Bezpłatnym autobusem na wystawę gospodarczą z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Image

Już w najbliższy czwartek w hali ARP przy ul. Kasprzyckiego odbędzie się prestiżowe wydarzenie gospodarcze na skalę ogólnopolską. Specjalnie dla osób udających się 16 stycznia na wystawę „Od COP do Gospodarki 4.0” z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy uruchomiona zostanie bezpłatna linia autobusowa „W – Wystawa PWG”, która dowiezie Was na miejsce.

Autobusy kursujące linią „W” zabiorą pasażerów z całego miasta. Przystankiem początkowym będzie „Kasprzyckiego – Wisłosan-01”, a końcowym „Kasprzyckiego – Wisłosan-02”. Godzinowy rozkład jazdy linii „W” znajduje się poniżej.

Bezpłatne autobusy będą się zatrzymywać na przystankach: Kasprzyckiego – Wisłosan–01, Tołwińskiego-01, Energetyków – LOK, Staszica – Stacja Paliw, Żwirki i Wigury - Andresa, Czarnieckiego – Os. Flisaków, Popiełuszki – Bazylika, Al. Jana Pawła II – Stacja Paliw, Al. Jana Pawła II – Poręby, Al. Jana Pawła II – Poręby I, Okulickiego – Górka, Okulickiego – ZBR, Okulickiego – Wiadukt, Okulickiego – PKS, 1-go Sierpnia – Metalowiec, Podleśna – Dom Dziecka, Ofiar Katynia – Poczta, Solidarności-02, Tołwińskiego-02, Kasprzyckiego – Wisłosan-02.

Jeśli ktoś zdecyduje się jednak przyjechać na wydarzenie własnym samochodem, to zachęcamy do pozostawienia go na specjalnie przygotowanych parkingach przy ul. Kasprzyckiego, Grabskiego i Tołwińskiego. Dokładna mapa z lokalizacjami parkingów poniżej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kuba

Zdjęcia z Dudą w czołowym artykule. Nie ma takiej kasy , którą miałby zapłacić złamaniec Konstytucji za zrobienie sobie zdjęcia ze mną. Prezydentura nie jest dożywotnia. Przyjdzie czas ,że stanie przed Trybunałem Stanu. Wcześniej , czy później , ale przyjdzie.

~ollo

zwiedzanie 11- 17... kto z tego skorzysta? pracujący raczej nie...

~Yv7

Jak sie okazuje ceny prądu to nie wina Tuska!!! Pakiet energetyczno-klimatyczny był negocjowany w 2007 r. kiedy premierem był Jarosław Kaczyński, a decyzję w imieniu Polski zatwierdził rok później Lech Kaczyński. Czemu milczą na ten temat i ogłupiają ciemnego suwerena?

maszynista

Bilety maja byc i emeryci niech tez płaca.

~Arturo

A kto zapłaci za autobusy absurd dalej rozdawnictwo zobaczymy jak dlugo

e2rds

@ e2rds, przecież już tyle razy pisałem, że z fałszywymi małpami nie dyskutuję i taki @tuman dalej nie rozumie, ale częściowo takiemu @tumanowi odpowiem, dużo z ZUS co miesiąc. Postaraj się @tumanie by i tobie płacili kiedyś.

~@Hun

HEJTERZE
ten sam wpis pod innymi artykułami a nicki 2 inne:
"POLAQ" pod artykułem "Nowi zawodnicy w Stalówce"
oraz
"Vector777" pod artykułem "Czy zmieni się adres firm zlokalizowanych w strefie przemysłowej?"

CZY TY NAPRWADE JESTEŚ AŻ TAKI ŻAŁOSNY I GŁUPI???

~Hun

Jak sie okazuje ceny prądu to nie wina Tuska!!! Pakiet energetyczno-klimatyczny był negocjowany w 2007 r. kiedy premierem był Jarosław Kaczyński, a decyzję w imieniu Polski zatwierdził rok później Lech Kaczyński. Czemu milczą na ten temat i ogłupiają ciemnego suwerena?

~@e2rds

Trollu i hejterze wylicz swoje nicki oraz kumpla manekina.
Dorzuć jeszcze dziesiątki (lub raczej setki) nicków gościa z Zalesia.
Od tego zacznij.
Przyznaleś się że tworzysz wpisy żeby wkurzyć pisowców. Czyli do tego że jesteś trollem i hejterem.
To idź krok dalej: napisz ile ci płacą!

