycja ujada.
Widzicie różnicę?
Jest i to kolosalna!

~czas

Z tą 3 bramą to akurat msz racje ale budki niech zostaną bo za 100 lat mogą byc jeszcze potrzebne. Wystarczy wyciąc te rury tam wystające o góry i otworzy się przejazd dla samochodów bo rowerem bardzo łatwo się tam przejeżdża czy motorem.

maszynista

Nie burzyć budek tylko postawic manekiny w strojach straznika dla zwiedzajacych.

~Sokol

Wyburzyć brame przy stacji ladowania po co jezdzic naokolo

~ewka

otworzyć brame nr 3 i nie robic zamieszania wyburzyć stare budki