~Wyborca PO

Hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau

~do ~rata

ty naprawde jestes idiota

e2rds

inteligent-pseudo i jeszcze inne jego nicki to: inteligentny, wiadomo, wiemy, pytanko, obserwator, taka prawda, dzięki, dziękuj, wielkiszacun, szacun, rzecznik, rzecznikKS, rzecznikKSp, czekamy, czekam, szacunek, rozsądek, mądry, tanizna, imprezowicz, ujarany, jakibic, wielki, doszły nowe nicki: choryzacme, skończ, specjalista, płodny ten troll na forum.
Bardzo rzadko czasami ktoś podszywa się pod jego nicki, nie wiem czy świadomie, czy przypadkiem.

manukun

Edziu, dlaczego w zeszłym roku ubyło ponad 900 mieszkańców? Gdzie młodzi ludzie wyjeżdżają? Do dużych miast za PRACĄ. Nie ośmieszaj się, że po studiach wrócą do Stalowej Woli, gdzie Nadbereżny nie zbudował nawet odpowiedniej ilości mieszkań czynszowych...

e2rds

rata, hahaha, ale cię wkurzają te wpisy opozycyjne i komu tu piana z pyska leci, oj wkurzają. Po co Kidawka tu przyjedzie, wystarczy długopis.

maszynista

Ciekawe czy prezydent Duda wie że stadion jest zamknięty,ale jak trzeba to Lucek może go otworzyć w kazdej chwili.Tylko dlaczego ktoś zamknął ten stadion ,a mecze są rozgrywane tak daleko że tylko najtwardsi kibice tam jeżdzą.

~rata

Wyja wyjce opozycyjne szczekają, piana z pyska...
Bezsilne, bezradne...
A gdzie Kidawka, nie przyjedzie?

~Paul

A kogo obchodzi jakaś, tam kukiełka z Warszawy, zwana potocznie prezydentem?

~emeryt

A cukierki dedo rzucać bo jak nie to nie ide.

maszynista

Czy zakup autobusów na baterie w innej firmie ,przyczynił się do upadków zakładów Autosan w naszym województwie?

~PRAWDA

Czytanie wypocin hejterów opozycyjnych utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że to jakieś ćwierćmózgi.
Samego siebie przechodzi już niejaki "maszynista".
Poziom reszty hejterów równie "wybitny".

~pomyśl

Do edzia, o czym ty gęgasz jak w obecnych zakładach działających na terenie naszego miasta wszędzie brakuje ludzi do pracy . Przyjeżdża coraz więcej UKRAINCOW bo nie ma rąk do pracy tak , że zim coś wypocisz pomyśl dwa razy bo robisz za idiote.

maszynista

Czy zakup autobusów na baterie w innej firmie ,przyczynił się do upadków zakładów Autosan w naszym województwie?

e2rds

czekam vel pseudointeligent, ostatnio jest zalecenie byśmy księży po rękach całowali jak niegdyś w odległych czasach, ty wybierasz się na cyt: " pIechote na te spotkanie z naszym najlepszym przydentem POLSKI", to dobrze wymyj gębę, bo może jako zaszczyt będziesz miał możliwość ucałowania najwyższego i uwielbianego w inną część ciała

e2rds

inteligentpseudo znowu dodał nowego nicka "czekam", to już musi 20 jego nick, a innych wyzywa od hejterów, ale obłuda.

~stanczyk

"Bezpłatne". Takie bezpłatne, że miasto i tak za to zapłaci, czyli mieszkańcy. Nadbereżny robi z urzędu prezydenta miasta cyrk. Niczym się od Trzaskowskiego nie różni. Jemu tylko polityka w głowie, czyli wycieranie się po spędach partyjnych i "brylowanie" wśród członków partii. Żenujące przedstawienie.

~EDEK

NADBEREŹNY PINOKIO-GDZIE JEST 140 HEKTARÓW TERENÓW INWESTYCYJNYCH

~Mako

Wybieram się z całą rodziną, powinno być ciekawie.

~czekam

Ja już ranIutko wstaje i idę na pIechote na te spotkanie z naszym najlepszym przydentem POLSKI bo będzie tam TELEWIZJA NARODOWA i może się załapie i cała POLSKA będzie mnie oglądac.

~Kineman

Nic nie zmieni faktu, że Stalowa Wola stała się bardziej zauważana na politycznej mapie kraju. Osobną kwestią jest jeszcze wykorzystać to dla dobra miasta, jego okolic i mieszkańców.

~krzywa

Czy jak będzie dodatek do dlugopisa będzie posuwal limuzyna ze 120 km /h po ul Staszica to studzienki kanalizacyjne będą podskakiwać ?Czy je jakos dokleja 1?Toz to wina prezydenta Szlezaka te studzienki ruchome ,czekamy az nl to potwierdzi?!